Jump to content

Köpleklere çocuklarin ekmekleri verilmez

Recommended Posts

Neden bir kimse kendi öz annesini hamile birakir ? Bunu açiklayacak olan yok mu ? Ben bunun ahlaksizlik oldugunu dusunuyorum. Yetmezmis gibi, bir de yahudi olmayanlara köpek diyor yaa !

Bunu müslümanlara sor.

Müslümanlar isa yı babasız doğduğuna inanıyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 76
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neden bir kimse kendi öz annesini hamile birakir ? Bunu açiklayacak olan yok mu ? Ben bunun ahlaksizlik oldugunu dusunuyorum. Yetmezmis gibi, bir de yahudi olmayanlara köpek diyore yaa !

Kim kimi hamile bırakmış? Nerden geliyor bu değirmenin suyu? Dogruları biliyorsun ya sana kim neyi açıklayacak!

Sitelerde Paylaş

Levia islamı savunan bir ateist

Bu işten belki para alıyordur kim bilir ?

Bu ülkede ateist olupta islamı savunan iki yüzlü çok var.

Örnek olarak ilahiyat prof. buna örnektir. Mesala Yaşar Nuri gibi.

Levia da bu kafada biri.

yaşar nuriyi bilemem ama Levia şaşırttı beni :)

genel şablonu klasik mezhepçi müslüman şeklindeyken birden İsa peygambere küfretmeye başlattı.. hayret doğrusu..

Sitelerde Paylaş

Bir de su soru ilgimi çekti, kendi olaganustu yetilerini kullanip gökten ates yagdirmak dengesiz bir savas olmaz mi ? Yani, söyle ki insanlar sadece normal konvansiyonel silah kullanacak, ama Isa onlara karsi özel yetilerini kullanarak ezecek sinek gibi ? Bu adaletsizlik degil mi sizce ?

202339766_small.jpg

tarihinde Levia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yaşar nuriyi bilemem ama Levia şaşırttı beni :)

genel şablonu klasik mezhepçi müslüman şeklindeyken birden İsa peygambere küfretmeye başlattı.. hayret doğrusu..

Levia daha seni çok şaşıtacak bu sitedeki herkesi çok şaşırtacak. :)

Levianın tüm kirli çamaşırlarını bu siteye gösterecem.

İşte tehlikeli olan böyle iki yüzlüler.

Sitelerde Paylaş

Bir de su soru ilgimi çekti, kendi olaganustu yetilerini kullanip gökten ates yagdirmak dengesiz bir savas olmaz mi ? Yani, söyle ki insanlar sadece normal konvansiyonel silah kullanacak, ama Isa onlara karsi özel yetilerini kullanarak ezecek sinek gibi ? Bu adaletsizlik degil mi sizce ?

202339766_small.jpg

Ry4Vla.jpg

Yanına kendin gibilerini bulda can sıkıntısını giderirsin. Maksat zaman öldürmek nede olsa.

Sitelerde Paylaş

İsa'nın Tanrının oğlu olup olmadığı konusumda birçok iddaa var,yine Meryem konusunda da bazı iddaalar mevcut.İlginç olan ise iş Kuran'ı savunmaya gelince her türlü mecaz anlamı çıkarken Meryem,İsa,Tanrı konusunda atıp tutuyorsun.Ne o,mecaz anlam aramayacak mısın?

Sitelerde Paylaş

Konuyu açmandaki amaç İncil kötülemek değil başka birşey olmalı.Ciddi olsaydın bilimsel bir dil kullanırdın.Yorumlarından belli bir planının olduğu.

tarihinde x+y=z tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Demek Isanin Meryemi hamile birakmasi o kadar basit bir sey. Ya dusunun sizin 12 yasindaki kizinizi 5000 (bes bin) yasindaki bir uzayli gölgeleyip hamile biraksa bu kadar seri kalabilirmiydiniz ? Bu galaksiler arasi savas nedeni olabilir. Yetmezmis gibi, bir de gökten ates yagdiracakmis. Neyse ki vaktinde asilmis da millet kurtulmus.

Sitelerde Paylaş

Demek Isanin Meryemi hamile birakmasi o kadar basit bir sey. Ya dusunun sizin 12 yasindaki kizinizi 5000 (bes bin) yasindaki bir uzayli gölgeleyip hamile biraksa bu kadar seri kalabilirmiydiniz ? Bu galaksiler arasi savas nedeni olabilir. Yetmezmis gibi, bir de gökten ates yagdiracakmis. Neyse ki vaktinde asilmis da millet kurtulmus.

5.116 - Allah şunu da söyledi: Ey Meryem oğlu İsa! Allah'ın yanında beni ve annemi de iki tanrı olarak kabul edin diye insanlara sen mi söyledin? İsa dedi: Hâşâ! Tespih ederim seni. Hakkım olmayan bir şeyi söylemek benim haddime değildir. Eğer onu söylemişsem sen onu elbette bilirsin. Sen benim içimde olanı bilirsin ama ben senin zatında olanı bilmem. Çünkü sen, evet sen, gaybları çok iyi bilensin!

5.117 - Onlara, senin bana emrettiğin şu sözden başka bir şey söylemedim: 'Benim Rabbim ve sizin de Rabbiniz olan Allah'a kulluk edin.' İçlerinde olduğum sürece üzerlerine tanıktım. Sen beni vefat ettirince üzerlerine yalnız sen gözetleyici oldun. Ve sen zaten her şey üzerinde bir Şehîdsin, bir tanıksın.

Her duyduğunun peşine git işine geleni al konuş ama iki kelime herşeyi temizliyor.

Yeni bir anlayış türemiş tanrıyı hangi sıfatla anıyor.

Gerçekten zor iş.

Sitelerde Paylaş

Hiristiyanlarin ezici çogunlugu yahudi olmayinca, herhalde hiristiyanlarin Isa'ya göre ezici çogunlukla köpek olduklari anlasimakta. Malum, o sadece israil ogullarini insan sayarmis incile göre..

tarihinde Levia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neden bir kimse kendi öz annesini hamile birakir ? Bunu açiklayacak olan yok mu ? Ben bunun ahlaksizlik oldugunu dusunuyorum. Yetmezmis gibi, bir de yahudi olmayanlara köpek diyor yaa !

Muhammed doğmadan önce kendi öz annesini hamile bırakabilir mi sence ?

çok ilginç sorular soruyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...