Jump to content

Hz Muhammed'in İnsanlığa getirdikleri

Recommended Posts

Daha önce ben de sizin yanlış okuduğunuzun, anladığınızın örneğini verdim ama bişey değişmiyor bildiğiniz üzere.

Ah bu müslümanlardaki zırcehalet ve buna rağmen en iyi ben bilirim öz güveni. Verdiğiniz örneklerde anadili arapça olan ibni kesir gibilere de arapça öğretmenizi nasıl unutabiliriz.

Bakın önerimiz basit: bu kadar kolayca anladığınız kuranı yazın. 6bin küsür ayetçik. Burada tek tek bizimle uğraşacağınıza en fazla bir ay içinde üstesinden gelirsiniz. Sizin sayenizde herkes gerçeği görür. Herkes müslüman olur. Cennette Muhammed'le sakal yarıştırırsınız.

Tek tek ayet açıklayan adam, neden kalkıp da kuranın tamamını açıklamaz ki? Ne kadar ilginç? Amaç sakın gerçeği gizlemek falan olmasın?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

:)

Bu ne şimdi?

Al sana başka örnek.

Bende müslümanım, oğlumun birisi mak.müh. Princeton 'da doktora yapıyor, diğeri Galatasaray Ünv. hukuk okuyor. AKP 'ye oy vermiyorum. Allah'a, Muhammed'e küfreden öldürülmedir demiyorum.

Ne olacak şimdi?

Sakın sen müslüman değilsin deyip beni güldürme.

Kuran dediği anda senin ne düşündüğünün önemi kalmıyor. Sen demezsin, ama diğer 100 kişi der, peki bu adamlar bunu söyleme cesaretini nereden alıyor, Kuran'dan ve kelle sayısından. Sen de bu kelle sayısına katkıda bulunduğun sürece bu din adına yapılan her vahşetten, her katliamdan sorumlu oluyorsun.

Sitelerde Paylaş

Kuran dediği anda senin ne düşündüğünün önemi kalmıyor. Sen demezsin, ama diğer 100 kişi der, peki bu adamlar bunu söyleme cesaretini nereden alıyor, Kuran'dan ve kelle sayısından. Sen de bu kelle sayısına katkıda bulunduğun sürece bu din adına yapılan her vahşetten, her katliamdan sorumlu oluyorsun.

Sorumlu muyum?

Eğer iyi ve doğru adına değiştirebileceğim şeyler varsa ve yapmıyorsam evet sorumluyum. Ama herkes gücü ölçüsünde müdahil olabilir.

Ben hariç tüm müslümanlar vahşetin içinde olsalar bile, bu, benim müslümanlığı terketmem için bir sebep olamaz.

tarihinde papik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ne şimdi?

Al sana başka örnek.

Bende müslümanım, oğlumun birisi mak.müh. Princeton 'da doktora yapıyor, diğeri Galatasaray Ünv. hukuk okuyor. AKP 'ye oy vermiyorum. Allah'a, Muhammed'e küfreden öldürülmedir demiyorum.

Ne olacak şimdi?

Sakın sen müslüman değilsin deyip beni güldürme.

sen busun o zaman

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=58271&hl=

ve gerçekleri görmezden geliyorsun

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=58276&hl=

Sitelerde Paylaş

Sorumlu muyum?

Eğer iyi ve doğru adına değiştirebileceğim şeyler varsa ve yapmıyorsam evet sorumluyum. Ama herkes gücü ölçüsünde müdahil olabilir.

Ben hariç tüm müslümanlar vahşetin içinde olsalar bile, bu, benim müslümanlığı terketmem için bir sebep olamaz.

k%C3%B6t%C3%BCl%C3%BCklere-kar%C5%9F%C4%B1-s%C4%B1rt%C4%B1n%C4%B1-d%C3%B6n%C3%BCp-sessiz-kalmak.jpg

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ah bu müslümanlardaki zırcehalet ve buna rağmen en iyi ben bilirim öz güveni. Verdiğiniz örneklerde anadili arapça olan ibni kesir gibilere de arapça öğretmenizi nasıl unutabiliriz.

Bakın önerimiz basit: bu kadar kolayca anladığınız kuranı yazın. 6bin küsür ayetçik. Burada tek tek bizimle uğraşacağınıza en fazla bir ay içinde üstesinden gelirsiniz. Sizin sayenizde herkes gerçeği görür. Herkes müslüman olur. Cennette Muhammed'le sakal yarıştırırsınız.

Tek tek ayet açıklayan adam, neden kalkıp da kuranın tamamını açıklamaz ki? Ne kadar ilginç? Amaç sakın gerçeği gizlemek falan olmasın?

Derdim size Kur'an öğretmek değil. Takdire şayan ateist kitlesi olan bu toplulukla mümkün değil zaten. Yolu buradan geçenler görsünler kafi.

tarihinde papik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu ne şimdi?

Akademisyen bir müslümanın,İslam dinine küfredenlerin öldürülmesi gerektiğini ifade etmesi,size normal mi geliyor?

Böyle eğitimli birisi bu ifadeleri kullanabilirse,ilkokul mezunu bir cahilin tekbir getirip kafa kesmesi neden anormal olsun?

Sitelerde Paylaş

Katılıyorum. Enerjinizi biraz da bu konulara verseniz. Kötülük her türlü toplumda her daim var. Aralarından şeçmece yapmadan gündeme getirebilirsiniz.

Dünyada kötülük var diye terör dini islamın yaptıklarını görmezden gelelim

Aynen senin yaptığın gibi.

İki yüzlü bir yaşam sürelim.

İslamın sübyancılığına cocuk tecavüzünü umrsamadan yaşayalalım.

