Jump to content

Aytunç Hocadan mükemmel tespitler, belgeler

Recommended Posts

• İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Türkiyenin değil dünyanın değerlerindendi gerçekten büyük kayıp. Bir öğrencisi varmış bakalım inşallah oda bu şekilde çıkarda bilmediğimiz görmediğimiz sırları öğretmeye devam eder.

Özellikle bilinmeyen hitler kitabını herkese tavsiye ederim atesitler içinde okunması gereken bir kitap olduğuna inanıyorum.

Sitelerde Paylaş

Türkiyenin değil dünyanın değerlerindendi gerçekten büyük kayıp. Bir öğrencisi varmış bakalım inşallah oda bu şekilde çıkarda bilmediğimiz görmediğimiz sırları öğretmeye devam eder.

Özellikle bilinmeyen hitler kitabını herkese tavsiye ederim atesitler içinde okunması gereken bir kitap olduğuna inanıyorum.

Ateistler uyumaya devam etsin.

Sitelerde Paylaş

Ateistler uyumaya devam etsin.

Allah diye kafa kesip kardeşlerini katleden biz miyiz?

Önce akıllı olun, sonra masonlarla savaşın. Dövme orucu bozar mı diye düşüneceğinize sorunlara çözüm üretin. İbn'i Heysem'den, Harezmi'den örnek alın. Adam olun adam.

Sitelerde Paylaş

" Bir kitap okudum dünyam değişti " Modu'ndasınız diyeceğim ama Aytun'un kitaplarını okuduğunuzu da pek zannetmiyorum.

Şimdiye kadar öngördüğü ama gerçekleşmeyen o kadar çok şey var ki... Ama seviyordu böyle gizemli! işleri. Şu sözler kendisine ait:

"Evet Avrupa’da ortaçağ dönemindeki Havas ilmini araştıran kitaplar neşir ettik.Bunlar Türkiye`de bilinen işler değildi. İlmi-Ledun ve gizli ilimler üzerine araştırmalar yaptık.Okülitizm yani. Bu meyanda herkesin fizikçi ve matematikçi olarak bildiği Newton’un bir çalışmasını yayınladım. İncil üzerine havas ilimi ile ilgili sayılar ve rakamlar ile alakalı bir kitap idi.Bu kitap dünyada olay oldu. Newton Maji ve gizli ilimlerden bilgiler almış birisidir."

Kısaca Türkiye'nin ilk ve tek Leduni Koministi (!) idi. Ee hal böyle olunca çok fazla ciddiye alamadık kendisini.

Sitelerde Paylaş

" Bir kitap okudum dünyam değişti " Modu'ndasınız diyeceğim ama Aytun'un kitaplarını okuduğunuzu da pek zannetmiyorum.

Şimdiye kadar öngördüğü ama gerçekleşmeyen o kadar çok şey var ki... Ama seviyordu böyle gizemli! işleri. Şu sözler kendisine ait:

"Evet Avrupa’da ortaçağ dönemindeki Havas ilmini araştıran kitaplar neşir ettik.Bunlar Türkiye`de bilinen işler değildi. İlmi-Ledun ve gizli ilimler üzerine araştırmalar yaptık.Okülitizm yani. Bu meyanda herkesin fizikçi ve matematikçi olarak bildiği Newton’un bir çalışmasını yayınladım. İncil üzerine havas ilimi ile ilgili sayılar ve rakamlar ile alakalı bir kitap idi.Bu kitap dünyada olay oldu. Newton Maji ve gizli ilimlerden bilgiler almış birisidir."

Kısaca Türkiye'nin ilk ve tek Leduni Koministi (!) idi. Ee hal böyle olunca çok fazla ciddiye alamadık kendisini.

nedense işinize gelmeyen şeyleri ciddiye almama konusunda çok başarılısınız herşeye kılıf herşeye bir yol buluyorsunuz değilmi.kitaplarını okumama konusuna gelince kitaplarınıda okurum bu şekilde televizyonda yakaladığım zamanda zevkle seyrederim.

sana tavsiyem bilinmeyen hitler kitabını okuman aslında hitleri hitler yapan insanların Türkiyede bazı dergahlardan nasıl tasavvuf öğrenerek daha sonra hitleri destekledikleri hangi ilimlerle içli dışlı olduklarını öğrenirsiniz.

