Jump to content

Yaratılışçılara soru:Neden kadınlar kıllı?

Recommended Posts

yaw arkadaş su yok millet kuyulara tuvaletini yapıyor ne bekliyorsun çöl burası arkadaşım avrupayı görüyosun işte suyun içinde olmasına rağmen pislik içersindelermiş yani roma büyük bir medeniyetti sonrasında da osmanlı bunlarla kıyaslama orası dehşetli bir çöl siz olaylara nasıl bakıyorsunuz anlamıyorum ki.

çöl de olsa....bi tualet yapmak o kadar mı zormuş ? :D

evin arkasına gidip sıçmışlar hep resmen.....yok ki tuvaletleri naapsınlar...evin içine sıçmadıklarına dua etmişlerdir sanırım...

gerçi muhammet kavanoza işiyormuş...o da ayrı bi gariplik...nedense artık ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

çöl de olsa....bi tualet yapmak o kadar mı zormuş ? :D

evin arkasına gidip sıçmışlar hep resmen.....yok ki tuvaletleri naapsınlar...evin içine sıçmadıklarına dua etmişlerdir sanırım...

gerçi muhammet kavanoza işiyormuş...o da ayrı bi gariplik...nedense artık ?

yaw işte avrupadada aynı durum geçerliymiş yani romadan sonra banyo kültürü kalkmış ama arabistanda durum çok farklıydı çöl ve aşiret hayatı vardı orda sağlıklı bir devlet veya yatırım yoktu aslında ordan çıkan bir dinin bugün 3 milyar insana yayılması bile mucize ama görecek göz nerdeeeeee :)

Sitelerde Paylaş

yaw işte avrupadada aynı durum geçerliymiş yani romadan sonra banyo kültürü kalkmış ama arabistanda durum çok farklıydı çöl ve aşiret hayatı vardı orda sağlıklı bir devlet veya yatırım yoktu aslında ordan çıkan bir dinin bugün 3 milyar insana yayılması bile mucize ama görecek göz nerdeeeeee :)

e bizde onu diyoruz...elin arabı zır cahil çöl bedevisi...onlardan bi halt çıkmaz...çıkandan da hayır gelmez....kuran da islam da arabındır...uydurmalarıdır...hayır da gelmemiştir...gelmeyecektirde :D

Sitelerde Paylaş

heeee oldu ondan sonraki osmanlı medeniyetini nabacaz???

osmanlı medeniyeti dediğin türklerden bişiler öğrenmiş - romanın mirasına konmuş bir devlet....ama gene de medeni değil..cariyelik - kölelik - bahçelerde tualet va.vs..vs. el kesme - ayak kesme....oğlancılık dahil varmış......padişahlar ise içki dahil içmişler.....

Sitelerde Paylaş

osmanlı medeniyeti dediğin türklerden bişiler öğrenmiş - romanın mirasına konmuş bir devlet....ama gene de medeni değil..cariyelik - kölelik - bahçelerde tualet va.vs..vs. el kesme - ayak kesme....oğlancılık dahil varmış......padişahlar ise içki dahil içmişler.....

romada da vardı bu uygulamalar yaw bu işin içinden çıkamayız kardeş uzar gider yalnız cariyelik var diye islamı ve Allahı inkar etmek mantıklı değil akıl işide değil.

dünyanın düzeni budur kimse eşit olamaz ama aksine islamiyet eşitlik ilkesini savunur ihtiyacından fazlasını zorda olan insanlara vermeyi emreder bu farzdır yani aslında mesela zengin bir işadamı ve ailesinin servetine baksan islama göre şartlara göre ortalama desek 10 bin tl bilemedin 20bin tl den fazla olan gelirlerinin tamamını fakirlere dağıtmak zorundadır yoksa cezalandırılır ve zorla alınır.

ordan misalle şuan Türkiyede gerçek islamı uygulamış olsaydık hz. Ebubekirin yaptığı gibi sadece fakirlere dağıtılacak en az 20 milyar dolar para olurdu devletin elinde buda ülkede fakir kimseyi bırakmazdı sen daha neyin konusunu yapıyosun :)

Sitelerde Paylaş

romada da vardı bu uygulamalar yaw bu işin içinden çıkamayız kardeş uzar gider yalnız cariyelik var diye islamı ve Allahı inkar etmek mantıklı değil akıl işide değil.

dünyanın düzeni budur kimse eşit olamaz ama aksine islamiyet eşitlik ilkesini savunur ihtiyacından fazlasını zorda olan insanlara vermeyi emreder bu farzdır yani aslında mesela zengin bir işadamı ve ailesinin servetine baksan islama göre şartlara göre ortalama desek 10 bin tl bilemedin 20bin tl den fazla olan gelirlerinin tamamını fakirlere dağıtmak zorundadır yoksa cezalandırılır ve zorla alınır.

