Jump to content

Yıldız Tilbe: �Allah Hitler�den razı olsun�

Recommended Posts

Twitter mesajlarında “Allah Hitler’den razı olsun’ şeklinde bir ifadeyi bile kullanmaktan çekinmeyen Tilbe’nin diğer Twitter mesajları ise şöyle oldu:

İsrail’in sonuna az kaldı sizi ne duvarlarınız ne de ektiğiniz o ağaçlar kurtaramayacak- size ölümde olmayacak şeytanın oğulları Amerika İsrail
- Allah Hitler’den razı olsun bunlara az bile yapmış ne kadar haklıymış adamcağız
- bu Yahudilerin sonunu gene Müslümanlar getirecek Allah’ın izniyle az kaldı az
- Allah ve kendi peygamberleri Musa dahil bütün peygamberlere düşmanlar
- iftara nasıl az kaldıysa sizin sonunuza da o kadar kaldı dünyanın yaşı itibarı ile.”

İnternetteki sözleri dolayısı ile İsrail’de yaşayan Türklerden ve Yahudi Türk vatandaşlarından büyük tepki alan Tilbe, internete yazdığı tweetlerde kendini şöyle savundu:

“Ben ırkçı değilim, bütün ırkçılığı Allah yok etsin bakın ne haldeler kendilerinden başka millet, inanç tanımayanların yaptıkları hak mı?
- Dünyanın her yerinde Müslümanlara zulüm var. Bir tane Amerikalı ya da Yahudi var mı katledilen? ülkesi bombalanan milleti öldürülen?
- her pislik bunlarda işte her yeri bunlar işgal eder el ele arkalarından Avrupalılar destekler her türlü...”

ref: http://www.salom.com.tr/newsdetails.asp?id=91755

Sitelerde Paylaş

Bu da Turk Musevi cemaatinin aciklamasi :

“Yıldız Tilbe @ YildizzTilbee adlı tweeter hesabından atılmış olan tweetlerden aşağıda birkaç tanesinde görülebilen ırkçı ve nefret yayan sözleri ve yaklaşımı esefle kınıyor, Türk Ceza Kanunu’ndaki nefret yasası kapsamında bu söylemlerin değerlendirilerek gereken hukuki işlemlerin yargı yetkileri tarafından biran evvel başlatılacağına inanıyor ve bekliyoruz.”

Yildiz Tilbe'ye bayilirim ,boyle cirkin twitler atmasini kesinlikle yahudi dusmanligi olarak da gormem ama keske yazmasaydi.

Sitelerde Paylaş

Yo, hayir. Yildiz Tilbe ile istanbulda yasarken komsu idim. Taniyabilecegin en kompleksiz en seker sanatci diyebilirim. Bir suru de yahudi turk arkadasi var. Olay o da degil, medyamizda olaylarin lanse edilme seklinde ve boyle seker bir kadinin bu hale gelmesinde. Bilmem anlatabildm mi?

Sitelerde Paylaş

Yo, hayir. Yildiz Tilbe ile istanbulda yasarken komsu idim. Taniyabilecegin en kompleksiz en seker sanatci diyebilirim. Bir suru de yahudi turk arkadasi var. Olay o da degil, medyamizda olaylarin lanse edilme seklinde ve boyle seker bir kadinin bu hale gelmesinde. Bilmem anlatabildm mi?

Özrü kabahatinden büyük.. Kadın gerçekten ırkçı sapık.

http://www.radikal.c..._versin-1201736

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...

Ne yalan söyleyim, Yıldız Tilbe benim de çok beğendiğim bir sanatçı. Zeki, sevimli ve yetenekli olduğunu düşünüyorum.

Yahudilere söylediği söz çirkin. İsrael haksız yere şiddet uyguluyor ama buna karşı çıkmak için, Yahudi halkına uygulanan zulmü dile getirmek çirkin. Tabii bir insan çirkin bir söz söyledi diye, fikirleri bana uymadı diye lanetleyecek değilim. O da öyle birisi işte, ne yapalım.

Batılılar bizim şeriatçıları demokrasi havarisi ilan ettiği sürece, onların anti-semitizme karşı olan hastalıklı tepkisini paylaşmayacağım. Biraz da onlar sinir olsun!

tarihinde Robespierre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...