Bu arada yalanlamaya kalkmayın çünki kitabında verdiği kaynaklar açık ve net komik duruma düşersiniz.

ama nerde sizde o yürek işiniz gücünüz yalanlar ve dolanlar hitlerin hayatında yaşadığı doğaüstü bilseniz size gene yeterde boşyere yalanlara devam edin yani hadi onu geçtim arkadaş Atatürk ya yani savaşta adama sıkılan kurşun saatine geliyor budamı tesadüf siz hakkaten bir tuhafsınız da neyse :)

Sitelerde Paylaş

nedense işinize gelmeyen şeyleri ciddiye almama konusunda çok başarılısınız herşeye kılıf herşeye bir yol buluyorsunuz değilmi.kitaplarını okumama konusuna gelince kitaplarınıda okurum bu şekilde televizyonda yakaladığım zamanda zevkle seyrederim.

sana tavsiyem bilinmeyen hitler kitabını okuman aslında hitleri hitler yapan insanların Türkiyede bazı dergahlardan nasıl tasavvuf öğrenerek daha sonra hitleri destekledikleri hangi ilimlerle içli dışlı olduklarını öğrenirsiniz.

Bu arada yalanlamaya kalkmayın çünki kitabında verdiği kaynaklar açık ve net komik duruma düşersiniz.

ama nerde sizde o yürek işiniz gücünüz yalanlar ve dolanlar hitlerin hayatında yaşadığı doğaüstü bilseniz size gene yeterde boşyere yalanlara devam edin yani hadi onu geçtim arkadaş Atatürk ya yani savaşta adama sıkılan kurşun saatine geliyor budamı tesadüf siz hakkaten bir tuhafsınız da neyse :)

atatürke dinsiz diyip ....sonrada onu allahın koruduğunu iddia edenler ne de komik oluyorlar :D

Sitelerde Paylaş

atatürke dinsiz diyip ....sonrada onu allahın koruduğunu iddia edenler ne de komik oluyorlar :D

iftira hayatınızın bir parçası zavallı ama sorun değil ben Atatürkün kaderi ilahiye olduğuna inanırım bir cezalandırıcıydı çünki osmanlı halkı ve müslümanlar yoldan çıkmışlardı çok özel sebebi vardı onun gelmesinin.

Ben Allahın verdiği kaderi beğenmemezlik etmem Atatürke karşı çıkmak kadere savaş açmaktır Allah istemeseydi onu göndermezdi müslümansan önce böyle düşünmelisin.

2ci si Atatürkün bu ülkeye yapmış olduğu çok büyük hizmetler var zaten dedikleri gibi hain olsaydı heralde koskoca uçak fabrikası açmazdı değilmi?

akıllı bir insan öncelikle bunu düşünür mesela iktisat alanında çok güzel yatırımlar yapılmıştır hala misal Atatürk Orman Çiftliğinin alternatifi yoktur veya toprak ve tarıma verdiği önem Atatürkün hain olamayacağının en büyük kanıtıdır kanımca benim için hangi siyasetçi tarıma ve çiftçiye destek verecekse o siyasetçi gözümde vatan sever ve hatta kahramandır.

din olayına gelince benim için dinimi rahatça yaşadığım yer darül islamdır bu amerikada olsa almanyada olsa rusyada olsa farketmez ve aslında islama göre dinime dokunmadıkları müddetçe ve beni yerimdem kovmaya çalışmadıkları müddetçe savaşmak aslında fitne ve fesat çıkarmaktır bu benim inancımdır.

Allah, din husûsunda sizinle savaşmayan ve sizi, ülkenizden çıkarmayanlara iyilik etmenizi, onlara karşı insafla, adâletle muâmelede bulunmanızı nehyetmez; şüphe yok ki Allah, adâletle muâmele edenleri sever.

ki bu ayette benim inancımı doğrular niteliktedir.

ancak ilginç olan şu daha dün sen hitleri mussoliniyi eleştirirken bugün zaman zaman katliamlar yapmış bir Atatürkü savunuyorsun neden bu ikiyüzlülük onu anlamıyorum senin için katliam yapılınca iyide başkaları için yapılınca kötümü oluyor?

sakın yanlış anlama benim Atatürkle sorunum yok bana göre yapılması gereken neyse onu yapmıştır kaderi ilahinin emrettiği şekilde ancak seni anlayamadım ne işsin?

birde dil meselesine gelince sanki millet arapçayken kuran çok iyi okuyor ve anlıyorduda neymiş ana dilimizden uzaklaştırılmışız :)

hayır anadilimizde arapça değildi ki milletin derdini anlamıyorum.

