Jump to content

Agnostizm

Recommended Posts

• İleti 351
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Lan nerden bilecek cahiller fasülyenin aya ulaşamayacağını? Sahtekarın birinin çıkıp bir büyücü fasülyeye okur üflerse ekince aya çıkarsın dese niye hahaha diyecekler ki? Bal gibi de inanırlar. Muhammede inanmışlar ya? Daha inanmayacakları bir zırva kalır mı geriye?

işte her zamanın olduğu gibi o zamanın de geri kafalıları var! bunlara münkir deniliyor ! onlar inanmamış mesela!

onlara kuranı kerimin bilime uzaya tıbba ait ayetleri söylendiği vakit dudak bükmüşler inanmamışlar ahahah demişler ve kerametlere mucizeler gülüp geçmişler! olmaz öyle şeyler demişler! dudak bükmüşler! ama bugün bilim! münkirlerin bükülen dudaklarını kopardı :D yaa

Bilimin pek ziyade İlerlemesi!!! Allahın zahir ismin pek aşikar tecellisidir

Allahın!!!! aşikar oluyorum ismi!! yani Allahın zahir ismi tecelli ederse Bilim pek ziya de ilerler!!!!!!!!!!!! bunu belleyin zapt edin bunu lazım olur

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

nereden biliyorsunuz insanları kolsuz doğurarak onları gelecekte kör olacağı bir kazadan kurtarmadığını?

"Bak kafanı koparacaktım ama koparmayıp kolunu koparıyorum Bana şükret ve itaat et!"

Kafayı yemenin bir biçimi! :lol:

Buna inanıyorsanız kafayı iyiden iyi, çok fena üşütmüşsünüz siz! Allah olsa bir gramcık olsun akıl verirdi size. :D

Sitelerde Paylaş

Dünyanın düz olduğunu sana mantıklı olarak kanıtlıyor mu yukarıdaki ifadeler? :)

Beyin yerine tost makinesi mi kullanıyorsun?

Bak bana diyosun ama kendin daha beterini yapıyorsun ama ben hakaret etmiyorum.be arkadaş sen bin sene önce ne kanıt sunacaktın herife.benim neden bahsettiğimi çocuk bile anlar.beyin yerine tost makinesi kullananın sen olduğunu şimdi anlamışsındır umarım.

Sitelerde Paylaş

"Bak kafanı koparacaktım ama koparmayıp kolunu koparıyorum Bana şükret ve itaat et!"

Kafayı yemenin bir biçimi! :lol:

Buna inanıyorsanız kafayı iyiden iyi, çok fena üşütmüşsünüz siz! Allah olsa bir gramcık olsun akıl verirdi size. :D

Gerçekten ne dediğimi anlamıyor musunuz yoksa rol öü yapıyorsunuz?sana bana itaat et diyen kim?ama edersen belki de dua nı kabul edecek?hiç mi sıradışı olaylar başınıza gelmedi arkadaş?yada geleni hiç duymadınız mı?benim başıma çok geldi.o yüzden ben eldeki verilere bakarım sizin dediklerinize değil.bu veriler bişeyi kanıtlamıyor ama delil sonuçta.dua dan kastımda el açıp istemek değil.aklından geçirmek.sadece istemek tanrıdan olmasada.

tarihinde harhorin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak bana diyosun ama kendin daha beterini yapıyorsun ama ben hakaret etmiyorum.be arkadaş sen bin sene önce ne kanıt sunacaktın herife.benim neden bahsettiğimi çocuk bile anlar.beyin yerine tost makinesi kullananın sen olduğunu şimdi anlamışsındır umarım.

dünyanın yuvarlak olduğunu döndüğünü ispat eden Abdül kadiri geylaninin pek yakın arkadaş dostu Ahmer errıfadir! sonra Fahrediini razidir galila Ondan 400 sene sonra gelmiştir

fahreddini razi kuranda bir ayet alarak ay tutulmasını da misal getirerek ispat etmiştir!

Sitelerde Paylaş

Kardeşim sen yazmadın mı bana "bu adam dünyanın düz olduğunu mantıklı bir şekilde kanıtlıyor" diye?

