Jump to content

Chp Ve Mhp'nin Ortak Adayı Belli Oldu

Recommended Posts

Bu iş şeye benziyor kafanızı Nusra cephesi mi uçursun İşid mi? Bırakın bu seçim saçmalıklarını her alanda toplumsal muhalefeti yükseltin, örgütlenin, en azından bireysel tavır koyun; devletin, sistemin saçmalıklarına alet olmayın sizler böyle malca işlerin, gündemlerin peşinden giderseniz bir bok elde edemezsiniz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 123
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

TÜBİTAK yayınlarından Bilim Tarihi'ni okudunuz mu? Hiç sanmam.

Çevirenler: Ekmeleddin İhsanoğlu ve Feza Günergun.

http://www.idefix.co...2UJHT0T3AY32YX0

12 yıldır ilk kez CHP'nin argümanlarının kazanma olasılığı ortaya çıkınca, bazı arkadaşların telaşa kapılmasını anlamıyor değilim.

"Oy vermeyeceğim" diyen de, "Böyle aday mı olur?" diyen de AKP'nin değirmenine su taşıyacak.

Bilinçli ya da bilinçsiz.

Haberiniz olsun.

Sitelerde Paylaş

Kendimizi kandırmayalım. Sandığa gittiğimizde hepimiz bu pis bıyıklı elemana oy vereceğiz. Ha, sandığa gidecek miyiz? Tayyip her dakika merdivenden yuvarlanan tencere gibi sesler çıkardıkça evde oturmak mümkün görünmüyor.

Bir ihtimal cumhuriyetçi CHP'li milletvekilleri bir aday gösterebilir. Belki iyi olur. Ilk turda zehirimizi atarız, ikinci turda pis bıyklıya basarız mührü.

Bu herif Istanbul Ünivertisesinde hocaydı. Bazı derslerine girmiştim. Bildiğiniz taşkafalı İslamcı.

Sitelerde Paylaş

Burda bütün gün İslamı eleştirip sırf Tayyip aleyhine olacak diye İslamcı adama oy vermek sadece allahçılara yakışabilecek bir yanar-dönerliktir.Eli uzun gitsin diye Müslüman fakat seküler kimliği olan birine gönül rahatlığıyla oyumu verebilirim ancak İslamcı adama şahsen ben yok vermem.

Sitelerde Paylaş

TÜBİTAK yayınlarından Bilim Tarihi'ni okudunuz mu? Hiç sanmam.

Çevirenler: Ekmeleddin İhsanoğlu ve Feza Günergun.

http://www.idefix.co...2UJHT0T3AY32YX0

12 yıldır ilk kez CHP'nin argümanlarının kazanma olasılığı ortaya çıkınca, bazı arkadaşların telaşa kapılmasını anlamıyor değilim.

"Oy vermeyeceğim" diyen de, "Böyle aday mı olur?" diyen de AKP'nin değirmenine su taşıyacak.

Bilinçli ya da bilinçsiz.

Haberiniz olsun.

Babacağım kafa mı buluyorsun bizimle?

Tübitak dediğin kurum daha geçen gün RTE'nin tapeleri montaj demedi mi?

Heceleyerek montaj yapmışlar demedi mi?

Yapmayın,yahu..

Bu aday bir İslamcı..Atatürk düşmanı bir Mısır'lı..Bu adama cumhurbaşkanı olsun diye oy verecek kadar kendinizden geçmişsiniz..

Ben hayatımda ilk defa 30 martta Chp'ye oy verdim,şimdi küfrediyorum Chp'ye..Çünkü hainlik bu..Rezalet resmen..

Bu ülkede bir tane aklı başında birisini bulamamış Chp..Demek ki bu ülkede herkes yemiş kafayı..

DİPNOT:Hiç sanmam nedir,yahu..Nereden biliyorsunuz bizim bu kitabı okumadığımızı?!

Bilim kitaplarını bu forumda bir siz mi okuyorsunuz?!

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tayyip Çankaya'ya çıkamamalı.

Hesap vermekten kurtulamamalı.

Milletin başında zorba bir başkan olarak pisliklerini sürdürememeli.

Tayyip mi?

Ekmel mi?

Tabi ki Ekmel...

Daha iyisi neden aday yapılmadı, daha uygun isim belirlenmedi diye, Tayyip'e güç vermeyelim.

Sitelerde Paylaş

Adam 12 senede ülkenin a.k du

O zamanlar aklınız neredeydi.

Koalisyonu ülkenin a.k madan yapacaktınız ki kıymeti olsun.

Şimdi tayyip olmasında kim olursa olsun diyerek ,yani bu aday CB lığına layık mı demeden desteklemek bana göre yanlış bir düşünce.

Bana da RTE nin Cumhurbaşkanlığı zul gelir ama,

CHP CB lığına layık bir aday çıkarabilirdi.

Kısacası iş işten geçmiştir,

Sitelerde Paylaş

Adam 12 senede ülkenin a.k du

O zamanlar aklınız neredeydi.

Koalisyonu ülkenin a.k madan yapacaktınız ki kıymeti olsun.

Şimdi tayyip olmasında kim olursa olsun diyerek ,yani bu aday CB lığına layık mı demeden desteklemek bana göre yanlış bir düşünce.

Bana da RTE nin Cumhurbaşkanlığı zul gelir ama,

CHP CB lığına layık bir aday çıkarabilirdi.

Kısacası iş işten geçmiştir,

CHP kendine uygun aday çıkarsaydı MHP vermeyecekti.

AKP neden kazanıyor? Başka sağcı aday yok diye.

Çevremdeki birçok insan ne yapalım dinsizlere mi verelim diyor.

