Jump to content

Bakanlar kurulunda Türk varmı

Recommended Posts

İşte böyleee,ttp://www.facebook.com/photo.php?fbid=396068433789230&set=a.174641752598567.46465.173731396022936&type=1&theater

Devamını Gör

558150_396068433789230_1876680118_n.jpg

Recep Tayyip Erdoğan - GÜRCÜ

Bülent Arınç - KÜRT

Sadullah Ergin - ARAP

Mehmet Şimşek - KÜRT

Faruk Çelik - GÜRCÜ

Beşir Atalay - KÜRT

Ertuğrul Günay - GÜRCÜ

Mehdi Eker - KÜRT

Hayati Yazıcı - RUM/GÜRCÜ

İdris Naim Şahin - GÜRCÜ

Cevdet Yılmaz - KÜRT

Zafer Çağlayan - KÜRT

Binali Yıldırım - ZAZA

Erdoğan Bayraktar - RUM/GÜRCÜ

Egemen Bağış - KÜRT

Suat Kılıç - RUM/GÜRCÜ

· ·

Acaba içlerinde neden Türk yok dersiniz.Yoksa bunlar yeni Osmanlılarmı? :D

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Valla içlerinde en adamı Mehmet Şimşek.O adamın yeri AKP değil.

Yolsuzluğa bulaşmamış olsa bile, yolsuzluk yapanlara tepki koymayıp, aynı ortamda bulunuyorsa, o da adam değil demektir.

Kısacası ,bunca yolsuzluk olaylarının ve cinayetlerin(gezi,Uludere)sorumlusu olan bir kabinede görev yapmak,bana göre onurlu bir adamın yapacağı şey değildir.

Sitelerde Paylaş

YA şu BERKİN ELVAN ne halttır.

Vallahi içime bir dirhem acı düşmüyor bu çocuğun adı söylenince.

Bir bıkkınlık bir bir bunalım geliyor bu çocuğun resmini falan görünce.

Bir de bunu kullanıp her yere yapıştıranlarda bir seviyesizlik bir ben duygusu elime koz geçti öyle böyle kullanırım düşüncesi .

biri öldü diğerleri can çekiştiriyor.

kimse kusura bakmasın.

Öleni benim gözümde Allah tamam bu senin sınırın ve sonun dedi aldı. Hadi ATEİST gözden baksam bile ölen öldü geri gelmeyecek boş laf üretmeyin düşüncesindeyim.

Kime niye isyan edildiği bile belli olmayan bir boş düşünce var bu elvan olayında.

Sitelerde Paylaş

Bir de bunu kullanıp her yere yapıştıranlarda bir seviyesizlik bir ben duygusu elime koz geçti öyle böyle kullanırım düşüncesi .

kimse kusura bakmasın.

Öleni benim gözümde Allah tamam bu senin sınırın ve sonun dedi aldı. Hadi ATEİST gözden baksam bile ölen öldü geri gelmeyecek boş laf üretmeyin düşüncesindeyim.

Kime niye isyan edildiği bile belli olmayan bir boş düşünce var bu elvan olayında.

Sen ne haltsın?

Sitelerde Paylaş

kimse kusura bakmasın.

Bu konularda aynen senin gibi düşünen(?) %45-50 yüzünden,bende Soma'daki olaya hiç üzülmedim..Umurumda bile olmadı Soma..Halbuki çok duygusal birisiyim..

İki gün önce Pakistan'da taşlanarak öldürülen müslüman kadına çok üzüldüm mesela..

Sitelerde Paylaş

bu ve buna benzer söylemleri Erdal Sarızeybek yıllardır dile getiriyor,lakin koca ülkeden çıkan tek ses tınnnnn sesi

cahillik,bilgisizlik ve hatta elinde bir kitapla birini görene - okuyupta deli mi olacan lan huahaha diye dalga geçen bir toplumda her şey olur,hiç kimse şaşırmaz..

