Jump to content

Hz Muhammed kadına dayak

Recommended Posts

Resulullah benimle olduğu gecelerden birinde aba ve ayakkabılarını çıkardı ve örtüsünü yatağa serip uyudu. Bir süre sonra benim uyuduğumu zannederek sessizce elbisesini giydi, ayakkabılarını aldı., kapıyı açıp dışarıya çıktı ve kapıyı yavaşça kapadı. Ben hemen elbisemi giyip başımı örttüm ve onun ardı sıra gittim. Resulullah (s.a.a.) Baki mezarlığına gitti ve biraz orada durdu. Ellerini üç kez göğe kaldırdı ve sonra hızla başka bir yöne doğru gitti ve ben de peşinden gittim. Sonra eve doğru geldiğini görünce ondan önce gelip hemen yatağa uzandım. Resulullah (s.a.a.) içeriye girdiğinde buyurdu ki: "Aişe! Sana ne oldu? Niçin böyle solukluyorsun? Neden kuşkulanıyorsun?" Ben: "Bir şey yok." dedim. Resulullah: "Sen söylemezsen Rabbim bana haber verir." buyurdu. Ben: "Ey Resulullah! Anam babam sana feda olsun." dedim ve sonra olup bitenleri ona anlattım. "Önümdeki karartı sendin öyleyse, değil mi?" buyurdu. "Evet bendim." dedim. Sonra eliyle göğsüme öyle vurdu ki, göğsüm ağrıdı.

1- et-Tabakat'ul-Kubra , c. 1, s. 134; Ensab'ul-Eşraf, c. 1, s. 450. 2- Sahih-i Müslim, c. 2, s. 669, h. 103; Müsned-i Ahmed bin Hanbel, c. 6, s. 221.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Üc bes tana dangalagin kicindan uydurup ortaliga saldigi ossuruktan tayyare kanadi "hazret" ile anilmakta. Yahu yok böyle bir dingil hazret mazret isimli. Serefsiz kendinin veya bir kac tane esinin dostunun karistirdigi pisliklerin kilifidir hazret, peygamber, zart zurt...

...baska hic bir sey degil.

Sitelerde Paylaş

Kadinlari "nesne"olarak goren bir adamin dayak atmasida olagan :)

Dini kendi kafasina gore sekillendiren muhammede gore kadinlarda,ortunmesi gereken,dogurmasi gereken,sahiplenilmesi gereken,tarla benzetmesiyle ekilmesi gereken soyle gereken boyle davranilmasi gerekendi.

Ne demisti veda hutbesinde,

Kadinlariniza iyi davranin

"Kadinlariniz"

zihniyeti ortada.burada bile esas varlik erkek.

Iste muhammede gore kadin sahiplenilmesi gereken,soz dinlemediginde dovulmesi gerekendi.arap erkekleri boyle istiyordu cunku.cennette bile erkege odul olarak verilendi.

Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım Muhammed neden Aişenin göğsüne vuruyor ?

Kadınlar göğsunüne darbe alınca daha mı çok acı çekerler ?

E kadin gogsu dokunulmaya en duyarli bolge muhammed de en az gucle en iyi performansi almak icin vurmustur kadinin gogsune vardir onun bi teknigi : )

Neymis? islami usullere kadin boyle dovulmeliymis : )

Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım Muhammed neden Aişenin göğsüne vuruyor ?

Kadınlar göğsunüne darbe alınca daha mı çok acı çekerler ?

Muhammed'in hesapları...

