Jump to content

Eğer Tanrı Olsaydınız Nasıl Kitap Yollardınız

Recommended Posts

ABD bir plan hazırladı mı A planı, yedek B planı ve onun da yedeği C planı olarak hazırlar. İşi şansa bırakmaz. Dediğin gibi, akp mendilini çöpe atacaksa başka mendil hazırlar. Allah yardım eder anlayışları yoktur. Planlarını bozacak tek şey halkın uyanması. Dogma uyuşturucusunu da damardan bu yüzden verdiler. Ameliyat öncesi narkoz.

Amaçları yakın bir tarihte işletmeye açılacak güney Hazar petrolünü İskenderun limanına çıkarmak. Basra'yı bitirince sıra güney Hazar'a gelecek. Kuzeyini Rusya çıkarıyor. Bunu bir kenara yazın, İskenderun'u bizden almak istiyorlar. Vermeyecek bir halk da göremiyorum. Alırlar.

alırlar...doğu güneydoğuyu aldı alacaklar...az kaldı....halkdan da ses ÇIKMIYOR.......okadar yer verecek olduktan sonra- İSKENDERUN ne ki ?_

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Elbette. İskenderun sadece almak istediklerinin bir tanesi. Orasının önemi, liman olması. Alacakları yerlerin deniz çıkışı. Ermenistan'ı da genişletmek istiyorlar. Ermenistan'ı Rusya'nın gölgesinde kalmaktan kurtarıp bir güç haline getirmek istiyorlar. Bunun için Van'a kadar genişletmeleri gerek. Hatta Ermenistan'a da bir deniz çıkışı lazım.

Emperyalistlerin planları hayallerimiz dahi aşabilir. Think-tank kuruluşları her gün bu senaryoları yazıp tartışıyorlar. Hiç ara verdikleri yok. Her türlü senaryoyu sürekli planlıyorlar. Uzaylılarla temas kurma durumu olursa bile izlenecek stratejinin bile bütün planları hazır.

Yani takdir etmek lazım, bizim gibi saldım çayıra mevla kayıra, sen koru allahım yarappim filan diye saçmalamıyorlar. Tony Blair, işi bileyir...

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimse 2 karış toprak 1 gram petrol alamaz bu topraklardan. Herkes gibi bizde savaşmaya hazırız. Yalnız savaşlar ekisi gibi olmuyor artık. Mesela ben aselsan yada otokar gibi firmalarda çalışıp ülke savunmasında sanayisinde emeğim geçmesini çok isterdim.

Doğu insanı saftır, eğitimsizdir, kolay yönlendirilebilirler, bunların sonucu olarak daha fakirdir. Her toplulukta olduğu gibi açık gözlüleri dışarı açılıp çalışıp biryere gelmişler ve her toplulukta olduğu gibi çalışmadan kazanma hırsı bu insaları da bürümüştür. Ayrılık tüm sıkıntılarına da ilaç olacağını bir başka değişle daha fazla kazanma isteklerini tatmin edeceğini düşünürler. Araplar gibi yan gelip yatarak, lüks arabalarla gezerek, elektrik su ödemeyerek, topraktan para fışkıracak nede olsa türklere yedirmeyelim buralar bizim zaten, türklerde bize iyi davranmıyor diyebilecek ve hayal kurabilecek kadar saftır, o insanlar. Hiç bir zamanda hayal ettikleri gibi olmaz .Türkiye sınırları bellidir. Bu sınırı değiştirecek kişi/kişiler/ordu vs önce bizim cesedimizi çiğnemeli. Ordumuza güvenin o kurum olmasaydı bizler olmazdık.

