Jump to content

Müslüman'ları Nasıl Kurtarırsınız?

Recommended Posts

• İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben de duyunca KAHROLMUŞTUM :( lanet bu adetlere ne diyim :(.....kuranda geçmiyor bile...adı üstünde SÜNNET....ne bokuma kesersiniz o deriyi bilmem ki...hadi millet kessin....bana ne....benimki neden GİTTİ YAWWW :(

Hz ibrahimin sünnetiymiş ondan geliyormus. Yok mu bi çaresi ya :( bilim adamları kök hücreden felan üretirler heralde bi 10 15 yıl içinde umarım :)

Sitelerde Paylaş

Hz ibrahimin sünnetiymiş ondan geliyormus. Yok mu bi çaresi ya :( bilim adamları kök hücreden felan üretirler heralde bi 10 15 yıl içinde umarım :)

sanırım yok.....deri geri getirilse bile altta kalınlaşanı napacan...ölen sinirleri ne edecen ?..ölen sinir geri gelmio ki maalesef :(....

Sitelerde Paylaş

sanırım yok.....deri geri getirilse bile altta kalınlaşanı napacan...ölen sinirleri ne edecen ?..ölen sinir geri gelmio ki maalesef :(....

Bildiğim kadarıyla beynin bu olayla ilgisi bölümü hala sağlamdır eğer uygun bir şekilde o bölüme sinyal gönderilebilinirse nasıl bişey olduğunu anlayabiliriz :)

Sitelerde Paylaş

Hiç birşey orjinali gibi olmaz.

Bu sünnet olayı kadar ahmakça birşey yok. Yavşak islam ve musevi yalakası doktorlar sünnet faydalı diye yalanlar atarlar. Bilime bile yalan kattı yavşaklar.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla beynin bu olayla ilgisi bölümü hala sağlamdır eğer uygun bir şekilde o bölüme sinyal gönderilebilinirse nasıl bişey olduğunu anlayabiliriz :)

beyindeki bölge sağlamdır elbet...yoksa cinselliğin tamamen ölür :)....

ama zevk sinirlerinin bi kısmı öldüğü için - yahut artık duyarsızlaştığı için aldığın zevk düşüyor. maalesef :(

Sitelerde Paylaş

Hiç birşey orjinali gibi olmaz.

Bu sünnet olayı kadar ahmakça birşey yok. Yavşak islam ve musevi yalakası doktorlar sünnet faydalı diye yalanlar atarlar. Bilime bile yalan kattı yavşaklar.

Yavşakların ne bilim ne insanlar umurlarında değil amaçları götlerini kollamak, ceblerini doldurmak.

Sitelerde Paylaş

Türkiyede insanların neden çoğu viyagra ve ya gergadan kulanıyor. Yada üroloğa neden erkeler çok gidiyor. Temel sebebi hep sünnet.

çare olacağını da hiç sanmıyorum onların....

30 dedinmi yaş için tr de....başlıo problemler...iktidarsızlıklar isteksizlikler...vs.vs.....

Sitelerde Paylaş

muhtemelen öledir :( :(

Sayın zavallı Avrupada sünnet yasak. Çünkü sağlığa zararlı olduğu tıp bilmi yıllarca söyledi. Sünnetin tanımı Avrupada cinsel sakatlama olarak tanımlanıyor.

Bizim Türkiyede islam savunduğu için yasaklamak imkansız. Toplumuda bilinçlendirmek imkansız. Ben insanlara sünnet zararlı olduğunu anlatmaya çalışıyom hep.

Bu gelenek yok edilmeli. Gelecek kuşaklara aktarılmamalı.

Sitelerde Paylaş

Sayın zavallı Avrupada sünnet yasak. Çünkü sağlığa zararlı olduğu tıp bilmi yıllarca söyledi. Sünnetin tanımı Avrupada cinsel sakatlama olarak tanımlanıyor.

Bizim Türkiyede islam savunduğu için yasaklamak imkansız. Toplumuda bilinçlendirmek imkansız. Ben insanlara sünnet zararlı olduğunu anlatmaya çalışıyom hep.

Bu gelenek yok edilmeli. Gelecek kuşaklara aktarılmamalı.

bizden geçti geçmeye de...oğlumuz falan olursa asla kim ne derse desin sünnet münnet ettirmem......

Sitelerde Paylaş

çare olacağını da hiç sanmıyorum onların....

30 dedinmi yaş için tr de....başlıo problemler...iktidarsızlıklar isteksizlikler...vs.vs.....

Çare olmaz tabi o ilaçlar sadece damar genişletiyor sinirleri düzeltme özelliği yok. Hiç birşey orjinali gibi olmaz.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çare olmaz tabi o ilaçlar sadece damar açıcı sinirleri düzeltme özelliği yok. Hiç birşey orjinali gibi olmaz.

zamanında çektiğin acılara mı yanarsın sünnet olurken......

olduktan sonra çektiğin acılara mı ?.....

sonrasında giden cinsel hazlarına mı üzülürsün....

bilemedim ki şimdi :( :(

Sitelerde Paylaş

zamanında çektiğin acılara mı yanarsın sünnet olurken......

olduktan sonra çektiğin acılara mı ?.....

sonrasında giden cinsel hazlarına mı üzülürsün....

bilemedim ki şimdi :( :(

Yav zavallı gel bunu birde bana sor.

Ben sünnet yüzünden çok acı çektim. 1 hafta acı çektim ben hayatımda böyle acı çekmedim. Benim dikişler açıldı kan revan her yerim.

Sonra bende psikolojik bozukluk yarattı. yıllarca sünnet yüzünden ilaç kullandım.

Beni zorla sünnet ettiler 4 yaşında ellerimden kollarımdan tutular zorla. Çok yalvardım ama kimse dinlemedi.

O günde sonra bir daha Anneme bile güvenmedim. Bu devirde babana bile güvenmiyecen derler ya ben anneme bile güvenmem.

Bu hayatta beni acımasız yapan olayların başında gelir. Ben aile bireylerini pek sevmem ailede çıkar üzerine kurulu kendi dini inancını bana aşılama çabası bilmem ne bana ne islamdan. Bu dünya kadar yavşaklık pislik bir gezegen yoktur.

Sitelerde Paylaş

Yav zavallı gel bunu birde bana sor.

Ben sünnet yüzünden çok acı çektim. 1 hafta acı çektim ben hayatımda böyle acı çekmedim. Benim dikişler açıldı kan revan her yerim.

Sonra bende psikolojik bozukluk yarattı. yıllarca sünnet yüzünden ilaç kullandım.

Beni zorla sünnet ettiler 4 yaşında ellerimden kollarımdan tutular zorla. Çok yalvardım ama kimse dinlemedi.

O günde sonra bir daha Anneme bile güvenmedim. Bu devirde babana bile güvenmiyecen derler ya ben anneme bile güvenmem.

Bu hayatta beni acımasız yapan olayların başında gelir. Ben aile bireylerini pek sevmem ailede çıkar üzerine kurulu kendi dini inancını bana aşılama çabası bilmem ne bana ne islamdan. Bu dünya kadar yavşaklık pislik bir gezegen yoktur.

üzüldüm senin adına...bendeki seninki kadar vahşice olmasa da yakın bi olaydı...berbat bir iğne acısı önce.....kesilmenin acısı sonrada....arkasından da apse yapan penis başı---BALON gibi oldu 1 hafta kadar öle sızım sızım sızladı durdu....

sonrasında dikişlerin alınması sırasında gene acılar...oohooo....şimdi hatırlıyorum da......bu gün birileri dese gel sünnet edek felan....sanırım yatırıp bi güzel döverim...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...