Jump to content

RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

Recommended Posts

Böyle yaparak hem İslamcı hem de Türkiye'yi çöküşe götüren adaya oy veriyorsunuz. Sizin sayenizde güçleniyor ve yuvalanıyor, hayatımıza müdahale ediyor.

Biz azınlığın da azınlığıyız. Hepimiz toplanıp tek bir organizma gibi hareket etmemiz durumunda bile seçimlere en ufak bir etki edebilme gücümüz yok.

Bu bizim ülkemizin realitesi. Bu bizim halkımız , bu da liderimiz. Diyorlar ya beğenmeyen basıp gitsin diye. Haklılar. İmkanı olan gitsin. Ne yazık ki, benim yok.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 328
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sanırım bazı arkadaşlar oy vermeyerek Türkiye'nin siyasi çizgisini değiştireceklerini sanıyor. Sayenizde yine Tayyip kazanacak. Oy vermemek sandığınız kadar büyük bir değişim yaratmıyor Türkiye çapında. Yani oy vermediğiniz zaman hakkınızı savunmuş olmayacaksınız.

Benim sayemde Tayyip kazanacak ha :lol:

En son oy verdiğimde,Akp'li belediyede Chp %5 almıştı..Akp'de %60'dı sanırım..Ben bu rakamların sandıktan çıkacağını zaten biliyordum ama yinede gittim bastım Chp'ye..

Şimdi de Tayyip kazanacak diyorum..Çünkü Tayyip'in karşısına konulan aday Tayyipçi..

Ekmel'in hırsızlığı da çıktı şimdi..İkisi de aynı yolun yolcusu..Ekmel'e oy verenle,Tayyip'e oy veren arasında zerre fark yok..

Sitelerde Paylaş

Zerre fark yoksa Ekmel'i seçerim, yeter ki bu pis AKP yuvalanması son bulsun.

Yani,yapmayın şunu..Ben ikisi de aynı ... diyorum,sizde o zaman şu olsun diyorsunuz..

Tayyip'e karşıysanız,Ekmel'e de karşı olmanız lazım..Ekmel'in yanında iseniz,o zaman Tayyip'in de yanındasınız..

Sitelerde Paylaş

Ben ikisine de oy vermediğimde ne gibi bir değişim yaratmış olacağım?

Hiç bir şey yapamazsınız sn.genç bakış..Bunu aklınızdan çıkarın..Bu ülkede benim veya sizin oyunuzla hiç bir şey değişmez..

Üretmeyen bir toplumda değişim olmaz..Türkiye hiç bir şey üretmiyor ve Türkiye'nin sonu karanlık..Boşuna heveslenmeye gerek yok..Umudumuz Chp idi,o da fos çıktı..Geriye de bir şey kalmadı artık..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O halde niye oy vermiyorsunuz?

AKP'liler dahi CHP'li hukukçulardan HSYK için oy dileniyorlar. Neden biliyor musunuz? Çünkü karşıda cemaat diye muhteşem örgütlü bir hareket varken, bu tarafta öyle bir durum yok.

Beğenmemekle olup bitmiyor bazı şeyler. En azından çaba harcamayı denemeliyiz...

Sitelerde Paylaş

O halde niye oy vermiyorsunuz?

AKP'liler dahi CHP'li hukukçulardan HSYK için oy dileniyorlar. Neden biliyor musunuz? Çünkü karşıda cemaat diye muhteşem örgütlü bir hareket varken, bu tarafta öyle bir durum yok.

Beğenmemekle olup bitmiyor bazı şeyler. En azından çaba harcamayı denemeliyiz...

Bir Kemalist'in bu 3 Atatürk düşmanından birine oy vermesi,düşmana siperde mermi vermeye benziyor..

''Düşman,al şu mermiyi..Ben seni vuramadım,sen beni vur'' demek bu..!

Sitelerde Paylaş

Demokrasi "mükkemel" olmasa da

bildigimiz en "iyi"yönetim sekli!

Lütfen haklarinizi demokrasik yollarla arayin.

Darbeyle, ic savasl gibi RADIKAL bir sekilde "degisim" istemek cilginlik olur!

Bir "azinlik" olarak, haklarinizi siz degilde kim arayacak?

Adaylarin ikisini begenmiyorsaniz ücüncüsüne oy verin.

Oy kullanmayinca ne degisecek?

Yoksa pes mi?

Sitelerde Paylaş

Sanırım bazı arkadaşlar oy vermeyerek Türkiye'nin siyasi çizgisini değiştireceklerini sanıyor. Sayenizde yine Tayyip kazanacak. Oy vermemek sandığınız kadar büyük bir değişim yaratmıyor Türkiye çapında. Yani oy vermediğiniz zaman hakkınızı savunmuş olmayacaksınız.

Önüne iki tabak yemek koyacaklar birisi kokmus kuru fasulye digeri solucanli nohut. Ikisinden birisini mutlaka yemek zorundasin öyle mi? Ee afiyet olsun.

Padisah basa geldiginde sanal kahramanligi yapmakta zorlasacak ara sira bunu da düsünün.

Sitelerde Paylaş

"Benim görüşlerime uygun parti (ya da aday) yok, onun için oy vermeye gitmeyeceğim" argümanı, sol çevrelerde çok eski bir hastalıktır.

Elin şeriatçısı sabah erkenden kalkar, aile üyelerini uyandırır; hep birlikte sandık başına giderler. Oylarını şeriatçı adaylara kullanır, döner gelirler. Hatta ellerinden gelirse, aynı meşrepteki konu komşuyu da sandık başına taşırlar.

Sol görüşlü yurttaş ise geç saatlere kadar uyur. Kalkar, çok uzun bir kahvaltı yapar. TV'yi açıp birkaç filmi izler. Akşam üzeri bir şeyler atıştırıp saati 17:00 yapar. Sandıklar kapandığında, oy kullanmaya gitmediği için iyi bir marifet yapmış gibi rahatlar. Sonuçları da merak etmez.

Ertesi günden itibaren sağcı ve şeriatçılar, iktidarı ele geçirip zorbalığa başladığında hafif bir rahatsızlık hissetse de pek aldırmaz. Nasıl olsa şimdilik ona dokunan yoktur.

"Politikayla ilgilenmemenin sonucu aptallar tarafından yönetilmektir" özlü sözü ona hiçbir şey ifade etmez.

O nasıl olsa bir yurttaş olarak görevini yapmamış, körolasıca egosunu (kibrini) tatmin etmiştir. Bu ona, canına okunacağı günler gelinceye dek yeter. (Açılım: Gaflet, dalalet, hıyanet.)

Sitelerde Paylaş

Sag / sol biteli uzun yillar oldu fakat insanlarin dilinden düsmedi. CHP nin AKP den MHP den bir farki yok keza diger partilerinde ne solu?

Sistemin seni ahmak yerine koymus üc bes tane kurnazin oyuncagi olmusun bundan haberin yok, secim, aday, oy glu glugusu yapmaktasin.

Türkiye'de sandiga gidip oy atanlar secim yapmiyorlar dayatilanlari koyun gibi onayliyorlar.

Ne secimi arkadas Türkiye Hurma Cumhuriyeti'nde secim oldugunu zanneden aldatilmistir. Türkiye'de secimin gösterisi var hepsi o kadar,

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...