Jump to content

RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

Recommended Posts

Okuma konusunda hiç şüpheniz olmasın Sayın NOLAN.

Sizi bilmem ama, Sayın cigi, kulakları çınlasın, Türkiye ile köprüleri tamamen atmış durumda.

Kendisi bildiğim kadarı ile yurt dışında. Bende yurt dışında yaşıyorum, ancak Türkiye´de gelişen olaylara

üzülmeden edemiyorum.

En çok üzüldüğüm Türkiye´nin şu andaki durumu. Hemen hemen herşey belirsiz. Türkiye her kurumu ile

gelişmiş bir ülke olmayı becerecekmi yoksa hep gelişmekte olan bir ülke olarak kalacakmı ?

Ülke neredeyse ikiye ayrılmış durumda. Yandaşlar, yoldaşlar, bizlerden, onlardan...daha neler.

Her seçimde millet neredeyse birbirini boğazlayacak.

Tahammülsüzlük had safhada. Bu ülkede birşeyler yanlış gidiyor. Peki bu nereye kadar böyle devam edecek ?

Türkiye bana göre bir yol ayırımında, bu seçimlerde gitmek istediği yönü önemli bir ölçüde belirleyecek.

Ayrıca bir adayın birinci turda seçilmesi başka, ikinci turda seçilmesi başkadır. Çünkü ikinci turda seçilen

bir adayın politik hedeflerini yeniden gözden geçirmesini gerekli kılacaktır. Bunu küçümsememek gerek.

Türkiye parçalanacak,belki de komple yok edilecek/olacak..

Pesimist bir görüş gibi durabilir bu ama bunu söylerken bir çok veriyi kafamda tasarlayıp öyle söylüyorum..Biz o kadar kötü durumdayız ki,benim yazılarını takip ettiğim Türkiye'nin bence en önemli aydınlarından biri olan ÖZDEMİR İNCE artık yazmıyor..Son yazılarında artık bıktığını,anlaşılamadığını,bu ülkeden umudu kestiğini imalı da olsa belirtmişti..Adam yazmayı bıraktı..Çünkü umud yok artık..Anladı bunu Özdemir İnce..Aslında bir aydına yakışacak bir şekilde,sonuna kadar mücadele etme taraftarı ama boşuna uğraşmanın anlamsız olacağını anladı..

Freni patlamış kamyon gibiyiz ve çok fena çarpacağız..

Siz yurtdışından Türkiye'yi daha doğru da analiz edebilirsiniz,hiç bir şey anlamayabilirsiniz de..Sizlerin dışarıdan bakış açısı çok önemli ama bizim ne dediğimizi de es geçmeyin..

Bu ülkede eğer Özdemir İnce gibi birisi(kendisi ateisttir bu arada) yazmayı bıraktıysa,bu ülkenin geleceği ile ilgili güzel sözler söyleyenler veya bir seçime çok önem verenler,bu işlerden anlamıyor demektir..

Ben pisliğin/bataklığın merkezinde yaşıyorum(hayatta kalmaya çalışıyorum)..Konya'da..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 328
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cumhurbaşkanı seçmekle sistemi değiştireceksin yani :huh:

Anladigim kadar

RTE Cumhurbaskani secilirse imkanlarini sonuna kadar kullanan, aktif siyaset yapmak isteyen, Putin gibi bir Cumhurbaskani olmak istiyor.

Digerl ikisini sistemi degistirmek istemeden, partiler üstü, aktif politikaya karismayan, kurumlarin düzenli calismasini düzenleyecek olan CB adaylari olarak görüyorum

Seneler önce ben de Türkiyeden ümidi kesmistim, Gazete okumayi birakmistim ve pes etmistim!

ÖZDEMIR INCE severek okudugum yazarlardan biriydi. Onunda "pes" ettigine üzüldüm.

Benim gibi bir "hic" asagida yazdigim sonucu bulmak icin 3-4 sene beklemek zorunda kalsada

Özdemir Ince gibi bir aydinin bu sonucu daha erken bulacagini ve bizi(Türkiyeyi) fikirleriyle yine aydinlatacagini düsünüyorum, umut ediyorum :)

Türklerin mücadele etmekten baska secenekleri olmadigi sonucunu cikarttim.

Hele Türkiyede yasayanlar icin hic yok!

Cünkü

Afedersiniz, ilk agizlarina sicilaklar sizlersiniz, ateistler, gezici ruhu, özgürlük isteyenler vs.

