Jump to content

RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

Recommended Posts

• İleti 328
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tayyip, aslında % 40 ın altına düşmüş oyunu boykot sebebiyle rakamsal olarak levhaya % 50 küsür yazdırdığı anda, bugünü mumla ararız. Sorun Tayyip'in Cumhurbaşkanı olması değil, olmayan bir halk desteğine rakamsal olarak ulaşıp, bunun verdiği gazla dağılmakta olan tabanı tekrar toplamasıdır. Mısır'da Mursi'nin seçildiği seçimdeki oy oranlarını, toplam seçmen sayısını, oy kullanan seçmen sayısını, oy miktarlarını incelerseniz boykot ile nasıl bir canavar yaratacağınızı görürsünüz.

Ekmel'e verilmeyen her oy, ileride yaşayacağımız acılara verilmiş bir oydur.

Sitelerde Paylaş

Olmaz babacığım,bu insanlardan cacık olmaz..

Bugünü mumla ararsınız,b.ka batacaksınız filan..Yahu,vatandaşın kafasına Suriye'den bomba yağdı..Teröristler kendini bu ülke sınırları içinde patlattı..Gezi'de gençler katledildi..Daha ne olacak?

Senede 100.000 kişi şizofrene yakalanıyor bu ülkede..Daha ne olacak?

Yapmayın ya..

Ekmel gelince ne olacak,azıcık düşünsek olmaz mı?

İnsanlar Gezi'de ''özgürlük'' için çırpındı,sonuçta elimizde Ekmel'den başka seçenek yok..Ali İsmail veya Ethem,Ekmel için mi öldü?!

Bu mu yani tüm o mücadelenin/savaşın sonucu?!

Bu daha başlangıç,mücadeleye devamın sonucunda Ekmel'mi çıkıyor?!

Ekmel'e oy vererek mi mücadele edeceğiz?

Atatürk düşmanı bir hırsıza mı oy verelim yani?

Burada İslam'ı eşeğin ..sokup çıkarıyoruz,sonra da önce kitap,sonra bayrak diyen bir islamcıya mı oy verelim?

Tükürdüğünü yalayamam ben..Yalayana da afiyet olsun..

Sitelerde Paylaş

Tayyip'e dur demek yok zaten durdurulmasi da imkansiz. Konuyu tartisip düsüncelerimizi paylasmaktayiz ama Tayyip padisah olacak. Bunun lami cimi kalmadi. Pante'nin bu basligi daha cok su götürür.

Kapali kapilar arkasinda dusüncesizce Amerika'ya domalan CHP ülkenin üzerine bir kaz daha sicti batirdi. Olay bundan ibaret. Sosyal demokratlara, demokratlara, Laiklere ve herkese hitap edebilecek bir aday sunamadi. Ben olsam deve kafamla 5 tane aday bulur yüzlerce strateji hazirlardim.

Ates bacayi sardi tabi simdiye kadar Tayyip'e ses cikartmiyan ve devamli yaglanan aydinlar, yazarlar, cizerler, entellektüeller ibubuk kusu gibi kara kara dusünmekteler.Eee gecti Bor'un pazari sürecekler kendilerini Nigde'ye.

Sitelerde Paylaş

Hayatın pratiğini anlamayan, 2 sloganla tahlil kasanlar bu ülkenin en büyük şansızlığıdır.

Gerçi her ülkede bunlardan çıkar ama başka ülkelerde bu kadar çok konuşmazlar.

Tayyip e ilk kez dur deme şansı yakalanmıştır, bu şans tekmelenmemelidir.

2004'de-2007'de-2009'da-2011'de-2014'de Tayyip'e dur deme şansımız vardı ama yapmadık bunu..Şimdi Atatürk düşmanı bir adaya oy vererek mi Tayyip'e dur diyeceğiz :huh:

Bu nasıl bir sığlıktır arkadaş..

Hayatın pratiğini anlayan arkadaş,sen nerede yaşıyorsun,Papua Yeni Gine'de mi?

Bu ülkenin en büyük şanssızlığı,dik duran insanların azlığıdır..Herkes omurgasız bu ülkede..

Sitelerde Paylaş

Peki siz dik durma amaçlı ne gibi bir eylemde bulundunuz?

İslam aleyhinde bu forumda ağır şeyler yazıyorum ve İslamcıların yanında yer almıyorum..Yetmez mi?

Milli mücadele zamanında Yunan şöyle,Yunan böyle diyerek Yunanlıların aleyhinde propaganda yapan birinin,Yunan saflarında Türklere karşı savaşması neyse;bir dinsizin Ekmel'e veya Tayyip'e oy vermesi de aynı şeydir..

Sitelerde Paylaş

Çağırırım sloganımı (Ali İsmail, Ekmeli Cumhurbaşkanı olsun diye mi öldü), binerim üstüne, vururum kırbacı, vururum kırbacı, kan akıtırım, gören duyan evliyalar rahatsız olur, yerler titrer, ağzımdan orgazm çığlıkları çıkar.

O sırada yolda geçen bir emmi "yiğen hele bir sus hele, çamaşır legeninde debelenip Atlantik okyanusunda çimdiğini sanıp sığlıktan bahsetme, bağırtından düştüğün komik durumu ve milletin kahkahasını duyamıyorsun" der.

Yaşlı emmi olay yerinden uzaklaşırken, sana son bir laf daha sokmak istiyorum der; Ali İsmail korkmaz, "emri ben verdim, Kabataş'da türbanlı bacımın üstüne işediler iftirasıyla kitleleri kışkırtan, polis destan yazdı" diyen katili Cumhurbaşkanı seçilsin diye mi öldü?

