Jump to content

Iktidar elinize geçse Turkiyede ne yapardiniz ?

Recommended Posts

Hapishanedeki tecavüzcüleri, katilleri, soyguncuları, yüz kızartıcı suç işleyen herkesi, kütükten düşürüp, sınır dışı ederdim.

Sayın Xersan

Suç işlemiş adamları kimse almaz ki ülkesine nasıl sınır dışı edeceksiniz

Sitelerde Paylaş
  • İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mühendislik fakülteleri kurardım,İngilizce ilkokulda bile zorunlu ve çok saat yapardım. İngilizce öğretmen açığını da Pakistan,Hindistan,Sri Lanka gibi ülkelerden ucuz öğretmen getirerek kapatırdım. . Yine oralardan mühendislik dallarından öğretmen getirirdim.

Sitelerde Paylaş

Mühendislik fakülteleri kurardım,İngilizce ilkokulda bile zorunlu ve çok saat yapardım. İngilizce öğretmen açığını da Pakistan,Hindistan,Sri Lanka gibi ülkelerden ucuz öğretmen getirerek kapatırdım. . Yine oralardan mühendislik dallarından öğretmen getirirdim.

İngilizce ilkokulda zorunlu ve en çok saati olan ders zaten.

Bu gelişmeler olurken sömürge kafasına da girmemek gerek.

Sitelerde Paylaş

Ülkenin başına ben de diktatör olarak geçmiş olsam, iilk olarak bütün putları yıkardım. Bütün çarşı, sokak, meydanlardaki putlar yıkıldıktan sonra, anıtkabirin puthane kısmını restore eder, kamera ile 24 saat canlı yayın gibi izletilen mekanı açar, meftayı toprağa defneder, anıtkabiri tam anlamıyla bir Türk müzesi yapardım.

Sonra, okullardaki Atatürk ile ilgili bütün empoze objelerini kaldır, bu ülkedeki bütün heryerdeki bir insanı ilahlaştıran Atatürk ile ilgili objeleri kaldırır, başarı, şan, şerefi bir adamın üzerinden tarihe değil, bir nesil üzerinden tarihe yeniden yazdırıdım.

Yakın zamandan geçmişe doğru giderek,darbe, eylem vs gibi icraatların ilk olarak gezi adlı eylemdekilerin tamamını tespit edip, bütün zararı kendilerinden tahsil edip, hapis cezası verir, direnenleri ise kütükten düşürüp sınır dışı ederdim.

Hapishanedeki tecavüzcüleri, katilleri, soyguncuları, yüz kızartıcı suç işleyen herkesi, kütükten düşürüp, sınır dışı ederdim

Sonra Chp, mhp, hadep madep bölücü bütün partileri kapatıp, İslama savaş açan bütün kamu kuruluşlarının yöneticilerini görevden alır, dernek vb yerleri tamamen kapatır, bütün bu zihniyetteki insanların faşistlerini, kütükten düşürüp, sınırdışı ederdim.

Tahminen 30 milyon gibi bir bölücü azgın gurup, ben,m yönetime geçmem ile sınır dışı edilleceğinden ülkede bariz bir, kalkınma başlayacak, zorbaların, kanunsuzların, bölücülerin olmadıüı tertemiz bir ülkeyi, uzay çağına 10 yılda getirdim.

Ülkenin başına ben de diktatör olarak geçmiş olsam, iilk olarak bütün camileri yıkardım. Bütün çarşı, sokak, meydanlardaki camiler yıkıldıktan sonra, kabenin arabik,islami kısmını restore eder, kamera ile 24 saat canlı yayın gibi izletilen mekanı açar, meftayı toprağa defneder, kabeyi tam anlamıyla bir Kültür ve sanat müzesi yapardım.

Sonra, okullardaki Din ile ilgili bütün empoze objelerini kaldır, bu ülkedeki bütün heryerdeki sanal şeyleri ilahlaştıran ,din ile ilgili objeleri kaldırır, doğruluk,dürüstlük ve insan haklarını bir adamın üzerinden tarihe değil, bilimsel gerçekler üzerinden tarihe yeniden yazdırıdım.

