Jump to content

Oruç ve fakirler

Recommended Posts

Zavalı her zamanki gibi konunu içine sıçtığına göre,bir müslüman olarak yorum yapacak birşey bulamıyorum.

Zira siz her müslümanı,o astığınız resimlerdeki gibi zannediyorsunuz.Bu kadar ucuz yollardan,tüm müslümanları yargılıyorsunuz.

yazık size !

Sitelerde Paylaş

Zavalı her zamanki gibi konunu içine sıçtığına göre,bir müslüman olarak yorum yapacak birşey bulamıyorum.

Zira siz her müslümanı,o astığınız resimlerdeki gibi zannediyorsunuz.Bu kadar ucuz yollardan,tüm müslümanları yargılıyorsunuz.

yazık size !

buyur sen anlat müslüman kardeş ? biz sadece konuyu başlattık.....ortaya koy ki savunmanı - görelim - reddedelim yahut kabul edelim?

Sitelerde Paylaş

yazık size !

Hakısın! "Bu, İslâm değildir."

İslâm hakkında gerçekleri yazanlar da dışlarız, ki aslâ gerçekleri açıklamasınlar

Başka bir gerçek var: Tüm Müslüman ülkelerinde, Ramazan'da, besim tüketimi %30 artar. Bu, nasıl oluyor??

Sitelerde Paylaş

yazık size !

Ama bunlar gercekler.

Siz muslumanlar,ramazan ayi bitti mi fakirleride unutuyorsunuz.

Bildigimden konusuyorum.

Sitelerde Paylaş

yazık size !

Iste tipik bir ahmak

Acinacak durumdaki halini görmüyor, kalkmis bize aciyor.

Merak etme senin tanrin senin kadar insafli degil sonsuza kadar bizi yakacak.

Derilerimizi degistirecek tekarar yakacak.

Eger senin allahinin illahi kudreti buysa ve sende yanmamam icin,

Önünde köpekler gibi günde 5 kez yerler yatip kuzeye domaliyorsan.

Bize acima akil fukarasi !!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...