Jump to content

Benim degilmi vermiycem :-)))

Recommended Posts

İşte böyleee,

Bak bebegim,bu Fatih mehmet sultanın torunudur.

Yahudu din adamı , Fatihin, adına şiirler diziler yazdığı 14 yaşındakı oğlunu Fatıhe vermeyince Fatihden bir buyruk KATLİ vacibdir dedi ve tıfıl genç yaşamını kaybetti.

Şimdi neyin varsa yeni osmanlı sultanı olacağa verde,kefeni yırt.

Sultanlara vermeycen olurmu.

Gel ınat etme verde gurtul :D :D :D Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Nıkahını kim gıysın

İmammı

Papazmı

Nikeh memurumu:-))) :D :D

Tolonbeg

sen kafanı yorma ben kendi nikahımı kendim kıyarım tolon dede.yeterki kafam güzel olsun:) insan başka namsıl evlenebilirki...

tarihinde Kafamdakisesler tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Laikse kafir.

Hayatımda iki tane imam hatip mezunu biri normal kapalı biri çarşaflı insan ile din konusunda uzunca tartıştım.

Biri bekardı, belli bir süreçten sonra nedense aşık olduğunu düşündü bana ve çok uzun süre peşimi bırakmadı.

diğeri evliydi, ondaki tam bir saplantıya dönüştü. Tüm bastırılmış duyguları açığa çıktı ondan hala kurtulamadım.

İkisi ile de hiçbir koşulda bir ilişkim olmayacağını bildikleri halde, tam anlamı ile saplantıya dönüştürdüler.

O yüzden o laik, o müslüman, o kafir, o bilmem ne söylemlerini geçeceksiniz. Kapalı kapılar ardında neler oluyor bilmiyorsanız o sizin sorununuz.

Namazında, niyazında nice insanın üniversitedeyken yapılsın diye bana getirdikleri pc'lerin içinden çıkanları görseydiniz, anlardınız siz onu.

O yüzdendir ki, insanlar yaptıkları işlerden kendileri sorumludur. Suudi Arabistan'da sapıklık had safhada mesela, oradan gelen müslüman türkleri gördüğünüz yerde sohbet etmeyi deneyin. Sonra nedenleri üzerinde düşünecek zamanınız olabilir.

Sitelerde Paylaş

Hayatımda iki tane imam hatip mezunu biri normal kapalı biri çarşaflı insan ile din konusunda uzunca tartıştım.

Biri bekardı, belli bir süreçten sonra nedense aşık olduğunu düşündü bana ve çok uzun süre peşimi bırakmadı.

diğeri evliydi, ondaki tam bir saplantıya dönüştü. Tüm bastırılmış duyguları açığa çıktı ondan hala kurtulamadım.

İkisi ile de hiçbir koşulda bir ilişkim olmayacağını bildikleri halde, tam anlamı ile saplantıya dönüştürdüler.

O yüzden o laik, o müslüman, o kafir, o bilmem ne söylemlerini geçeceksiniz. Kapalı kapılar ardında neler oluyor bilmiyorsanız o sizin sorununuz.

Namazında, niyazında nice insanın üniversitedeyken yapılsın diye bana getirdikleri pc'lerin içinden çıkanları görseydiniz, anlardınız siz onu.

O yüzdendir ki, insanlar yaptıkları işlerden kendileri sorumludur. Suudi Arabistan'da sapıklık had safhada mesela, oradan gelen müslüman türkleri gördüğünüz yerde sohbet etmeyi deneyin. Sonra nedenleri üzerinde düşünecek zamanınız olabilir.

Sizle çıkmak istemiş olabilir o bayanlar. Belki bilmiyordur ateistle evlenmenin haram oldugunu. Hata bir kitapda evlenmeye karar verdiği anda kafir olur yazıyor. Yani o bayanların durumunu bilemiyorum.

Sorum şu: size tamir için gönderilen bilgisayarların içinden çıkma teklifi mi çıkıyor? Hani kızlar teklif etmezdi?

Sitelerde Paylaş

Sizle çıkmak istemiş olabilir o bayanlar. Belki bilmiyordur ateistle evlenmenin haram oldugunu. Hata bir kitapda evlenmeye karar verdiği anda kafir olur yazıyor. Yani o bayanların durumunu bilemiyorum.

Sorum şu: size tamir için gönderilen bilgisayarların içinden çıkma teklifi mi çıkıyor? Hani kızlar teklif etmezdi?

İlkinin aslında en büyük derdi başörtüsüydü. Yani onun dokunulmazıydı. Dininin de ötesindeydi. Gençlik ve bir erkek ile uzun süreli konuşmanın getirisi olarak bir bağ kurdu sadece. Muhtemelen çıkarsak ve onu seversem imana geleceğimi düşünmüş olabilir.

İkincisi evli ve çarşaflı olan ise, o çok insancıl biri. hümanist duygular adına yaşayan, hani mürtedi öldürün gibi kısımları hiç görmeyen, tevbe suresinin ayetlerini görmeyip, iyilik kısımlarına odaklanan biri.

sanırım sürekli kuran ayetleri, farklı kaynaklar ile konuştuğum için araştırmacı ve sorgulayan yanımı başta beğendiğini söylemişti sadece ama imansal olarak zerre değişkenlik göstermedi. Yani kendi içindeki inanç neyse aynı kaldı. Daha sonra duygusal bağ kurup bunu bana söylediğinde, o biliyor olsa da olmasa da ben bunun dini adına imkansız bir şey olduğunu söyledim zaten. Sonrasında belki bu reddedilmişliğin de verdiği duygular nedeni ile dozajı arttırdı cinsellik paylaşım istekleri de geldi. Kendisince içinde yaşattığı aşk hiç yaşamadığı ve tarifsiz bir duygudur. (bana göre sadece yaşanmamışlıkların esareti ile yanılgı ondaki)

Her neyse, sorun şu, ne söylesem bu saplantısından vazgeçmedi. Hiç istemesem de bayağı bir hakaret ettim çünkü arayıp sürekli mesaj atıyordu, görüşmek istemediğimi söyledim. Hala da vazgeçmiş değil bu huyundan ama seyreldi.

Pc'ye gelince; çıkma teklifi ne alaka? Hayır bildiğin absürd tarzda resimler, ve cinsel içerikli videolar çıkıyordu. (pc sahibi namazında niyazında olan adamlar, evli barklı insanlar v.s. Kızlar değil) Yaklaşık bir 4 yıldır kimsenin pc'sine bakmıyorum. Üniversite ve sonrasındaki bir kaç yıldı o süreç.

tarihinde mrdragon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...