Jump to content

Eşcinselliğe nasıl bakıyorsunuz?

Recommended Posts

Ben de anket niyetine şunu sormak istiyorum; acaba dinden ayrıldıktan sonra mı, eşcinsellere saygı duymaya başlıyoruz?

benim açımdan böyle birşey söz konusu olmadı. zararlı olan bir yönü varsa ancak doktorların yorum yapabileceğini düşünüyordum zaten..

Sadece eşcinsellik değil mesela ailenizden biri cinsiyetini değiştirse, ne kadar hoşgörürsünüz? bunu da sormak lazım.

Ayrıca çift cinsiyetli doğan insanlara neden mudahele ediliyor?

Dindar insanlar bizim gibi hoşgörü olamazlar..Dindarlar eşcinsellere-sezeryana-kürtaja karşılar..Çünkü onlara göre üreme kısıtlanmamalı ve her yer dindarla dolmalı..Din bu kadar pis bir şey işte..Dertleri sadece fare gibi çoğalmak,başka da bir şey değil..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 165
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Peki seni cok seven homoseksuel bi ailenin cocugu olmak istermiydin ?

Kendini o cocugun yerine koydunmu hic.

Bence o cocugun yerinde olmayi kimse istemez

sende istemezsin.

Bence asıl senin yerinde olmayı kimse istemez. Elinde saçma sapan sigaran,ağız burun kaymış. Senin çocuğun olmayı kim ister ki?

Sitelerde Paylaş

Hahah :D

escinsel olabilirsiniz ben bu konuda fikirlerimi soylerken ne kadar ozgursem sizde cinsel tercihlerinizde o kadar ozgursunuz.

Cocuklarin bundan uzak tutulmasi taraftariyim sadece.

Boyle sansar gibi cemkirmeye luzum yok :)

Bu arada sigara hic kullanmam.is arkadaslariyla otururken elime aldim bi anlik goruntu icin sadece.

Bence asıl senin yerinde olmayı kimse istemez. Elinde saçma sapan sigaran,ağız burun kaymış. Senin çocuğun olmayı kim ister ki?

tarihinde harmonia1 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...