Jump to content

Mekke'de sel can aldı!

Recommended Posts

Sel nedeniyle sökülen ağacın üzerine devrildiği 1 kişi hayatını kaybetti

946908_detay.jpg?1399663297

Suudi Arabistan'ın Mekke şehrinde, şiddetli yağmur etkili oluyor.

Sivil Savunma Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Mekke'de, şiddetli yağmurun dün geceden itibaren etkili olduğu belirtildi.

Aşırı yağışla birlikte oluşan sel nedeniyle sökülen ağacın üzerine devrildiği 1 kişinin de hayatını kaybettiği ifade edildi.

Umreciler ve ziyaretçilerin yağmurdan olumsuz etkilenmemesi için gereken tedbirlerin alındığı ancak tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.

http://www.haberturk.com/dunya/haber/946908-mekkede-sel-can-aldi

Görüntülerini haberlerde izlemiştim..Sokaklarda arabaları sürükleyecek kadar şiddetli bir sel olmuş..

Allah,Mekke'den vazgeçti belkide.. :)

Sitelerde Paylaş

E normal bir şey. Her yıl şeytan taşlama ritüeli yapıyorlar. Şeytan da kızıp böyle âfetleri onların başına musallat ediyor. Her yıl taşlama ritüeli yapıyorlar. Şeytanın da asabı bozulup taşlamaya gelen hacıların canlarını alıyor.

NXTFsgV.jpg

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Eeeeeeeee Hinduların a............larını, milyonlarca ınsana YALATIR , ÖPTÜRÜRSE gene Hinduların Y.............larını milyonlara taşlattırırsa olacağı budur.

İnsan o işi ancak yatakta yapabilir,meydende milyonlarcaya yaptırırsa,Allahda böyle intikamını alır.

Kaç dafa uyardı ama uyanan olmadı.

Omar garataşa ne demişti?

Ben seni çok iyi tanıyorum,sana yapacağımı çok iyi biliyürüm emme.

Dua etki seni buraya koyanlardan biri Muhammettir.

Valla demekki Arapların en uslusu Omarmış.

Tolonbeg

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Eeeeeeeee Hinduların a............larını, milyonlarca ınsana YALATIR , ÖPTÜRÜRSE gene Hinduların Y.............larını milyonlara taşlattırırsa olacağı budur.

İnsan o işi ancak yatakta yapabilir,meydende milyonlarcaya yaptırırsa,Allahda böyle intikamını alır.

Kaç dafa uyardı ama uyanan olmadı.

Omar garataşa ne demişti?

Ben seni çok iyi tanıyorum,sana yapacağımı çok iyi biliyürüm emme.

Dua etki seni buraya koyanlardan biri Muhammettir.

Valla demekki Arapların en uslusu Omarmış.

Tolonbeg

Tolonbeg

Katılmamak elde değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...