Jump to content

Cep telefonu sahtekarlığı

Recommended Posts

Arkadaşlar az önce başıma 1 olay geldi,

Ankara polatlı asayiş şb md lüğünden olduğunu söyleyen sahtekarlar benim cep telefonumu arayıp benden kredi kartı numarası ile internette birileri tarafından ele geçirildiğini ve internet dolandırıcılığı yapıldığını söyleyip benden kredi kartı numaramı istedi, tabiki vermedim cumhur başkanı arasa yine vermem. Ama bazı vatandaşları başka türlü dolandırmışlar.

Bu olayı tedbirli olun diye sizlerle paylaşmak istedim.

http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aT...rticleID=500973

Hepinize esenlikler

Sitelerde Paylaş

Şu kredi kartını keşke +16 yapsalar bende yararlansam ailevi destekde yok istediğim gitarı ancak 12 ay taksitle alabiliyorum.

Kredi kartına 12 ay taksit istiyoruz sırf yaşımız yüzünden geç büyüyoruz bizi duy başbakan.

tarihinde Metal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Türkiye bu kredi karti yüzünden batacak, Almanya da yasiyorum bu zamana kadar ne kredi kartim oldu nede kredi karti kullanan bir tanidigim.

Bizim kulandigimiz Kartlar Hesabinda paran varsa Para veriyor..Kredi karti olarak kulaniliyor.Yani Bankadaki hesabindan kesiliyor.Direkt.Bu kartlarla Dünyanin heryerinden hesabinda paran varsa cekebiliyorsun yoksa bakiyorsun.

Türkiyede öyle degil.Kredi kartini sana veren söz misali sana ayda 1000 Avro cekme kulanma imkani veriyor.Ay sonunda bu cektigin Parayi hesabindan bilmem kac faizle cekiyor.Eger hesabinda para yoksa bilmem kac faizle ,iihtar mektubu gönderiyor. 2Hafta icinde öde diye, ödeyemezsen bu para 1 yil icinde 10 misli borc olarak sana yükleniyor.Vermezsen Evini barkini Haciz geliyor götürüyor.

Saygilar .Dimension.

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bizim kulandigimiz Kartlar Hesabinda paran varsa Para veriyor..Kredi karti olarak kulaniliyor.Yani Bankadaki hesabindan kesiliyor.Direkt.Bu kartlarla Dünyanin heryerinden hesabinda paran varsa cekebiliyorsun yoksa bakiyorsun.

Türkiyede öyle degil.Kredi kartini sana veren söz misali sana ayda 1000 Avro cekme kulanma imkani veriyor.Ay sonunda bu cektigin Parayi hesabindan bilmem kac faizle cekiyor.Eger hesabinda para yoksa bilmem kac faizle ,iihtar mektubu gönderiyor. 2Hafta icinde öde diye, ödeyemezsen bu para 1 yil icinde 10 misli borc olarak sana yükleniyor.Vermezsen Evini barkini Haciz geliyor götürüyor.

Saygilar .Dimension.

O kadar biliyoruz canim :)

Az önce haberlerde seyrettim 1 milyondan fazla kisiye kredi karti yüzünden haciz islemi baslatilmis

Sitelerde Paylaş
O kadar biliyoruz canim :)

Az önce haberlerde seyrettim 1 milyondan fazla kisiye kredi karti yüzünden haciz islemi baslatilmis

Bu bankalar akllı sanırsam.Parayı ödeyemyince koy hacizi.

Uyu devlet kriz dersin ama şunun önüne geçmek gücün olsada geçmezsin nese türkiyenin batışını izleyelim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...