Jump to content

Chp Ve Mhp'nin Ortak Adayı Belli Oldu

Recommended Posts

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu MHP’ye Cumhurbaşkanlığı adayı için eski İslam Konferansı Örgütü (İKO) Genel Sekreteri Prof.Dr. "Ekmeleddin İhsanoğlu"‘nu önerdiklerini açıkladı. MHP Lideri Bahçeli de İhsanoğlu için ‘yeşil ışık’ yaktı.

http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/cati-aday-aciklandi-ekmeleddin-ihsanoglu-533633/

Tayyipe cumhurbaşkanlığı hayırlı olsun

tarihinde TheChosen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 123
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yozgatlı.

Mısırda bir üniversiteden menzun.

Eşinizle öldükten sonra altı saat seks yapabilirsiniz diye fetfa çıkarabilen bir ülkenin üniversitesinden menzun yani.

Yukardaki arkadaşın dediği gibi geçmişte tayyibi övücü konuşmaları var.

Sorsan belki laiklik ve Atatürk ilke ve inkılaplarından yana bile değildir.

Geçmişte dinci kimliği ile tanınmış.

Ama profesör.

Tıpkı aktrollerin, olsun onlar duble yol yapıyor dediği gibi mi diyecez bizde?

Dinci ama olsun profesör hı?

Kısacası benim aklıma yatmadı.

Eğer gerçekten bu aday olursa tayyibin karşısında şansı sıfır. Çünkü halkın çoğu tanımıyor.

Sırf CHP-MHP önerdi diye oy verilir mi?

Napalım, başa gelen çekilir.

Oyumuzu bu adaya vereceğiz. Tayyip olmasında kim olursa olsun.

tarihinde ReAlPeReSt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

adam harvard'da 4 sene board member olarak görev yapmış . adamı gözüm tutmadı ama adam boş değil. cemaat abileri torpilleriyle imam hatipte okuyup sonra beni almiiiler diyip ingilterede paralı okumamış. bence bu adam iyi aday olmuş. akp'de saygı göstersin kendi adayıyla girsin işte seçime.

bakıyorum da şamil tayyaaaar yine ota boka yorum yapmaya başlamış. biri dünyanın 20 ülkesinde profesör olarak ders vermiş öteki gazide lisans okumuş. bide bok atıyor hahaha

Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun zekasından bugüne kadar ufak bir kuşku duyuyordum ama artık silindi. Ancak bu kadar uygun bir aday bulunabilirdi. Çünkü kazanma olasılığı yüksek.

"CHP kendi adayını neden çıkarmadı?" diyenlere şunu söyleyeceğim:

Çıkarsaydı da Tayyip belasından hiç kurtulamasaydık, he mi?

tarihinde satsuma57 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sizin en büyük hatanız hala seçimlere umut bağlamanız, seçimlerle bir şeyin değişeceğini sanmanız. Benim için seçim saçmalığı en son yerel seçimlerle beraber tamamen bitmiştir. CB seçiminde oy kullanmaya gideceğim ama seçim zarfına çeşitli sloganlar yazacağım.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öncelikle belirtmeliyim ki ben koyu Atatürkçü bir insanım. Bazı tepkiler geliyor neden bu adayı destekliyorsun şeklinde. Cevap basit "Başka çare var mı?" Biz en başta ne dedik tayyip hariç ve en güçlü adayı destekleyecez dedik. Cevabı budur. Bende bu adamın adını hiç duymadım ama hemen ön yargılı yaklaşmamalısınız. Önce bi tanıyım bi dinleyelim adamı. Bazı arkadaşlar oy kullanmayacam falan diyor sizin kararınız tabi karışamam ama kullanmayacağınız her oy tayyipe yarayacak. Berkin Elvanın, Ali İsmail'in ve diğer gezi şehitlerinin sorumlularının cumhurbaşkanı olmasına gönlünüz el verecek mi? Ayrıca şunu söyleyim bende bu adamın hastası değilim ama BAŞKA ÇARE YOK! Sarıgül'e oy veren solcu, bu adamada oy verir açık ve net. Bu fotoğrafta eşi ile birlikte çekilmiştir. Şeriatçi olan birinin eşi böyle mi giyinir?59OJmR.jpg

tarihinde TheChosen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun zekasından bugüne kadar ufak bir kuşku duyuyordum ama artık silindi. Ancak bu kadar uygun bir aday bulunabilirdi. Çünkü kazanma olasılığı yüksek.

"CHP kendi adayını neden çıkarmadı?" diyenlere şunu söyleyeceğim:

Çıkarsaydı da Tayyip belasından hiç kurtulamasaydık, he mi?

Başımızdaki bela sadece RTE değil..RTE'den kurtulalım diye aşağıdaki gibi birini aday gösteren Chp kadrosu,komple boşaltılmalıdır..Bunun adı Chp'ye-Atatürk'e ihanettir resmen..

Varsın %1 oy alsın ama adam gibi biri aday gösterilsin..Derdimiz skor değil,mücadele olmalı ama nerede bu çapta insanlar?!

Herkesin derdi skor..Sanki RTE cumhurbaşkanı seçilemezse,ülke refaha kavuşacak..!

Aday şöyle birisi;

"Atatürk'e karşı olduğu için şapka devrimi üzerine ülkeyi terk edip Kahire'ye yerleşen son şeyhülislam Mustafa Sabri Efendi'nin yardımcısı Şeyh İhsanoğlu'nun oğlu olan Ekmeleddin İhsanoğlu" 1943 yılında Kahire'de doğmuş,

http://www.odatv.com...egil-1606141200

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...