Jump to content

Devenin Müslümanlara Laneti.

Recommended Posts

140511134935_camel_464x261_n_nocredit.jpg

Ölümcül MERS salgınının develerden yayıldığı belirlenmiş. S. Arabistan'da bugüne kadar 133 kişi ölmüş.

Müslümanların yere göğe sığdıramadığı deve, bu kadar sevginin altından kalkamadı anlaşılan.

http://www.bbc.co.uk...uudi_mers.shtml

Aids de maymunlardan yayıldı, bu konuya da sizler mi cevap verdiniz. Ateistlerin bırak yeri göğü insanların atası dediği maymunlar, dünyanın içine etti, kimse sesini çıkarmıyor, ne ayaksınız siz :)

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Haşmatlı Cübcüblü Ehmet hoca.Münih konferensinde şöyle dememişmiydi Ah Mehemmedin sidigi olsada içsak hele BOKU mis gibi kokardı ULU resülümüzün.

Bu çağda böyle GERİ zekeli yetişttirilen Arapkofiller olurda 1500 yıl deve sidigi içene kabahat bulunurmu hiç.Okul yok birşey olmayan bir çağda.

Domuzu kötüleyip Deveye şiirler dizen develer nerden bilsinlerki devenin ınsana zarar verebileceğini?

Araştırmak gunahAllah herşeyi mükemmel ve faydalı yaratır TERENESİNE ınanan geri zekeliler nasıl olduda devenin ıfrazatının adamı öldürecegini bula bildiler.

Mutlaka bunu bir Avrupalı bulmuştur.

Mehemmedin SAGGALı ülke ülke dolaştırılıp Tapındırılan müslümenler oldukca , bokta koklanılır sidikte içilir.Müslümenleri bu hala getiren GERİZEKELİ ıslam alımlarıdır.

Dünyede Ebussuud şeyhulıslam dümbelegi 3 büyük alımdan biri sayılıyor.

Ve bu KATIL şöyle diyür.Yeddi Alevi Türkmen öldürenin cennette(kerhanada) yeri hazırdır.

Bu DÜDÜĞÜN kıtabıda şöyle der.

Laıkraha fiddin:Dinde zorlama yoktur.

Aynı kıtabın bir başka ayatıysa şöyle der:DİN ALLAHIN OLANAKADAR KELLE UÇURTMAYA devem edin.

Bu Allaha ınanan müslümenden başka bir türlü hereket beklenilmez elbette.

Uydurduğu kıtap Arabın kafasının tıpatıp aynısıdır.

1,5 milyar ınsan batılı kedilere SIÇAN oluşturulmuştur.

Onlarda müslümenlerle oynayıp duruyor.Oyunun sonundada mideye indiriyürler.

İstediklerini DİKİYÜRLER istediklerinide Sİ...........yürler.Irakta yarım milyona yakın kadını becerdikleri gibi.

Bizim beyinsizlerde hala iddie edip duruyorlar,dünyenin en USLUSU ınsanları biziz deye.Yazık degilmi bu 1,5 mılyar ınsana?.

Bir hiç uğruna çekilen eziyetler.

Tüketilen zamana.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Aids de maymunlardan yayıldı, bu konuya da sizler mi cevap verdiniz. Ateistlerin bırak yeri göğü insanların atası dediği maymunlar, dünyanın içine etti, kimse sesini çıkarmıyor, ne ayaksınız siz :)

Sen, bu saçmalığa hâlâ devâm ediyor musun? Kaç yıldır bu forumdasın? Hangi ateist, insanların maymunlardan türediğini bildirmiş? Ben, nasıl olur da böyle bir savı göremiyorum?

Yoksa benim kalb gözüm mü kör? :oB)

Sitelerde Paylaş

Sanirim baya oldu bu forumda kayitlisin ama bibok ögrenememisin bu zamana kadar. Maymunlar insanlarin atasi degil, insanlar Maymunlardan gelmedi, hicbir maymun insan olmayacak, Evrim Teorisi insanlarin Maymundan geldigini söylemiyor.

“Hz. Enes anlatıyor: Ukl veya Ureyne kabilesi halkından sekiz kişilik bir grup Medine’ye gelip Hz. Peygamber (a.s.m)’e biat ederek Müslüman oldular. Bir müddet sonra Medine’nin havası onlara dokundu ve hasta oldular. Şikâyetleri üzerine Hz. Peygamber (a.s.m), çobanlarıyla birlikte Medine’nin dışına çıkıp, develerin sütlerinden ve sidiklerinden içmelerini öğütledi. Adamlar bir müddet devlerin süt ve sidiklerinden içtiler ve sağlıklarına kavuştular....... ” (Buharî, Vudu, 66; Tıp,5- 6; Diyat, 22; Müslim, Kasame, 9-11; Ahmed b. Hanbel III/107,163; Ebu Davud, Hudud,3; Tirmizi, Taharet, 55, Nesaî, Tahrimu’d-dem, 8-9)

Al sana Hadis. Muhammedin Deve sidik olayinada Sidik'i Serif deniliyor. Yaz Google arastir. Sapik pis Müslümanlar 1400 seneden beri Deve sidigi iciyorlar ve simdif hastaliktan geberiyorlar diye sasiyorlar.

Simdi Deve sidigi icmeyin diyen Sudi Arabistan iktidari, kafir ilan edilip öldürülmesi gerekmiyor mu ?

Sitelerde Paylaş

Sen, bu saçmalığa hâlâ devâm ediyor musun? Kaç yıldır bu forumdasın? Hangi ateist, insanların maymunlardan türediğini bildirmiş? Ben, nasıl olur da böyle bir savı göremiyorum?

Yoksa benim kalb gözüm mü kör? :oB)

Sen ne gıcık bi adamsın yav, ssizlere maymunlardan mı türediniz dedim. Merak ettiğiniz masalınız ise merak etme biliyoruz La Fonten'in kısaslarını. Konuya sadece anti düşünce yazma amacı taşıyacağına ifadelere bak...

Sitelerde Paylaş

Devenin sidiği helal, aslan sütü (Rakı, içki vs.) haram diyen toplumun hali

Nereden başlayayım bilmiyorum ki.

AİDS maymunlardan yayılmadı, SİV (Simian immunodeficiency virus) maymunlardan insanlara geçti, insanlarda virüs değişince (mutasyon) HİV'e (human immunodeficiency virus) döndü.

HİV AİDS'e neden olan virüstür (biliyorsundur bunu). Yani bağışıklığın çökmesi anlamına gelen AİDS direk olarak geçemez, insan'dan insana AİDS'in geçmediği gibi, AİDS taşıyıcısı HİV'le enfekte olmuş hücre ile başkasını enfekte ede bilir.

Maymunlar ise, maymunlar bizim atamız değil, ancak maymunlar ile ortak atalarımız var. Yani maymunlar akrabamızdır. Dünya'nın içine etti derken neyi ima ediyorsun peki? Doğamıza verilen zarar mı yoksa baska birşey mi? Şayet doğa'dan bahsediyorsan, onun içine eden kapitalistler ve kapitalizmi koruyan yasalardır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...