Atatürk latin harflerini getiriyor ardından kuranımı ve hadis kitaplarımı Türkçeye uygun olarak cebinden parasını ödeyerek Türkçeleştiriyor valla diğerlerini bilmem ama ben kuranı kerimi Türkçe olarak hatim ettiğimde Kuranı kerimi Türkçeye çevirmede her kimin desteği varsa herkim bu konuda en ufacık fayda sağladıysa A dan Z ye hepsine güzelce dua etmişimdir.

Sanki ana dilimiz arapçaydıda herkes hakkaten bir gecede cahil kalmış gibi kaç müslümana soruyorsam daha Türkçesini okumamış kuranın arapçasını napacaktı onuda anlamıyorum :)

4cü sü iyidir kötüdür ancak bir gerçek varki oda Atatürk aslında tamamen bir gizem yani çok büyük oranda belgeler hala gizlenmekte Atatürk için ehlibeyt ten dahi geldiğini söyleyenler veya onun aslında Hafız olduğunu söyleyenler bile var şimdi o zaman burdan şu sonucu çıkarabilirmiyiz:

Atatürk şuan aslında emin olunmayan bir durumda belgeler çıkana kadar net birşey demek çok zor bizimde şüpheli olandan uzak durmamız gerekir eğerki ben Atatürkü ortada sağlam olmayan bilgilerle kötüler ve ona atılan iftiralara katılırsam çok büyük bir günah işlemiş olurmuyum?

sahih bir müslüman öce aklıyla hareket edecek ve şüpheli olan herşeyden uzak duracak özelliklede fitne ve fesada kesinlikle girmeyecek.

Sitelerde Paylaş

kendi yazında kırk kere çelişmişsin....

atatürk bu millete vatana CEZA idi diyip...sonra onu övüp...tekrar kötülemek....arkasından onla sorunum yoktu diyip sıyrılmak....en sonunda da gene ..kötüler tarzda...

"Atatürk şuan aslında emin olunmayan bir durumda belgeler çıkana kadar net birşey demek çok zor bizimde şüpheli olandan uzak durmamız gerekir "

demen.....

oldukça ilginç bir ileti olmuş....ah bir de çekinmeden atatürkü sevmediğini söyleyebilseydin.....

sevmiyorsun...hiç bir gerçek müslüman onu sevmez...sevemez.....çünkü atatürk ŞERİATI kaldırdı....islami hayat tarzını silip attı devletin içinden...

hem DİNCİYİM diyip hem de atatürkü sevdiğini söleyenler sahtekarlardır....ya dinci değildir.....yahut atatürkü sevmiyodur.

gerçek bir müslüman için ŞERİATIN hayatın her alanında olması VAZGEÇİLMEZ bir ŞARTTIR....!!!!

Sitelerde Paylaş

kendi yazında kırk kere çelişmişsin....

atatürk bu millete vatana CEZA idi diyip...sonra onu övüp...tekrar kötülemek....arkasından onla sorunum yoktu diyip sıyrılmak....en sonunda da gene ..kötüler tarzda...

"Atatürk şuan aslında emin olunmayan bir durumda belgeler çıkana kadar net birşey demek çok zor bizimde şüpheli olandan uzak durmamız gerekir "

demen.....

oldukça ilginç bir ileti olmuş....ah bir de çekinmeden atatürkü sevmediğini söyleyebilseydin.....

sevmiyorsun...hiç bir gerçek müslüman onu sevmez...sevemez.....çünkü atatürk ŞERİATI kaldırdı....islami hayat tarzını silip attı devletin içinden...

hem DİNCİYİM diyip hem de atatürkü sevdiğini söleyenler sahtekarlardır....ya dinci değildir.....yahut atatürkü sevmiyodur.

gerçek bir müslüman için ŞERİATIN hayatın her alanında olması VAZGEÇİLMEZ bir ŞARTTIR....!!!!

zavallı benle ne kadar cebelleşirsen cebelleş malesef mantığın çok geç çalışıyor anlıyorsun ama geç anlıyorsun :)

birde sorduğum sorulara neden yanıt vermedin onu anlamadım kaçmaya çalışmışsın ama malesef o konudada iyi değilsin.

ben şeriatçıyım evet ama şeriat nedir?

dinin verdiği emirlerdir aslında namaz kılmak günahlardan uzak durmak hayırlı işler işlemek vs. vs.

