Jump to content

Chp Ve Mhp'nin Ortak Adayı Belli Oldu

Recommended Posts

Yani diyorsun ki solcular her halükarda kaybeden olacak. O yüzden uğraşmayın zevk almaya bakın.

bu taktik tutarsa tam kazanan olmasakda bazı haklarımızı elimizde tutmaya yetecektir. tutmazsa yapacak birşey yok en azından denemiş oluruz, sonuç aynı sonuç olacak.

RTE de seçilse,Bu adam da seçilse farkı yok,tecavüz kaçınılmaz.

adam gibi adam bir aday çıkarılsa ve kaybetsek de,en azından mücadele etmiş oluruz.

Ekmeleddin'i destekleyenler,pantolonu çıkartalım,rahatça şaapsınlar demek istiyor.

Kimse kusura bakmasın,bir ateist olarak ,İslamcı birine karşı,islamcı birini destekleyemem.

Ne mücadelesi yahu 10 yıldır delik deşik olmuş pek çok hakkı gaspedilmiş olanlar sanki biz değiliz, şu 10 yılda bırak pantolonu kilodumuzu bile indirdiler tayyib kazanınca sadece gelip yerleştirme işlemini yapacaklar.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 123
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben kimseye "yavsak" demem demiyorum.

Demez, demez:

Her kim emperyalist masasi Arap usagi Osmanli kici yalayicisi islamin putlarinin savunucusu Meymenettine oy verirse süzme yavsak düsüncelidir.!

Ben derim. Yavşak olan yavşak denmeyi hak eder.

Hele ki yavşak dedikten sonra "demem" diyecek kadar yavşaklaşanlar...

Sitelerde Paylaş

Demez, demez:

Ben derim. Yavşak olan yavşak denmeyi hak eder.

Hele ki yavşak dedikten sonra "demem" diyecek kadar yavşaklaşanlar...

Eğer gerçekten ateistsen islamcılardan medet ummazsın,! Çıkarsın meydana bağırırsın.. Ya herro ya merro..Biz öyle yapacağız,tayyibe'de,ekmele'de hiçbir borcumuz yok,.sen git borcunu öde..
Sitelerde Paylaş

Eğer gerçekten ateistsen islamcılardan medet ummazsın,! Çıkarsın meydana bağırırsın.. Ya herro ya merro..Biz öyle yapacağız,tayyibe'de,ekmele'de hiçbir borcumuz yok,.sen git borcunu öde..

Ateist değilim. Ateistlerin salaklarından hiç değilim.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=58291&st=20#entry1182145

tarihinde Pante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Pante,

Sen artik yazilanlari da okuyunca anlamiyorsun beynin bilgisayar karsisinda bir halt yaptigini sanmakla canli yasamin neler oldugunu unutmusun.!

Her kim emperyalist masasi Arap usagi Osmanli kici yalayicisi islamin putlarinin savunucusu Meymenettine oy verirse süzme yavsak düsüncelidir.!

Senin ettigin küfürleri hakaretleri suratima söyleyebilecek cesaretin var mi?

Bana sadece onu söyle ve özel mesajdan adresini yaz yeter... Istersen ben sana yazayim diyecegim ama benim adresim ismim soyadim telefon numalarim olmasi gerekiyor. Radikal Beyond bir ateiste bulasmak istemediginden belki atmisindir istersen tekrar gönderirim.

Türkiye ne cektiyse islama yalakanan allayip pullamada birbirleri ile yaris eden yavsak düsünceli dinsizlerden ateistlerden cekti. Bende yillardir bu yavsak düsüncelilerle mücadele etmekteyim. Sen ve senin gibi sanal kisilikler ile degil köse baslarini, tv leri, gazeteleri tutmus yavsak düsünceli dinsiz ateist dinazorlarla...

Avatarina benim gibi resmini as ismini soyadini suraya bir yazda senin ne kadar panter oldugunu millet bir ögrensin.

Ateizm dernegi formunda gercek ismim var... Facebookta da ateizm dernegi sayfasina giren herkes resmimi gercek ismimi adresimi her seyimi ögrenebilir.

Bana havalanmakla cok yanlis yaptin kedicik.... Bak daha neler olacak.

Arap usagi islamci osmanli yalakasi emperyalistlerin CHP + MHP ye kabul ettirdikleri bir meymenetsizi ülkenin cumhurbaskani olarak icine sindirrebiliyorsan ve senin gibi sindirilebilenlere afiyet olsun... Tuvalate gidin orada derdinizi halledin gelipte hayatini ateist mücadeleye adamislara dayatamazsiniz.

