Jump to content

6 Yıldır kimler geldi, kimler geçti?!

Recommended Posts

belkide ölmüştür..

ölümlü dünya alt tarafı ,

boşver sevabı günahı,

doldur birer kadeh rakı,

gel bana,,

HÜDAİ AKSU..nokta..

ağzını hayra neyse öldüğü falan yok msn den arada bir görüşüyoruz ama foruma bir türlü geri getirtemedim

Sitelerde Paylaş
o yaşayan bir efsane. foruma üye olduktan sonra, hiç bir evrimcinin cevap veremediği sorular sormuştu, hatta evrim teorisini kökünden çökertecek açıklamalar da yapmıştı, inanılmaz bir bilgi birikimine sahipti. sloganı ise: "evrim varsa; maymun sensin" idi :)
Anlaşıldı, hmd nin bu sloganı bilgi birikimini ve kalitesini yansıtması açısında yeterli bir örnek,farklı bir şey beklemiyordum zaten,şaşırmadım!! ;)
Sitelerde Paylaş

Vaybe Ateistforum gerçekten efsane bir siteymiş.

Bende ateistforumdan değilde

turkateist.cjb.net Kurucusunu merak ediyorum nede olsa Ateizmle alakalı ilk siteydi galiba.

Ayrıca çok güzel bir site ateizm2.org zamanımı zevkle harcayıp okumak zevk veriyor.

Hiç düşünmemiştim felsefi ateist yazılar okuyacağımı.

Teşekürler Ateizm2.org bize verdiğiniz bu güzel bilgielr için.

tarihinde Metal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim aradagimin ve unutamadagim alpi 002 var.Daha üyeligi duruyor.Fakat son görülmesi 03.12.2007 Sitede.

Karekter sahibi bir Fotografi var Avatari olarak.

Vede Din hakinda cok bilgi´si vardi.Ben Müslümanim Diyene dis söktürtüyodu.

Fakat kendisi Ilimli Müslüman idi.Islam Dinini savundugu kadar ellestirirdide.

Giti kayboldu bir daha ugramadi.Amma Alamanyadaki bir Sitede yaziyor Türkdünya diye.Fakat son anda 19"culara karismis galiba iletilerinden öyle anlasiliyor.

Evet özledigim takdir etigim bir kimse idi.

Saygilar.

Dimension

Sitelerde Paylaş

Alpi yi bosver kardesim. Alpi, kendinden baskasina söz hakki tanimaz. Tipik bir Yasar Nuricidir. Uzun uzun yazar ama bir mok anlatamaz. Ne müslümanin müslümanligini, ne ateistin ateistligini begenir. Her gün 3 saat kuran okur ama hala kafasi basmaz. Ünlü bir PENISCI lakapli yazarimizin yegenidir. Aksam gazetesinin yöneticisi olan. Adini bilirsiniz. Kendisini, avrupadaki baska bir forumdan, 6-7 yil öncesinden bilirim.

Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...

bilimfeneri forumda evrim ile ilgili başlıkta haci'nin yazdığı yazılar ve yorumları dikkatimi çekmişti. Kendisini google dan takip ettiğimde ateistforuma ulaştım

bilimfeneri.gen laf ebeliği yapmaya müsade etmeyen Türkçe en iyi bilim forumuydu.
bilim.org yine öyleydi ama her iki forumda bugün kapatmış durumda.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...