Jump to content

Iktidar elinize geçse Turkiyede ne yapardiniz ?

Recommended Posts

Senin acil tımarhaneye kaldırmaları lazım paranoyak olmuşsun. Herkesi müslüman sanıyon.

Senin sorunu işte bu

http://tr.wikipedia.org/wiki/Paranoya

İkinciside sende aşırı derecede zeka geriliği var. Hiç bir zaman müslüman müslüman kimliğini gizlemez müslüman olduğunu söylerken gurur duyar.

Sende yoksa turan dursun forum yöneticileri gibi yurt dışında yaşayıp lağım çukuruna saklanıp Türkiyede yaşayan ateistlere artislikmi yapıyon.

turan dursun forum yöneticileride paranoyaktır. Bence sen o foruma üye ol seni moderatör yaparlar

senin bu forumda (hatırlamıyorum nerdeydi) yazılarının bazılarına bakınca MÜSLÜMAN izlenimi veriyorsun...

TREMOR şüphede HAKLI...

ben de sana bu konuda yazmıştım hatırlarsan ? TREMOR bu konuda yalnız değil.!!!!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ülkenin başına ben de diktatör olarak geçmiş olsam, iilk olarak bütün camileri yıkardım. Bütün çarşı, sokak, meydanlardaki camiler yıkıldıktan sonra, kabenin arabik,islami kısmını restore eder, kamera ile 24 saat canlı yayın gibi izletilen mekanı açar, meftayı toprağa defneder, kabeyi tam anlamıyla bir Kültür ve sanat müzesi yapardım.

Sonra, okullardaki Din ile ilgili bütün empoze objelerini kaldır, bu ülkedeki bütün heryerdeki sanal şeyleri ilahlaştıran ,din ile ilgili objeleri kaldırır, doğruluk,dürüstlük ve insan haklarını bir adamın üzerinden tarihe değil, bilimsel gerçekler üzerinden tarihe yeniden yazdırıdım.

Yakın zamandan geçmişe doğru giderek,eylem vs gibi icraatların ilk olarak gezi adlı eylemdekilerin tamamını tespit edip, bütün yararlarını tespit edip, hepsine ödül verip, tespit edemediklerimi ise kütükten bulup sınır ötesine kültür ve bilgilerini daha da arttırmaları için gönderirdim

Hapishanedeki tecavüzcüleri, katilleri, soyguncuları, yüz kızartıcı suç işleyen herkesi,rehabilite eder ,rehabilite olmayanları sınır dışı ederdim.

Sonra AKP ve BDP gibi bölücü bütün partileri kapatıp,insanlığa savaş açan bütün kamu kuruluşlarının yöneticilerini görevden alır, dernek vb yerleri tamamen kapatır, bütün bu zihniyetteki insanların faşistlerini, kütükten düşürüp, sınırdışı ederdim.

Tahminen 50 milyon gibi bir bölücü azgın gurup, benim yönetime geçmem ile sınır dışı edilleceğinden ülkede bariz bir, kalkınma başlayacak, zorbaların, kanunsuzların, bölücülerin olmadıüı tertemiz bir ülkeyi, uzay çağına 30 yılda getirdim.

24 saat canlı yayını putunla karıştırma, o sadece sizin putperestlerin yaptığı bir uygulama :)

Sitelerde Paylaş

KABE CANLI :

http://www.ecanlitvi...m/kabe-tv-izle/

GİBİ ????

Bre yazıdan bihaber kamil insan.

Ben 24 saat canlı yayın yapılan, ölmüş gitmiş bir adamın mezarını kastetmiştim. Sizler yazıyı nerenizle okuyor sunuz? Anıtkabirin 24 saat canlı yayınını mı söylüyorum yoksa başka birşeyi mi bunu önce anla, sonra vakıf ol, sonra öt.

Sitelerde Paylaş

Bre yazıdan bihaber kamil insan.

Ben 24 saat canlı yayın yapılan, ölmüş gitmiş bir adamın mezarını kastetmiştim. Sizler yazıyı nerenizle okuyor sunuz? Anıtkabirin 24 saat canlı yayınını mı söylüyorum yoksa başka birşeyi mi bunu önce anla, sonra vakıf ol, sonra öt.

ha anıtkabir - ha kabe

fark ne ? atatürk diosan - ölmüş gitmiş...taşdan kayadan farkı yok Kİ ZATAN kastettiğiniz DE BU....PUT diyerek

KABE CENNET HURMALARINDAN mı müteşekkil ?

Sitelerde Paylaş

ha anıtkabir - ha kabe

fark ne ? atatürk diosan - ölmüş gitmiş...taşdan kayadan farkı yok Kİ ZATAN kastettiğiniz DE BU....PUT diyerek

KABE CENNET HURMALARINDAN mı müteşekkil ?

Sen özürlü müsün? Benim yazımı tekrar oku, neyi kastetmişim, sonra kendi verdiğin cevapları oku. Ha kabe, ha anıtkabir diye ölçüyü ne derece salakça yaptığını anlarsın.

Sitelerde Paylaş

senin bu forumda (hatırlamıyorum nerdeydi) yazılarının bazılarına bakınca MÜSLÜMAN izlenimi veriyorsun...

TREMOR şüphede HAKLI...

ben de sana bu konuda yazmıştım hatırlarsan ? TREMOR bu konuda yalnız değil.!!!!

Ben idealist ateizmi eleştirdiğim yazılarım var. Bu forumda başka eleştirenlerde oldu idealist ateizmi ama Allah vardır gibi bir iddeam olmadı. Muhammedi hiç savunmadım.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen özürlü müsün? Benim yazımı tekrar oku, neyi kastetmişim, sonra kendi verdiğin cevapları oku. Ha kabe, ha anıtkabir diye ölçüyü ne derece salakça yaptığını anlarsın.

