Jump to content

İsrail Gazze'yi vurdu: En az 25 ölü

Recommended Posts

• İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Fikir neyse,zikr odur

Ateistlerin kafası sürekli seks'e çalışıyor

İsterseniz ormana bi uğrayınız,orda hem cinslerinizden bol var ! :lol:

Söylediğim sözler kurandan ve sahih hadislerdendir. Yani kafası sekse çalışan ateistler değil, bizzat iman ettiğiniz dinin önderleri ve tanrısıdır.

Dünya üzerinde 4 eşe kadar onay verip, bir de üzerine cariyeleri sıraya dizdiren tanrınız;

ölümden sonra da ödül olarak çadır dolusu huri verip nurileri de unutuyorsa, erkeklere has seks pazarlayıcısı oluyor.

Bu arada az önce başka birine bir iletide yazdım.

Çok ciddi boyutta uzun süre, 2 tane imam hatipli bayan ile tartıştım. 2'side kapalıydı. 1'i tesettürlü, diğeri çarşaflı

1'i bekar olarak belli bir süreden sonra saplantılı bir şekilde bana aşık olduğunu düşündü. Uzun süre o kadar terslesem ve imkansız olduğunu söylesem de peşimi bırakmadı.

Diğeri daha da acı evli ve çarşaflıydı. Başlarda hararetli din tartışmaları sonrası yine bir şekilde bağ kurma gibi bir hataya düştü ve inanılmaz saplantıya dönüştü. Bekar olan cinsellik ile iligli hiçbir noktaya girmezken, evli olan bu vatandaşta bu duyguyu benimle yaşama isteği belirdi.

Elbetteki bir şey yaşamadık ve hala da saplantısı ile beni inanılmaz rahatsız ediyor inanılmaz bir saplantıya dönüştürdü hayatımda böyle bir insan modeli tanımadım.

Üniversitedeyken de, pc üzerinde fazla bilgimin ve yardım etme duygumun fazla olması nedeni ile, evime nice namazında niyazında gencin-adamın pc 'si geldi. İçlerinden neler çıktığını bilseydiniz bir kere daha düşünürdünüz.

Daha da güzeli, size de söyleyim. Gidin Arabistandan gelen müslüman türkler ile konuşun. Bizzat konuşun, size oradaki arapların ne kadar sapık olduklarını anlatsınlar..

Sitelerde Paylaş

Gezen ve Gaelo ruh hastasıdır

Ben neden ruh hastasıymışım ?

Kız çocuklarını cinsel yerlerini sakatlayan müslümanlar ruh hastası değilmi ?

Kadınları kuma gömüp taşlayan müslümanlar ruh hastası değilmi ?

8, 9, 10 yaşındaki kızlarla evlenen müslüman erkekler ruh hastası değilmi ?

Kuranı işkenceli yazanlar ruh hastası değilmi ?

9 yaşındaki kıza kayan peygamberin ruh hastası değilmi ?

Evlatlığını boşandırıp karısına kayan peygamberin ruh hastası değilmi ?

Ganimet ve cariye için savaş yapan peygamberin ve müslümanlar ruh hastaları değillermi ? Benmiyim ruh hastası.?

Senin ruh hastası anlayışın bozuk .

Yahudi çocuklar ölseydi eminim oh çekerdin, sevinirdin.

Sitelerde Paylaş

Ben neden ruh hastasıymışım ?

Kız çocuklarını cinsel yerlerini sakatlayan müslümanlar ruh hastası değilmi ?

Kadınları kuma gömüp taşlayan müslümanlar ruh hastası değilmi ?

8, 9, 10 yaşındaki kızlarla evlenen müslüman erkekler ruh hastası değilmi ?

Kuranı işkenceli yazanlar ruh hastası değilmi ?

9 yaşındaki kıza kayan peygamberin ruh hastası değilmi ?

Evlatlığını boşandırıp karısına kayan peygamberin ruh hastası değilmi ?

Ganimet ve cariye için savaş yapan peygamberin ve müslümanlar ruh hastaları değillermi ? Benmiyim ruh hastası.?

Senin ruh hastası anlayışın bozuk .

