Jump to content

Nişantaşı'nda program yapan yobaz osmanlıcı

Recommended Posts

Bizim şanlı tarihimiz alayınıza yeter.

Tarihiniz iste okadar sanli degil, taht icin birbirini geberten Padishalar ve ogullari, Oglancilik, Sarhos lakabini tasiyan Padishalar, keske Osmanli üzeri birbok bilseniz.

Arkadasimizin dedigi gibi Osmanlinin cöküsü Fransizlardan önce baslamistir.

Cöküsü önkemek mümkün degildi sadece Sonu uzatmak icin Direndiler ve 200-300 sene daha fazla yasadilar, sonra Fransizlar ve Ingilizler geldi coktan ölmüs Osmanli devletinden isine yarayan seyleri almaya calistilar.

Bugün Müslümanlarin geri kalmasinin nedenlerinden biri Osmanlidir bundan emin ol. Batinin Kral Aileleri Kütüphaneler, Üniversiteler acarken Osmanli Padishalari 600 sene boyunca Cami acmaklan ve Carriye odalarinda Sevisip icki icerek gecirdi.

Osmanlinin cöküsü yazillidi, kendisini yenilemesi mümkün olmayan ve cöküsü bekliyen rezil bir Devletti Osmanli.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mason olsan da bir problem yok. Olay mason olup olmaman değil. Olay zavalı adamı sevindirmek.

Adamın yazısını okudukça bir değişik his geliyor.

Mason köpeklerden misin? Nasil bir köpektir bu masonlar acaba? Kangal köpeği mi? Yoksa chihuana köpeği mi? Belki de kurt köpeğidir? Pitbul mu? Dalmaçyalı mı?

Çok acımasızım değil mi? o zevki bile vermedim :(

Sitelerde Paylaş

Arkadaş gösterme şu videoları yahu. Çok sinir oluyorum burada. O.o çocuğu kafalı Ağrıdan gelmiş, Nişantaşını beğenmemiş. Sana oraya gel diyen mi var? Müslüman ülkesiymiş. Ne müslüman ülkesi? Beğenmeyen de defolup gidecekmiş. Valla söyleyecek laf bulamıyorum doğrusu. Elimde güç olsaydı şu anda o Nişantaşındaki o o.o çocuğu kafalı adamı bulup götüne sopa sokrdım şimdi. Bunlar rahat bırakıldığı için götleri havalara kalkmış bunların.

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaş gösterme şu videoları yahu. Çok sinir oluyorum burada. O.o çocuğu kafalı Ağrıdan gelmiş, Nişantaşını beğenmemiş. Sana oraya gel diyen mi var? Müslüman ülkesiymiş. Ne müslüman ülkesi? Beğenmeyen de defolup gidecekmiş. Valla söyleyecek laf bulamıyorum doğrusu. Elimde güç olsaydı şu anda o Nişantaşındaki o o.o çocuğu kafalı adamı bulup götüne sopa sokrdım şimdi. Bunlar rahat bırakıldığı için götleri havalara kalkmış bunların.

Nişantaşında kimse mi yok bu dallamalara dur diyecek ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...