Jump to content

Türk Toprakları Kürtçü Tayyip'in İşgali Altındadır !

Recommended Posts

Ve gün gelir devran döner Türkiye'nin başına has mı has bir kürtçü Tayyip denen eşkiya hükümdar olur.

2014 Türkiye'sinin görünen fotoğrafı şudur

Türk toprakları işgal altındadır Kürtler kazanmıştır Türkler kaybetmiştir.

Artık Kürtler'e hergün bayram Türkler'e 1 Mayıs bile haramdır !

1 MAYIS 2014 İSTANBUL'DA İŞÇİ BAYRAMINI KUTLAMAYA ÇALIŞAN TÜRKLER !

istanbul_1_mayis_olaylari_949095951.jpg

21 MART 2014 DİYARBAKIR'DA NEVRUZ'U KUTLAYAN KÜRTLER !

21-mart-2014-amed-newrozu_605295.jpg

HERKESE İYİ UYKULAR !....

Sitelerde Paylaş
  • İleti 70
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bize, gelin arap bayramları olan ramazan ve kurbanı istediğiniz gibi kutlayın ama türklükle ilgili, insanlıkla ilgili bayramlara izin vemeyiz diyorlar. Bu da tayyip ve tayfasının türk düşmanı, insan düşmanı olduğunu gösteriyor.

Kısa zaman sonra 1 mayıs, anneler günü, sevgililer günü, cumhuriyet, 23 nisan, 30 ağustos,....vb topu birden yasaklanacak. Durum bunu gösteriyor.

Sitelerde Paylaş

Bazen görüntü coşturur !

Kimileri meyva kasasını dizerken en güzellerini üste dizer!

Kimileri kötü bellediklerini göz önünde tutar!

Iyi ile kötüyü ayırt etmek anlayanlara kalmış.

Irkçılık yapanı sevemiyorum diyemiyorum!

Sitelerde Paylaş

Tayyip Kürtçü değil hatta bir ideolojisi bile olduğuna inanmıyorum. Kürtçülük ve İslamcılık işine geldiği için kullanıyor. Bu gün Türkiye'de Türk'üm demek tuhaf gelmeye başladı, bir otobüste Atatürk resmi görünce garipsiyorum sanki giderek tabulaştı. Sanki Atatürk'ü sevip desteklemek Ateist olmamdan daha toplum dışı bir hareket.

Ancak Kürtçü birisi resmen Kürt ırkçılığı yapsa o sosyalist falan olur. Türk milliyetçiliği faşizm. Türküm demeyi bile ırkçılıktan sayanlar var... Bu şekilde sert lafları olur olmadık kullanmakta bir cehalet örneğidir.

PKK gösterilerine uygulanan ile gezicilere uygulanan gerçekten bambaşka. Bir şehitler için yapılan gösteriyi, Çarşı gibi futbol gruplarının gösterilerini polis en sert şekilde dağıtmaktan çekinmiyor, PKK'lılara gık diyemiyorlar nedense. Dağda bile eli silahlı adamı vurabilmek g.t istiyor.

Oysaki Türkçünün derdi Türkiye, PKK'lının derdi Kürdistan(ki PKK'nında tamamen kullanılan bir maşa olduğunu düşünüyorumda neyse)

Ama bunu Kürtlere mal etmiyorum. Hatta bir Kürt'ün PKK sempatizanı olmasını da yadırgamam. Kürtler ülkeyi yönetse ve çoğunluk olsalar Türkler azınlık olsa devletin ad Kürdistan olsa ben bağımsızlık isterim. Gerçi millet bazında Kürtler ile Türkler eşit değiller ama neyse(tarih boyunca siyasi etki bakımından) Ancak PKK'nın ne mal olduğu belli sivil katliamı yapan bir grubu hangi akılsız özgürlükçü halk direnişi vs. ilan eder? Acaba bunu söyleyen kaç kişi PKK'lılarla dağda yaşayabilir kendi isteği ile?

Bizim halkımız gibi cahalet seviyesi yüksek halklarda azınlıklar ve din en kullanılabilir iki olgudur devleti yıpratmak için. Yıpranan devleti de kontrol etmesi daha basittir. Atatürk bu yüzden Türklük bilincini bize kazandırdı ki halkın din dışında birlikte sarılabilecekleri bir ideoloji olsun, ülkeyi yıpratmak isteyenlerinde kullanamayacağı bir ideoloji. Bunu alıp ırkçılık ve faşizm boyutuna getirmeyi kastetmiyorum elbet sahi Türk'üm demek faşizmdi dimi...

Uzun lafın kısası kazanan Kürtler değil. Kürdistan kurulsa ben hallerinin çok daha kötü olacağını düşünüyorum. Türkiye'den bile daha cahil Türkiye'den daha doğuda bir devletin halkı sizce mutlu mesut yaşar mı? Kazanan Türkiye üzerinden parayı ve gücü elde etmek isteyenler, AKP veya AKP'yi maşa olarak kullananlar.

