Jump to content

Müftü: Dövme görenleri rahatsız ediyor

Recommended Posts

Appendisin işlevi, ayıp bölgesin için ilâve antikorlar üretmektir. Örneğin hemoroid ameliyatından sonra, normal şartlarda sürekli viral etkenlerle karşılaşan (yaralı) bağırsaklar, apendisitin ürettiği ek antikorlar sâyesinde zararsızlaştırıyor.

Yalandan kim ölmüş?

Apandist antikor filan üretmez. Seni şapşal yerine koymuşlar yada sen hakikaten bir şapşalsın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Annenin hâline üzülüyorum. Acaba büyüttüğü hayırsızın ne hâlde olduğunu biliyor mu?

Sen onu boş verde, antikorların herhangi bir organda üretildiğini düşünecek kadar anatomiden bihaber olduğun, bunun yanında böyle her okuduğunu yanlış anlayacak kadar şapşal olduğun gerçeğiyle bir yüzleş. Neymiş, apandistte antikor üretiliyormuş, daha neler duyacağız yaa..

Sitelerde Paylaş

Dövme olan insanlar gusül abdesti alamıyor. Kan mı bişey oluyormuş bir bok oluyormuş. Bu ossuruk heriflerin laflarını fazla aklımda tutmuyorum. Öyle birşey. O yüzden dövmeye karşı çıkıyorlar.

İşin ilginci, bunu direkt söylemeye götleri yemiyor. Öyleymiş de böyleymiş. Kıvırıyor da kıvırıyor lavuk. Delikanlı gibi kalkıp söylesene. Arap mitolojisine hastayım, sen de benim tercihlerime göre yaşamak zorundasın, yoksa çıkarıp ciğerini yerim desene. Yavşak herif.

Alakası yok. Nihat hoca olsun, Cübbeli olsun hepsi dövmenin GUSLE ENGEL OLMADIGINI söylüyor.

Sitelerde Paylaş

Alakası yok. Nihat hoca olsun, Cübbeli olsun hepsi dövmenin GUSLE ENGEL OLMADIGINI söylüyor.

E, o zaman daha kötü. Dini bir sıkıntı varsa, sinirlensem de anlayabilirim. Dini engel yoksa bu ampirikiko kafalılar niye milletin sağı ile solu ile bu kadar ilgileniyorlar? Ulan size ne?

Sitelerde Paylaş

Dövmenin din ile alakası ne? Dövme görünce ben de rahatsız oluyorum. Hele piarcingden tiksiniyorum. E ne olmuş yani? Ne yapalım şimdi? Vücudunda dövmeler olan bir kız beni rahatsız eder. Ona dokunasım gelmez. Hele orasına burasına piercingler takmış bir kızdan arkama bakmadan kaçarım. Eee? Ne olmuş yani?

Ateistler, ateist olun. Şu müslü kafasını bırakın. Her şeyi dini açıdan irdelemek zorunda olmadığınızı anlayın artık!

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dövmenin din ile alakası ne? Dövme görünce ben de rahatsız oluyorum. Hele piarcingden tiksiniyorum. E ne olmuş yani? Ne yapalım şimdi? Vücudunda dövmeler olan bir kız beni rahatsız eder. Ona dokunasım gelmez. Hele orasına burasına piercingler takmış bir kızdan arkama bakmadan kaçarım. Eee? Ne olmuş yani?

Ateistler, ateist olun. Şu müslü kafasını bırakın. Her şeyi dini açıdan irdelemek zorunda olmadığınızı anlayın artık!

O kızın sana pek merakı vardı zaten. Ama emin ol, dövmeli kızlara hasta olanlarda dolu ortalıkta.

Sorun "dövmeden rahatsız olman" değil. Sorun, "dövme rahatsız ediyor görenleri" diyerek ahkam kesmek. Kimin rahatsız olup olmayacağına sen karar veremezsin, müftüde. Dahası, rahatsız ediyor diye kınamaya da, lanetlemeye de çıkamazsın.

Sitelerde Paylaş

Ben dövmeden, piercingden rahatsız oluyorum. Gerisi beni hiç ilgilendirmiyor. Dövmeli kız bana ayılıyor mu bayılıyor mu onu nereden bileyim ben yahu? İlgilenmediğim bir şey hakkında nerden bilgim olsun?

Sanırsın ben bana dövmeliler de bayılsın dövmesizler de ama ben dövmesizleri tercih edeyim dedim! Ayılıyorsa bana ne, bayılıyorsa bana ne? Bu beni ilgilendirmedikten sonra umrumda niye olsun?

Sitelerde Paylaş

Ben dövmeden, piercingden rahatsız oluyorum. Gerisi beni hiç ilgilendirmiyor. Dövmeli kız bana ayılıyor mu bayılıyor mu onu nereden bileyim ben yahu? İlgilenmediğim bir şey hakkında nerden bilgim olsun?

Sanırsın ben bana dövmeliler de bayılsın dövmesizler de ama ben dövmesizleri tercih edeyim dedim! Ayılıyorsa bana ne, bayılıyorsa bana ne? Bu beni ilgilendirmedikten sonra umrumda niye olsun?

Pek iyi, pek güzel. Ama işte bazılarını ilgilendiriyor ki onlara da dinciler deniyor. Başkalarının hayat tarzını belirleme yetkisini kendilerinden buluyorlar.

Sitelerde Paylaş

İslamcı politikacı ve bürokratların dövmeye kafasını takmasının sebebi dindir. Yoksa gözüme güzel gelmedi falan hikâye. Muhammed Bey zamanında hükmü vermiş.

Aha;

https://kurul.diyanet.gov.tr/SoruSor/Cevap.aspx?ID=36155&q=dovme-yaptirmak--abdeste-veya-gusle-engel-midir--kalici-dovme-ile-gecici-dovmenin-bu-konudaki-hukmu-ayni-midir-#.U91u-LIaySM

Bu arada, dövmeli kızların hastasıyım. Piercingden biraz çekiniyorum. Ateşli sevilmede kopar lan o.

Sitelerde Paylaş

İslamcı politikacı ve bürokratların dövmeye kafasını takmasının sebebi dindir. Yoksa gözüme güzel gelmedi falan hikâye. Muhammed Bey zamanında hükmü vermiş.

Aha;

https://kurul.diyane...r-#.U91u-LIaySM

Bu arada, dövmeli kızların hastasıyım. Piercingden biraz çekiniyorum. Ateşli sevilmede kopar lan o.

ister dövme yaptırır ister piercing - isterse uzuvlarını kendi isteği ile keser atar....bize ne ? kime ne ? ona ne ? buna ne ?......o mutlu mu ? BİTTİ ! ....

DOGMAYA kalırsa zaten oooohooooooo

Sitelerde Paylaş

Sevgili Demokrasyen,

Sen de adeta alperenlerin ateist bir temsilcisi gibi konusuyorsun . Tiksinmek neden yahu?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...