Yahudi çocuklar ölseydi eminim oh çekerdin, sevinirdin.

Ne oh çekecem be. Ben sen miyim? Sen geç onları kendini açıkla. Müslüman cocukların ölmesine sevindin.

Sitelerde Paylaş

Yarın öbür gün Türkiye ile ortaya çıkacak muhtemel bir husumette, bazı kimselerin hangi safta yer alacağını görmemiz için güzel bir vesile oldu bu başlık.

Ben hep söylüyorum, ülkedeki ateistlerin hepsi tek tek özenle fişlenmeli. uygun bir zamanda da yok edilmelidirler.

Bu ülkeye ne kötülük geldiyse islam yüzünden geldi zaten.Evet Türkler ve Arap kırmaları belli olacak.

Sitelerde Paylaş

Müslümansin degil mi ? Diyelim sen Muhammedin caginda yasiyorsun ve bu Hadisde anlatilan olay senin yaninda yasaniliyor.

Muhammed, bu Yahudilerin karıları ve kızlarından 16 tanesini özel olarak ayırıyor ve bunlardan Reyhaneyi kendine seçip geriye kalan 15 tanesini de diğer önemli dostlarına dağıtıyor.

Bir Yahudi:Artık her şeyimize el koydunuz, hiç olmazsa gözlerimizin önünde namusumuza el uzatmayın diyor. Fakat, Muhammed bunu dinlemiyor

(Kaynak: Vakıdi, Meğazi, 2/250)

Sana soruyorum bu Durumda, Yahudilerin seni öldürme isteyisi , hak midir ? Adalet midir ? Dogru mudur ?

Müslümansin ciddi almam bilem mümkün degil. Burda Müslümanlar ölyor diye aglasir insanlik dersi verir.

Tecavüzcü katil adama Peygamber diyer. Iste bu nedenle senin ve diger Müslümanlarin ölümü hakdir modest. Ikiyüzlüsünüz, katile Peygamber diyersiniz, onun yolunda gidersiniz.

Iste bu nedenle Hümanizm cehaletir. Siz Ateistlerin ve Gayrimüslümanlarin, Islama ve Müslümanlara gösterdiginiz Hosgörüyü ve Insanligi Islam tarihi boyunca size göstermedi ve göstermeyecekte.

Konu senin filistin,de dünyaya gelmendi. Bunu görmezden gelip ezberledigin bilgilerinle cevap veriyin...

Anlattıkların esaret altında olan insanlar arasında yaşanıyormu! Bunları her konuya taşıyorsun...

O hadis kitaplarında öldürmek büyük bir suç, zina desen gene öyle dedikodu,giybet,hakkında kesin bilgi olmadığını dillendirmek, vs vs yazıyor herşeyden öte tanrı,cehennem,hesap,tan bahsediyor bunlara da bu anlatiklarin gibi inanıyormysun yoksa sende işine geleni alıp gelmeyene yalan diyip kendine akıllı diyenlerden misin. Her yerde muhammed böyle,şöyle sanki kelimeyi şehadetiniz olmuş!

Insanların geneli zaten iki yüzlü olduğunu kabul etmez. Hep başkasına bakar onun kullanarak rahatlar.

Senin tecavüzcu,hırsız,katil diye yorumladığını,uydurdugun muhammedi bir başkası ahlakı değerleri ile insanlara örnek olmuş biri olarak yorumlayıp,düşünüp hayatına anlam veriyor. Herkez senin gibi sakız çiğnemiyor !

Ben ve müslümanlar ölümü hakediyor öylemi! Işte ben bu şaşarım siz fanatik(sarhoş) bile değilsiniz yazdıklariniz ile desteklediginiz birbirine uymuyor. "Kafirlere ölüm,bizden olmayana ölüm hıristiyan ve yahudilerle dost olmayın" bunları ağzınızada sakız yapıp kendinizi beslersinis ama şu söylediğine hiç bakmassin sen ateist değil taliban askerisin benim gözümde. Hırsızın eli kesilir aboo bu ne barbarlık falan,filan ama katil,tecavüzcüye ölüm nerde olursa olsun öldürün demesi barbarlık değil.

