Jump to content

Müftü: Dövme görenleri rahatsız ediyor

Recommended Posts

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26911594.asp

samsun müftüsünün açıklaması. allah en güzelini yaratırmış, onun yarattığını daha güzel hale getirmek mümkün değilmiş, vücuda zarar veriliyormuş bu sebeple harammış ve caiz değilmiş.

bundan daha önemli olan ise görenleri rahatsız etmesiymiş, insanları bu şekilde rahatsız etmeye hakkımız yokmuş.

önce beni rahatsız eden badem bıyığını kes de öyle konuşalım sevgili müftü..

0NHc3lF.jpg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Vay yavşak vay... Günde 5 defa hoparlörden herkese dinettiğniz arapça sayıklamalar, ramazanda ağız kokunuz, giydiğiniz kara çarşaflar, tepenize yaptığınız deve görgüçleri vs. de başkalarını rahatsız ediyor.

Hem madem Allahın yarattığın da değişiklik haram da neden çükünüzü kesiyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26911594.asp

samsun müftüsünün açıklaması. allah en güzelini yaratırmış, onun yarattığını daha güzel hale getirmek mümkün değilmiş, vücuda zarar veriliyormuş bu sebeple harammış ve caiz değilmiş.

bundan daha önemli olan ise görenleri rahatsız etmesiymiş, insanları bu şekilde rahatsız etmeye hakkımız yokmuş.

önce beni rahatsız eden badem bıyığını kes de öyle konuşalım sevgili müftü..

0NHc3lF.jpg

Allah herseyi en guzel hali ile yaratiyorsa aslinda cok faydali oldugu soylenip durulan sunnet ne oluyor? sunnet eger faydali degilse yine sunnet ne oluyor? sunneti hicbir sekilde aciklayamaz imam efendi

tarihinde BabyKnight tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Allah herseyi en guzel hali ile yaratiyorsa aslinda cok faydali oldugu soylenip durulan sunnet ne oluyor? sunnet eger faydali degilse yine sunnet ne oluyor? sunneti hicbir sekilde aciklayamaz imam efendi

Yok öyle deme peygamber sünnetli doğmuşmuş da ondan erkekleri sünnet ediyorlarmışmış...

O zaman neden kadınlarıda sünnet ediyorlar? Ararsanız bulursunuz Cübbeli Ahmet hoca bile kadınların sünnet edilmesinin caiz olduğunu söylüyor...

Komedi...

Sitelerde Paylaş

Yok öyle deme peygamber sünnetli doğmuşmuş da ondan erkekleri sünnet ediyorlarmışmış...

O zaman neden kadınlarıda sünnet ediyorlar? Ararsanız bulursunuz Cübbeli Ahmet hoca bile kadınların sünnet edilmesinin caiz olduğunu söylüyor...

Komedi...

O güldürünün hikayesi -belki bundan başka hikayeleri de vardır- şu şekilde:

Sara, ibrahim'den hamile kalan haceri kıskanıyor ve allaha yemin olsun onun bir uzvunu keseceğim diye yemin ediyor. ibrahim'e de bu yeminden bahsediyor. ibrahim de: madem allaha yemin ettin, bu durumda o kadını sünnet ederek bu yemini yerine getirebilirsin, diyor.

Bu kepazelerin dinlerini dayandırdıkları masallar bunlar ve bunlar gibilerden ibaret ne yazık ki.

Sitelerde Paylaş

Bu müslümler daha tam olarak neye inandıklarını bilmiyorlar.

Nisa 118-119- Allah o şeytana lanet etti. Ve o da: "Elbette senin kullarından belirli bir pay alacağım, onları mutlaka saptıracağım, onları boş kuruntulara sokacağım, ve onlara emredeceğim de hayvanların kulaklarını yaracaklar, onlara emredeceğim de Allah'ın yaratışını değiştirecekler" dedi. Kim Allah'ı bırakıp da şeytanı dost edinirse, şüphesiz o, apaçık bir ziyana uğramış olur.