Sizi bitirdikten sonra sira Mezhep Savaslarinda!

Mücadele edin, lütfen :)

Oy vermemek yapilacak en büyük hata olur.

Ekmelle Selahattini istemiyorsan

RTEye oy ver.

Baska ne diyeyim.

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence RTE ölünceye kadar bu ülkeyi yönetecek. Ateistlerin kime oy veridiği önemli değil önemli olan müslümanların kime oy verdiği. Önemli olan çoğunluğun oyunu almak Türkiyede müslümanlar ezici çoğunluğa sahip.

Müslüman ülkede her zaman Allah ve Kurandan bahseden kazanır.

Sitelerde Paylaş
Oy vermemek yapilacak en büyük hata olur.

Ekmelle Selahattini istemiyorsan

RTEye oy ver.

Baska ne diyeyim.

Chp saflarına katılıp sonuna kadar mücadele edelim diyeceğim ama bir bakıyorum ki Chp Atatürk düşmanları ile yanyana geliyor..

İşçi partisi saflarına katılıyım diyorum,Perinçek'in son zamanlardaki açıklamaları hoşuma gitmiyor..

Hepar ırkçılardan oluşmuş bir parti..

Tkp bölündü..Ne yaptıkları belli değil..

Mhp emperyalist uşaklarından oluşmuş sığ insanlarla örülü..

Akp ve Hdp malum..

Ateistlerle birlik olup bir şeyler yapalım desek,o da mümkün değil..Sadece bu konuda bana vatan haini alçak/yavşak diyenler ateistler..!

Kimin safında yer almamı istersin sn.poiuz?

Tamam,mücadele edelim de nasıl olacak bu?

Sitelerde Paylaş

Sizi bilmem ama, Sayın cigi, kulakları çınlasın, Türkiye ile köprüleri tamamen atmış durumda.

Kendisi bildiğim kadarı ile yurt dışında. Bende yurt dışında yaşıyorum, ancak Türkiye´de gelişen olaylara

üzülmeden edemiyorum.

Vatan dedik, ekmegini yedik suyunu ictik ve üzerimde bir sürü güzel insanin emegi bulunmaktadir.

Tasin altina elimizi degil kafamizi sokmak zorunda kaldik ama artik her sey bitti cünkü yapabilecek bir sey kalmadi. CHP - MHP AKP ve CIA'nin örgütü devletin kendini koruma sistemini talan ettiler.

(Gladyo, derin devlet degil) 12 sene önce cemaat hakkinda "CIA'nin terör örgütü" dedigimde cogu insan bana gülüp "paranoyak" demekteydi. Hatta bu günlere gelecegimizi söyledigimde de. Demek ki varmis bir bildigim.

Gezi direnisi bile insanlari uykularindan uyandirmaya yetmedi.Nedeni ise Türkiye'de gercek aydinlarin olmamasi. Aydin insan korkak olmaz sahsiyetini, karekterini, serefini, ülkesinin gelecegini cöl bedevisinin kültürüne degisip satmaz.!

Türkiye ile isim bitti sanala bazi nedenlerden dolayi devam etmekteyim.

Cürümüs kokmus zihniyet sahiplerinin ve islam yalakalarinin sosyal demokratlikla laiklile ilgileri yoktur.Üretemiyen yaratici olamayan sünepe taklitci koltuk asiklari gelecege yönelik stratejiler üretemezler ki su anda CHP AKP yi taklit edebilme yarisindadir.

Cok yakinda Padisah ve tayfasi ile CIA arasinda bilek güreslerine sahit olacagiz. Cünkü CIA'nin katmerli yenilgiyi hazmetmesi zor gözüküyor.

Islam taklitcisi ve CIA masasi CHP'ye tosuncuk allah rahmet eylesin ama taksiratlari af olmayacak.

Sitelerde Paylaş

Chp saflarına katılıp sonuna kadar mücadele edelim diyeceğim ama bir bakıyorum ki Chp Atatürk düşmanları ile yanyana geliyor..

İşçi partisi saflarına katılıyım diyorum,Perinçek'in son zamanlardaki açıklamaları hoşuma gitmiyor..

Hepar ırkçılardan oluşmuş bir parti..

Tkp bölündü..Ne yaptıkları belli değil..

Mhp emperyalist uşaklarından oluşmuş sığ insanlarla örülü..

Akp ve Hdp malum..

