Jump to content

evreni muhammed için yaratmış 'hadis'

Recommended Posts

Ateistler beyensede,beyenmesede muhammed aleyhisselam,diğer peygamberlerden ve bütün insanlardan üstündür.

Onu bana göre üstün yapan bu ayettir.

Ve sen elbette yüce bir ahlâk üzeresin.68/KALEM-4

Muhammed aleyhisselam kainata gönderilmiş bir incidir,bir ruhtur.

Sitelerde Paylaş

“Hiç kimse Hz. Muhammed’in prensiplerinden daha ileri bir adım atamaz. Avrupa’ya nasip olan bütün başarılara rağmen bizim bütün kanunlarımız, İslâm medeniyetine bakarak çok eksiktir. Biz Avrupa milletleri, büyük medenî imkânlarımıza rağmen, Hz. Muhammed’in son basamağına varmış olduğu merdivenin daha ilk basamağındayız.”

Goethe

Sitelerde Paylaş

Ateistler beyensede,beyenmesede muhammed aleyhisselam,diğer peygamberlerden ve bütün insanlardan üstündür.

Dogru haklisin birde su ayet vardi ahzab 50 :-)

Sitelerde Paylaş

1. Beyensede değil beğensede olacak.

2. Muhammed kainata allah tarafından seçilmiş gönderilmiş bir nur ise, burada muhammedin başarısından sözedilemez. Allah tutsa bir mikrobuda gönderse dünyaya nur olarak, o bile başarılı olacaktı diyebiliriz. O halde bu muhammed aşkı niye?

Sitelerde Paylaş

Dünyanın neden bu kadar boktan olduğu şimdi anlaşıyılıyor.

Dünya sübyancı kadın düşkünü tecavüzcü Muhammed için yaratılmış.

Muhammed çok sayıdaki kadına tecavüz etsin diye yaratılmış.

Müslümanlar neyin kafasını yaşıyorlar.

Sitelerde Paylaş

“Hiç kimse Hz. Muhammed’in prensiplerinden daha ileri bir adım atamaz. Avrupa’ya nasip olan bütün başarılara rağmen bizim bütün kanunlarımız, İslâm medeniyetine bakarak çok eksiktir. Biz Avrupa milletleri, büyük medenî imkânlarımıza rağmen, Hz. Muhammed’in son basamağına varmış olduğu merdivenin daha ilk basamağındayız.”

Goethe

Doğru,hırsızlık yapanların ellerini kesmiyorlar.

Bozguncuların elini ayağını çapraz kesmiyorlar,boyunlarını vurmuyorlar,asmıyorlar,sürmüyorlar.

Kendi dininden olmayanları (kafir) öldürmüyorlar.

Zina yapan kadını ölünceye kardar eve kapatmıyorlar.

tarihinde SeKaNg6 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Doğru,hırsızlık yapanların ellerini kesmiyorlar.

Bozguncuların elini ayağını çapraz kesmiyorlar,boyunlarını vurmuyorlar,asmıyorlar,sürmüyorlar.

Kendi dininden olmayanları (kafir) öldürmüyorlar.

Zina yapan kadını ölünceye kardar eve kapatmıyorlar.

Bir islam ulkesi olan 600 sene yasamis osmanliya bakalim osmanlida el kesilenlerin sayisi iki elin parmaklarini gecmiyordu fuhus %1 hirsizlik%0 a yakin islam dini hosgoru dinidir islama inanmadi diye gidip birisinin bogazini kesecek degil kesende varsa islam maskesi takanislamdan uzak insan disi varliktir gunumuze bakalim hirsizlik davaci veya davali olarak 26 milyon insan var 4 milyona yakin suc islendi eger seriat gelse suc orani %90 azalir ve seriatin amaci cezalandirmak degil vazgecirmektir emin olun cocuk tacizleri kacirmalari cinayet

leri yok olur

Sitelerde Paylaş

Ossuruktan tayyare, selam söyle o yare...

Sitelerde Paylaş

Bir islam ulkesi olan 600 sene yasamis osmanliya bakalim osmanlida el kesilenlerin sayisi iki elin parmaklarini gecmiyordu fuhus %1 hirsizlik%0 a yakin islam dini hosgoru dinidir islama inanmadi diye gidip birisinin bogazini kesecek degil kesende varsa islam maskesi takanislamdan uzak insan disi varliktir gunumuze bakalim hirsizlik davaci veya davali olarak 26 milyon insan var 4 milyona yakin suc islendi eger seriat gelse suc orani %90 azalir ve seriatin amaci cezalandirmak degil vazgecirmektir emin olun cocuk tacizleri kacirmalari cinayet

leri yok olur

pvz6Oo.jpgZ2k903.jpg9vom08.jpg

Sitelerde Paylaş

1. Beyensede değil beğensede olacak.

2. Muhammed kainata allah tarafından seçilmiş gönderilmiş bir nur ise, burada muhammedin başarısından sözedilemez. Allah tutsa bir mikrobuda gönderse dünyaya nur olarak, o bile başarılı olacaktı diyebiliriz. O halde bu muhammed aşkı niye?

Kuran'da peygamberler arasinda ayrim yapilamayacagi ilkesi vardir bilirmisin?

Ustelik tanri hic bisey icin gereksinim duymaz ilkesinede ters bu dediklerin.