Aynı senin görmezden geldiğin gibi.

Sitelerde Paylaş

Akademisyen bir müslümanın,İslam dinine küfredenlerin öldürülmesi gerektiğini ifade etmesi,size normal mi geliyor?

Böyle eğitimli birisi bu ifadeleri kullanabilirse,ilkokul mezunu bir cahilin tekbir getirip kafa kesmesi neden anormal olsun?

Normal gelmiyorki anormal değil diyeyim.

Sitelerde Paylaş

Yok. Oradan bişey çıkmayabilir.

İnsanların hangi uğurda neler yapabileceğini öğrenirseniz, doğruyu bulma umudunuz her daim var.

din uğruna neler neler yapıolar görüyoruz...mesela IŞİD - mesela ÖSO - mesela EL-KAİDE - mesela BOKOHARAM ....taliban ....vs.vs.vs....

çok güzel şeyler yapıolar ....

Sitelerde Paylaş

Sorumlu muyum?

Evet, sorumlusun, bu dinin reklamını yaptığın sürece, bu dinin yaşamasına, kelle sayısına katkıda bulunduğun sürece sorumlusun. Sen istediğin kadar onların yaptığı beni bağlamaz de, o adamlar senin de reklamını yaptığın bu dinden besleniyorlar. Bu adamları bu din ortaya çıkarıyor.

Sitelerde Paylaş

şimdi bende ateist Hitlerin ve Stalinin yaptığı 20milyondan fazla insanın katlinin fotoğraflarını koysam

altına ateistlerin hepsi katildir vahşidir insanlıktan nasibini almamıştır yazsam bu doğru mu olur?

yukardakiler bugün bile dinden imandan yoksun batılıların

yaptığı 1000lerce katliamın yanında çocuk oyuncağı kalır

hem islam insanlara zülmetmez

haksız yere 1 kişiyi öldüren bütün insanlığı öldürmüştür der

bir kişinin hakkı bir toplum için feda edilmez der

yukarıdakiler asla islam için ölçü olamaz

İslam'ın dünyaya yayılmaya başlaması bile şiddetle olmuştur. Binlerce insan öldürülmüş, kafası kesilmiştir. Tüm İslam tarihi savaşlarla doludur. Müslüman olmazlarsa öldürüleceklerini bilen insanlar mecburen islamı tercih etmiştir.

Kuran şiddet ve ölümle doludur. Müslümanlara defalarca kez Allah yolunda öldürmelerini emreder.

Özünde böylesine şiddet ve katliam barındıran bir dinin mensupları da elbetteki ölüm saçmaktadır. Evet Kuran'da insan öldürmeyin gibi bazı ayetler vardır.

Ancak İslami terör örgütleri Allah yolunda öldürdüklerini iddia ederek rahatlıkla Kuranı kaynak gösterebilmektedir. Böylece yaptıklarını din adına (Allah adına) yaptıklarından asla ceza görmeyeceklerini, tam tersine cennetle mükafatlandırılacaklarını düşünmektedir.

Tüm bu terör örgütlerine çanak tutan Muhammedin ve çevresindekilerin fütursuzca binlerce insanı öldürmeleri ve Kuranda bu ölümleri destekleyen ayetlerdir.

2 tane ayet göstererek bu imajı silmeye çalışman imkansız .

Sitelerde Paylaş

şimdi bende ateist Hitlerin ve Stalinin yaptığı 20milyondan fazla insanın katlinin fotoğraflarını koysam

altına ateistlerin hepsi katildir vahşidir insanlıktan nasibini almamıştır yazsam bu doğru mu olur?

yukardakiler bugün bile dinden imandan yoksun batılıların

yaptığı 1000lerce katliamın yanında çocuk oyuncağı kalır

hem islam insanlara zülmetmez

haksız yere 1 kişiyi öldüren bütün insanlığı öldürmüştür der

bir kişinin hakkı bir toplum için feda edilmez der

yukarıdakiler asla islam için ölçü olamaz

Muhammed, Hitler'lerin, Stalin'lerin piridir.

Sitelerde Paylaş

Yok. Oradan bişey çıkmayabilir.

İnsanların hangi uğurda neler yapabileceğini öğrenirseniz, doğruyu bulma umudunuz her daim var.

Bak sende insanlarin amaclari ugruna ne yapabilecegini kavrayamamissin. Bu teroristlerde cennet ugruna yeryuzunde insanlara huzur vermiyor. Turkiyede insanlar onlari terorist saniyor. Ama islam acisindan bakarsan bu adamlar Islami yaymak icin canlarini feda etmeye hazir mucahitler. Yani Muhammed, Omer, Ebubekir su gun dogsa idi, sizin degil, bu teroristlerin yaninda olacakti.

Ben Kurani defalarca okudum. Benim anladigim ile bu teroristlerin anladigi birebir ayni. Aramizdaki tek fark, ben kitabin sallama oldugunu anladim, bunlar anlamamis.

Sizin kafanizda olusturdugunuz Islam ile kitapta yazan ve uygulamadaki Islam farkli. Bana gore tatlisu muslumanisiniz, islamin anlayisinia gore munafiksiniz. Eger inancinizda samimi iseniz, bunu eyleme dokmeniz gerekiyor. Size bu Allah tarafindan verilen emirdir. Sorumluluk sizin uzerinizde. Ben sahsen sizin yerinizde olsam ahirette niye mucahitlere katilmadin sorusuna cevap aramaya calisirim. Bakin burada bu Muslumanlik degil demek kolay, ama gercegi kabul etmek zordur. Gercek islami yasayanlar bu terorist orgutler, siz munafiksiniz.

tarihinde skander tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...