Ateistlerle birlik olup bir şeyler yapalım desek,o da mümkün değil..Sadece bu konuda bana vatan haini alçak/yavşak diyenler ateistler..!

Kimin safında yer almamı istersin sn.poiuz?

Tamam,mücadele edelim de nasıl olacak bu?

Puuh, cok zor bir soru sormussun :huh:

Ben siyasetten pek anlamam ama anladigim kadarini yazayim.

AKP secmenlerini "ortadogu kültürlü insanlar" sayabiliriz,

RTEnin iyi!? bir müslüman olmasi secilmesi icin yetiyor.

En büyük korkum RTEnin Türkiyeyi bir icsavasa sürüklemesi.

CHPnin secmen sayisi %25-35 diyelim. CHP secmen sayisini yükseltmek icin diger partilerden oy kapabilmek zorundalar ve bunun icin diger patilerin secmenlerine göz kirpmak zorundalar. Kilicdaroglu, Ekmelle,, müslümanlardan oy istiyor.

MHP anlamadigim, anlamaya da calismadigim bir parti. MHP(Bahceli) her nedense Ekmel ismi üzerinde CHPile anlasti.

Cati adayana alternatif olarak her parti kendi adayini belirleyebilirdi, Her kesime hitap eden nir cok aday belki de daha iyi olurdu ama baskanlarin tercihi Ekmelde birlesmekten yana oldu.

Secim sonuclari iki baskanin bekledikleri gibi olmazsa, sorumluluk almalarini ve yeni isimlere yer acmalari umarim. Böylece partilere taze kan gelir yeni strajiler belirlenebilir.

CB seciminde senin yapman gereken sadece oy kullanman.

Sonra hem oy kullanmayip, hem sikayetci olmak dogru olmaz.

Sen partiler ve isimleri benden daha iyi taniyorsundur. Dogru kisiye oy vereceginden eminim :)

Sanirim, ortadogu kültürünün sayisal olara cogunlukta oldugu Türkiyeyi, Avrupada irkci partinin yönettigi bir ülkeyle kiyaslayabiliriz. Veya Hitlerin ilk yillariyla.

Acaba Alman solu Hitlere karsi nerde hata yaptilar? Nerde tarihi degistirebilme firsatlari olduda kacirdilar?

Simdi irkci bir parti bir Avrupa ülkesinde iktidarda olsaydi Avrupali ne yapardi? Avrupali Türkler ne yapardi?

Bu beladan nasil kurtulunur?

Umarim diger arkadaslarda yardimci olur :)

Sitelerde Paylaş

Nasil yapacakmis kuran ayetleri ile mi?

Kara mizahi da solladilar kara delik mizahi yapilmakta.

Firildaga "Mekmet Akif Ersoy'un kuran tercümesini neden yaktin" sorusunu sorabilecek cesur bir CHP li aranmakta?

Arkadas benimle kuran ayetlerini islami tartisabilir mi? :lol:

He he he...

Bunlarda yüz karekter sahsiyet sifir degil sifirin altinda 7500... Hem islami kurani savun hemde yandan carkli resim cektirip kenarini da kara delik mizahi ile süsle...

Kaldi 10 gün.

Sitelerde Paylaş

Siyaset netice de algılar üzerinden yapılır. Hele ki bizim ülkemizde... Muhalefet partilerinin toplam oyunun %43 civarlarında olduğu düşünülür ise demek ki aday yapılacak şahsın hem bu 43 koruması, hem de karşı cepheden en az 7-8 puan alması gerekiyordu.

Şayet bana açıklanmadan bu isim sorulsa idi, şansının sıfır olduğunu rahatça söyleyebilirdim. Sadece ben değil Türkiye de siyasetin koşullarını ve algılarını bilen herkes bunu söylerdi. Burada E. İhsanoğlunun gerçekte kim olduğu ve neler düşündüğü çok önemli değil. İKÖ başkanı olması, babası, eğitimi vs. Laik cephe de derin bir hayal kırıklığı yaratacaktı ki zaten öyle oldu. CHP teşkilatlarının ve tabanının bu seçime asılmayacakları bellidir.

Çoğu kişi farkında değil ama bugün kü MHP de - kendilerini her ne kadar öyle tanımlamasalarda - " Ulusalcı " diyebileceğimiz insanların oranı CHP den daha fazla. Dikkatle takip etmeye çalıştığım MHP tabanın da genel anlamda ciddi bir ayrışma var. İslamcı diyebileceğimiz unsurlar partiden uzaklaşır iken parti yeni ulusalcı kitleler kazanmaya başladı. İşte bu seçim bence bu ayrışmayı daha da derinleştirecek, dini hassasiyeti yüksek olanlar Tayyibi düşünürken, millici kanat da E. İhsanoğluna soğuk bakacaktır. Ben bu seçimde sandığa gitmeme veya boş oy atmada MHP li lerin çoğunlukta olacağını düşünüyorum.