Humanizim cehalet öylemi, yazık diyorum insanı insan yapan temel taşa böyle bakman henüz insan olduğun anlamamana bağlıyorum gerçi birçok hayvanda sevgi,paylaşma,ayırmazlık gibi özellikler var ana bilinci açık değil!!

Yahudiler öc olacaksa eseret altında tutugu savunmasız insanlardan uydurma bilgilerle değil yakın tarihte almanların yaptıklarından öc alsın. Gerçi onların amacı sözsahibi,toprak sahibi olmak ama neyse....

Sitelerde Paylaş

israil haklı

Israili bende haklı buluyorum ama çocukların öldürülmesi yanlış tabiki.

Ama kasıtlı öldürülmüyor, çocuklar her tarafta olduğu için, nereyi bombalasa çocuk var,

Çocuklar ölmesin diye hiç bir tarafı bombalamaması gerekiyor.

Bombalamasa hamasa ders veremez, haması öldüremez.

Zor bir durum.

Sitelerde Paylaş

Israili bende haklı buluyorum ama çocukların öldürülmesi yanlış tabiki.

Ama kasıtlı öldürülmüyor, çocuklar her tarafta olduğu için, nereyi bombalasa çocuk var,

Çocuklar ölmesin diye hiç bir tarafı bombalamaması gerekiyor.

Bombalamasa hamasa ders veremez, haması öldüremez.

Zor bir durum.

mecburlar...napacaklar ? atın siz roketleri bizim halkımız - çocuklarımız ölsünler - sorun değil....yeterki sizin çocuklar ölmesin mi diyecekler ?

Sitelerde Paylaş

Bir ateist olarak ölen müslümanlar için üzülmek için sebep yok.

Ateistleri yok etmek istiyen islama inanan müslümanlara neden acıyım bir sebep var mı? Müslümanlar sinekten bile değersiz.

İsrail bu konuda haklı.

3 israil vatandışını öldüren terörst filistende israiller temizlik yapıyor.

Müslümanlara hiçbir zaman acımamalıyız çünkü onlar bizim gibi kafirlere hiçbir zaman acımadı ve acımayacak.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistleri yok etmek istiyen islama inanan müslümanlara neden acıyım bir sebep var mı? Müslümanlar sinekten bile değersiz.

İsrail bu konuda haklı.

Müslümanlara hiçbir zaman acımamalıyız çünkü onlar bizim gibi kafirlere hiçbir zaman acımadı ve acımayacak.

+

Sitelerde Paylaş

İsrail bu konuda haklı.

Birader biz de bebek çocul cocuk kadın katilliği yok. Bu sitedeki kimseye bir kin beslemiyorum. Ama siz elinizde olsa beni ve diğer müslümanlar boğarsınız. Dimi?

Sitelerde Paylaş

Israil ikide birde böyle saldırılarla ancak geçici çözüm sağlamış oluyor.

Ebedi bir çözüm istiyorsa bütün filistini esir alsınlar, bütün hamas militanlarını öldürsünler, geriye kalanlara kendi dinini mecbur etsinler, tıpkı eskiden arapların insanları zorla müslüman yaptığı gibi. Müslüman kadınlarıda cariye yapsınlar, islamiyeti uygulamış olurlar.

Ancak böyle ebedi bir çözüme kavuşurlar.

Bak işte. Burada sevinmişsin resmen. Resmen faşistsin

Sitelerde Paylaş

Başa çuval geçer,ses yok,işid onlarca Türk'ü esir alır ,ses yok.

Keşke tr de İsrail gibi olsa.

Bizim ahmaklar gibi onlarca olayda, onlarca kere sabrımızı denemeyin demiyorlar.

Mavi Marmara olayında,gelmeyin bombalarız diyorlar,bombalıyorlar.

Bu son olayda,sanırsınız ki İsrail durup dururken filistini bombaladı.

Sen İsrail vatandaşlarını kaçır öldür,İsrail'e yüzlerce füze at,eeee ne yapmaları gerekirdi,sabrımızı denemeyin mi demeliydiler.