KABEDEN canlı yayın ----iyi CAİZ....GÜZEL....oohhh misssssss

anıtkabir TÜÜÜ KAKA PUT PUT PUT.....

:D :D

Sitelerde Paylaş

KABEDEN canlı yayın ----iyi CAİZ....GÜZEL....oohhh misssssss

anıtkabir TÜÜÜ KAKA PUT PUT PUT.....

:D :D

Anıtkabirin canlı yayınına mı laf söyledim?

Yoksa ölüp gitmiş bir adamın mezar odasının canlı yayınına mı?

Bunu bir kez daha oku...

Sitelerde Paylaş

Anıtkabirin canlı yayınına mı laf söyledim?

Yoksa ölüp gitmiş bir adamın mezar odasının canlı yayınına mı?

Bunu bir kez daha oku...

ben mekkenin gösterilmesine mi bişi dedim ??

yoksa bir taşdan yapılma KÜP ün gösterilmesine mi ?

iyi oku yazıları ?

Sitelerde Paylaş

ben mekkenin gösterilmesine mi bişi dedim ??

yoksa bir taşdan yapılma KÜP ün gösterilmesine mi ?

iyi oku yazıları ?

Sen desen yada demesen ne farkeder, senin böyle bir mukayeseyi yapman bile nasıl bir beyin yapısına sahip olduğunu gösteriyor.

1.si, Kabe bizim kıblemiz, inanç sistemimizin bir parçası, bunu sizler kabul etmiyorsunuz diye, kabe İslam inancının bir parçası olmaktan çıkmaz.

2. si Anıtkabir ile Kabe'yi mukayese yapman ölçünün ve bakış açının ne derece dar olduğunu gösteriyor.

Sonuç olarak, ben o yazımda, putlaştırdığınız ve tapındığınız bu putperestlerin binlerce yıllık yaptıklarının modern halini anlatıyorum, lakin bunu bile anlayamayacak kadar kalın kafalı olduğun için yazıyı okumadan yada okuyup anlayamadan, kısasa kısas diyerek, kabe üzerinden yorum yapman, muhatabımın ne derece şartlı ve taraflı olduğunu gösteriyor.

Sitelerde Paylaş

Çok yerinde tespitler.

İnsan kendi yapacağının kendine yapılan olduğunu pek göremiyor.

Görmek isteyen görüyor. Tıpkı sizin gibi...

Görmeyenler neden görmüyor aynı yazıları okuyorlar oysaki!

Sitelerde Paylaş

Sen desen yada demesen ne farkeder, senin böyle bir mukayeseyi yapman bile nasıl bir beyin yapısına sahip olduğunu gösteriyor.

1.si, Kabe bizim kıblemiz, inanç sistemimizin bir parçası, bunu sizler kabul etmiyorsunuz diye, kabe İslam inancının bir parçası olmaktan çıkmaz.

2. si Anıtkabir ile Kabe'yi mukayese yapman ölçünün ve bakış açının ne derece dar olduğunu gösteriyor.

Sonuç olarak, ben o yazımda, putlaştırdığınız ve tapındığınız bu putperestlerin binlerce yıllık yaptıklarının modern halini anlatıyorum, lakin bunu bile anlayamayacak kadar kalın kafalı olduğun için yazıyı okumadan yada okuyup anlayamadan, kısasa kısas diyerek, kabe üzerinden yorum yapman, muhatabımın ne derece şartlı ve taraflı olduğunu gösteriyor.

ne dersen de....dediklerin

KABENİN İNSAN ELİ İLE - TAŞDAN yapılma bir KÜP olduğu gerçeğini değiştiriyor mu ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Günde 5 vakit bir Kabe denilen tasa yönelip kendilerini yere atanlar burda Atatürkcülere Putperestlik idda etmesi beni herzaman güldürüyor.

Dogru Kabe Islam Dininin bircok putundan biridir, biz farkli birsey mi diyoruz ? Kabe Islamda olan bir Puttur. Islamin kendisi zaten Putperestligi ortaya koyuyor.

Bunu kim kabul etmiyor ?

Anitkabir bazi kisiler icin Puttur, Kabe her Müslüman icin bir Puttur, yani Zavallinin yaptigi Kiyaslama dogru.

Sitelerde Paylaş

diktatör olursam kabeyide yıkarım ne var bunda? Ateist görünümlü İslamcı seni,.. Doğan görünümlü şahin seni gidi seni..

Kabe'yi yıkamazsanız Allah'ın gazabına uğrarsınız..Ebrehe'nin ordularına yaptığı gibi başınıza pişmiş balçıktan yapılmış taşlar atan ebabil kuşlarını gönderir.Gerçi Kabe, Muhammed'in ölümünden sonra iki kere saldırıya uğrayıp restore edilmişti.(!) :)

tarihinde matter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kabe'yi yıkamazsanız Allah'ın gazabına uğrarsınız..Ebrehe'nin ordularına yaptığı gibi başınıza pişmiş balçıktan yapılmış taşlar atan ebabil kuşlarını gönderir.Gerçi Kabe, Muhammed'in ölümünden sonra iki kere saldırıya uğrayıp restore edilmişti.(!) :)

işin garibi EBREHE ozamanlar ALLAH dostu idi....mekkeliler ise KAFİR - PUTPEREST....

ama gene de allah dostuna değil de KAFİRE yardım etmiş o dönemde....nedense ????

:D

Sitelerde Paylaş

Berşan padişahlara tapmak sakıncalı bir şey birden viyana kapılarından alır delikanlıyı ankarayı nasıl kurtarsam diye düşünürsün haberin olsun

Tapanlara söyle kardeş, ben putperest değilim. İnsana yada insanların ilahlaştırılanlarına tapmam...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...