Siz kimsiniz yahu... Uyduruk putlara inanan dogmatik ahmaklar degil misiniz?

Sitelerde Paylaş

Ateist değilim. Ateistlerin salaklarından hiç değilim.

http://www.ateistfor...20#entry1182145

Baydın artık.

Yok pragmatik,akılcı düşünemiyorsunuz,yok ateistlerin salakları varmış,bla bla bla

Eklmeleddin'i yere göğe koyamadığın yazına 3 kişi cevap vermiş.

Kendi sitendeki mesajlara cevap ver önce.

http://panteidar.wordpress.com/2014/06/17/ekmeleddin-ihsanoglu/#more-4035

toro dedi ki:

Sayın Yazar,

Bildiğim kadarıyla herhangi bir semavi dine inanan birisi değilsiniz! Bildiğimi düşündüğüm şeye dayanarak (Dinlere inanmıyorsunuz) sormak istiyorum, peki içinizden hiç

etrafım dinlere inanan insanlarla çevrili o halde bende onlar gibi olayım şeklinde düşündüğünüz oldu mu?

Yazınızdan anladığım kadarıyla ölümü yaşamaktansa sıtmaya razı olmak seçeneğini değerlendirmeli ve bunu gelecekte bizim için gerçekleşebilecek olası bir tehlikeyi bertaraf etmek adına ve hayata dair bütün değerlerimizi görmezden gelme pahasına yapmalıyız!

Sayın yazar, evet biz dinlere inanmıyoruz ama hayatıda boşlamıyoruz! Biz korkmadan, korkutulmadan, mecbur kalmadan, mecbur bırakılmadan da insana ve insanlığa dair değerler üretilebileciğine inandığımız için böyleyiz!

Şimdi bu noktada nasıl olurda insanlığa zarardan başka birşey getirmediğine inandığımız ve bu yüzden anti tezini oluşturduğumuz bir ideolojinin bir mensubunu diğerine tercih eder noktada durabiliriz?

Unutmayın, boynunuzu isteyerek uzattığınızda ona takılacak tasmaya isyan etmeye hakkınız kalmayacaktır!

Gencer dedi ki:

Kesinlikle Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy veremem.Elim gitmez bir kere bizler Dinlerin karşısında olanlar olarak Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy verdiğimiz anda tüm değerlerimizi ve çabalarımızı çöpe atmış oluruz.

Cumhurbaşkanlığı seçimi CHP’nin bu saçma sapan seçimi ile benim için değerini yitirmiştir.

Toro’ya sonuna kadar katılıyorum.

1okuyucu dedi ki:

halkın büyük çoğunluğunun Müslüman olan bir Ülkede, din üzerinden siyaset yapanların baş tacı edildiği bir Ülkede, Tayyipleri yok edemezsiniz,

Atatürk lâik demokratik Cumhuriyeti kurarak ya tutarsa kabilinden göle maya çalmıştır, siyasal İslâmcıların lâikliği dinsizlik olarak gösterme çabaları sonucu halk lâik demokrasiyi benimsememiştir,

çünki ortada Kuranın tanrısının yasaları dururken, beşeri yasalara itibar etmek, Osmanlının kemikleştirdiği biat kültürü de işin içine katıldığında asla düşünülemez,

ki öylede olmuştur, halk lâik demokrasiyi benimsememiştir, çünki İslâm diniyle lâiklik asla bağdaşmaz,

bu durumda yapılması gereken şey, topluma uymayan gömleği değiştirmektir, çünki hiçbir toplum kendine layık görmediği bir yönetim biçimini istemez, yani her toplum layık olduğu şekilde yönetilmek ister ve genellikle layık olduğu şekilde yönetilir?

mevcut durum ise toplumun içemeyeceği bir hoşaftır yada anlayamayacağı bir hoşaftır?

zaten, cumhurbaşkanlığı seçiminin halk oyuyla yapılması, hiçbir sorumluluğu olmayan, halka hiçbir şey vaad etme durumunda olmayan birinin meydanlara çıkıp hiçbir şey vaad etmeyeceği biliniyorken,

seçimin halk oylamasıyla yapılması saçmalığının arkasında, istim sonradan gelsin misali, başkanlık (padişahlık veya halifelik) sistemine kapı aralamak yatmaktadır,

yani su mecrasında akıyor, nereye aktığı da apaçık ortada?