Sitelerde Paylaş

Dünyada 2 tane sevmediğim ırk var 1-kürtler 2- araplar .. Tayyipin sinsi kürtçülüğü yakında iş savaşı getirecek türk gençleri olarak her duruma hazır olmak lazım..

Kürtler zor günlerde insanın yanında oluyorlar..Ben bunu Türklerde göremedim..

Sitelerde Paylaş

Tayyip kürtçü filan değildir,o sünni müslüman milliyetçisi,ümmetçisidir.kürtlerin Alevi olanına da düşmandır.

Bırak sen bir yalancının pis dudakları arasından çıkan boş sözleri. :Bazen zıt iki resim bir durumu o kadar açık gösteriri ki Hiç bir cümle olayı bu kadar iyi anlatamaz. Sen şimdi iki fotoğrafa bakınca bunu mu anlıyorsun ?... eehhhm. Nasıl diyordunuz , nasıl diyordunuz. hah şimdi hatırladım. BEN LAFA DEĞİL İCRAATA BAKARIM !

tarihinde b213hs5fn2skx-m3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yine yazmışsınız yav , tayyipin ne alakası var Türk ile kürt ile ?

Nevruz'u sende kutlasaydım İstanbul'da Ankara'da ? Kutlamak istedin de engellediler mi ?

1 Mayıs'ı da kutlasaydın Bayram gibi devletin gösterdiği yerlerde tabii, kim ne diyecekti ? İzmirde Diyarbakır'da kutlandı işte, ne güzel

Hepsini geçtim, kürtler bu ülkenin unsurları değil mi ? Nereyi nasıl işgal edebiliyorlar ?

Sitelerde Paylaş

Yine yazmışsınız yav , tayyipin ne alakası var Türk ile kürt ile ?

Nevruz'u sende kutlasaydım İstanbul'da Ankara'da ? Kutlamak istedin de engellediler mi ?

1 Mayıs'ı da kutlasaydın Bayram gibi devletin gösterdiği yerlerde tabii, kim ne diyecekti ? İzmirde Diyarbakır'da kutlandı işte, ne güzel

Hepsini geçtim, kürtler bu ülkenin unsurları değil mi ? Nereyi nasıl işgal edebiliyorlar ?

Kutlamak isteyenlere dün ne yaptıklarını gördük. Devlet bi yer vermişmişte. Orda kutlamalıymışızda . Kör.

Bir yanda onlarca devlet kurmuş, üç kıtada at koşturmuş, büyük imparatorluklar kurmuş bir millet, diğer yanda ise tarih boyunca hep başkasının sırtına yük olmuş, bir avuç toprağın dışına çıkamamış, çoğu zaman kalleşliklerle tarih kitaplarına girmiş bir millet.

Tabi ki devletimizi bölemezler. Onlar kim ki? Değil tayyip, tayyibin allahı gelsede bu ülke bölünmez. Bizimkisi sadece sohbet.

Sitelerde Paylaş

Kutlamak isteyenlere dün ne yaptıklarını gördük. Devlet bi yer vermişmişte. Orda kutlamalıymışızda . Kör.

Bir yanda onlarca devlet kurmuş, üç kıtada at koşturmuş, büyük imparatorluklar kurmuş bir

millet, diğer yanda ise tarih boyunca hep başkasının sırtına yük olmuş, bir avuç toprağın dışına çıkamamış, çoğu zaman kalleşliklerle

tarih kitaplarına girmiş bir millet.

Tabi ki devletimizi bölemezler. Onlar kim ki?

Değil tayyip, tayyibin allahı gelsede bu ülke bölünmez. Bizimkisi sadece sohbet.

Dün haberlerde izlediğimiz tiplerin , 1 Mayıs'ı kutlama gibi bir dertleri olduğuna inanmıyorum.

Sen 16 tane devlet kurarsın, çağ açıp çağ kaparsın ama 500 sene keşfedilen bir kıtada kurulan bir ülke tarafından yönetilirsin, alternatifin de 500 sene önce bir aşiret devleti olan slav klanları olur.

Sitelerde Paylaş

Dün haberlerde izlediğimiz tiplerin , 1 Mayıs'ı kutlama gibi bir dertleri olduğuna inanmıyorum.

Sen 16 tane devlet kurarsın, çağ açıp çağ kaparsın ama 500 sene keşfedilen bir kıtada kurulan bir ülke tarafından yönetilirsin, alternatifin de 500 sene önce bir aşiret devleti olan slav klanları olur.

Evet ben 500 sene önce kurulan devlet tarafından uzun süre yönetilirim. Ama sen tarih boyunca kene gibi yaşarsın. Nerden geldiğin bile belli olmaz.

Sitelerde Paylaş

Evet ben 500 sene önce kurulan devlet tarafından uzun süre yönetilirim. Ama sen tarih boyunca kene gibi yaşarsın. Nerden geldiğin bile

belli olmaz.

Ben zaten tarihin, kimin nerden geldiğinin falan o kadar da önemli olmadığını anlatmak istiyordum.

