Jump to content

Sansurde çare arayan zavallilar

Recommended Posts

Kendine guvenen bir insan neden karsidakinin dusunmesinden rahatsiz olur ?

Sikca, tartisma esnasinda karsi tarafi susturma çapalari ve onlarin cevap ve sorularindan rahatsiz olan kimseler olabilmekte. Bir kimse kendi görusunden emin ise, neden karsi tarafa da kaynak ve yanlislanabilir arguman vermesine ragmen ifade hakki verilmesinden rahatsiz olabilir ? Acaba o kimsenin söylediginde yanlis bulamamasindan baska bir neden olabilir mi ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

evet yaw...hakkaeten...neden teistler allah var diyip bir de üstüne DAYATIYOR....etrafındaki inanmayanları susturmaya çalışıp dogmalarını dayatmaya çabalıyorlar ki ?

kendilerine - inanclarına güveniyorlarsa sussunlar - otursunlar yerlerinde.....nasılsa allah bakacaktır çaresine. ? demi ama ? :D

Sitelerde Paylaş

Hemen basligin nedenini kavramis zavalli arkadas. Hakikaten, neden muslumanlarin kendi inançlarina yapilan saldirilara cevap verme hakkindan rahatsiz olanlar var ? Ve neden bir ateist inananlarin inancini yok etmeye çalisir ? Acaba bu kisa görusluluk olabilirmi ?

Sitelerde Paylaş

inananların inancını yok etme değil bu.....inancların - çelişkilerini - tutarsızlıklarını - mantıksızlıklarını ortaya koymaktır bu.... :D

da teistlerin derdi nedir ? ille de inanclarını DAYATIRAR ?

git sen istersen ineğe tap arkadaş..bana ne gelip de ineğe tapacan ...budur kurtuluş diyor ve DAYATIYORSUN ?? ille inancını yaymaya debeleniyorsun ?

Sitelerde Paylaş

Hayret, bir seneyi askindir forumdayim ve hiç bir çeliskinin ortaya konuldugunu görmedim ? Demek ki onlari uzmemek için bunlari paylasmiyorlar (ve böylece yamuk dusuncelerinin hatali yönlerinin ortaya ifsa edilmesinden kurtulmak istiyorlar)..

Sitelerde Paylaş

Bu dogmatik müslüler inanmazsan hurilerle olamazsın demekle kalsalar yine bir derece. Bir de inanmazsan sonsuz işkence görürsün diye uyduruyorlar.

İnsanlık tarihinde bu kadar beter bir faşizm daha icat olunmamıştır. Din dogması, insanlık tarihinde icat edilmiş en berbat faşizmdir. Daha berbatı, eline berbat olma konusunda su dökebileni bile yoktur.

Sitelerde Paylaş

Hayret, bir seneyi askindir forumdayim ve hiç bir çeliskinin ortaya konuldugunu görmedim ? Demek ki onlari uzmemek için bunlari paylasmiyorlar (ve böylece yamuk dusuncelerinin hatali yönlerinin ortaya ifsa edilmesinden kurtulmak istiyorlar)..

sana göre çelişki yok...çünkü senin kuranın MARS kuranı....

Sitelerde Paylaş

Hayir, kimi yarim akililar "cehennemde sonsuz azap saçma", "seytana neden allah izin veriyo, neden referandum duzenlememis", "Kuran allahtan ise, neden içinde kuzey kelimesi ve soyadim geçmiyor", tarzi saçmaliklari çeliski olara görduklerinden, muslumanlari kendilerince yanlisladiklarini zannediyorlar sadece..

tarihinde Levia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hayir, kimi yarim akililar "cehennemde sonsuz azap saçma", "seytana neden allah izin veriyo, neden referandum duzenlememis", "Kuran allahtan ise, neden içinde kuzey kelimesi ve soyadim geçmiyor", tarzi saçmaliklari çeliski olara görduklerinden, muslumanlari kendilerince yanlisladiklarini zannediyorlar sadece..

yoooo en azından: CARİYE ve KÖLEYİ görmek yeterli aslında o kitabın KUTSAL olamaması için...

Sitelerde Paylaş
CARİYE ve KÖLE

Boşver cariyeyi dostum... Bana bir tane insanlığa yarar ayet göstersinler, yeter. Kuran'da bir derde deva tek bir düzgün söz yoktur. Sadece müşriklerden aktardığı sözler doğrudur. Örneğin ne demiş müşrikler: "Bu kuran eskilerin masalları!" Adamlar onikiden vurmuş! Kuran hakkında söylenecek en doğru söz!

Sitelerde Paylaş

Vay bee, allahin köle edemeyecegini izpat ettin. Artik allah rezil oldu, ve seni cehenneme atmaz kesin.

yüce va adaletli olduğu iddia edilen bir allah...kullarını sınıflandırır mı ?...

söz konusu allah dogmaların ortaya attığı allah ise...olur...

Sitelerde Paylaş

Tamam da Kurana göre görduklerini inkar eden ve anlatilani anlamayan musrikler mallardan asagilardi, oysa mallar ahirda tutulup sutleri içilir ? Demek çeliski yokmus ? Ne dersin ?

hee kızları da gömüp kumlara - develer sayesinde ürüyorlardı demi ? O KADAR MAL idiler...:D :D

Sitelerde Paylaş

Anlasilan sen deve idrarini içmelerini kiskaniyorsun. Sen de iç, onlar sana içmeyi yasakliyorlar mi ?

ben ne içecem...her pisliği ortaya koyup "AHA bu İYİ.....alın yapın-uygulayın-için-inanın" diyen siz ve sizin dogmalarınız....

buyrun kana kana için deve sidiğini

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...