Ölen çocuklara gelince,her evde terörist, her evde çocuk var.

Hiç kimse çocukların ölmesini istemez,dünyanın en vahşi terör örgütü işid bile çocukları kasten öldürmez.

Ama kendini korumak için başka çaren yoksa ve teröristleri cımbızla ayıklayamayacağına göre,yaşın yanında kuru da yanacaktır.

Kısacası,ölen çocuklara tabiki üzülüyoruz ama,islami teröristlerin yok edilmesine üzülecek değiliz.

tarihinde strong tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Birader biz de bebek çocul cocuk kadın katilliği yok. Bu sitedeki kimseye bir kin beslemiyorum. Ama siz elinizde olsa beni ve diğer müslümanlar boğarsınız. Dimi?

Öldürdüğünüz israilliler 18 yaşından küçüktü ayrıca yaşta önemli değil büyük yada küçük kadın yada erkek ne fark eder. Müslümanlar bu dünyadaki en iğrenç pislik insanlarıdır. Başkalarından öldüğü zaman görmezden gelirler ama kendilerinden biri öldüğü zaman köpekler sürüsü gibi bağırırlar.

Sen sadece beyni yıkanmış birisin.Hayal dünyasında yaşıyorsun. Olmayan varlıklara inanıyorsun. Tanrı şeytan cin bunların hiç birisi yok. Senin gibi birine kin beslesek ne olacak ben müslüman ahmaklara gülerim sadece.

Küçücük ateist israil 1.6 milyar ahmak müslümana kök söktürüyor. Müslümanlar dünyada aldığı oksijene yazık insanlığa hiç bir faydaları yok sadece nufus kalabalığı ve masum insanları öndüren gerzekler sürüsü. Müslümanlar bir birini daha çok öldürüyor. Müslümanlar ortadoğuda birbirini öldüren ahmaklar sürüsüdür. İslam ortadoğunun bir hastalığı bu hastalık bir şekilde temizlenmeli.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Suriye'de Şeriatçılar Muhammed Adında Bir Çocuğu Öldürdü.

http://www.bbc.co.uk...ye_seriat.shtml

Kehf/74. Yine yola koyuldular. Nihayet bir erkek çocukla karşılaştıklarında, adam (hemen) onu öldürdü.

ASMA BİNT MERVAN’IN ÖLDÜRÜLMESİ(624)

Yezid b. Zeyd’in eşi ve 5 çocuk annesiydi. Beni Khatma kabilesindendi ve şairdi.

http://panteidar.wor...eri-suikastler/

“Gece müşriklere yapılan baskınlarda kadın ve çocuklar da ölüyor, bunun hükmü nedir?” şeklindeki soruya karşı Peygamberimiz (a.s.m) “onlar da onlardan (müşrik olanlardan)dır şeklinde cevap vermiştir.(bk. Buharî, Cihad, 146; Müslim, Cihad, 26/h.no: 1745).

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başa çuval geçer,ses yok,işid onlarca Türk'ü esir alır ,ses yok.

Keşke tr de İsrail gibi olsa.

Bizim ahmaklar gibi onlarca olayda, onlarca kere sabrımızı denemeyin demiyorlar.

Mavi Marmara olayında,gelmeyin bombalarız diyorlar,bombalıyorlar.

Bu son olayda,sanırsınız ki İsrail durup dururken filistini bombaladı.

Sen İsrail vatandaşlarını kaçır öldür,İsrail'e yüzlerce füze at,eeee ne yapmaları gerekirdi,sabrımızı denemeyin mi demeliydiler.

Ölen çocuklara gelince,her evde terörist, her evde çocuk var.

Hiç kimse çocukların ölmesini istemez,dünyanın en vahşi terör örgütü işid bile çocukları kasten öldürmez.

Ama kendini korumak için başka çaren yoksa ve teröristleri cımbızla ayıklayamayacağına göre,yaşın yanında kuru da yanacaktır.

Kısacası,ölen çocuklara tabiki üzülüyoruz ama,islami teröristlerin yok edilmesine üzülecek değiliz.

Bizim gücümüz mü var Amerika diklenmeye?

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...