Jump to content

İsrail'i Sonuna Kadar destekliyorum !

Recommended Posts

Bu yazdıklarımı okuyunca, sakın kimse, bir müslüman düşmanı olduğum için böyle yazdığımı zannetmesin

Eğer İsrail'in bombaladığı insanlar müslüman değil de budist ya da hristiyan yahut başka dinden olsa da aynı şeyleri yazardım

Ne demek ya ! Üç genci alacaksın, önce zorla benzin içirtip ardından üstlerine benzin döküp yakacaksın !

Bu müslüman denen aşağılıklar aynı şeyi aralarında sadece mezhep farkı olan kişilere de yapıyor

Üstelik bunu yaparken allahüekber diye bağırıyorlar bir yandan

Şimdi yüzlerce televizyon kanalında, müslümanlar katlediliyor diye ağlıyor pislik müslolar

Daha başlarına gelecek çok şey var

Zaman ilerledikçe onlar ağlayacak biz de göreceğiz !

Sitelerde Paylaş
  • İleti 170
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yazık vicdanını insanlığını kaybetmişsin kardeşim.Doğru o cahil aptal müslümanlar yahudileri buldukları yerde öldürdüler. Ama genede bu masum çoçukların insanların ölüdürülmesine sevinmemizi gerektirmez yoksa onlardan ne farkımız kalır. Eğer intikam alarak bu işler yürüyecekse nerde kaldı çağdaş dünya değerleri .Ben ortadoğudaki durumu sadece dine bağlamayı fazla kolaycılık olarak görüyorum .1948 yılından beridir insanlar evlelerinden kovuldu ölüdürüldü bu psikoloji ile bir çok nesil yetişti İsrailin teknoljisne ordusuna güç yetiriemeyince o insanlarda masum sivilleri öldürmeye başladırlar .Tabi bu onları haklı kılmaz ancak israli radikal islamı besleyen bu barbarlığı devam ettiriyor sanki daha çok kan aksın daha çok insan ölsün bizde varlığımız koruruz diyor. sadece kan daha çok kanı beraberinde getiryor bunu bizde yaşadık yaşıyoruz eğer bu ülekede kürtelere zamanında adam gibi davranılsaydı işkenceler olmayasıydı bu kadar insan dağa çıkmazdı belkide.Çevreme baktığımda öyle insanlar gördümki ateist olsun müslüman türk yada kürt olsun tüm bıraksan tüm kürtleri müslümanları ateisteleri öldürecek bu sağlıkı bir psikoloji değil eğer israil biraz aklı selim davransa paylaşımcı olsa iş çözülecek ama orayadı malesef aynı köktendinci akım yönetiyor yani birbirlerinden bi farkları yok olan masum çocuklara oluyor.sonuç olarak biraz empati yapalım yoksa asla beraber yaşam mümkün olmaz ölüm zinciri kan davası gibi sürer gider.

Sitelerde Paylaş

Dünyada zaten müslümanların gücü ele geçirdiklerinde ne kadar pislik olacaklarının farkında. O nedenle müslüman ülkelerin büyümesi bilinçli olarak önleniyor. İsrail batının elindeki en büyük koz. Şimdi birileri illüminati, derin devlet, yahudi lobisi falana der ama o kadar derine inmeye gerek yok. Herşey ortada ve açık.

Hiçbir dünya ülkesi israile sert demeçler vermiyor. Çünkü israili her daim haklı görüyor. Hatta bunun içinde müslüman ülkeler bile var. Hatta Türk insanınında ben siyasi ve dini duyguları ve sömürüleri olmasın israile hak vereceğini düşünüyorum. Tamam çocuklar öldürülüyor ama hangi savaşta çocuk ölmüyor ki? Daha düne kadar hatta bugünde ışid denen şerefsiz örgüt türkmenleri, kürtleri katletmedi mi? Çoluk çocuk dinledi mi? Işid yaparken iyi, israil yaparken kötü. Artık o duygu sömürülerini dünya halkı yemiyor.

