Jump to content

Dİn kısıtladıkları...

Recommended Posts

biz evlenmeden cinselliği yaşayamayız fakat ateistler yaşayabilir.belli bi kural yapıları yoktur.ahlaki yapılarını kendileri belirlerler ateistler.

Evlilikten kastın tüm dünyada geçerliliği olan resmi nikah ise evet, ancak sadece kendi tanıdıkların ve "cemaatin" bildiği imam nikahısya iki tarafın da birbirinden farkı yoktur.

Sitelerde Paylaş
biz evlenmeden cinselliği yaşayamayız fakat ateistler yaşayabilir.belli bi kural yapıları yoktur.ahlaki yapılarını kendileri belirlerler ateistler.

Evlilik öncesi köpek, eşşek, inek ve ve hacı şakir işinizi görüyor ya. Sonra da aldıkları eşlerini cinsel obje görüp canı istedikleri zaman tecavüz ediliyorlar.

Bumu cinsellik?

Evet cinselliğin bir kuralı vardır, her iki tarafın rızası ile gerçekleşen cinsellik normal cinselliktir.

Sitelerde Paylaş

Esasen benim kastettiğim şey sosyal yaşamda yer alan insanları Din kısıtlıyor muydu?

Yani ben öğrenciim ve müslümanım bende hocadan ders alıyorum benim gibi ateist öğrencilerde ders alıyor...Burda herhangi bir eşitsizlik yada kısıtlama yok..

Bende evlenebiliyorum ateistte...(Ha evlilik öncesi ilişkilerde kısıtlama var diyorsanız bunu din değil hiiç bir ahlaki düzen kabullenemez.)

Velhasıl Din bizi ne kadar kısıtlıyor..

Ayrıca daldabiryaprak kardeşim senin verdiğin Gazzali örneği bir kısıtlama değildir..Yapılan ibadetin hakkıyla layıkıyla yerine getirilmesi için verilen tavsiyler...Hem bak bugün milletin yarısından fazla ayakta mişiyor..

Sitelerde Paylaş
Ayrıca daldabiryaprak kardeşim senin verdiğin Gazzali örneği bir kısıtlama değildir..Yapılan ibadetin hakkıyla layıkıyla yerine getirilmesi için verilen tavsiyler...Hem bak bugün milletin yarısından fazla ayakta mişiyor..

ben müslümanken kazandığım oturarak

işeme alışkınlağını sürdürüyorum.

alışmışım zaten sorun olmuyyor.

temizlik açısından da çok daha uygun.

varsın ayakta işemeyelim. ;)

Sitelerde Paylaş
Esasen benim kastettiğim şey sosyal yaşamda yer alan insanları Din kısıtlıyor muydu?

Yani ben öğrenciim ve müslümanım bende hocadan ders alıyorum benim gibi ateist öğrencilerde ders alıyor...Burda herhangi bir eşitsizlik yada kısıtlama yok..

Bende evlenebiliyorum ateistte...(Ha evlilik öncesi ilişkilerde kısıtlama var diyorsanız bunu din değil hiiç bir ahlaki düzen kabullenemez.)

Velhasıl Din bizi ne kadar kısıtlıyor..

O senin kendi hüsnü kuruntun ve geri kafalılığın. Cinselliği bu kadar tabulaştırması bile dinin sizlere en büyük kısıtlamasıdır.

Sitelerde Paylaş
Evlilik öncesi köpek, eşşek, inek ve ve hacı şakir işinizi görüyor ya. Sonra da aldıkları eşlerini cinsel obje görüp canı istedikleri zaman tecavüz ediliyorlar.

Bumu cinsellik?

ne demek istiyorsun.saçma sapan konuşup adamın ashabını bozman seni çok kötü bozarım ona göre.alırım ayağımın altına.

hangi sapık ideolojiye bağlıysan git kralın gelsin.

Sitelerde Paylaş
aklı kıt biri daha,

biz onu öbür dünyadan paye almak umudu taşıyan insanlar için dedik,

öbür dünya ya inanan ve orası için çalışan bir adamı kısatlar din..

anladın mı..??

şimdi kenara çekil..nokta..

kısıtlanmayan insan olamaz.

sen misin kısıtlanmayan.

ön tarafa çık da kısıtlanmamış biri görsün insanlar.

seni zavallı seni

tarihinde OHM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bumu cinsellik?

Evet cinselliğin bir kuralı vardır, her iki tarafın rızası ile gerçekleşen cinsellik normal cinselliktir.

Yaptığın şeyleri herkes yapmış ya da yapar diye bir kural yok..

İlk fölürtünü eşekle, inekle yapmış olabilirsin bunu dillendirmen ve herkesi kendin gibi cinsellikte ıskalamış olarak görmen komik.

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...