Jump to content

İsterse Filistin'i Kurtarsın Yine de Cennete Giremez

Recommended Posts

Islamin amaci müslümanlarin sayisini cogaltip, dünya hükümdarligini ele gecirmek.

Bunu icin de tabiki cennete girmek icin müslüman olmayi sart kosacak.

Aksi takdirde kimse müslüman olmaya gerek duymaz, bunlar da hedefine ulasmaz.

Ayni sebepten dolayi da islamda dinden cikamiyorsunuz, ölmek istemiyorsaniz eger.

Yani, tamamen kendi cikarlarini düsünen bir din. Akila, mantiga ters gelsin, gelmesin, önemli degil.

Yeterki islam güclensin.

Sitelerde Paylaş

İslamda önemli olan iman etmektir. Kuranı ve hadisi uygulamak önemlidir. İmansız kurtuluş yoktur.

İyi yada kötü insan olmak önemli değildir.

Örneğin İşide olan kafa kesen insanlar kuranı uyguladığı için cennetliktir. Çünkü kuran kafa kesin diyor.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Teistler ürememeli..

derken..

Medyanın tamamını saran vicdanlara oynayıcı ''gazze 'de çocuklar ölüyor'' haberleri aslında ''orada nasıl hala çocuk var?'' sorsunu akla getiriyor .

60 yıldır savaş var, ekonomi batık, su yok ekmek yok, eğtim yok, suç oranı zirvede. Filistinin geleceği yok, hiçbir şeyi yok.

Ama insanları hala aile kurmaya ve üremeye devam ediyorlar. Neden?

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

derken..

Medyanın tamamını saran vicdanlara oynayıcı ''gazze 'de çocuklar ölüyor'' haberleri aslında ''orada nasıl hala çocuk var?'' sorsunu akla getiriyor .

60 yıldır savaş var, ekonomi batık, su yok ekmek yok, eğtim yok, suç oranı zirvede. Filistinin geleceği yok, hiçbir şeyi yok.

Ama insanları hala aile kurmaya ve üremeye devam ediyorlar. Neden?

Çünkü en iyi bildikleri şey üremek ve bu insanların üremelerini kısıtlayan birileri de yok..

Ben bu konunun Dünya'nın en önemli sorunu olduğunu söylüyorum..Mutlaka nüfus politikası katı bir şekilde,tüm ülkeler tarafından uygulanmalı ama boşuna nefesimizi tüketiyoruz..Çünkü siyasiler daha fazla çalabilmek için,kendilerini destekleyen boş beyinlere her zaman ihtiyaç duyarlar..

Bu Dünya tamamen dinlerden arındırılmalı ve bu derhal yapılmalı..

Yakın bir zaman sonra,Dünya'da ciddi değişikler olacak..Mesela 50 sene sonra Aslan ve Fil kalmayacak diyor uzmanlar..Böyle bir şey olabilir mi?

İnsanlar sürekli ürerken,diğer hayvanların yaşam alanı yok oluyor ve hayvan türleri hızla yok oluyor..

Bu arada Gezi'de de doktorlara kelepçe taktı şerefi olmayanlar..Bu konuyla paralel bir konu..

Hep şerefi olmayanlar,teist olanlardan çıkıyor..Bu teistler ürememeli babacığım..Nokta..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

merak etmeyin bir şey olmaz hiçkimsenin cehenneme falan gireceği yok.

Boşa korkmayın.Tanrıya atfedilen kişilikle uzaktan yakından ilgisi yok.

tarihinde DevilDriver tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.

Maide 51

Ayette kafirleri dost edinilmemesi gerektiği dile getirilmesine rağmen müslümanların yine kafirlerden yardım kabul etmeleri ilginç.Müslümanların kendileri belli bir bakış açısından yoksunlar.

tarihinde matter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...