Sandigin gibi peygamber ince ustun bi ruh falan degildir senin benim gibi bir beden icinde nefis tasiyan bi insandir Kuran boyle der icinde nefis vardir hatta gunahlardan nasil korundugu acikca anlatilir.Hem muslumanim diyorsun hem Allahina,peygamberine iftira ediyorsun boyle uyduruk hadislerle ilgilenecegine ac kuran oku kendi dilinde :)

Sitelerde Paylaş

Yanlis alinti yapmisim yanitim bunun icindi : )

Sitelerde Paylaş

Kuran'da peygamberler arasinda ayrim yapilamayacagi ilkesi vardir bilirmisin?

Ustelik tanri hic bisey icin gereksinim duymaz ilkesinede ters bu dediklerin.

Sandigin gibi peygamber ince ustun bi ruh falan degildir senin benim gibi bir beden icinde nefis tasiyan bi insandir Kuran boyle der icinde nefis vardir hatta gunahlardan nasil korundugu acikca anlatilir.Hem muslumanim diyorsun hem Allahina,peygamberine iftira ediyorsun boyle uyduruk hadislerle ilgilenecegine ac kuran oku kendi dilinde :)

Komiksin,ben orda zaten ''ruh'' kelimesini başka bir boyutta söyledim..yani mecazi anlamda

Ayrıca fikirlerinizi kendinize saklayınız.Benim kuran okuyup,okumadığımı,hadislerle ilgilenip,ilgilenmediğimi asla bilemesiniz.

Elbette muhammed alehiysselam diğer peygamberlerden üstündürdür.

Oysa diğer peygamberler sadece kavimlere gelmiştir.Muhammed aleyhisselam ise tüm insanlığa

(De ki: “Ey insanlar! Ben, Allah’ın hepiniz için gönderdiği Resulüyüm.”)[Araf 158]

Ayrıca bir hadistede şöyle geçer

(Öğünmek için söylemiyorum, ben peygamberlerin efendisi, sonuncusu ve şefaat edicilerin de ilkiyim.) [Darimi]

Ayrıca bir alıntı;

(Allah’ın Resulleri arasında ayrım yapmayız) mealindeki 285. âyet-i kerimesi tefsirlerde,

(Yahudi ve Hıristiyanlar gibi, Peygamberlerden bazısını kabul edip, bazısını inkâr ederek ayrım yapmayız, hepsi de peygamberdir) demek olduğu bildiriliyor, çünkü Kur’an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki:

(Resullerden kimisini kimisine üstün kıldık.) [bekara 253]

Ayetlerin tefsirini bilmeden,ordan burdan parçik pinçik ayetleri buraya koyarak doğru yola asla ulaşamazsınız.Siz kendinizle çelişiyorsunuz..

tarihinde Vahşi01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Milyarlarca yildir var olan hatta ne kadar zamandir var oldugu tam olarak bilinmeyen sonsuz zaman ve buyuklukte evrenin nokta kadar bir yer kaplamayan bir varlik icin yaratildigina inanarak komikligi sen yapiyosun.milyarlarca yildir var olan bir evrende 63 yil yasamis bu insan.kafaya bak guzel kafa: D ustelik marsa bile gidememis oyleyse mars neden onun icin var olsun : ) ne anlami kaldi simdi marsin.hersey butun bu evren bir insan icin yaratildiysa diger butun canlilarda dahil sen neden varsin yani tanri citir sevgilisine ev alan yasli bir morukmusta bizde o fantazinin piyonlarimiyiz nedir yani

"Ayetlerin tefsirini bilmeden,ordan burdan parçik pinçik ayetleri buraya koyarak doğru yola asla ulaşamazsınız.Siz kendinizle çelişiyorsunuz "demissin

Allah kitabinda butun insanlarin anlayabilecegi sozler yazmaktan acizmi ki o oyle degil boyle demek istedi diye tefsir adi altinda Allah'in sozlerini degistiriyorsunuz.Allah'in sozlerini anlamlarindan cikarip kendi kafasina gore anlamlandiran kisi kendini tanri yerine koymus oluyor.dupeduz Allaha ortak kosmak.

Kendi inanciyla celisende sen oluyorsun bu durumda.e tabi sende haklisin nihayetinde kuran da celiskilerden,gaflardan gecilmiyo

Allah bakara 285.ayette

işte peygamberler! biz, onların bir kısmını bir kısmına üstün kıldık. içlerinden, allah’ın konuştukları vardır. bir kısmının da derecelerini yükseltmiştir

Burada acikca peygamberleri birbirinden ustun kildigini soylerken

Bir digerinde bakara 285.ayette ise esittirler diyor

peygamber, rabbi tarafından kendisine indirilene iman etti, müminler de (iman ettiler). her biri allah'a, meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine iman ettiler. “peygamberlerinden hiçbiri arasında ayırım yapmayız. işittik, itaat ettik. ey rabbimiz, affına sığındık! dönüş sanadır” dediler

Al sana celiski : )

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

O kadar sığ düşünüyorsunuz ki...

Evreni Hz. Muhammed için yaratmış,

Hz. Muhammed'in dileyeceğini bildiği için de insanları yaratmış.

Hz.Muhammed ilk insan da değildir.

Öyle olsa ilk önce Hz Adem'den önce Hz. Muhamed'i yaratırdı.

Allah'ın, peygamberine sevgi ifadesidir o hadis...

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...