Jump to content

Torununun Cenazesinde Ali Şen'den İmama ; Masalı Kes !

Recommended Posts

İyi de etmiş. "Dualarımızı onun ruhuna gönderiyoruz, bunun ruhuna gönderiyoruz, evliya, enbiya, .... " şu bu derken inanın insanın boğası geliyor din adamlarını...

Dünyada bu kadar gösteriş meraklısı bir din daha var mıdır acaba?

Ali Şen iyi etmiş susturmakla.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ali Şen,i kutlarım.

Bu zamana kadar,ilk dafa bir gerçekci aTMASIYON yapan bir din adamına ağzının payını vermiştir.

Ne demişti?

BUKADAR MASAL YETER,KES ARTIK.

Milletin gözünün içine baka baka ımam efendı MASALLARI sıralıyor.

O kadar halktan bir ikinci kişi ımama YETER anlattığın masallar yeter deye çıkmadı şimdiye dek.

Ağzın bal yesin Alişen.

Ama Rusyadan satın alıp ordu için sattığın ,getirip orduya teslim ettigin 25 helikopteri unutmadık.Bu helikopterler kullanılamaz olduklarından Hangarlarda ÇÜRÜMÜŞLERDİR.Seninle barabar zamanın hökümetinede YUH , YUH , YUH olsun.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Dinleri Varedengüç degil,Insanlar uydurmuştur.

İbni-Abraham 3 dininde mımarıdır.

Abrahamoviç ne geder ahlaklı dürüstse yaydığı dinlerde okadar ahlaklı ve dürüsttür.

Mısır Fıravunundan yardım alabilsın deye güzel karısınıda yanına alır.Biliyürdükü Fıravun güzel kadınlara düşkündü.

Sarayla anaları bir babaları ayrıydı.

yanı Sara İrbamın kız kardeşiydi.

Anlayacağınız İbo kız kardeşiyle evliydi.

Zatan karısına demiştiki bak Fıravun sorarsa İrbam benim kardeşimdir de ve ikiside öyle demişti.Ve Fıravun Sarayı alır ve İrbamda muazzam bir yardım alır fıravunda.

Bu düzenbazın ürettigi dinlerde herhelde kendi gibi olacaktı ve olduda.

Cennet ve cehennem büyükleri kandırmak için uydurulmuş YALANLARDIR.

Dünyede bekerlikten kıvır kıvır kıvrananlara yardım edemeyen el-İlah yanı Allah ötede edecekmiş.Bu yalanı Allah degil Allahın yerine konuşan donsuz Fellehden başkası degildir.

Zatan bunlara ınananlar aSIL PUTPERESLERDİRLER.

Putperestlerin yaptığını yapanlara başka ad verilemez.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

hocaya bak. resul evladından giriyor, ensari hazretleri diye birine varıyor, oradan seyyid nizam diye birine geçiyor, oradan fatih sultan mehmete, oradan Malazgirt savaşına oradan kurtuluş savaşına mustafa kemalin silah arkadaşlarına geçiyor.. sanki milli savaş çıkmışta milleti bu savaşa hazırlıyor.. ekranlarda gördüğüm ali şene pek sempatim yok ama adamın haraketini taktir etmemek elde değil... bu hacı hoca tayfasına, cenazede bir hayır duası okusun, cemate önderlik etsin diye çağırıp üstüne para veriyorlar.. adamlarda yaptıkları işin kolay bir şey olmadığını, herkesin yapamayacağı bir iş gibi göstermek için.. böyle uzun uzadıya helede ölen kişi ile hiç alakası olmayan bir sürü saçma sapan şey okuyorlar çıldırmamak elde değil.. öteki türlü basit, gayet anlaşır bir dua okusalar..çoğu insan bunu bende okurum diyerek bir dahakine hoca moca çağırmaz..

tarihinde umutjan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...