Sitelerde Paylaş

Türk vatandaşı olan ve ülkesine bağlı herkes Türk'tür. Irkçı bakış açısı, Türkiye için gerçek bölücülüktür. Atatürk'ün kendi el yazısı ile yaptığı Türk tanımı, ırk esasını değil, kültürel birliğe bağlı vatandaşlığı esas alır.

Emperyalizm, son 20 senedir Anadolu'nun ırk yapısını araştırmayı, kaşımayı ve manipüle etmeyi iş edindi. Türkiye nüfusunun %15'inin Türk olduğunu "bulmuşlardı" en son.

AKP'yi günahım kadar sevmem ama şu soruyu sormak zorundayım, Gürcü olduğunu iddia ettiğiniz bakanlar, kendilerini Türkiye yerine Gürcistan'a bağlı mı hissediyorlar? Benim Gürcü kökenli arkadaşlarım var. Gürcistan ile alakaları yok. Müslüman Gürcülerin,Gürcü kimliği yoktur. Vatanına bağlı insanların kökeninin bir önemi yoktur. Bütün Türkmen/Oğuz kökenlilerin de vatana bağlı olduklarının garantisi yoktur. Oradan da hain çıkabilir.

Etnik köken ile ilgili ilginç bir örneği hatırlatmak isterim. 70'li yıllarda ülkücüler Kürtçe dergi yayınlamışlardı. Bu dergi Türkeş'in bilgi ve onayı ile yayınlanmıştır. Türk olmanın etnik köken ile ilgisi yoktur. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı şseniz ve ülkenize bağlıysanız, size Türk denir. Alman, İtalyan, Fransız, Rus ve İspanyol da aynı tanıma sahiptir. Millet, farklı etnik grupların birleşmesi ile oluşur.

AKP'ye vuracağız diye baltayı ülkemizin taşıyıcı kolonlarına vurmayalım.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Robesbiere ,Kendini çok Akıllı başkalarını abtalmı sanıyorsun?

Bukadar kişi içinde bir Türk kökenlinin olmaması size hiçbirşey anımsatmıyormu.

Osmanlidada öyle degilmiydi.Devleti Osmanlı gayrı Türklerle idere ederdi.Varmıydı Süleymanın çevresinde bir dene TÜRK .Süleymenin filmini seyretmişindir.

Zatan başbakan Osmanlı atalarıyla övünmüyürmüydü.Muhteşem Süleymanın anası bir Yahuduydu,Yavuzunda karısı tebi.

Türk milleti ben türküm deyeni,

Türk hüviyeti taşıyanı,Türk menfeetlerine ters düşmeyeni ve Türk yasalarına uyanları kim olursa olsun Türk kabul eder.Bu her modern ülkede böyledir.

Adam marah ediyür Osmanlılar gibi bunlarda yönetime neden bir tek Türk dahı almamışlar.

558150_396068433789230_1876680118_n.jpgRecep Tayyip Erdoğan - GÜRCÜ

Bülent Arınç - KÜRT

Sadullah Ergin - ARAP

Mehmet Şimşek - KÜRT

Faruk Çelik - GÜRCÜ

Beşir Atalay - KÜRT

Ertuğrul Günay - GÜRCÜ

Mehdi Eker - KÜRT

Hayati Yazıcı - RUM/GÜRCÜ

İdris Naim Şahin - GÜRCÜ

Cevdet Yılmaz - KÜRT

Zafer Çağlayan - KÜRT

Binali Yıldırım - ZAZA

Erdoğan Bayraktar - RUM/GÜRCÜ

Egemen Bağış - KÜRT

Suat Kılıç - RUM/GÜRCÜ

Biz ırkcı olsaydık, bu günkü hükümet gibi düşünürdük.

Asıl ülkenin kolonlarına sizin gibi düşünenler BALTAYI vurmaktadırlar.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...