Sitelerde Paylaş

Neden kitap yolliyikki..İnsanlar beni görse ne olur yani ! Sonra ben tanrı olsam ve herşeyi bilsem insanları yoldan çıkaracak bana isyan edecek şeytanı neden yaratımki ? Neden göz göre göre milyonlarca insanı felakede sürükleyimki ?Bir agnostik olarak bunların cevabını çok merak ediyorum..Bu soruyu varsa kendisine sormak çok isterdim..Neden bu kadar insan acı çekiyor ve tanrı buna göz yumuyor..Bugün bir madende patlama oldu ve 200'den fazla insan hayatını kaybetti..Empati kurun bu ailelerden biri sizde olabilirdiniz..Başımızda yobazın allahı var işine gelmeyen her şeyi allaha bağlıyor ve mal gibi milyonlarca insan onlara oy veriyor !!!

YAZIK !

Sitelerde Paylaş

Herkez aynı yazıları oluyor ama farklı anlıyor. Tanrı yazı ile haber verse idi kime göre kitap yazacaktı! Ne kadar az düşünüyorsunuz. Yaratıcı nın yarattıkları kitaptır,ilim vermiştir onlara okudukça gelişirsin. Tanrı böyle kitap yollar düşünüp öğüt alsınlar da ne olduklarını bilsinler diye.

Sitelerde Paylaş

Herkez aynı yazıları oluyor ama farklı anlıyor. Tanrı yazı ile haber verse idi kime göre kitap yazacaktı! Ne kadar az düşünüyorsunuz. Yaratıcı nın yarattıkları kitaptır,ilim vermiştir onlara okudukça gelişirsin. Tanrı böyle kitap yollar düşünüp öğüt alsınlar da ne olduklarını bilsinler diye.

ee kuran hikaye oldu yani şimdi de ?

muhammedin peygamberliği de gitti bölece.....

ne oldu senin dier taraftaki iddialarına be adam şimdi ? :D :D...lan modest...ne üçkağıtçı adamsın he...

bi dediğin bi dediğini tutmuyor....aynı cümleler içinde bile tutarsızlıkların var be. YUH sana :D :D

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Oncelikle kitabimda masallar olmazdi mesela.Yada bana tapmayanlari dost edinme falan.Benim kitabimda daha inandirici seyler yazardi.

Ya o degilde bu tanrinin kitabi isleri simdi bana cok sacma geldi.Tanri yazar falanmi? Ne diye kendini gostermiyorda bir kitaba dokuyor icindekileri?

Onu bunu bosverin ben kitap yazmazdim yarattiklarimin karsisina cikar konusurdum.Tanriyim sonucta bir kitapla mi kalsin soylediklerim :D

Sitelerde Paylaş

@zaviş

Anlıyorum seni :)

Konuşacak sözün olmaması ne acı kıçından ürettiğin bilgilerinle konuş bakalım egonu tavan yap. Senin bu hayatta kazancın da bu işte uydur uydur kullan.

ula hırt...bu yazdığını nereye koyacan peki ?....

al aha açıkla hadi..bekliom ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bütün oyunu bana inanıp inanmamaları üzerine kurmazdım ve kendimi hiç belli etmezdim. Birbirleri ile ilişkileri nasıl ona bakardım. Diğerlerine iyilik yapan, gelişmek için çaba sarfedenleri daha fazla ödüllendirirdim.

tarihinde BabyKnight tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Programcısın diyelimki.

Bilgisayarda program yazıyorsun. (Diyelim delphi de)

Yazım işlemi bitince F9 a basıp bekliyorsun.

Danggggg....

Program hata veriyor.

Burada suç programcının mı yoksa programın mı?

Bu basit mantığı kavrayan kişi tanrının olmadığını hemen çözer.

Sitelerde Paylaş

Tanrı oldun mu insanların zekasını, ahlakını deneyeceksin. Saçma, olmayacak şeyler yazıp bunlara inanmazsanız sizi çok fena yaparım, inanırsanız size yetmiş huri verecem diyeceksin. Tehditlerinden pısıp hurilere kavuşmak için boyun eğenler işe yaramaz.

Ama "bunlar ne böyle, bunlara inanılır mı yahu" diyen kişilikli bilinçli insanlar işte değer vereceğin gerçek insanlar onlar.

Tanrı olsa böyle yapardı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...