Jump to content

Hz Muhammed otuz erkek gücündeydi

Recommended Posts

Peygamberimiz 11 kadını,o dönemde korumak amaçlı nikahlamıştır. Ve,ümmetini savunmak için ona şevhet duygusu daha fazla verilmiştir.

Ayrıca şu var ki,peygamberimize bu duyguyu veren Allah,kadınların iffetini düşünmüştür.

Ufacık bir mesajda bu kadar birbirine ters cümleleri kurmayı nasıl becerdin?

Kadınları korumak için önüne gelenle nikahlanması mı lazım?

O dönemde korunacak sadece 11 kadın mı vardı?

Ümmeti savunmakla şehvetin ne alakası var?

Bir insana aşırı şehvet vermekle kadınların iffeti nasıl korunuyor?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

my-funny-horse-laughing-21360221.jpgrisa-del-caballo-13859719.jpglaughing_horse_acclaim_images.jpgHow%20Jack%20Changed.jpg

Nick-mesaj uyumsuzluğu.O kadar akilsin pekii neden adam gibi cevap yazmaktan aciz bir durumda gülüyorsun?Bir şey söyle.Sonra o at resimlerini koy ha?

Evet,nedeni şudur.

O dönemde inanmayan bazıları,kadınlara tacizde bulunmaktadır,köle yapmaktadır.Sadece bir erkeğin nikahının altına geçenler güvendeydi.Allah-u teala ise,Peygamberimiz nikahına olabildiğince fazla kadın geçirsin diye ona şevhet duygusunu fazla vermiştir.

Sitelerde Paylaş

Nick-mesaj uyumsuzluğu.O kadar akilsin pekii neden adam gibi cevap yazmaktan aciz bir durumda gülüyorsun?Bir şey söyle.Sonra o at resimlerini koy ha?

Evet,nedeni şudur.

O dönemde inanmayan bazıları,kadınlara tacizde bulunmaktadır,köle yapmaktadır.Sadece bir erkeğin nikahının altına geçenler güvendeydi.Allah-u teala ise,Peygamberimiz nikahına olabildiğince fazla kadın geçirsin diye ona şevhet duygusunu fazla vermiştir.

Bu masalları ilk anlatan siz değilsiniz. İleti arşivini bakarsanız, sizin gibi nicesinin bunları anlatıp, cevaplarını aldığını görebilirsiniz.

Kim bu inanmayan bazıları?

Kadınlara tacizde bulunup köle yapanlar olarak müslümanları biliyoruz. Üstelik de allahlarından emir alarak bunu yapıyorlar. inanmayan bazıları kimler?

Erkeğin nikahı altına geçenler güvenlikteydi diyorsunuz. Hatice güvenlik için mi çulsuz Muhammed'i kendisine nikahlamıştır?

Sitelerde Paylaş

Konu kendi dini olunca insan işte böyle aptallaşır, saçmalamaya başlar. Akıl ve mantık devreden çıkar.

Sitelerde Paylaş

Bu masalları ilk anlatan siz değilsiniz. İleti arşivini bakarsanız, sizin gibi nicesinin bunları anlatıp, cevaplarını aldığını görebilirsiniz.

Kim bu inanmayan bazıları?

Kadınlara tacizde bulunup köle yapanlar olarak müslümanları biliyoruz. Üstelik de allahlarından emir alarak bunu yapıyorlar. inanmayan bazıları kimler?

Erkeğin nikahı altına geçenler güvenlikteydi diyorsunuz. Hatice güvenlik için mi çulsuz Muhammed'i kendisine nikahlamıştır?

Açınız bir tarih kitabı okuyunuz.

Mekkeli müşrikler inanmazdı,veyahut komik şeylere taparlardı (parodi din)

Kadınları kim köle yapmıştır?Bana bir ayet söyleyin.Kadınları köle yapan,o ayet ama türkçeye doğru çevrilmiş olsun.Arap olsak zaten böyle bir yanılgıya düşmezdik.

Ayrıca müslümanlara bakmayın (Peygamberimiz hariç) dine bakın.Açın bir kuran okuyun.Meal okuyun.Göreceksiniz.

Kesinlikle göreceksiniz.

Sadece nefsinize söz geçirmemek için ateistsiniz biliyorum.

Sitelerde Paylaş

Konu kendi dini olunca insan işte böyle aptallaşır, saçmalamaya başlar. Akıl ve mantık devreden çıkar.

Lütfen genelleme yapmayın ve terbiyenizi takının.

O dönemde şimdiki medeni kanunlar,modernlik mi vardı.

Müşrikler ve sapıklarla doluydu dünya.

Sadece arkasında bir erkek olan kadınlar güvendeydi.Yanlız kadınları müşrikler fuhşiyata ve köleliğe sürüklüyordu.

Sitelerde Paylaş

Ufacık bir mesajda bu kadar birbirine ters cümleleri kurmayı nasıl becerdin?

Kadınları korumak için önüne gelenle nikahlanması mı lazım?

O dönemde korunacak sadece 11 kadın mı vardı?