MUHTELİF NEV'E GİREN HADİSLER|Muhtelif Nev'de Hadisler|müslimebu davudtirmizi|Cabir|Yanlarında yüzü dağlanarak en vurulmuş bir merkep olduğu halde Resulullah (sa)'a uğrayanlar oldu: "Bunu böyle enleyenlere Allah lanet etsin!" buyurdular ve yüze vurmaktan ve yüze enlemekten nehyettiler. |Müslim, Libas 106, (2116); Ebu Davud, Cihad 56, (2564); Tirmizi, Cihad 30, (1710)|5942

CİHAD BÖLÜMÜ|Kıtal Ve Gazve Ahkamı|buharimüslim|Ebu Hüreyre|Resulullah (sav): "Sizden iki kişi kavga edecek otursa, yüze vurmaktan kaçınsınlar" buyurdu. |Buhari, Itk 20; Müslim, Birr 117, (2613)|1062

ALLAH'IN SIFATLARI BÖLÜMÜ|Allah'ın Sıfatları|buharimüslim|Ebu Hüreyre|Resulullah (sav) buyurdular ki: "Sizden biri kardeşiyle dövüşünce yüze vurmaktan sakınsın." (Müslim'in rivayetinde şu ziyade var: "...Zira Allah Adem'i kendi suretinde yaratmıştır.") |Buhari, Itk 20; Müslim, Birr, 112, (2612)|3483

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Bu konusduklarinizin hepsi yanlis uc bes uyduruk masalari dinliyorsunuz buraya yaziyorsunuz size söyle örnek veriyim 

bugun bir kadina el kalka biliyormu hayir peki bizlerin kactane esi var 1 peki o degeri insanin kactane esi vardi 7 Peyhamberimiz Muhammed sav eger eslerini 

döven birisi olsaydi ayetlerde yaziyor bakara suresi acin bakin esleriniz size emanet dir diye insan emanetini dövermi yani bugun size bir cocuk emanet 

etseler ve o cocuk da yaramaz olsa siz döveceksiniz yani iste böyle bir ziniyetle yasadiginiz beli 

yani bence siz maymundan ureme dedikleri homosapens denlinen turden geldiginiz inkar etmesiniz sizi kefereler

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Sexy tony yazdı:

Bu konusduklarinizin hepsi yanlis uc bes uyduruk masalari dinliyorsunuz buraya yaziyorsunuz size söyle örnek veriyim 

bugun bir kadina el kalka biliyormu hayir peki bizlerin kactane esi var 1 peki o degeri insanin kactane esi vardi 7 Peyhamberimiz Muhammed sav eger eslerini 

döven birisi olsaydi ayetlerde yaziyor bakara suresi acin bakin esleriniz size emanet dir diye insan emanetini dövermi yani bugun size bir cocuk emanet 

etseler ve o cocuk da yaramaz olsa siz döveceksiniz yani iste böyle bir ziniyetle yasadiginiz beli 

yani bence siz maymundan ureme dedikleri homosapens denlinen turden geldiginiz inkar etmesiniz sizi kefereler

Kuranda kadinlari dovun diyor. 2 kadinin sahitligi bir erkegin sahitligine esit. Daha baska baska seyler de var.

Yuce bir guc tarafindan gonderilen kitap, bir tane bile hata icermemeli.

Ornegin ben 20 sene boyunca dusuncelerim hakkinda bir kitap yazmis olsaydim, burada cesitli tutarsizliklar bulacaktin. Kuran da boyle...

Sitelerde Paylaş

bana ispat edermisin nerede kurani kerimin neresinde yaziyor onu bir göster coolwater bence sen baska bir kitaba bakiyorsun kurani kerim diye 

aklinizi basiniza alin kurani kerim ile Allahin resulu Hz Muhammed SAV ile cesitli baheneler uretmeyin yok cani imis yok hasta imis

siz boyle seyler yazarsaniz ayni o norvec de biri karikatur cizmisti HZ Muhammed SAV peyhaberimiz den ilgili bir kac ay sonra adama ölu bulundu evinde

ayni onun gibi geberip gidersiniz

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, Sexy tony said:

..........boyle seyler yazarsaniz ayni o norvec de biri karikatur cizmisti HZ Muhammed SAV peyhaberimiz den ilgili bir kac ay sonra adama ölu bulundu evinde

ayni onun gibi geberip gidersiniz

senin gibi davaroya daha ne yazsın?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...