yıllarca dincilerin büyük bir sabırla verdikleri mücadelelerinde önlerine set çekenler, bugün onların ekmeğine yağ sürer hale gelmişse, yapacak bir şey yok,

Tayyip’in karşısına kaybedeceği korkusuyla lâik demokrat aday çıkaramayanlar, zaten bu seçimi kaybetmiştir, Ekmeleddinlerden! medet ummaları da onların hem kaybettiklerinin hemde yok olduklarının göstergesidir,

korkunun ecele faydası yok, her şey olacağına varır, eğer kaybetmek kaçınılmazsa, onurumuzla kaybetmek, Ekmeleddinlerin arkasına sığınmaktan çok daha iyidir,

ayrıca onurluca davranmak, tutarlı olmanın, kişilikli olmanın da bir gereğidir,

ben halâ lâik demokrasiye inanan Atatürkçü bir aday çıkarılacağı umudunu taşıyorum,

tabi ki CHP’den bahsetmiyorum, aksi taktirde sandığa gitmeyeceğim,

zaten ben bu toplumun Tayyip’i fazlasıyla hak ettiğine inanıyorum ve bu toplumun hak ettiğine kavuşmasını canı gönülden diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Pante,

Sen artik yazilanlari da okuyunca anlamiyorsun beynin bilgisayar karsisinda bir halt yaptigini sanmakla canli yasamin neler oldugunu unutmusun.!

Senin ettigin küfürleri hakaretleri suratima söyleyebilecek cesaretin var mi?

Bana sadece onu söyle ve özel mesajdan adresini yaz yeter... Istersen ben sana yazayim diyecegim ama benim adresim ismim soyadim telefon numalarim olmasi gerekiyor. Radikal Beyond bir ateiste bulasmak istemediginden belki atmisindir istersen tekrar gönderirim.

Türkiye ne cektiyse islama yalakanan allayip pullamada birbirleri ile yaris eden yavsak düsünceli dinsizlerden ateistlerden cekti. Bende yillardir bu yavsak düsüncelilerle mücadele etmekteyim. Sen ve senin gibi sanal kisilikler ile degil köse baslarini, tv leri, gazeteleri tutmus yavsak düsünceli dinsiz ateist dinazorlarla...

Avatarina benim gibi resmini as ismini soyadini suraya bir yazda senin ne kadar panter oldugunu millet bir ögrensin.

Ateizm dernegi formunda gercek ismim var... Facebookta da ateizm dernegi sayfasina giren herkes resmimi gercek ismimi adresimi her seyimi ögrenebilir.

Bana havalanmakla cok yanlis yaptin kedicik.... Bak daha neler olacak.

Arap usagi islamci osmanli yalakasi emperyalistlerin CHP + MHP ye kabul ettirdikleri bir meymenetsizi ülkenin cumhurbaskani olarak icine sindirrebiliyorsan ve senin gibi sindirilebilenlere afiyet olsun... Tuvalate gidin orada derdinizi halledin gelipte hayatini ateist mücadeleye adamislara dayatamazsiniz.

Siz kimsiniz yahu... Uyduruk putlara inanan dogmatik ahmaklar degil misiniz?

İlkel Cigi!

Senin gibi çok kişi benden çok şey öğrendi ama maalesef adamlığı öğretme olanağım yok.

Senin sıkıntın başka, anlıyorum. Ama senin gibi seviyesiz olmadığım için seni hoş göreceğim, mevzu yapmayacağım.

Ama bulaşma, ya saygın olsun, küstahlaşma ya da uzak dur.

Sitelerde Paylaş

Adı Arapça olan, hayatı dincilik çabasıyla geçmiş, ne idüğü belirsiz bir kişiye oy vermeyeceğim... Cumhurbaşkanlığı seçiminde sandığa gitmiyorum... Gidersem bu benim 15 yıllık Ateizm mücedeleme ihanettir...

Varsın göt kılları Tayyib'i seçsinler.....

Aynen..

Sandığa bir nonteistin gidipte,bu kişiye oy vermesini havsalam al(a)maz..

Recmi dahi savunan birisi bu..!

Yeni bir aday çıkarsa,sandığa giderim ama..Bekliyoruz..Chp'nin aklını başına almasını bekliyoruz..

Hadi Mhp dinci bir parti..Chp nasıl onaylar bu adayı?!

