Jump to content

Türkiyede satılan motorların % 90 ı GAVIR vede beyinsiz ÇİNDEN geliyürmüş.

Recommended Posts

İşte böyleee,

Motorsiklet almaya satıcıya gittim.

Sordum satıcıya bunlar ne malı?

Dediki ne malı olacak ÇİN malı motorsikletlerin % 90 sanı ÇİN malı.

Dedimki bizler yapamıyormuyuz?

Adam dediki bizler iyi montaj yapıyoruz.

Yahu müslümenlerin Allahı gerçekse,çininki sahta ise demekki ÇİNİN sahta Allahı müslümenlerinkinden çoh çoh USLU,BİLGİLİ,BECERÜKLÜ.

Çin Amarıka dahıl Tüm dünyeyi alat edevet bombardumana tutmuş.ÇİN bankaları dolar ve oyrolarla dolmuşda taşmaktadır.

Almanya ÇİNDEN PARA istemektedir.

Bu durumda ben ÇİNİN Allahını tercih ederim.Arabın beceriksiz,teknikten,bilimden yoksun bir Allahla benim işim olamaz.

Böyle beceriksiz bir Allahın ne CENNETİNE nede CEHENNEMİNE ınanılır.

Pekiiiiiii Arabın Allahı madamakı müslümenlerin dostu neden öğretmiyür müslümenlere birşey.Açlıhdan şöyle çalışında gurtulun deyecegine,bana gece gündüz dua ederseniz ben size herşey veririm deyo ama.Camılar müslümenlerin yalvarışlarıysa nerdeyse PATLIYCAK emme Arabın Allahı açlıhtan gıvranan müslümene bir gaşıh çorba dahı vermiyür.

Somalıda günde 1000 çocuh açlıhdan ölürken Allahın gılı bülem gıpırdamadıda.Gavır ülkeler goştu çocuhların ımdadına birde Türkiye.

Oggadan yalvarmalar boşa gitti.

Allaha degil kELLENİZDEKİ bilgisayara baş vuracaksınız.O size herşeyi verecek güçtedir.

Allaha yalvarmaycan Tanrının kellemize koyduğu beyni çalıştıracan.

Beyni çalıştıranlar göklerde dolanırkan Allaha yalvaranlar yerlerde sürünüyür.

Suçlu Allah,Tanrı,Rab,got,diyo,bog deyil bunlara iftire eden Arapda gabahat.

Çünkü o kıtabı Arabın kendisi yazmıştır.

Kıtap TEZETLERLE doludur.

Halbuku YÜCEGÜÇ,ÜN TEZETLERLE bir işi yoktur Arap gibi.

Tolonbeg

T

Sitelerde Paylaş

Tolon dede yazılarını takip ediyorum her zaman..

Yine güzel yazmışsın muslumanlar ticaretten anlamıyor.Bu yuzden fakirlik çekiyor.muslumanlar butun parasını avrupa , çin mallarına veriyo,Türkiyede sanayi ise büyük ölçüde montajdan ibaret..İslam dunyası acınacak halde..

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de cenin yense bu insanlık suçu vahşet diye inim inim inlerdin heralde ucuz iş gücü ile Allah bağlantısını nasıl yaptın bu ayrı konu zaten! Çin halk cumhuriyetinde bir kalıp ustası günlük 7 dolara çalışıyor maliyet örneği olarak söylüyorum. Peki HrIstiyan ülkeler neden Çin ile ekonomik boyutta baş edemiyor veya budist Japonya?

tarihinde Radikal_Rasyonel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Müslümenlerin Allahının işi gücü belden aşagıdan ınsanları azdırmah.Din adamları camılarda sabah sikişden övle sikişten,akşam sikişten bahsederler.

Yahutta Ya Muhammedin çokçok USLU olduğundan

Yada Alinin atıyla yeddietrelik gal,a duvarından içeri atladığından.

Yahutta Ümerin süper edeletli olduğundan

Abbubakr,ın ınsanların örnegi olduğundan anlatırda anlatırlar.

Halbukı bu anlattıklarından hiç kimse o sıfatları taşımamaktadır.

Babam yalancılar için şöyle derdi.TİL islak yerdedur.Hertafa kolaycana döner.birde kur,anı okumak birde Islamın başlarının negeder kaliteli ınsanlar olduğunu öğrenmek için İSLAM TARIHİNİ Bakmak,birde müslümen ülke halklarını dikiz etmek yeterlidir.

Dünyede müslümen ülkelerden başkası biribirlerini yiyürmü.Bir bisiklet yapacak kadar AKILLARI yoktur.

Tanrı başlarına US koyuyor Ama müslümenler şöyle deyerek AKLI çöpe atıyorlar.

DİN AKIL İŞİ DEGİL, NAKIL İŞİDİR.

Bunların dinleride dünye ve AIRAT işini organize ettigine göre.

Demek Tanrı müslümenlerin başına boşuna beyni koymuştur.

Müslümenler kendileri kellelerine din kasetini koyarak ınsan durumunu terk edip diger canlılar gibi Kasetle idere edilmeyi yeylemişlerdir.

İnsan kasetlide olunca kellesine konan kasette ne yazılıysa onu yapar.

Başka hiçbirşey yaptıramazsın ona.

Aynan ROBOT kimin.

Robata ne işlersen onu yapar sana.

Halbuku tanrı ınsanların kellesine kaset degil AKIL US koymuşturku bu muazzam bilgisayar her yöne doğru araştırsın ,garıştırsın,Tanrının sırlarını bulsunlar deye.

Ama müslümenler KASETİ tercih etmişlerdir.

Onbin yılda geçse müslümen aynıdır.Onda hiçbir degişiklik göremezsiniz.

Herkes gider MARSA o gidemez KARSA

Geçmişte Erzurumun bir kazasında bir deprem oldu.Almanlar aynıgün herşeyleriyle deprem yerine gelip yardıma başladılar.

Ankara ancak 3 gün sonra ulaşabıldi deprem yerine.

Tolonbeg.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 5 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...