Jump to content

Demokratik Cumhuriyetimizi Nasıl Bir Son Bekliyor?

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Türk Müslümanları yalnız ahmak değiller. Aynı zamanda ahlaksız ve nankördürler.

Bu başlığın Atatürkle alakası yok. Ama lafı Atatürk'ün babasına getiren onun bunun çocukları da yazıyor burada.

Aramızda nankör, hain, ahlaksız Müslümanlar da var.

Atatürk'ün babasını sorguladıkları için bize onların hem analarını hem de babalarını sorgulama hakkı doğuyor.

Laf salatası yapacagına iddia ya cevap ver. Murat Bardakçı bile kurtaramadı.

Sitelerde Paylaş

Laf salatası yapacagına iddia ya cevap ver. Murat Bardakçı bile kurtaramadı.

Ne iddiası.. Atatürk piç olsa ne yazar, olmasa ne yazar. Piç kabul et..

Ben senin piç olduğunu kabul ediyorum ve senin hakkındaki düşüncelerimde bir değişiklik olmuyor.

Atatürk hakkında neden olsun? Ben yapılan işe bakarım. Gerisi boştur.

Secere diğer hayvanlarda aranır. İnsan hayvanda secereye bakılmaz.

Sitelerde Paylaş

Sayın haci,ülke olarak Batı ile ilişkilerimiz ve gelecek planlarımız konusunda yorumlarınızı bekliyorum.

Olur. En kısa zamanda raporumu yazar buraya asarım.

Türkiye batıya aittir. Türkiye batı uygarlığını izlemek zorundadır.

Sitelerde Paylaş

Babam, babamın babası, onun babası, kütüğümüz alayı belli. Sizin Atatürkün babası bile belli değil.

İnanmıyorum sana.. Senin Atatürk'ün seceresine inanmadığın gibi.

Köpeklerde secere çok önemli. Senin seceren de çok mu önemli? Bir düşün şöyle..

Bir piçsen bundan kim sorumlu? Sen mi sorumlusun, anan mı sorumlu?

Sitelerde Paylaş

Bunu ben de biliyorum lakin Batı'nın içinden bir devlet olabilir miyiz? Yani Batı'nın bizi samimi bir müttefik olarak kabul edeceği,üzerimizde oyunlar oynamayacağı bir devlet.

Üzerimizde oyun oynanmasına gerekli tepkiyi gösteremezsek, üzerimizde oyun oynanmasını hak ederiz.

Gurursuz ve onursuz insalarsak herşeyi hak ederiz.

Bu arada.. Belki de batı uygarlığını izlemememiz gerektiği konusunda haklısınız.. Biz ancak Müslüman ülkeler arasında kalmaya mahkumuz.

Batı uygarlığını izleyemeyecek kadar onursuz ve gurursuz Müslümanlardan oluştuğumuzu hatırlayınca size hak vermeye başladım.

Sitelerde Paylaş

Üzerimizde oyun oynanmasına gerekli tepkiyi gösteremezsek, üzerimizde oyun oynanmasını hak ederiz.

Gurursuz ve onursuz insalarsak herşeyi hak ederiz.

Bu arada.. Belki de batı uygarlığını izlemememiz gerektiği konusunda haklısınız.. Biz ancak Müslüman ülkeler arasında kalmaya mahkumuz.

Batı uygarlığını izleyemeyecek kadar onursuz ve gurursuz Müslümanlardan oluştuğumuzu hatırlayınca size hak vermeye başladım.

Hayır,Atatürk'ün koyduğu bir hedef var o da Batı.Batı'nın izinden gitmeliyiz bu doğru buna katılıyorum.Ama Osmanlıdan beri gelen Türk düşmanlığı tabusunu Batılılarda yıkabilecek miyiz o konuda emin değilim.Zaman gelecek bu ülkedeki İslam kültürü bir balon gibi sönecek.Bu konuda ise eminim.
Sitelerde Paylaş

Hayır,Atatürk'ün koyduğu bir hedef var o da Batı.Batı'nın izinden gitmeliyiz bu doğru buna katılıyorum.Ama Osmanlıdan beri gelen Türk düşmanlığı tabusunu Batılılarda yıkabilecek miyiz o konuda emin değilim.Zaman gelecek bu ülkedeki İslam kültürü bir balon gibi sönecek.Bu konuda ise eminim.