Chp'yi destekleyen çağdaş insanlar,gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığı içindeler..

Kılıçdaroğlu,ne halt yiyorsun babacığım?!

Sitelerde Paylaş

Baydın artık.

Yok pragmatik,akılcı düşünemiyorsunuz,yok ateistlerin salakları varmış,bla bla bla

Eklmeleddin'i yere göğe koyamadığın yazına 3 kişi cevap vermiş.

Kendi sitendeki mesajlara cevap ver önce.

Sana ne!

Sana ne benim sitemden? Neye yanıt verip vermeyeceğime sen ne karışıyorsun?

Ukala!

Sitelerde Paylaş

İlkel Cigi!

Senin gibi çok kişi benden çok şey öğrendi ama maalesef adamlığı öğretme olanağım yok.

Senin sıkıntın başka, anlıyorum. Ama senin gibi seviyesiz olmadığım için seni hoş göreceğim, mevzu yapmayacağım.

Ama bulaşma, ya saygın olsun, küstahlaşma ya da uzak dur.

Ne oldu kedicik?Yemedi degil mi?

Alintida olan yazdiklarin da "kedi uzanamayacagi cigere pis der" sözüne cuk oturdu.

Benim seninle ne gibi bir sıkıntım olabilir? Birakacaksin bu sekilde kendini ve okuyuculari aldatma rollerini...Beni herkes biliyor ve taniyor sende cok iyi taniyorsun.... Ben ilkel degilim, senin gibi korkak ödlek kuyrugunu kicinin altini sikistirip sanalda artistlik yapan birisi hic degilim.

Adam olan sanal kisilik olmaz.! Sanalda ona buna "yavsak" demez.!

Sitelerde Paylaş

Sana ne!

Sana ne benim sitemden? Neye yanıt verip vermeyeceğime sen ne karışıyorsun?

Ukala!

Ad-hominemi kimler yapar iyi bilmen lazım.

Her hangi bir konuda çuvallayan ahmaklar,cevap veremeyince bu yola başvurur.

Sana bir soru daha

Foruma arada bir uğradığın halde,bu meymenettine neden bu kadar önem veriyorsun?

Son yazdığın bütün mesajlar bu meymenettin ile alakalı.

Ben ekmeleddin olsaydım pr çalışmasını sana yaptırırdım.

Sitelerde Paylaş

Ne oldu kedicik?Yemedi degil mi?

Alintida olan yazdiklarin da "kedi uzanamayacagi cigere pis der" sözüne cuk oturdu.

Benim seninle ne gibi bir sıkıntım olabilir? Birakacaksin bu sekilde kendini ve okuyuculari aldatma rollerini...Beni herkes biliyor ve taniyor sende cok iyi taniyorsun.... Ben ilkel degilim, senin gibi korkak ödlek kuyrugunu kicinin altini sikistirip sanalda artistlik yapan birisi hic degilim.

Adam olan sanal kisilik olmaz.! Sanalda ona buna "yavsak" demez.!

Senin sanala ihtiyacın mı var ki sanal takılasın?

Senin çekinecek neyin olabilir ki? Hem de Hollanda'da yaşarken.

Hacı ayarında mı sandın kendini yoksa? Küçük adamsın sen küçük. İlgilenen olmaz senle. :)))

Merak etme 3-5 video için peşine düşülmez kimsenin. Kaldı ki onları da sanal adla yaptın. Artist değilsin ya!

Senin kadar benim de gerçek kimliğim belli, adla soyadı ters yüz ederim bazen o kadar. Bırak da o kadar tedbirimiz de olsun.

Ayrıca sanal kişiliklere benim nezdimde hakaret ederken de iyice alçalmaktasın.

Ben de yanıt bitmez. Devam et istersen. Rezil olmayı göze alıyorsan...

Sitelerde Paylaş

Gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum.

Bir dinsizin,islamcı birini desteklemiyorlar diye,dinsizleri suçlaması gerçekten garip bir durum.

Onurlu bir insan konu ne olursa olsun değerlerinden taviz vermemeli.

Eğer bir dinsiz olarak bir İslamcıyı desteklersem,bırakın başkasının bana saygısını, kendime saygımı yitiririm.

Sitelerde Paylaş

Gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum.

Bir dinsizin,islamcı birini desteklemiyorlar diye,dinsizleri suçlaması gerçekten garip bir durum.

Onurlu bir insan konu ne olursa olsun değerlerinden taviz vermemeli.