Yakın zamandan geçmişe doğru giderek,eylem vs gibi icraatların ilk olarak gezi adlı eylemdekilerin tamamını tespit edip, bütün yararlarını tespit edip, hepsine ödül verip, tespit edemediklerimi ise kütükten bulup sınır ötesine kültür ve bilgilerini daha da arttırmaları için gönderirdim

Hapishanedeki tecavüzcüleri, katilleri, soyguncuları, yüz kızartıcı suç işleyen herkesi,rehabilite eder ,rehabilite olmayanları sınır dışı ederdim.

Sonra AKP ve BDP gibi bölücü bütün partileri kapatıp,insanlığa savaş açan bütün kamu kuruluşlarının yöneticilerini görevden alır, dernek vb yerleri tamamen kapatır, bütün bu zihniyetteki insanların faşistlerini, kütükten düşürüp, sınırdışı ederdim.

Tahminen 50 milyon gibi bir bölücü azgın gurup, benim yönetime geçmem ile sınır dışı edilleceğinden ülkede bariz bir, kalkınma başlayacak, zorbaların, kanunsuzların, bölücülerin olmadıüı tertemiz bir ülkeyi, uzay çağına 30 yılda getirdim.

Sitelerde Paylaş

O şekilde yapmak yerine ingilizceyi resmi dil yapmak daha mantıklı.

Sitelerde Paylaş

İngilizce ilkokulda zorunlu ve en çok saati olan ders zaten.

Bu gelişmeler olurken sömürge kafasına da girmemek gerek.

ARAPLAŞMAKTANSA

İNGİLİZLEŞMEYİ tercih ederim...

en azından daha MEDENİ insanlar.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ülkenin başına ben de diktatör olarak geçmiş olsam, iilk olarak bütün camileri yıkardım. Bütün çarşı, sokak, meydanlardaki camiler yıkıldıktan sonra, kabenin arabik,islami kısmını restore eder, kamera ile 24 saat canlı yayın gibi izletilen mekanı açar, meftayı toprağa defneder, kabeyi tam anlamıyla bir Kültür ve sanat müzesi yapardım.

sen ne saçmalıyon kabe Türkiyede mi ? Tamamen saçmalamışsın.

Sitelerde Paylaş

ARAPLAŞMAKTANSA

İNGİLİZLEŞMEYİ tercih ederim...

en azından daha MEDENİ insanlar.

Evet, İngiliz ve Amerikalılar o kadar medeni ki Ortadoğu bölgesini birbirine düşürüyorlar.

Ülkeyi de çoktan ele geçirdiler zaten kültürleriyle.

Sitelerde Paylaş

En basitinden google da atomu Türkçe olarak aratın,bakalım karşınıza çıkacak komiklikler haricinde kaç adet bilgi kaynağına ulaşacaksınız. Araştırma yaparken,uluslararası kütüphanelerde İngilizce lazım.

Sitelerde Paylaş

diktatör olursam kabeyide yıkarım ne var bunda? Ateist görünümlü İslamcı seni,.. Doğan görünümlü şahin seni gidi seni..

Ben ne ne diyom sen ne diyorsun. Sen daha kabenin nerde olduğunu bilmiyorsun.

Sen foruma heralde zırvalamak için geliyon.

Fikirlerini beğenmediğin insanlara islamcı diyorsun. İslamcı diye birşey olmaz bunu öğren. Bir insan ya müslümandır ya da değildir.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben ne ne diyom sen ne diyorsun. Sen daha kabenin nerde olduğunu bilmiyorsun.

Sen foruma heralde zırvalamak için geliyon.

Fikirlerini beğenmediğin insanlara islamcı diyorsun. İslamcı diye birşey olmaz bunu öğren. Bir insan ya müslümandır ya da değildir.

kabe Türkiye'nin ta içindedir,

Sen müslümanmısın değilmisin ona cevap ver!

