Jump to content

Recommended Posts

Ahlak kimseye ait değildir...Kaç yaşındasın 15 mi pek zeki değilsin....

ya sen ? 8 mi? sende en az benim kadar zekisin.

ahlakının sana ait oldugunu sanmıyorum derken demek istediğimi anlamadığın kesin...dogmalar içinde büyüdüğünden dolayı dogma ahlakına sahipsin başka bişey değil şu an sahip oldugun ahlak.

Sitelerde Paylaş

ya sen ? 8 mi? sende en az benim kadar zekisin.

ahlakının sana ait oldugunu sanmıyorum derken demek istediğimi anlamadığın kesin...dogmalar içinde büyüdüğünden dolayı dogma ahlakına sahipsin başka bişey değil şu an sahip oldugun ahlak.

Ahlak mı dersin uyulması gereken kurallar mı dersin bilemem umrumda da değil.Dogmalar içinde büyüdüm veya büyümedim bu önemli değil forumdaki iletilerimden müslümanmıyım ateistmiyim anlarsın.Ben zekam neyi emrediyorsa onu kabul ederim.Kafamın içindekinin sınırlarıyla sınırlıyım.
Sitelerde Paylaş

Ahlak mı dersin uyulması gereken kurallar mı dersin bilemem umrumda da değil.Dogmalar içinde büyüdüm veya büyümedim bu önemli değil forumdaki iletilerimden müslümanmıyım ateistmiyim anlarsın.Ben zekam neyi emrediyorsa onu kabul ederim.Kafamın içindekinin sınırlarıyla sınırlıyım.

sen istediğin gibi kabul et...senin kabullerin gerçekleri değiştirmiyor...ateist ol yada olma...bu da gerçeği değiştirmiyor...kurallar yada ahlak kavramı ne dersen de...dogmaların dayattıklarıdır..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...