Jump to content

Zencilerin beyazlara göre bağışıklığı

Recommended Posts

5 saat önce, haci yazdı:

Bu tür araştırmalar rastgele yapılmaz. Önce etik olup olmadığına karar verilir. Üniversitelerde buna karar veren komiteler vardır. İnsanlar üzerinde deney yapılmaz. Buna en son Nazi'ler teşebbüs etmişti. Yahudiler üzerinde araştırmalar yapılmıştı.

Peki bu bahsettiğiz komite nasıl olmuş ta bu araştırmaya izin vermiş? 

https://www.eurekalert.org/pub_releases/2016-10/uom-iso101716.php

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, haci yazdı:

Bu tür araştırmalar rastgele yapılmaz. Önce etik olup olmadığına karar verilir. Üniversitelerde buna karar veren komiteler vardır. İnsanlar üzerinde deney yapılmaz. Buna en son Nazi'ler teşebbüs etmişti. Yahudiler üzerinde araştırmalar yapılmıştı.

Peki sayın Dr.Haci Bey, zencilerin penisinin beyazlara göre büyük olmasının nedeni nedir? 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, ateyizreis yazdı:

Peki sayın Dr.Haci Bey, zencilerin penisinin beyazlara göre büyük olmasının nedeni nedir? 

sadece penisleri değil ki,kalçaları,dudaklarıda büyük.afrikanın sert doğasıyla mücadele ede ede gelişmiş olabilirler.penisin bunla ne alakası var dersen,o bedene o penis gider.kişinin bedenine göre elleri,ayakları , kafası büyüktür.onunda büyük olması gayet normal.fidan bile büyürken dalları da eşit büyüyor.zenci kadınların genelde kalçaları büyüktür.ilişki sırasında kalçanın araya girmesinden dolayı penis vajinaya ulaşmak için uzamış ve güçlenmiş olabilir.tabi bunlar benim görüşüm.

Sitelerde Paylaş
On 24.10.2018 at 17:35, fezadabirtürk yazdı:

.ilişki sırasında kalçanın araya girmesinden dolayı penis vajinaya ulaşmak için uzamış ve güçlenmiş olabilir.tabi bunlar benim görüşüm.

Efendim

Sizin bu ifadenizin doğal seçilim ile vuku bulabilmesi için penisleri küçük insanların soylarının devam etmemesi gerekiyor. Oysa biz penis uzunluğunun ciftleşme verimini etkilemediğini biliyoruz. 

Bu hususta benim görüşüm siyahi insanların neandertaller ile akrabalığı bu değişimin nedeni olabileceğidir. beyazların böyle bir akrabalığı yokken siyahi insanların neandertaller ile akrabalığı varsa bu hususta bir açıklama olur diye düşünüyorum. 

Saygılarımla 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...