Muhalefet cephesinde %43 ün durumu bu iken, gelelim karşıdan kopartılması gereken 7-8 puana ;

İlk başta E. İhsanoğlu isminin dinci kesimden oy çelmek için uygun oldunu zannedebilir. Halbuki o kesimi ve propaganda yöntemlerini bilen insanlar için bu mümkün değildir. Çünkü, İKÖ Türkiye de İslami çevreler tarafından ciddiye alınan bir kuruluş değildir. Tam tersi Mason, Yahudi vs. tezgahı olarak görülür. Nitekim Tayyib, Ekmeleddin'e " Monşer " diyerek gerekli işareti verdi. Yani E. İhsanoğlu'nun İslamcılığı o cepheden oy devşiremez.

Peki bunları ben bilirim de CHP nin MHP nin yöneticileri bilmez mi? Tabi ki bilirler. Hele ki önlerinde Ankarada ki başkanlık seçimlerinde görülmüş başarılı bir örnek var iken... O halde şunu rahatlıkla söyleyebilirm ki muhalefet Tayyib'in C.Başkanı olmasını arzu ediyor.

Bunu neden istiyorlar? Bilmiyorum. Bu ayrıca tartışılabilir. Ama şu kalan 10 gün içerisin de olağan üstü birşeyler yaşanmaz ise E. İhsanoğlu'nun şansı sıfırdır.

Sitelerde Paylaş

Siyaset netice de algılar üzerinden yapılır. Hele ki bizim ülkemizde... Muhalefet partilerinin toplam oyunun %43 civarlarında olduğu düşünülür ise demek ki aday yapılacak şahsın hem bu 43 koruması, hem de karşı cepheden en az 7-8 puan alması gerekiyordu.

Şayet bana açıklanmadan bu isim sorulsa idi, şansının sıfır olduğunu rahatça söyleyebilirdim. Sadece ben değil Türkiye de siyasetin koşullarını ve algılarını bilen herkes bunu söylerdi. Burada E. İhsanoğlunun gerçekte kim olduğu ve neler düşündüğü çok önemli değil. İKÖ başkanı olması, babası, eğitimi vs. Laik cephe de derin bir hayal kırıklığı yaratacaktı ki zaten öyle oldu. CHP teşkilatlarının ve tabanının bu seçime asılmayacakları bellidir.

Çoğu kişi farkında değil ama bugün kü MHP de - kendilerini her ne kadar öyle tanımlamasalarda - " Ulusalcı " diyebileceğimiz insanların oranı CHP den daha fazla. Dikkatle takip etmeye çalıştığım MHP tabanın da genel anlamda ciddi bir ayrışma var. İslamcı diyebileceğimiz unsurlar partiden uzaklaşır iken parti yeni ulusalcı kitleler kazanmaya başladı. İşte bu seçim bence bu ayrışmayı daha da derinleştirecek, dini hassasiyeti yüksek olanlar Tayyibi düşünürken, millici kanat da E. İhsanoğluna soğuk bakacaktır. Ben bu seçimde sandığa gitmeme veya boş oy atmada MHP li lerin çoğunlukta olacağını düşünüyorum.

Muhalefet cephesinde %43 ün durumu bu iken, gelelim karşıdan kopartılması gereken 7-8 puana ;

İlk başta E. İhsanoğlu isminin dinci kesimden oy çelmek için uygun oldunu zannedebilir. Halbuki o kesimi ve propaganda yöntemlerini bilen insanlar için bu mümkün değildir. Çünkü, İKÖ Türkiye de İslami çevreler tarafından ciddiye alınan bir kuruluş değildir. Tam tersi Mason, Yahudi vs. tezgahı olarak görülür. Nitekim Tayyib, Ekmeleddin'e " Monşer " diyerek gerekli işareti verdi. Yani E. İhsanoğlu'nun İslamcılığı o cepheden oy devşiremez.