Ümmeti savunmakla şehvetin ne alakası var?

Bir insana aşırı şehvet vermekle kadınların iffeti nasıl korunuyor?

Çok güzel sorular hepsi.

1-Evet,nikahlanması lazım.Nikahlanmayan kadınların iffeti korunamazdı.Çünkü nikah,bir kadın ve bir erkeğin aralarında olabilecek en kuvvetli bağdır.

2-Peygamberimiz insandı.3493594350387496492862642846234 kadını nikahlamasını beklemiyordunuz herhalde.Peygamberimiz de beşerdi.Günahsızından da olsa.

3-Peygamberimizde şevhet duygusu olmasa,neden başına o kadar kadını toplasın?Nikahlaması için Allah tarafından verilmiş bir zaaftır bence.

4-Şevhet,üreme isteği demektir.Üreme olunca,neslin devamı sağlanmıştır.

Sitelerde Paylaş

Sadece arkasında bir erkek olan kadınlar güvendeydi.Yanlız kadınları müşrikler fuhşiyata ve köleliğe sürüklüyordu.

Sayın iubar,

bildiğiniz gibi o dönemde kölelik yaygındı, hatta olağandı.

İmkanı olan herkesin kölesi vardı. Bilmem anlatabildim mi ?

Ayrıca o kadar eskiye gitmenize gerek yok. Çevrenize bakınınız; haberleri takip ediyorsanız,

kadınlara taciz ve tecavüz edenlerin her kesimden olduğunu görürsünüz.

Sonuç itibarı ile, bana göre siz objektif değilsiniz.

tarihinde guppy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümanların atladığı noktalar kendilerini inanmaya sevk ediyor dine karşı.Biz onlara bir alternatif oluşturduğumuzda

basit olan inanmayı tercih ediyorlar.

tarihinde DevilDriver tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın iubar,

bildiğiniz gibi o dönemde kölelik yaygındı, hatta olağandı.

İmkanı olan herkesin kölesi vardı. Bilmem anlatabildim mi ?

Ayrıca o kadar eskiye gizmenize gerek yok. Çevrenize bakın; haberleri takip ediyorsanız,

kadınlara taciz ve tecavüz edenlerin her kesimden olduğunu görürsünüz.

Sonuç itibarı ile, bana göre siz objektif değilsiniz.

Evet aynı telden çalmaya başladık o dönemde kölelik yaygındı.Ben de onu anlatmak istiyorum.

Peygamberimiz bunu kaldırmaya çalışmıştır.Başarılı olabilmiş midir,hayır.

Ancak lütfen müslümanlara değil islama bakın.Ben de bir müslüman olarak eşcinselim,bununla savaşıyorum.Ben de günahkarım.

Peygamberimiz dışında tüm beşeri canlılar kusurlu.En dindar kesimlerden de bu tür vakalar gelmektedir.

Sitelerde Paylaş

Sen bu durumu sadece kendine has mı sanıyorsun, bütün inananlar böyledir, konu kendi dinleri olunca ne akıl kalır ne mantık ne vicdan ne de adalet duygusu.

Madem o dönemde medeni kanunlar yoktu, Allah neden bu medeni kanunları koymadı da kadınları erkeğin şehvet duygularına mahkum etti? Daha baştan neden bunları düşünemedi Allah? Neden kadınları böyle erkeğe mahkum olacak şekilde yarattı?

Sitelerde Paylaş

Açınız bir tarih kitabı okuyunuz.

Mekkeli müşrikler inanmazdı,veyahut komik şeylere taparlardı (parodi din)

Kadınları kim köle yapmıştır?Bana bir ayet söyleyin.Kadınları köle yapan,o ayet ama türkçeye doğru çevrilmiş olsun.Arap olsak zaten böyle bir yanılgıya düşmezdik.

Ayrıca müslümanlara bakmayın (Peygamberimiz hariç) dine bakın.Açın bir kuran okuyun.Meal okuyun.Göreceksiniz.

Kesinlikle göreceksiniz.

Sadece nefsinize söz geçirmemek için ateistsiniz biliyorum.

Kuranınızda içinde cariye geçen bütün ayetler, müslümanların kadınları köle yaptığını gösterir. Kadın kölelerin ırzına geçilmesinin serbest olduğunu gösterir. Bunların parayla satın alınabildiğini, ama savaşlarda da ele geçirildiğini gösterir.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=57809&hl=cariye&st=0 örnek başlıklardan biri. Muhammed sevdalısı levia da dinini yalanlarla aklamaya çalışırken, bin türlü rezaletin ortaya serilmesini sağlamıştı.

Sitelerde Paylaş

Evet aynı telden çalmaya başladık o dönemde kölelik yaygındı.Ben de onu anlatmak istiyorum.

Peygamberimiz bunu kaldırmaya çalışmıştır.Başarılı olabilmiş midir,hayır.

Ancak lütfen müslümanlara değil islama bakın.Ben de bir müslüman olarak eşcinselim,bununla savaşıyorum.Ben de günahkarım.