şimdi Atatürk dersimde katliamlar yapması yönünde emirler verdimi?

peki bazı müslümanları idam ettirdimi?

bu 2 sorudada yanıtı evet.

İyide aynı Atatürk müslüman olan Türk halkıyla kurtuluş savaşıda yaptımı?

ve Atatürk halka rağmen istediği devrimleri yapabilirmiydi?

asla yapamazdı ki zaten dünyada böyle bir savaşın ve devrimin eşi benzeri görülmemiştir halkın büyük çoğunluğu tarafından yapılan devrimler benimsenmiştir.

buna karşı çıkanlarda ya öldürülmüşler veya hapsedilmişlerdir.

iyide kuran bize demiyormu başınıza bir kötülük geldiğinde kendi nefsinizden bilin diye?

o zaman ayet gereği eğerki Atatürk kötüyse o zaman biz kötüyüz ve bu bizim başımıza bundan dolayı gelmiştir diyebilirmiyiz?

bak dikkat et kurduğum mantığa Atatürkü kötüleyenlerin ağzından konuşuyorum

o zaman aslında bizim yapmamız gereken önce kendimizi sorgulamak değilmidir?

yani biz ne yanlışlar yaptıkta Allah bize bu kötülüğü nasip etti?

ben bir kötülük başıma geldiğinde kendimden bilirim Allah hakettiğimi bana her zaman vermiştir iyilikde kötülükte aynıdır.

şimdi gel zamanımıza dikkat et ağlayan masumu oynayan hatta bize şöyle haksızlıklar yapıldı böyle zulümler yapıldı diyen müslüman örgütlenmelere bir bak.

hepsi birbiriyle düşmanlarmı şuan?

yanıtımız evet.

Allahın ayetlerine aslında karşı geliyorlarmı?

oda evet dikkat et suriyeye saldıran müslüman örgütler bile birbirleriyla savaşmaya başladılar.

o zaman bu gidişle Allahın gene bize bir cezalandırıcı veya yok edici gönderebileceğini tahmin edebilirmiyiz?

bana göre buda evet ve muhtemelen müslümanların başına gelecek bir bela daha gözüküyor ama Allah bilir diyelim.

yani müslümanlar Allaha inandık demekle müslümanız demekle yaptıkları hertürlü kötü işlerden yırtacaklarını zannediyorlar sorun burdan kaynaklanıyor ancak işin içine baktığımızda Allah hz. Muhammed(sav) efendimizi bile bazı ayetlerde çok net ve keskin bir biçimde uyarmaktadır öyle hatalar varki onları yapmış olsa başına neler geleceği hakkında ayetleri vardır.

Ben Atatürkü şuanki görüntüsüyle seviyorum çünki bana göre Allaha savaş açan uluslararası emperyalist güçlere savaş açmıştır ve ölürkende Aleykümselam diyerek öldüğü bilinmektedir bu bile çok şey anlatmaktadır.

ama sen nasıl seviyorsun onu anlamadım diyorum ya hitleri eleştirdin insanları öldürdü diye nussoliniyi eleştirdinde Atatürkü nasıl sevdin bi hele onu de bakam :)

Sitelerde Paylaş

atatürk astıysa da boşa asmadı iskilipliyi ---iskilipli ingilizlerle - yunanlılarla işbirliği içinde idi....

kubilayı katledenleri de ASTI evet....asmayıp napacaktı ? baş tacı mı etmeliydi ?

saçmalamanın sınırlarındasınız siz müslümanlar...

şeriat demek...kuranın ve hadislerin bütününü alıp kabul edip onları hayatın içine sokmak ve dayatmak demektir.....

şeriat demek - kan demektir - gözyaşı demektir ----savaş demektir....CİHAT demektir.....

din allahın olana kadar savaşmak - müslüman olmayanları buldugun yerde ÖLDÜRMEK demektir....