Peki bunları ben bilirim de CHP nin MHP nin yöneticileri bilmez mi? Tabi ki bilirler. Hele ki önlerinde Ankarada ki başkanlık seçimlerinde görülmüş başarılı bir örnek var iken... O halde şunu rahatlıkla söyleyebilirm ki muhalefet Tayyib'in C.Başkanı olmasını arzu ediyor.

Bunu neden istiyorlar? Bilmiyorum. Bu ayrıca tartışılabilir. Ama şu kalan 10 gün içerisin de olağan üstü birşeyler yaşanmaz ise E. İhsanoğlu'nun şansı sıfırdır.

+

Türkiye'nin gerçeklerini bilen birinin yorumu böyle olur..

Bunu anlatmaya çalışıyoruz ama anlamayanlar da var..

Sitelerde Paylaş

Sn.cigi;yurtdışında oy kullanılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben bunun tam bir saçmalık olduğunu düşünüyorum..Haksız mıyım?

Katiliyorum fakat oy kullanilmasinin legal bir sekilde olmasi iyi. Eskiden cemaat, tarikat ahmaklari ucaklarla paketlenip Türkiye'de oy kullaniyorlardi.

Türkiye icin simdiye kadar hic oy kullanmadim kullanmam da. Benim düsüncelerime uygun sistem ve bir parti olmadi olacagini da sanmiyorum. Türkiye'nin secim sisteminde insanlar bir seyi secmiyorlar sectiklerini zannetmekteler. Para oyunu makinelerine para atildiginda makinenin icinde ki sistem devreye gecer ama oyuncu kendisinin oynadigini zanneder. Türkiye'nin secim sistemi de aynen böyledir.

Insanlari aptal yerine koyan bir sistemde oy kullanmam söz konusu olamaz. Cumbullu'nun birisi secilmesin diye baska bir cumbullu'ye oy verecegim öyle mi? Aklim mantigim hala düzgün ve yerinde henüz bunamadim.

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

...Türkiye icin simdiye kadar hic oy kullanmadim kullanmam da. Benim düsüncelerime uygun sistem ve bir parti olmadi olacagini da sanmiyorum. Türkiye'nin secim sisteminde insanlar bir seyi secmiyorlar sectiklerini zannetmekteler. Para oyunu makinelerine para atildiginda makinenin icinde ki sistem devreye gecer ama oyuncu kendisinin oynadigini zanneder. Türkiye'nin secim sistemi de aynen böyledir...

Keşke dediğiniz gibi olsa idi. Sizin tarifini yaptığınız sistem " İyi demokrasiler " dir. Biz de ki gibi dandik demokrasiler de ise seçimi tamamen halka bırakılır ki sonuç ortada.

Sitelerde Paylaş

Katiliyorum fakat oy kullanilmasinin legal bir sekilde olmasi iyi. Eskiden cemaat, tarikat ahmaklari ucaklarla paketlenip Türkiye'de oy kullaniyorlardi.

Türkiye icin simdiye kadar hic oy kullanmadim kullanmam da. Benim düsüncelerime uygun sistem ve bir parti olmadi olacagini da sanmiyorum. Türkiye'nin secim sisteminde insanlar bir seyi secmiyorlar sectiklerini zannetmekteler. Para oyunu makinelerine para atildiginda makinenin icinde ki sistem devreye gecer ama oyuncu kendisinin oynadigini zanneder. Türkiye'nin secim sistemi de aynen böyledir.

Insanlari aptal yerine koyan bir sistemde oy kullanmam söz konusu olamaz. Cumbullu'nun birisi secilmesin diye baska bir cumbullu'ye oy verecegim öyle mi? Aklim mantigim hala düzgün ve yerinde henüz bunamadim.

Oy kullanmanın saçmalık olduğu fikrine katılıyorum..Ben zaten oy kullanmayan biriydim,tıpkı sizin gibi düşünüyordum ama en son yerel seçimlerde bir işe yaramayacağını bilsem de,yine de oy kullandım ve Chp'ye attım oyumu..

Yurtdışındaki insanlar oy kullanmamalı..Çünkü çok büyük bir bölümü Türkiye'deki gelişmelerden bihaber..Türkiye hakkında zırnık bilgisi olmayanları sandığa çekmek,tam da Akp'nin yapacağı iştir..Çünkü Akp'ye bilen/anlayan değil,oy kullanın dediğinde oy kullanacak güruh lazımdır..Yurtdışındaki kişilerde bu güruha dahildir..Adam 20 senedir Türkiye'ye ayağını atmamış veya Türkiye'deki siyasi/toplumsal gelişmeleri hiç merak etmemiş ama Türkiye'ye cumhurbaşkanı seçmeye kalkıyor..Böyle saçmalık olmaz..