ordan misalle şuan Türkiyede gerçek islamı uygulamış olsaydık hz. Ebubekirin yaptığı gibi sadece fakirlere dağıtılacak en az 20 milyar dolar para olurdu devletin elinde buda ülkede fakir kimseyi bırakmazdı sen daha neyin konusunu yapıyosun :)

akıl işi olamaz zaten....çünkü kuranda AKIL YOKTUR.....din işi nakil işidir....

mekkede çöl bedevilerine gelen dini alır türkler baş tacı ederler nedense.....la türklere din lazım olsaydı allah her millete kendi dilinden peygamber yolluyormuş zaten....türklere de türk peygamber yollardı...türkçe de kitap yollardı diye DÜŞÜNMEK AKIL ETMEK YOK....

maalesef YOK İŞTE YOK...boş TIN TIN kafalar...düşünmek - akletmek - azcık mantık yürütmek YOK...neden ? iman ile beyin kıvrımları DÜZLEŞMİŞ DE ONDAN...

Sitelerde Paylaş

Madem maymunla akraba değiliz,evrim bilimsel olarak çürütüldü ve bizler mükemmel bir tasarımcının ürünüyüz.O halde neden bu tasarımcı kadınları kıllı yarattı?Kadınların koltuk altında ve bacaklarındaki kıllar neden var?Onlar senin de hoşuna gitmiyor değil mi?Nasıl bir tasarım bu?

Açıklamanızı merak diyorum.

senin gibi mezhepsizlerin sonu işte böyle dinsizlik olur

zamanında da söylemiştim

Sitelerde Paylaş

senin gibi mezhepsizlerin sonu işte böyle dinsizlik olur

zamanında da söylemiştim

Ben ise senin gibi dogmatik sünnilerin her lafının aptalca olduğunu söylerim.Bu yorumunla bir kez daha aptal olduğunu kanıtladın.Neden mi?Ben dinsiz değilim.Sen ise bu dünyada pisliğe mahkum,öbür dünyada da asla affedilmeyecek ve en kötü şekilde muamele görecek aşağılık bir müşriksin.

Sitelerde Paylaş

Ben ise senin gibi dogmatik sünnilerin her lafının aptalca olduğunu söylerim.Bu yorumunla bir kez daha aptal olduğunu kanıtladın.Neden mi?Ben dinsiz değilim.Sen ise bu dünyada pisliğe mahkum,öbür dünyada da asla affedilmeyecek ve en kötü şekilde muamele görecek aşağılık bir müşriksin.

Mülkün sahibi ben nereye gidecem ?

Adama aptal diyorsun ama kendi yaptığına hiç bakmıyorsun!

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...

Hemşirenin başına gelen ibretlik dudak silikonu rezaleti.

Kadının trajedisi büyük, asla dalga geçmiyorum. 

Özetle diyorum ki, allah'ın yarattığından memnun kalan hiçbir insan, kendini riske atıp insan-ı kamil olmaya yeltenmezdi durup dururken.

Sitelerde Paylaş

İslami hayatın kadın saçına olan hassasiyeti bakımından kadınların kılsız yaratılmaları rahatlatıcı ve kolaylık olacaktı. Düşünün; malezya'da müslüman kadınlarlar şampuan reklamında türbanlarını köpüklediler. Müslüman kadınlar kılsız tüysüz kel yaratılsalardı böyle bir trajedi yaşanır mıydı? Müslüman kadınlar trajedi mağduru olurmuydu? Şampuan reklamında türbanlarını köpükleyen kadın kafalarını allah yaratmadı mı? Kadınları kıllı yaratan allah, doğalgaz tesisatçılığından terfi alarak allah olmuşsa anlarım da, evren yokken ben vardım iddiasıyla ortalığı gümbürteden allahın böyle bir trajediye mahal vermesi çok saçma.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Rast geldiniz mi bilmiyorum ama bazı kadınlar türbanlarını çıkarmadan yatıyorlar. Uyurken de türban takıyorlar. Rahatlamak için sadece gevşetiyorlar ama türban yine kafalarından düşmüyor. Mantık olarak allahın böyle canlıları türbanlı yaratması gerekiyordu. Çünkü, türbanı bir uzvu gibi, organı gibi kendinin sinir sistemiyle bağdaştırmış bir canlıyı, ayrı bir donanım olarak service pack yaptırmamalıydı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...