Sitelerde Paylaş

Ben zaten tarihin, kimin nerden geldiğinin falan o kadar da önemli olmadığını anlatmak istiyordum.

Sen bu kadar basit düşünebilirsin, itirazım yok. Önemsemeyede bilirsin. Ama ben önemsiyorum. Karşımdaki fanatik bir kürt ise, ve bana kafa tutuyorsa ağzının payını vermeden duramıyorum napayım. Tek cümleyle, "siz önce kullandığınız kaçak elektriğin parasını verinde öyle tartışalım" desem zaten susuyor.

Sitelerde Paylaş

Dünyada 2 tane sevmediğim ırk var 1-kürtler 2- araplar .. Tayyipin sinsi kürtçülüğü yakında iş savaşı getirecek türk gençleri olarak her duruma hazır olmak lazım..

Senin sevmen veya sevmememen sadece seni baglar.

Bu benim icinde gecerli :-)

Ben her ne kadar bir irka mensup olmasamada ..

Her türlü kafatascilarini dünya halklari sevmez!!!

Sorulmasi gereken soru su dünya ülkeleri sizi ne kadar seviyorlar??

Komsularindan basliyayimmi hepsini teker teker yazamami istermisin ??

Sitelerde Paylaş

Senin sevmen veya sevmememen sadece seni baglar.

Bu benim icinde gecerli :-)

Ben her ne kadar bir irka mensup olmasamada ..

Her türlü kafatascilarini dünya halklari sevmez!!!

Sorulmasi gereken soru su dünya ülkeleri sizi ne kadar seviyorlar??

Komsularindan basliyayimmi hepsini teker teker yazamami istermisin ??

Kafatasçılık ayrı birşey. Sevmediğini söylemek ayrı.

O zaman sen kafatasçılık yapmamak için kürtlerin kullandığı kaçak elektriği cebinden ödemeye devam et.

Neymiş, arkadaş modernmiş. Seninki modernlik değil kerizlik.

Sitelerde Paylaş

Kafatasçılık ayrı birşey. Sevmediğini söylemek ayrı.

O zaman sen kafatasçılık yapmamak için kürtlerin kullandığı kaçak elektriği cebinden ödemeye devam et.

Neymiş, arkadaş modernmiş. Seninki modernlik değil kerizlik.

Ne alaka simdi sanki battida elektirik kacak kulanilmiyor

Bumu simdi !!!

Ikisinin ayri seyler oldugunu bende söyledim .

Iste bu yüzden arastiralim bakalim türk halkini diger halklar neden sevmiyorlar.

Gecmisten gelen kafatasci bir aneneye sahip olduklari icin olmasin !!!

Sitelerde Paylaş

Onlar o kaçak elektriği niye kullanıyor biliyor musun? Paralarının, güçlerinin olmadığından değil. Sırf devleti zarara uğratmak için. Adamlar böyle alışmış. Ananeleri bu. Devleti ne kadar zarara uğratırsan o kadar gerçek kürtsün.

Ama biz bunları dile getirince adımız kafatasçı, milliyetçi, ırkçı oluyor. Evet arkadaşım ben öyleyse kafatasçıyım. Ben çoluğumun çocuğumun rızkını kürt şerefsizlerine yedirmek istemiyorum.

Sitelerde Paylaş

Onlar o kaçak elektriği niye kullanıyor biliyor musun? Paralarının, güçlerinin olmadığından değil. Sırf devleti zarara uğratmak için. Adamlar böyle alışmış. Ananeleri bu. Devleti ne kadar zarara uğratırsan o kadar gerçek kürtsün.

Ama biz bunları dile getirince adımız kafatasçı, milliyetçi, ırkçı oluyor. Evet arkadaşım ben öyleyse kafatasçıyım. Ben çoluğumun çocuğumun rızkını kürt şerefsizlerine yedirmek istemiyorum.

Sayın Realperest,

Samimiyetine sonuna kadar güveniyorum,benimde nefret ettiğim tek şey bu,bizim verdiğimiz vergilerle birisinin karnının doyurulması ya da yaptıkları hırsızlıkların görmezlikten gelinmesidir,

Bu devlet,devlet değildir,sırf çıkar amaçlı,oportunistik nedenlerle kürtlere her türlü tavizi vermekte,ama bu cahillik içinde yüzen toplumu aydınlığa çıkarmayı hiç ama hiç düşünmemektedir..

Ben Türkiye'nin doğusununda,batısınında aynı derecede eğitime ihtiyacı olduğunu düşünüyorum,

Yobazlık ,Doğu da daha fazla olabilir ama Türkiye'nin genelinin yobaz ve cahil olduğunu unutmamak lazım..

Bu nedenle bir ateistin böyle bir genellemeye gitmesini doğru bulmuyorum, Türkiye'nin genel sorunun eğitimsizlik ve bundan nemalanan AKP türü politikacılar olduğunu bir ateist görebilmelidir..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...