Jump to content

Plajı bastılar: Kadınlara 'kapanın' broşürü

Recommended Posts

Sakarya'nın Karasu İlçesi'ndeki halk plajında geçen hafta sonu cübbeli ve sarıklı kişilerin güneşlenen kadınlara "Kapanın" diye telkinlerde bulunarak, 'Allah ve Resulu'nun istediği hanımefendi' başlıklı broşürler dağıttı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/foto/foto_galeri/86859/1/Plaji_bastilar__Kadinlara__kapanin__brosuru.html

Sitelerde Paylaş

Küfür etmek serbest olsa neler yazacağım ama ....

Bu broşürler dağıtıldıktan sonra hala kendine Müslümanım diyen bir kadın kaldıysa o plajda, o zaman o gelenler bir daha geldiklerinde, plajı basmakla yetinmesinler, aynı zamanda plajdaki Müslümanım diyenlere de bassınlar. Hazır çıplakken hemde...

Müslüman olmayanlara gelip sataşırlarsa, o zaman bütün plaj o gelenlere bassın. O broşürleri de o gelenlerin bir taraflarına tıksınlar.

Demek ki, Müslüman kadın, bedenden ibâretmiş!

Müslan olmayan kadınlar da, doğal olarak orospuymuş!

Ahırdaki hayvanlar da bedenleri için tutuluyorlar.

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

20. yüzyılın başlarında ABD dahil bir çok ülkede de benzeri baskınlar yaşandı. Zamanla alıştılar.

Arap baharı, artan muhafazakar nüfus ve köylülerin kasaba ve şehirlere göçünün etkisi.

Modern islamı getirmeye çalışanların tabana da göz yummaları.

Sitelerde Paylaş

kadınlara çarşafı-kapanmayı bir ömür boyunca dikte etmenin onları seks objesi olarak görme olmadığını savunan ve: "kadın kapanmalı ki beyni ile, kişiliği ile bir birey olabilsin, fiziği ile ön plana çıkan bir kişiliğe dönüşmesin, kadını kapatmak onun beynine verdiğimiz önemi gösterir" diyenlere soruyorum:

şimdi biz erkeğiz, erkekler fizik olarak güçlüdür, tartıştıklarında-sinirlendikerinde kavga etme potansiyelleri vardır, birbirlerine vurabilirler. ve birbirine vurmak kötüdür-günahtır. şimdi bir din adamı çıksa ve: "erkekler tüm ömürleri boyunca elleri arkadan bağlı şekilde gezecekler" dese, ve bu saçmalığı da: "erkeğin kollarını arkadan bağlamak onun beyni ile, kişiliği ile birey olmasını sağlar. biz erkeğin kollarını bağlayarak onun kavga ile ön plana çıkmasını engelliyoruz. erkeğin ellerini bağlamak onun beynine verilen önemi gösterir" diyerek savunsa, ne derdiniz çok merak ediyorum.

çünkü sizin kadını sözde cinsellikten korumak için çarşafa sokmanızla bunun mantığı tamamen aynı. çünkü:

1- kadını bir ömür çarşafa hapseden kişi kadını seks objesi olarak görüyordur.

2- erkeği kavga etmesin diye kolları bağlı şekilde bir ömür yaşamaya hapseden kişi de erkeği kavga makinası olarak görüyordur.

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir keresinde Üsküdar tarafında bir parkta kız arkadaşımla oturuyordum çimlerin üstünde. Arkamda da cübbeli abimiz var almış yengeyi çoluğu çekirdek çıtlamaya gelmiş.

Biz tabi alkolün etkisiyle öpüşmeye başladık, pat abim geldi.

-Dedi selamun aleyküm gençler, nikahlıyız değil mi?

-Ben bir an şok oldum bir de yanımda ki hatun panik falan yaptı, bişey demedim.

-Adam dedi ki, gençler böyle şeyler çok günah yapmayın, isterseniz gelin yanımıza oturun muhabbet edelim.

-Ben yok sağol falan dedim, eleman bana bir paket çekirdek verdi, biz de oradan defolup gittik.

Yolda giderken çok uyuz oldum, gittim 2 bira daha aldım, elemanın verdiği çekirdeği bira eşlinde yiyerek içimi rahatlattım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...