Ekmeleddin İnsanoğlu'na vermeyecekseniz RTE ye vereceksiniz demektir.

Az önce RTE grup toplantısında bu konuda hiç bir şey demedi. Kararı halk verecektir dedi kapattı.

Paradan altı sıfır attı ama konuşmalarındaki sıfırları hala sıfırlamadı. Katrilyonlarla konuşuyor.

Başka bir aday olsaydı başlardı gelmişinden geçmişinden. Bu da gösteriyor ki bu adayı önemsiyor, ciddi rakip olarak görüyor.

Musul nedeniyle içine düştüğü moral çöküntüsünü hafifletmek için dalga geçerdi.

Sitelerde Paylaş

Türkiye adım adım şeriata sürükleniyor,

Adım adım planlar gerçekleşiyor.

Ateistlere bile iki İslamcı arasından seçim yaptırabilme noktasına gelindi..

İslamcının iyisi kötüsü olmaz,çünkü islam kendisinden olmayanlara yaşam izni vermez.islamcı da vermeyecektir..

Bu adamlar sadece sizi kandırmak için var..

Sitelerde Paylaş

Bu Atatürk düşmanı Mısır'lıyı,Kılıçdaroğlu'na servis eden kişi Kemal Derviş'tir..!

Bence herkes Tayyip'e oy versin..Ateistler bu konuda imza kampanyası filan düzenlesin..Ateizm derneği,''cumhurbaşkanı olarak Tayyip'i görmek istiyoruz'' diyerek çalışmalar yürütsün..Hani herkes diyor ya,''karanlığın en koyu olduğu zaman aydınlığa en yakın olan zamandır'' diye..Bu bağlamda,karanlığın en koyu olduğu zamanı görmek/göstermek adına tüm ateistler Tayyip'i desteklesin..Ne dersiniz?

Sitelerde Paylaş

Okuyun da biraz olsun akılcı, pragmatik düşünmeyi öğrenin:

http://panteidar.wor...ddin-ihsanoglu/

Sevgili Pante;senin bu yazını/yazılarını okumayanlar akılcı/pragmatist düşünemiyorlar mı yani?

Şimdi senin bu yazını okuyunca,bizler akılcı/pragmatist düşünmeyi öğrenmiş mi olacağız?

Bu nasıl bir egodur arkadaş..!

Tamam,müslümanlara yönelik İslam ile ilgili yazdığınız yazıları gösterip ''okuyun da akılcı/pragmatist düşünmeyi öğrenin'' diyebilirsiniz ama bu forumdaki nonteistlere yönelik bu ifade ile anca güldürürsünüz kendinizi :)

Gülüyorum size.. :)

Azıcık şu egonuzu törpüleyin de öyle fikir belirtin burada..

Ben sizler gibi Atatürk düşmanı bir İslam'cıya oy vermeyi düşünen nonteistleri görünce,müslümanlara hiç kızamıyorum..

Bu arada RTE zaten bitmiş birisi..Cumhurbaşkanı seçilse bile bitmiş birisi..Bu ülkede asıl önemli olan konum başbakanlıktır..Cumhurbaşkanlığı makamını fazla önemsiyorsunuz sizler..

Sitelerde Paylaş

Sevgili Pante;senin bu yazını/yazılarını okumayanlar akılcı/pragmatist düşünemiyorlar mı yani?

Şimdi senin bu yazını okuyunca,bizler akılcı/pragmatist düşünmeyi öğrenmiş mi olacağız?

Tamam,müslümanlara yönelik İslam ile ilgili yazdığınız yazıları gösterip ''okuyun da akılcı/pragmatist düşünmeyi öğrenin'' diyebilirsiniz ama bu forumdaki nonteistlere yönelik bu ifade ile anca güldürürsünüz kendinizi :)

Ben sizler gibi Atatürk düşmanı bir İslam'cıya oy vermeyi düşünen nonteistleri görünce,müslümanlara hiç kızamıyorum..

Bu arada RTE zaten bitmiş birisi..Cumhurbaşkanı seçilse bile bitmiş birisi..Bu ülkede asıl önemli olan konum başbakanlıktır..Cumhurbaşkanlığı makamını fazla önemsiyorsunuz sizler..

Çok dogmatik düşünuyorsunuz bence atatürkte halifeyi kurtaracaz diye kurtuluş savaşını başlattı. Düşmanlarımız çok ve güçlü şuan biz en büyük sorunumuz olan bu iktidarı zayıflatmanın yolunu aramalıyız.

Sitelerde Paylaş

Çok dogmatik düşünuyorsunuz bence atatürkte halifeyi kurtaracaz diye kurtuluş savaşını başlattı. Düşmanlarımız çok ve güçlü şuan biz en büyük sorunumuz olan bu iktidarı zayıflatmanın yolunu aramalıyız.

Atatürk,halifeyi kurtarayım diye kurtuluş savaşını başlatmış :lol:

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aynen katılıyorum,

Pante'nin blogunu takip ediyorum ve gayet başarılı buluyorum,ama

Bu konuda karşı fikirde olduğumuz için,bizleri pragmatik düşünememekle suçlaması,Pante'ye yakışmadı.

Müslüman CHP liler bile bu adayı içine sindiremiyor,ateist biri olarak ben hiç sindiremem.

CHP ,Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olacaktır.

Kısacası,bir ateist olarak İslamcı birine karşı İslamcı birine oy verirsem kendime saygısızlık etmiş olurum.

Bundan önceki mesajımda belirttiğim gibi,CB başkanlığı pasif bir görevdir,RTE nin bu ülkeye yapacağı kötülük de kalmamıştır.

İş işten geçmiştir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...