Eğer bir dinsiz olarak bir İslamcıyı desteklersem,bırakın başkasının bana saygısını, kendime saygımı yitiririm.

Bu Tayyip'e çalışanlara inanmayın arkadaşlar.

Bunlar ya ne yaptığını bilmiyor, duygularıyla hareket ediyor ya da çoğunun yurtseverlikle, devrimleri koruma düşüncesiyle ilgisi yok.

Mecburuz ehven-i şer davranmaya ve kötünün iyisini seçmeye. Başka yolu yok.

"Bırakalım Tayyip kazansın" diyenlere aldanmayın. Asıl onursuzlar onlardır.

Sitelerde Paylaş

Geri zekalı ad hominem yapan sensin. Senin mesajında fikir mi var ki fikre karşılık vereyim.

Ayrıca ahmak da sensin, çirkefleşme.

Yanıt, adam gibi sorana verilir, adileşene değil. Hadi bas git!

Bir önceki mesajımı doğruluyorsun.

Şanzımanı defransiyeli dağıtmaya başladın.

Hakaret içerikli mesajlarını raporluyorum.

Bence daha fazla dağılmadan yazmayı bırak,git anladığın konuların olduğu mesajlara yaz.

Sitelerde Paylaş

Bu Tayyip'e çalışanlara inanmayın arkadaşlar.

Bunlar ya ne yaptığını bilmiyor, duygularıyla hareket ediyor ya da çoğunun yurtseverlikle, devrimleri koruma düşüncesiyle ilgisi yok.

Mecburuz ehven-i şer davranmaya ve kötünün iyisini seçmeye. Başka yolu yok.

"Bırakalım Tayyip kazansın" diyenlere aldanmayın. Asıl onursuzlar onlardır.

İşte mantığın bu kadar.

Yani safsatanın kralını yapıyorsun.

Ekmeleddine karşınız,o halde siz Tayyipçisiniz.

Dünyada en nefret ettiğim insandır RTE,

Biz burda değerlerden bahsediyoruz.

Her hangi bir konuda değerlerinden vazgeçen insan onursuzun en önde gidenidir.

Onursuz olduğu halde,başkalarını onursuzlukla suçlayan biri duble onursuzdur.

,islamcı birini bu kadar destekleyen birinin din karşıtı yazılar yazması tutarsızlıktır.

Bence git dükkanı(siteni) kapat,limon sat

Sitelerde Paylaş

Senin sanala ihtiyacın mı var ki sanal takılasın?

Senin çekinecek neyin olabilir ki? Hem de Hollanda'da yaşarken.

Hacı ayarında mı sandın kendini yoksa? Küçük adamsın sen küçük. İlgilenen olmaz senle. :)))

Merak etme 3-5 video için peşine düşülmez kimsenin. Kaldı ki onları da sanal adla yaptın. Artist değilsin ya!

Senin kadar benim de gerçek kimliğim belli, adla soyadı ters yüz ederim bazen o kadar. Bırak da o kadar tedbirimiz de olsun.

Ayrıca sanal kişiliklere benim nezdimde hakaret ederken de iyice alçalmaktasın.

Ben de yanıt bitmez. Devam et istersen. Rezil olmayı göze alıyorsan...

Bir yandan kuyrugu titretmekte diger yandan macun kullanmiyorum dercesine kuru sıkı top atisi yapmaya calismaktasin. Yazdiklarini okuyunca gülmekten gözlerimden yas geldi.

Arkadas benim Türkiye'ye bir ihtiyacim hic mi hic yok. Üstelik cok kötü fena nankörlük yapmakta oldugunu da bil...Ben Hollanda vatandasi ve Seküler Ateist Parti üyesiyim kedicik... Rotterdam'da da herkes benim ateist oldugumu bilir ve kimse benimle islami kurani abuk subup putlari tartismaz.!

Sonra ben bir is yeri sahibiyim böyle bir durusu gösterebilmek saga sola yalpa yapmadan ayni cizgide devam edebilmek icin birazcik birseyler ister.Bu isler sanalla videolarla hokus pokusla olacak isler degil kedicik.

Ben islama diger dinlere ve uyduruk putlara zerre kadar prim yaptirmam...Islami tartismam bile aninda icine eder kötelerim.

Ya git biraz soguk dusmu alacaksin ne yapacaksin kafani toparla dönde bir bak gölün ortasina ne halt etmisin ona bak.

Hakikaten git biraz soguk dus al kendine gel.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...