Sitelerde Paylaş

İsrailin karşında hristiyanlar yada budistler yada başka bir din olsaydı bu şekilde olmazdı.

Bugün amerikada yahudiler hristiyanlar ateistler kardeş şekilde yaşıyor.

Korede ateistler hristiyanlar budistler kardeş şekilde yaşıyor.

Dünyanın en büyük problemi islam denen hastalık heryerde problemler yaratıyor.

Burma (Myammar) da pek çok din hristiyani budisti ateisti müslümanı ama sadece müslümanlar problem yaratıyor.

İslam demek problem demektir.

İsraille Filistin arasındaki olayları din savaşı yada ırk savaşı olarak görmeyelim. İslamın ortadoğudaki yarattığı problem.

İslam kendi içindeki şii sunni diye kendi din kardeşlerini öldürüyor.

Türkiyede sunni allevi ikiside müslüman olduğu halde birbirlerine saldırmadılar mı?

İslamın olduğu yerde şiddet olur bu normaldır.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dünyada zaten müslümanların gücü ele geçirdiklerinde ne kadar pislik olacaklarının farkında. O nedenle müslüman ülkelerin büyümesi bilinçli olarak önleniyor. İsrail batının elindeki en büyük koz. Şimdi birileri illüminati, derin devlet, yahudi lobisi falana der ama o kadar derine inmeye gerek yok. Herşey ortada ve açık.

Hiçbir dünya ülkesi israile sert demeçler vermiyor. Çünkü israili her daim haklı görüyor. Hatta bunun içinde müslüman ülkeler bile var. Hatta Türk insanınında ben siyasi ve dini duyguları ve sömürüleri olmasın israile hak vereceğini düşünüyorum. Tamam çocuklar öldürülüyor ama hangi savaşta çocuk ölmüyor ki? Daha düne kadar hatta bugünde ışid denen şerefsiz örgüt türkmenleri, kürtleri katletmedi mi? Çoluk çocuk dinledi mi? Işid yaparken iyi, israil yaparken kötü. Artık o duygu sömürülerini dünya halkı yemiyor.

İnsan insandır tüm müslümanları aynı kefeye koyup katilene ferman vermek aptallıktan başka bir şey değil Müslümanları değiştirimeyorsak o zaman onları ölüdürelim bu çözüm. Bu yolla bir yere varılamaz.

Sitelerde Paylaş

Wafa Sultanı dinleyebiliriz. İslamın yaratığı problem

http://www.youtube.com/watch?v=V1oM0Ww2_go

kendince doğru tesipitler olabilir sonuç olarak 1,5 küsür milyar insana siz canisiniz aptalsınız çoçuklarınız ve sizler ölümü hak ediyorsunuz demek neyi değiştirecek

Sitelerde Paylaş

<<Yazık vicdanını insanlığını kaybetmişsin kardeşim.Doğru o cahil aptal müslümanlar yahudileri buldukları yerde öldürdüler. Ama genede bu masum çoçukların insanların ölüdürülmesine sevinmemizi gerektirmez......>>

Be ahmak ! Ben değil de sen misin insan olan ?

Göze göz dişe diş diyen, islamın kendisi değil mi ?

O zaman bu Araplar bu salaklığı niye yaptı ?

Bilmiyorlar mı başlarına gelecek olanı ?

Sen bunları yazacağına, git bir televizyon kanalında ağla !

Daha etkili olur !

Sitelerde Paylaş

10547491_731690490221427_4637541292981611113_n.jpg

türkiyede akitçiler gibi bir sürü aşağlık müslüman var ancak konu masum insanların çocukların ölümlerine gelince senden benden ayrımı yaparsak yukardaki yorumları yapanlardan ne farkınız var
Sitelerde Paylaş

Diyelim ki israilli gençleri filistinliler kaçırdı öldürdü.

Birileri üç genci kaçırıp öldümüşse DEVLETE DÜŞEN BUNU YAPANLARI ARAYIP; BULUP MAHKEMEYE ÇIKARMAKTIR.