Sitelerde Paylaş

atatürk astıysa da boşa asmadı iskilipliyi ---iskilipli ingilizlerle - yunanlılarla işbirliği içinde idi....

kubilayı katledenleri de ASTI evet....asmayıp napacaktı ? baş tacı mı etmeliydi ?

saçmalamanın sınırlarındasınız siz müslümanlar...

şeriat demek...kuranın ve hadislerin bütününü alıp kabul edip onları hayatın içine sokmak ve dayatmak demektir.....

şeriat demek - kan demektir - gözyaşı demektir ----savaş demektir....CİHAT demektir.....

din allahın olana kadar savaşmak - müslüman olmayanları buldugun yerde ÖLDÜRMEK demektir....

yalan dolan iftira cehalet yaw şu söylediklerine bi bak hele ne dediğini bilmiyosun ona kalırsa hitlerinde çok haklı gerekçeleri vardı orda ölen çocukların ne günahı vardı ya sen dün sordun bende sana bugün soruyorum zavallı kızma kardeşim kardeş kardeş sohbet ediyoruz yaw :)

soruyorum iyi ayaklananları öldürdülerde bebekler ve kadınların ne suçu vardı peki yukardan bombardıman yapılmış çoluk çocuk ölmüş hep bana bunu söyle daha dün bana çatıyorsun Allah hitleri mussoliniyi neden öldürmedi diye aha bende sana sorayım Allah neden Atatürkü öldürmedi?

Sitelerde Paylaş

yalan dolan iftira cehalet yaw şu söylediklerine bi bak hele ne dediğini bilmiyosun ona kalırsa hitlerinde çok haklı gerekçeleri vardı orda ölen çocukların ne günahı vardı ya sen dün sordun bende sana bugün soruyorum zavallı kızma kardeşim kardeş kardeş sohbet ediyoruz yaw :)

soruyorum iyi ayaklananları öldürdülerde bebekler ve kadınların ne suçu vardı peki yukardan bombardıman yapılmış çoluk çocuk ölmüş hep bana bunu söyle daha dün bana çatıyorsun Allah hitleri mussoliniyi neden öldürmedi diye aha bende sana sorayım Allah neden Atatürkü öldürmedi?

utanmasan "islamiyet DİN değildir" " kuran die kitap yok" " muhammet de peygamber değildi" diyeceksin...sırf islamdaki katliam ve insanlık dışı emirleri YOK sayabilmek için.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yaw zavallı harbiden bi alemsin neyse üstüne gelmiyorum tamam tıkandığın yerde kaçacak yer arıyon yaw :)

ne tıkanacam be...saçmalaıklarını yüzüne vuruyorum....yağmur yağdı şükür diyorsun kardeşim...

kuranı da değiştiriyorsunuz - hadisleri de reddediyorsunuz......ne olduğunuz belli değil be...

size göre türkiyedeki tüm kuranlar SAHTE bu durumda....çünkü içinde yazanları REDDEDİYORSUNUZ....

Sitelerde Paylaş

Gül ve Haç kardeş olamaz. Bunlar hep Mason örgütleridir. Dinler arası diyalog da küfürdür.

gül ile islam bir olur ? yani ?...

:D komik insanlar siziiii :D....milletin karısını cariye yap....sonra da gül ile islamı simgele :D

aynı topu tüm dinlerin.....al birini vur ötekine.

Sitelerde Paylaş

ne tıkanacam be...saçmalaıklarını yüzüne vuruyorum....yağmur yağdı şükür diyorsun kardeşim...

kuranı da değiştiriyorsunuz - hadisleri de reddediyorsunuz......ne olduğunuz belli değil be...

size göre türkiyedeki tüm kuranlar SAHTE bu durumda....çünkü içinde yazanları REDDEDİYORSUNUZ....

zavallı bak şimdi soruma cevap vermek yerine hemen saldırıya geçiyorsun gerek yok basit bir soru sordum cevaplamadan bana hemen saldırıye geçtin ben sana gerçeklerden bahsediyorum kurana göre Allahın haberi olmadan yaprak bile kımıldamaz değilmi o zaman Atatürküde gönderen Allah değilmi yani bu kadar basit bir mantığı kuramayacaksak artık ne diyim :)

sen diğer soruma cevap vermedin ama olmuyor böyle zavallı kardeşim :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...