Herkese mutluluklar dilerim kararlarıyla

Sitelerde Paylaş
Herkese mutluluklar dilerim kararlarıyla

Anca boş laf,başka da bir şey yok..

Atatürk'e KAHPE diyen,Atatürk'ün ölmesini isteyen,emperyalistlere yaranmak için boğazlıyan kaymakamını öldürenten Sabri efendinin yardımcılığını yapan babası ile gurur duyan Ekmel'e oy veren birisini,zerre ciddiye almam..

Sana da mutluluklar..

Bu arada o çocuklar,karanlığa karşı dik durdukları için öldüler..Karanlıkta Atatürk(medeniyet) düşmanlığı oluyor..Bilginiz olsun..

Sitelerde Paylaş

Peki siz dik durma amaçlı ne gibi bir eylemde bulundunuz?

Peki siz kimsiniz ve simdiye kadar neler yaptiniz? Öyle ya herkesi her konuda sorgulayan yargic durusunuza bakilacak olursa ülke icin epey bi seyler yapmis olmalisiniz.

Askerliginizi yaptiniz mi?

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çağırırım sloganımı (Ali İsmail, Ekmeli Cumhurbaşkanı olsun diye mi öldü), binerim üstüne, vururum kırbacı, vururum kırbacı, kan akıtırım, gören duyan evliyalar rahatsız olur, yerler titrer, ağzımdan orgazm çığlıkları çıkar.

O sırada yolda geçen bir emmi "yiğen hele bir sus hele, çamaşır legeninde debelenip Atlantik okyanusunda çimdiğini sanıp sığlıktan bahsetme, bağırtından düştüğün komik durumu ve milletin kahkahasını duyamıyorsun" der.

Yaşlı emmi olay yerinden uzaklaşırken, sana son bir laf daha sokmak istiyorum der; Ali İsmail korkmaz, "emri ben verdim, Kabataş'da türbanlı bacımın üstüne işediler iftirasıyla kitleleri kışkırtan, polis destan yazdı" diyen katili Cumhurbaşkanı seçilsin diye mi öldü?

Eksik olmus...

Fonda "alim de alim, diy diy diy diy dimbir dimbir dimbir, alim de alim alim oooy ooyy ooy alim diy diy diy dimbir dimbir dimbir" müzigi ile salya sümük hickirik sesleri olmali.

Sitelerde Paylaş

Peki siz kimsiniz ve simdiye kadar neler yaptiniz? Öyle ya herkesi her konuda sorgulayan yargic durusunuza bakilacak olursa ülke icin epey bi seyler yapmis olmalisiniz.

Askerliginizi yaptiniz mi?

Hayır, ben yaşıma göre yapabileceğim şeyleri zaten yapıyorum. Merak etmeyin, zamanı gelince büyük işler de yapacağım. Kaldı ki ben yapılması gerek demiyorum, yapılması gerek diyen arkadaşa çelişkisini gösteriyorum.

Sitelerde Paylaş

Hayır, ben yaşıma göre yapabileceğim şeyleri zaten yapıyorum. Merak etmeyin, zamanı gelince büyük işler de yapacağım. Kaldı ki ben yapılması gerek demiyorum, yapılması gerek diyen arkadaşa çelişkisini gösteriyorum.

Hadi ordan hemen hemen her iletinde herkesi yargilayip kücük gören bir zihniyetin kac yasinda ve nasil birisi oldugunu ben zaten biliyorum. Fazla havalanma yapip yapabilecegin ve yapmakta oldugun sanal artistliginden baska bir sey degil.

Bu forumda düsüncelerle degil düsüncelerin sahipleri ile ugrasanlar tartisma kültüründen bile kilometrelerce uzaktirlar. Düsüncelerin sahiplerini "tu kaka" yapmak ilkelliktir. Her türlü düsünce de soru da olabilir. Birilerine cok absürd gelebilirler ama bu o düsüncenin ve sorunun sahibi ile ugrasma yetkisini hakkini kimseye vermez.

Sanal artistligi yapan birisi en azindan bunu ögrenip özümlemis olmasi gerekir.

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hadi ordan hemen hemen her iletinde herkesi yargilayip kücük gören bir zihniyetin kac yasinda ve nasil birisi oldugunu ben zaten biliyorum. Fazla havalanma yapip yapabilecegin ve yapmakta oldugun sanal artistliginden baska bir sey degil.

Bu forumda düsüncelerle degil düsüncelerin sahipleri ile ugrasanlar tartisma kültüründen bile kilometrelerce uzaktirlar. Düsüncelerin sahiplerini "tu kaka" yapmak ilkelliktir. Her türlü düsünce de soru da olabilir. Birilerine cok absürd gelebilirler ama bu o düsüncenin ve sorunun sahibi ile ugrasma yetkisini hakkini kimseye vermez.

Sanal artistligi yapan birisi en azindan bunu ögrenip özümlemis olmasi gerekir.

Söyleyene bakın, yıllarca sanaldan müslümanlara hakaret etmiş bir adam söylüyor bunu bana.

Arkadaş bir şeyler yapılması gerektiğini ima etti, ben de cevabını verdim. İnsanları omurgasız diye eleştiren arkadaşa mantıklı bir soru sordum. Orada amaç değişimin bizden başladığını göstermek istedim.

Burada ne gibi bir kişisel saldırı var? Hiç kimse bir şey yapmıyor diyen birine siz yapın demek kişisel saldırı mıdır?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...