İsrail denen şerefsizlerin yaptığı için tam anlamıyla katilamdır.

Suçlu suçsuz, kadın çocuk demeden bomba yağdıranları destekleyenlerin insanlığı kalmamış demektir.

Nerde görülmüş insan kaçıranların yüzünden şehirlerin uçaklarla, tanklarla, füzelerle bombalandığı?

İSRAİL KÖPEKLERİNİ DESTEKLEMEK İNSANLIK DIŞIDIR.

Sitelerde Paylaş

<<Yazık vicdanını insanlığını kaybetmişsin kardeşim.Doğru o cahil aptal müslümanlar yahudileri buldukları yerde öldürdüler. Ama genede bu masum çoçukların insanların ölüdürülmesine sevinmemizi gerektirmez......>>

Be ahmak ! Ben değil de sen misin insan olan ?

Göze göz dişe diş diyen, islamın kendisi değil mi ?

O zaman bu Araplar bu salaklığı niye yaptı ?

Bilmiyorlar mı başlarına gelecek olanı ?

Sen bunları yazacağına, git bir televizyon kanalında ağla !

Daha etkili olur !

Öyle olsun bakalım sizde onlar gibi hakeret ederek kin kusarak kendinizi tatmin edin .Birinizden bir farkınınız yok.ırkçılık tehlikeli bir hastalık Bir zamanlar bilenler bilir bende böyle bir dönem geçirdim tüm kürtleri öldürmekten bahsederdim ama elime silah versen yapabilirmiydim sanmıyorum

tarihinde Osiris tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

zulmu destekleyende zalimdir...

İster müslüman olsun ister yahudi...

Kim zulmediyorsa...

Zalimler için yaşasın cehennem...

peki bunca zülümün esas kaynağı nedir cehenemi yaratanın bunda hiç mi suçu yok yoksa herşeye kadir değilmi tüm kötülükler ondan bağımsız oluyor.

Sitelerde Paylaş

zulmu destekleyende zalimdir...

İster müslüman olsun ister yahudi...

Kim zulmediyorsa...

Zalimler için yaşasın cehennem...

Peki Allah'ı ne yapacağız? Sırf insanları inanmıyor diye sonsuza kadar bir tanrı da cehennemi hakketmiyor mu? Zalime zalim, sadiste sadist demek bu kadar mı zor? İnsan beyninde üretilmiş bir hayalden bu kadar korkmanın, bu zalim, adaletsiz, sadist hayali karakteri bu kadar yüceltmenin, her şeyden soyutlamanın amacı ne? Neden kendini bu sadist, zalim hayali karakteri savunmak zorunda bırakıyorsun?

Sitelerde Paylaş

İsrail'den/Filistin'den bizene,yahu..Bizim devasa sorunlarımızı tartışmak yerine,ekranlarda sürekli İsrail konusu,Ukrayna konusu,Suriye konusu tartışılmakta..

İç sorunları ne zaman tartışacağız?!

Kadın cinayetlerini,kredi kartı mağdurlarını,emeklilerin-öğrencilerin sorunlarını,sanatçıların sorunlarını,açlıkla boğuşan milyonları,ayağında ayakkabısı olmayan doğudaki insanları,kaçak elekrik kullananları niye görmezden geliyor insanlar?!

Ali İsmail'i-Berkin'i neden masaya yatırmıyor basın?

Alevi oldukları için mi?

CnnTürk'e yeni şafak yazarını çıkarıp,İsrail'e küfrettirmekle gündemi neden meşgul ediyorsunuz?

Tabi ki sivilleri öldüren herkes alçaktır..İsrail'de sivilleri öldürüyor,Filistin'de..Niye yurtdışındaki sorunları günlerce/haftalarca tartışıyoruz,yahu..!

Soma ne oldu babacığım?

Uludere ne oldu?

Ne lanet basınımız var bizim..!

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...