Jump to content

Zakir Naik: "Suudi Arabistan'da tapınaklara ve kiliselere izin verilemez."

Recommended Posts

Zakir Naik samimi bir Müslüman, kendisi gerçek İslamı temsil ediyor ve onun ifadeleri İslamın toleranssız ve insanlık dışı bir din olduğunu bir kez daha gösteriyor. Bugün bazı Müslümanlar azınlık oldukları Batı ülkelerinde laiklik, özel imtiyazlar ve eşit muameleden fazlasını talep ederler, ancak aynı zamanda Müslüman-çoğunluklu ülkelerde agresifçe laiklik karşıtı bir tutum içine girerler ve gayri Müslimlere karşı eşit davranmayı bile reddederler. Bu durum İslami doktrinlerin diğer inançlara karşı kin ve nefret aşılamasının doğal bir sonucudur.

xlv62xj.jpg

Sitelerde Paylaş

kesin eminlermiş he ?!!

ama diğer dinden olanlar emin değillermiş ? !!

vay beee

VATİKAN' a mesela sormuşlar mı acaba ? "EMİNMİSİNİZ siz ?"

VATİKAN: " eee şeyyy KEM KÜM"

Şehadet ettiler,şahid oldular ya,ondan eminler :)

Galu belayı hiç biri hatırlamaz ama hepsine sorsan şahit olmuşlardır..Bildiğin yalancı bunlar..

Allah'tan başka ilah yoktur derler ama ne Allah'ı ne de başka ilahları bilirler..Muhammed Allah'ın peygamberidir derler ama Muhammed'in yaşadığına dair en ufak bir kanıt bile yoktur..

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Adamlar dinlerinin kesin Allah tarafından gönderildigine emin.

Acaba Mehemmet garı bulmahdan ,ne zaman negeder garıya gereksinimi olacağını bilmedigindenmi Allah ayatla uyarıyor Mehemmedi.

Eyyyyyyyyyyyyyy benim süper uslu peygamberim,senin bir garıyadaha ihtiyecin var der.Mehemmed Ayşaya durumu bildirir,Ayşada TAM taşı gedigine kor.Derki Eyyyyy Mehemmed ,senin Allahının başka işi yohmuku hep senin şeyinin isteklerini düşünür?

Şimdi Ayşa ıslamı çoh iyi tanıyan biri.

Onun böyle söylemesi bu YAMUKLARIN gözünü acaba neden açamaz.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

vahh vahhh milyonlarca rahibe doğru dürüst yemek yemiyor evlenmiyor ömür boyu bakire geziyor meğerse bunlar daha emin bile değillermiş

emin değillermiş dinlerinden o yüzden bütün dinlerin öğretilmesine izin veriyormuş sakın onlar hoşgörülü, laik, medeni, insancıl senin gibiler de odun kafalı olmasın?

şu adamın allah var mı müthiş cevap videosunu izlemek ne kadar gerizekalı cahil biri olduğunu anlamaya yeter

Sitelerde Paylaş

Zakir Naik samimi bir Müslüman, kendisi gerçek İslamı temsil ediyor ve onun ifadeleri İslamın toleranssız ve insanlık dışı bir din olduğunu bir kez daha gösteriyor. Bugün bazı Müslümanlar azınlık oldukları Batı ülkelerinde laiklik, özel imtiyazlar ve eşit muameleden fazlasını talep ederler, ancak aynı zamanda Müslüman-çoğunluklu ülkelerde agresifçe laiklik karşıtı bir tutum içine girerler ve gayri Müslimlere karşı eşit davranmayı bile reddederler. Bu durum İslami doktrinlerin diğer inançlara karşı kin ve nefret aşılamasının doğal bir sonucudur.

xlv62xj.jpg

Dinine o kadar güveniyorsan izin ver!!!

Sitelerde Paylaş

Youtube'de bu cahil soytarının videolarını hem bizim Türkler hem de diğer Müslümanlar "Ateistlere kapak" tadında filan başlıklarla koyuyorlar ya... Aslında İslam'ı savunmak için böyle bir adamın eline mahkum kalmaları, İslam dünyasının düşünsel açıdan ne halde olduğunu gözler önüne seriyor... Ben ciddi ciddi üzülüyorum bu duruma aslına bakarsanız...

tarihinde Theravada tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...