Peygamberimiz dışında tüm beşeri canlılar kusurlu.En dindar kesimlerden de bu tür vakalar gelmektedir.

Eşcinsel olmanız ile ilgili en ufak bir problemim bulunmamakla beraber, müslüman olarak eşcinsel olmanız ağız dolusu kahkahayı hakediyor.

Lut kavmi masalı size birşey anlatmıyor mu?

Sitelerde Paylaş

Müslümanların atladığı noktalar kendilerini inanmaya sevk ediyor dine karşı.Biz onlara bir alternatif oluşturduğumuzda

basit olan inanmayı tercih ediyorlar.

Ben inancımı sizinle paylaşmaya geldim.Ben zaten inanamıyorum.Zaten inanmama nedeniniz nefsinizle savaşmaktan kaçtığınızdandır.

Sitelerde Paylaş

Eşcinsel olmanız ile ilgili en ufak bir problemim bulunmamakla beraber, müslüman olarak eşcinsel olmanız ağız dolusu kahkahayı hakediyor.

Lut kavmi masalı size birşey anlatmıyor mu?

Bu bana verilen bir imtihandır.Allah-u teala,beni sınamak,ona bağlılığımı görmek için bana bu belayı vermiştir.Eşcinseller lanetlenmiş vs. değildir İslamda.Ama lut kavmi ise,eşcinsel olup,Allah'a karşı gelen gruptur.Ben Allah'a karşı gelmiyorum,eşcinsel ilişkiye girmiyorum.Gerçi hiçbir türlü ilişkiye girmedim henüz.Evlenmeden de girmeyi düşünmüyorum.Heteroseksüel olmak için dua ediyorum,elimden geleni yapıyorum.

Ayrıca diğer dediklerime de bir baksanız diyorum..?

Müslümanlara bakmayıp islama baksanız?

Sitelerde Paylaş

Kuranınızda içinde cariye geçen bütün ayetler, müslümanların kadınları köle yaptığını gösterir. Kadın kölelerin ırzına geçilmesinin serbest olduğunu gösterir. Bunların parayla satın alınabildiğini, ama savaşlarda da ele geçirildiğini gösterir.

http://www.ateistfor...&hl=cariye&st=0 örnek başlıklardan biri. Muhammed sevdalısı levia da dinini yalanlarla aklamaya çalışırken, bin türlü rezaletin ortaya serilmesini sağlamıştı.

Zina İslamda haramdır.Seks köleliğinden kastınız birkaç kadın ile nikah kıyılması ise,zaten konuşulacak birşeyimiz kalmamıştır,zira bir tarafın istemediği ilişki de İslamda zina sayılmıştır.

Savaşlarda ele geçirilen kadınlar,müslüman yapılmak şartı ile cariye olabilmektedir,evet.

Ama tutup ta müslüman bir kadını köle vs. yapmak,her türlü fuhşiyat İslamca yasaklanmıştır.

Sitelerde Paylaş

Ayrıca şu vardır ki,islamda köle yapmak vardır evet. Ama iyi davranılması şart koşulmuştur.İyi muamele gören köle,bence köle değildir.Kölelikten benim kastım istenildiği işkenceler yapılabilecek kişilerdir ve bunun islamda yeri yoktur.Ben şu ana kadar İslamda kölelik yok demişsem,nedeni bence bu kölelik değildir.Benim tanımıma göre bu kölelik değildir.Bu yüzden ben islamda kölelik yok demişimdir.

Sitelerde Paylaş

Kuranın tanrı sözü olmadığı açıktır.Sadece bozuk kaset gibi tekrar ediyorsunuz.Aktarıp duruyorsunuz aynı şeyleri.Yine başladık dini konuşmalara.nefs falan filan.

Kimi zaman görmediğiniz şeyler sizi inanmaya teşvik eder.İslam eşcinselliğe düşman değildir gibi bir izlenim yaratıyorsun lut kavminin neden yok edildiğini öğrenmen gerek.

Bak kendin söyledin Allaha karşı geldikleri için karşı gelen o kadar insan varken hiçbirşeyin olmayışı seni biraz düşündürtmeli.

tarihinde DevilDriver tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu bana verilen bir imtihandır.Allah-u teala,beni sınamak,ona bağlılığımı görmek için bana bu belayı vermiştir.Eşcinseller lanetlenmiş vs. değildir İslamda.Ama lut kavmi ise,eşcinsel olup,Allah'a karşı gelen gruptur.Ben Allah'a karşı gelmiyorum,eşcinsel ilişkiye girmiyorum.Gerçi hiçbir türlü ilişkiye girmedim henüz.Evlenmeden de girmeyi düşünmüyorum.Heteroseksüel olmak için dua ediyorum,elimden geleni yapıyorum.

Ayrıca diğer dediklerime de bir baksanız diyorum..?

Müslümanlara bakmayıp islama baksanız?

Sayın iubar,

sizi üzmek yada kırmak istemem, ancak cinsel tercihinizi dua ile değiştirebileceğinizi zannetmiyorum.

Mutlu mesut yaşamak istiyorsanız, cinselliğinizi kabul etmelisiniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...