Jump to content

Son beş ayda 616 Hristiyan Müslüman oldu

Recommended Posts

genislet-4f6e5948-6c56-4104-b549-bc926d26ee8f.jpg

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın verilerine göre yılın ilk 5 ayında 779 kişi din değiştirerek İslamiyet’i seçti. Habertürk gazetesinin haberine göre son 5 ayda 616 Hıristiyan, Müslüman oldu. İslamiyet’i seçenlerin eski dinlerine göre yapılan sıralamada Hıristiyanlardan sonra 21 kişi ile ateistler, 7 kişi ile Museviler, 3 kişi ile Hindular ve 132 kişi ile diğer dinler yer aldı. Almanlar, 150 kişi ile din değiştirip Müslüman olanlar arasında ilk sırada yer aldı. Almanları 52′şer kişiyle Rus, Fransız ve Türkler takip etti.

http://www.dunyadinl...n-musluman-oldu

Bu nedir,yahu :huh:

Sitelerde Paylaş

Orası, sırf bir Müslüman sitesi. Adından aldanma. Konuların hepsi İslâm ekseninde. Söz konusu siteye, hakkında konu açarak destek sağlamış oluyorsun.

Aldatmacaları ciddî görünsün diye, diğer dînler hakkında yalancıktan bir-kaç yazı ekleniyorlar.

Sitelerde Paylaş

Demek ki bu insanlara tevhidi doğru düzgün anlatabilsek, hadis hikayelerinin dinin bir parçası olmadığını falan anlatabilsek Stocholm müslümanların çoğunlukta olduğu bir şehir olacak :)

Gerçi yukarıda ki fotoğrafta yer alan kişiler(yeterince araştırma yapmazlarsa) cicim ayları geçtikten belirli bir süre sonra öyle bir hikaye bombardımanı altına tutacaklar ki, ister istemez ya reddedip eski hallerine dönecekler ya da İslam'ı yavaş yavaş umursamamaya başlayacaklar..

.

tarihinde YalnizcaKuran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam egemenliği çok yakında dünyaya gelecek.

Avrupa müslüman oldu ondan sonraki adım amerika kıtasının müslüman olması.

Hristiyanlık bitti.

616 iyi bir sayı. Bu kadar kişiyi müslüman yapmakta Türkiye için başararı.

İslamı durdurcak güçlü bir din yada felsefi akım olmadığı sürece islam egemenliğine doğru dünya gidecek.

Görünen köy kılavuz istemez.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sana Kuranci olduklarini iddia eden mi oldu ?

Kur'an-cı olsalardı problem olmazdı, benim asıl korktuğum şey Rivayetçi olmaları :)

Bir kişi rivayetçi olmayı zihninde meşrulaştırdığı takdirde Tevhidi algılayabilmesi neredeyse imkansızlaşır. Ve bu fotoğrafya yer alan kişiler büyük ihtimalle İslamı kimlerin elinde öğrendiklerinin farkında bile değiller ve en tehlikeli olan şey bilinçsizlikten kaynaklanan bu "farkında olmama" hâli.

Sitelerde Paylaş

Biz insanlığın peşindeyiz. Müslüman olamazsınız demiyoruz, insan olamazsınız diyoruz. İnsanlıktan en uzak karakterler, İslamın çizdiği karakterlerdir.

Asıl insanlık islamda müslümanlıktadır

çalma çırpma düşene yardım et

annene babana sevgi saygı göster

dürüst güzel ahlaklı ol demektir islamiyet

islamı reddedn bunların tümünü reddetmiştir

Sitelerde Paylaş

Bu Islamda olsaydi, Müslümanlar 1400 seneden beri tersini yapmazdi.... ah pardon onlar tabiki Islami yanlis anliyorlar ve gercek Islam bu degil.

Sayiya inanmiyorum, Diyanetin paylatigi oranlara inanilmaz.

Sitelerde Paylaş

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın verilerine göre

Müslüman olmak için diyanete resmi başvuruda mı bulunuyorlarmış?

Nerden ele geçiyor bu veriler?

Düzmece çöplük...

Gerçek olsa, 600 değil 2000 kişi geçmiş olsa ne farkeder. Yıllardır bu öküz sürüsüne sayıca fazla olmanın haklı ve doğru olmak manasına gelmedini anlatamadıksa milyarlarca olsalar ne farkeder. Daha büyük sürü daha çok gübre bırakır geride sadece.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunlar, insanlığın geçmişinden süzülerek gelen ortak değerlerdir. Hammurabi kanunları olarak yazılı tarihe geçmiştir. Musanın tevratına "On Emir" olarak yansımış, Muhammed de buradan kopyalamıştır.

Yukarıda sıraladıklarınız, kuranı/İslamı yüceltmek için aşağıların aşağısı yapmaya çalıştığınız cahiliyede mevcuttu, hem de bazı yönleriyle fazlasıyla...

Bana, bunların tersini öğütleyen veya savunan dinli veya dinsiz bir toplum gösterebilirmisiniz. Sizin iddialarınız, başkasının mevcut malını çalıp da, "bunu icat eden ve ilk yapan benim diye iddia eden hırsızın iddialarından farksız. Yani; Yavuz hırsız ile ev sahibi meselesi...

Benim Türk milletim, İslamla birlikte ahlak zaafiyetine uğramıştır ama buna rağmen Müslüman Arap Milletiyle kıyaslanamayacak kadar ahlaklıdır.

Bu sıraladıklarınız Müslümanlar arasında ve Müslümanlar için geçerlidir, Müslüman olmayanları kapsamadığı gibi, onları aşğılamayı da öğütler. Mesela Müslüman ana-babanın, İslamdan dönen veya çıkan çocuklarını reddetmesini istemesi veya tersi gibi. Reddetmeleri de yetmez, kendi elleriyle veya ihbar ederek devlet eliyle infazı sağlamaları gerekir.

Siz, buna/bunlara iyilik, güzellik, ahlak diyorsanız; ben, kötülük, çirkinlikde ahlaksızlık diyorum.

O halde, sizin ahlakınız size, bizim ahlaksızlığımız bize. Umarım anlaşırız, belkide anlaşmışızdır.

Sitelerde Paylaş

Orası, sırf bir Müslüman sitesi. Adından aldanma. Konuların hepsi İslâm ekseninde. Söz konusu siteye, hakkında konu açarak destek sağlamış oluyorsun.

Aldatmacaları ciddî görünsün diye, diğer dînler hakkında yalancıktan bir-kaç yazı ekleniyorlar.

Güzel bir site ama dediğin gibi islam'i bir siteye kayıyorlar sanki..

İyi de kardeşim,ben neden doğru düzgün bir tane müslümanla tanışmadım?

Çalma bunlarda,ahlaksızlık bunlarda..!

Yani bize,niye maval okuyorsunuz burada?

Sitelerde Paylaş

İyi de kardeşim,ben neden doğru düzgün bir tane müslümanla tanışmadım?

Çalma bunlarda,ahlaksızlık bunlarda..!

Yani bize,niye maval okuyorsunuz burada?

nolan sende bi zamanlar müslümandın merak ettim şimdi müslüman olduğun zamanlar sendemi çalıp çırpıyordun ve sendemi ahlaksızdında ateizmle doğru yolu bulup ahlaklı ve dürüst bir insan oldun?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...