Sitelerde Paylaş

kabe Türkiye'nin ta içindedir,

Sen müslümanmısın değilmisin ona cevap ver!

Sana acil beyin nakli lazım çünkü sende yok.

Ben müslüman olsam neden müslüaman olduğumu gizleyeyim.

Türkiyede kabe nerde söylede ziyaret etsin insanlar boşa yurt dışına gitmesinler.

Sitelerde Paylaş

Sana acil beyin nakli lazım çünkü sende yok.

Ben müslüman olsam neden müslüaman olduğumu gizleyeyim.

Türkiyede kabe nerde söylede ziyaret etsin insanlar boşa yurt dışına gitmesinler.

kabe ,senin gibi boş beyinli adamların kafasını doldurup beyin görevi yapmaktadır,

Müslüman olduğunu söylemene gerek yok,Allah'ın senin içini biliyor ya zaten,buradaki herkesi kandırabilirsin..sen bir müslümansın..

Sitelerde Paylaş

Evet, İngiliz ve Amerikalılar o kadar medeni ki Ortadoğu bölgesini birbirine düşürüyorlar.

Ülkeyi de çoktan ele geçirdiler zaten kültürleriyle.

TR dekiler % 99 müslüman olduğundandır o dediğin.

arap dini - arap kültürü vs.vs.vs

TÜRKLÜKLE ilgili en ufak bir ÖRF - ADET - GELENEK gösterebilirmisin günümüzde ?

mesela - NEVRUZ gibi ? onu da KÜRTLER kullanıyor ne hikmetse ? TÜRK bayramıdır - BAHAR bayramıdır aslında NEVRUZ :D

kırmızı - yeşil - sarı RENKLER de kürt bayrağı oldu...

halbuki KIRMIZI - SARI - YEŞİL renkler TÜRK renkleridir.... :)

eee sen sahip çıkmaz ARAPLAŞIRSAN birileri sahiplenir....

kürtleri kınamıyorum bu konuda....bahar bayramı güzel bir bayramdır.....onlar da kutlasınlar tabiki....

kırmızı sarı yeşil renkler DOĞAYI simgeler aslında.....onlar da güzeldir...kullansınlar tabiki....

insanlık değerleridir - ortakdır....ama ASLI TÜRKTÜR.....ama TR dekiler bilmez ...

Sitelerde Paylaş

kabe ,senin gibi boş beyinli adamların kafasını doldurup beyin görevi yapmaktadır,

Müslüman olduğunu söylemene gerek yok,Allah'ın senin içini biliyor ya zaten,buradaki herkesi kandırabilirsin..sen bir müslümansın..

Senin acil tımarhaneye kaldırmaları lazım paranoyak olmuşsun. Herkesi müslüman sanıyon.

Senin sorunu işte bu

http://tr.wikipedia.org/wiki/Paranoya

İkinciside sende aşırı derecede zeka geriliği var. Hiç bir zaman müslüman müslüman kimliğini gizlemez müslüman olduğunu söylerken gurur duyar.

Sende yoksa turan dursun forum yöneticileri gibi yurt dışında yaşayıp lağım çukuruna saklanıp Türkiyede yaşayan ateistlere artislikmi yapıyon.

turan dursun forum yöneticileride paranoyaktır. Bence sen o foruma üye ol seni moderatör yaparlar

Sitelerde Paylaş

Bir ateist olarak bir kısmı hoşuma gitti Berşan. Ama bir kısmı da gerçekten seni tam bir diktatör yapıyor.

Zaten diktatör olarak başa geçen biri olarak kabaca yazdım. İnce detaylara girmedim. En büyük reformu, yolsuzluk, hırsızlık, şerefsizlik, bölücülük üzerine bir çalışma ile, hakkı, haksızın elinden alıp, millete bağışlama prensibini benimsemiş olarak, çalışmalarımı bu yönde yapardım.

550 milletvekili unutmuşum, dedi,m ya ince detaylara girip bir yazı dizisi yazsaydım, baya uzun olacaktı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...