Ben artık hiç emin değilim. Bu ülke Batı'ya değil, İslam'a ait olduğunu bana kesin olarak kanıtladı.

İslam'a birşey olmayacak. Olan biz Türk ateistlerine olacak. Kimseden yardım ve destek alamayacağız..

Türkiye'de İslam büyüyecek ve bütün demokratik sosyal kurumları boğarak yok edecek.

Buna isyan edecek olanlar başarılı olacak mı? Bilmiyoruz. Geleceği göremiyoruz.

Sitelerde Paylaş

Türkiye hiç bir zaman batılı ülke olmaz. İstesede olamaz. Bu halkla bir cacık olamaz.

Türkiye müslüman 3. dünya ülkesi olmaya mahkumdur.

Oruç tutmuyor diye adam döven ülke batılı olabilir mi? Sokaka hayvan kesen toplumdan ne olacak ?

Bu kadar ahmak insanın olduğu bir ülke suriye ve ırak olmaya mahkamdur.

Yok iç düşman yok dış düşman diye samaçmayan paranoyak ülkeden ne olacak. Türkiyenin en büyük düşmanı kendisi.

Bence bu ülkeye dmokrası ve cumhuriyet bile fazla. Demokrasi kim Türkiye kim.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=58079&hl=

İşte Türkiye bu linkteki adam gibi dayak yemeye mahkum.

Sitelerde Paylaş

Babası kimdi Atatürkün?

http://selanikasliye....wordpress.com/

Fark eden ne? İsa'nın babası kim? Farz edelim ki Ali Rıza babası değil, ne değişecek? Neyi değiştirir?

İşte bu yüzden evrime inanıyorum, siz evrim geçirmeyenlerdensiniz. Bil istedim.

tarihinde mrt.krc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Olur. En kısa zamanda raporumu yazar buraya asarım.

Türkiye batıya aittir. Türkiye batı uygarlığını izlemek zorundadır.

Batıyı izlemeyin demiyoruz onun ahlaksızlıgını kötü yanlarını almayın diyoruz. Bilimini güzel şeylerini alın elbette.

Sitelerde Paylaş

İyi de ben bunu tasvip etmiyorum ki. Ayrıca siyasi bir hareket de olabilir. Kadir Mısıroglu Tayyibin yahudi ödülü alması, BOP projesi falan hepsini açıklamıştı

Ha ben seni Akp yandaşı sandım.Ben de Tayyip'i pek tasvip etmem.

Kadir Mısıroğlu cinli çıktı.Duymadın mı?Eskiden onu çok izlerdim cinlenmiş olduğunu öğrendikten sonra dinlemiyorum.Zaten şüpheleniyordum adam herkese Yahudi veya cinli diyordu sonra kendisi cinli çıktı. :D BOP'u destekliyor çünkü ABD tarafından destekleniyor bu Kadir sanırım.

Sitelerde Paylaş

Ha ben seni Akp yandaşı sandım.Ben de Tayyip'i pek tasvip etmem.

Kadir Mısıroğlu cinli çıktı.Duymadın mı?Eskiden onu çok izlerdim cinlenmiş olduğunu öğrendikten sonra dinlemiyorum.Zaten şüpheleniyordum adam herkese Yahudi veya cinli diyordu sonra kendisi cinli çıktı. :D BOP'u destekliyor çünkü ABD tarafından destekleniyor bu Kadir sanırım.

Ya abi günümüzde para ile iman kimdedir belli olmaz. Kimseye güvenmiyorum artık ben.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...