Ben,bana sunulan adayları beğenmediğim için oy kullanmayacağım ama yurtdışındaki onbinlerce kişi gidip oy kullanacak..Bunun adı demokrasi olamaz..Cumhurbaşkanını halk seçecekmiş,yalanınız batsın..Benim gibi birkaç milyon insan,bile bile sandığa gitmeyecek..Halkı sandığa çekemiyorsun ama halkın seçimi diyorsun..!

3 aday var,3'de halk düşmanı,Atatürk düşmanı ama halkın seçimimiymiş bu seçim..!

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de mutlaka halk devrimi olmali.Padisah basa gelince belki bir seyler olur diye düsünüyorum. T.C. basbakaninin ve tayfasinin halk hakkinda simdiye kadar sarf ettikleri ifadeler bir baska ülkede olmus olsa idi isyan olurdu.

Mustafa Kemal'in askerleriyiz dediler ülkenin icine ettiler. Laiklige, bagimsiz yargiya, evrensel hukuk normlarina, bireysel özgürlüklere ne yaptilar? Bir sey yapmadiklari gibi daha cok kötülestirdiler. Her taraftan kuran kurslari, imam hatip okullari, cemaatler tarikatlar hortladi.

Mustafa Kemal'in partisiyiz dediler ülkenin icine ettiler.Hic bir sey yapmadilar ancak cukkalarini doldurabilmek icin bos bos laf ebeligi yaptilar ve 10 Agustos'dan sonra CHP batmali yok olmali.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de mutlaka halk devrimi olmali.Padisah basa gelince belki bir seyler olur diye düsünüyorum. T.C. basbakaninin ve tayfasinin halk hakkinda simdiye kadar sarf ettikleri ifadeler bir baska ülkede olmus olsa idi isyan olurdu.

Mustafa Kemal'in askerleriyiz dediler ülkenin icine ettiler. Laiklige, bagimsiz yargiya, evrensel hukuk normlarina, bireysel özgürlüklere ne yaptilar? Bir sey yapmadiklari gibi daha cok kötülestirdiler. Her taraftan kuran kurslari, imam hatip okullari, cemaatler tarikatlar hortladi.

Mustafa Kemal'in partisiyiz dediler ülkenin icine ettiler.Hic bir sey yapmadilar ancak cukkalarini doldurabilmek icin bos bos laf ebeligi yaptilar ve 10 Agustos'dan sonra CHP batmali yok olmali.

İktidarı anlıyoruz da,bu muhalefet bitirdi bizi..Tamamen umutsuz bıraktı insanları..Chp komple boşaltılmalı..Meğer bu partinin içi Atatürk düşmanları ile doluymuş..

Atatürk'e KAHPE diyen sabri efendinin yardımcısı,bu Ekmel'in babası..Ekmel'de bu babası ile gurur duyduğunu söylüyor..Bu Ekmel'i de Chp cumhurbaşkanı adayı yapıyor..Bu kadar şerefsizlik olmaz..

Sitelerde Paylaş

Chp komple boşaltılmalı..Meğer bu partinin içi Atatürk düşmanları ile doluymuş..

Insan birisine düsman olabilir ama dogru olan düsmanligini mertce belli etmesidir. CHP liler Atatürk'ü put haline getirdiler ve onu kendi cikarlari icin kullandilar.Son hamleleri ile cami duvarinin dibine park etmis durumdalar.Onlarda farkindalar onun icin sessizce sonlarini beklemekteler. Partinin lideri bir seyler yapmaya calisiyor gibi görünmekte ama o da zoraki.

Bu arada Pante'nin Ekmeleddin afisleri elinde kalacak gibi.Secimden önce hepsini elinden cikart Pante sonra hic bir ise yaramiyacaklar. :)

Cag degisti internette bilgi akisi bulunmakta her ne kadar % 85 i dogru olmasada isteyen dogru bilgilere kolaylikla ulasabilmekte. Ekmeleddin gibi birisinin islami kurani savunup diger yandan laiklik,kadin, cicek, böcek demesi kabak gibi siritiyor.Bazen "acaba ben mi salagim" diye düsünüyorum ama cagin gerisinde kalmis zihniyetlerle ugrasmak gercekten zor. Geri zekalilar hala kuranin icinde neler oldugunu kimse bilmiyor saniyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...