Şimdi varsa burada bi müslüm açıklayıversin bi zahmet bu sünnet olayını.

Evimde köpek bakıyorum neden bu hayvanın kuyrugunu kesmedin diyen insanlar çıkıyor.

Neden köpeklerin kuyruklarını kesiyorlar biliyormusun? Diye soruyorum tık yok...

Vakti zamanında almanyada köpek bakmak lüks sayılırmış ve köpek bakanlardan vergi alınırmış.

Kuyrugu kesik köpekler iş köpeği olarak geçer ve vergiden muaf olurmuş.

Aha buda aynı misal işte.

Sitelerde Paylaş

-20 yaş dişleri.

-kuyruk sokumu

-apandisit.

Appendisin işlevi, ayıp bölgesin için ilâve antikorlar üretmektir. Örneğin hemoroid ameliyatından sonra, normal şartlarda sürekli viral etkenlerle karşılaşan (yaralı) bağırsaklar, apendisitin ürettiği ek antikorlar sâyesinde zararsızlaştırıyor.

Sitelerde Paylaş

Sen baside kaçmışsın.

Allah herşeyi o kadar miiikemmeel yaratmışki, insanın kafasından ensesinden düşen kıllar kuyruk sokumunda kıl dönmesine yol açabiliyor.

Allah herşeyi o kadar mükemmel yaratmış diye ortada dolanan müslülerin başına gelmesi dileğiyle... :D

Sitelerde Paylaş

Mahalle baskısının tipik bir örneği.

Bazı insanlar bireysel özgürlügün ne demek olduğundan bihaber.

Benim vücudum benimdir, onunla sadece ben sorumluyum ve ona nasıl baktığım kimseyi ilgilendirmemeli.

Aslında bu insanlara örnegin Afrika´daki kabileleri göstermek lazım. Oradaki yerlilerin kulaklarına, burunlara yada

dudaklarına yaptıklarını bir görse herhalde afallar.

Arkadaş bir insanın dış görüntüsünün din , iman ve Tanrı ile ne alakası var ?

tarihinde guppy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dövme olan insanlar gusül abdesti alamıyor. Kan mı bişey oluyormuş bir bok oluyormuş. Bu ossuruk heriflerin laflarını fazla aklımda tutmuyorum. Öyle birşey. O yüzden dövmeye karşı çıkıyorlar.

İşin ilginci, bunu direkt söylemeye götleri yemiyor. Öyleymiş de böyleymiş. Kıvırıyor da kıvırıyor lavuk. Delikanlı gibi kalkıp söylesene. Arap mitolojisine hastayım, sen de benim tercihlerime göre yaşamak zorundasın, yoksa çıkarıp ciğerini yerim desene. Yavşak herif.

Sitelerde Paylaş

Appendisin işlevi, ayıp bölgesin için ilâve antikorlar üretmektir. Örneğin hemoroid ameliyatından sonra, normal şartlarda sürekli viral etkenlerle karşılaşan (yaralı) bağırsaklar, apendisitin ürettiği ek antikorlar sâyesinde zararsızlaştırıyor.

ee bilen bilir.

Sitelerde Paylaş

Dövme olan insanlar gusül abdesti alamıyor. Kan mı bişey oluyormuş bir bok oluyormuş. Bu ossuruk heriflerin laflarını fazla aklımda tutmuyorum. Öyle birşey. O yüzden dövmeye karşı çıkıyorlar.

İşin ilginci, bunu direkt söylemeye götleri yemiyor. Öyleymiş de böyleymiş. Kıvırıyor da kıvırıyor lavuk. Delikanlı gibi kalkıp söylesene. Arap mitolojisine hastayım, sen de benim tercihlerime göre yaşamak zorundasın, yoksa çıkarıp ciğerini yerim desene. Yavşak herif.

Eğer derse islamı barış dini sanan insanlardan büyük tepki alır.

O yüzden demiyor toplumu yeterince kandırmışlar adamların islamın ne oluğundan haberleri yok. B)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...