Bu akıllı insan ifadesi değil.

Mahkemede desen hakim seni akıl sağlığı raporu için adli tıpa sevkeder.

Hem "dünyanın düz olduğu mantıklı şekilde kanıtlanıyor" diyeceksin hem de saygı bekleyeceksin.

Ya delisin, ya gıcıklığına yapıyorsun, ya da hiçbir şey bilmiyorsun.

Üç durumda da beyin yerine tost makinesi kullanmış oluyorsun.

Ben güldüm senin yazına.

Bayağı sesli güldüm.

Bak ne yazdın

Şimdi bu müftü dünyanın düz olduğunu son derece mantıklı bir şekilde kanıtlıyor.

:D

Sitelerde Paylaş

"Bin sene öncekiler kafa yerine mantar kullandığına göre ben de tost makinesi kullanayım bari! Teknoloji gelişti!"

Bin sene önce değil, milattan önce kafası çalışanlar dünyanın çapını hesapladılar. Bin sene önceki mantar kafalılar ile günümüzün tost makinesi kafalıları ise "allahın cenneti cehennemi var" diyenlere inanmayı tercih ettiler!

Şu fahrettinin hangi ayetle dünyayı nasıl dönderdiğini de bir alaydık! :lol:

Sitelerde Paylaş

dünyanın yuvarlak olduğunu döndüğünü ispat eden Abdül kadiri geylaninin pek yakın arkadaş dostu Ahmer errıfadir! sonra Fahrediini razidir galila Ondan 400 sene sonra gelmiştir

fahreddini razi kuranda bir ayet alarak ay tutulmasını da misal getirerek ispat etmiştir!

Dünyanın çevresini ilk ölçen İslam alimi zaten.

Sitelerde Paylaş

harhorin! o çılgın müftü de suç 1 ise! onu müftü gören müslümanlarda suç 9'dur

müslümanlar dünya saadetini kazanmak için! okudukları uğraştıkları bir çok sıkıntılara göğüs gerdikleri gibi!!!

Ebedi saadetlerini kazanmak için de!! çalışsalardı! bu çılgın herifler müftü olamıycaklar ve karşıların da aptal bir halk bulamıycaklardı

Şuç inan inanmayan herkestedir

Din kürsüsü boş bırakılmamalıdır! ihmal edilmemelidir! dünyayı dini iyi bilen akıllı adamlar yetiştirmeliz ihmal edilirse! işte böyle olur netice meydanda

Sitelerde Paylaş

Kardeşim sen yazmadın mı bana "bu adam dünyanın düz olduğunu mantıklı bir şekilde kanıtlıyor" diye?

Hem "dünyanın düz olduğu mantıklı şekilde kanıtlanıyor" diyeceksin hem de saygı bekleyeceksin.

Ben güldüm senin yazına.

Bayağı sesli güldüm.

Bak ne yazdın

Bak gülüyor bide ya.O yavşak lafını iade etmenin tam sırası.Be mubarek ben sana google bak bile demiyorum.şu yazdığım yazıyı bile okumaktan acizsin.adamın iddiasını bin yıl önceki bilimle çürüt hadi.

Sitelerde Paylaş

Ben güldüm senin yazına.

Bayağı sesli güldüm.

Bak ne yazdın

Bin yıl önce de dünya yuvarlak desen kafanı keserlerdi gerizekalı.

Sitelerde Paylaş

Bak gülüyor bide ya.O yavşak lafını iade etmenin tam sırası.Be mubarek ben sana google bak bile demiyorum.şu yazdığım yazıyı bile okumaktan acizsin.adamın iddiasını bin yıl önceki bilimle çürüt hadi.

İddia mı?

Homurtu mu çürütülecek?

Sen de bin yıl önceki eşek anırmasını çürüt bakalım.

Nasıl bir kafan var senin?

Kirlenmiş.

Toparlayamazsın o bilinci sen.

Ciddi problemler yaşarsın.

Sitelerde Paylaş

Belgeselde izledim adını hatırlamıyorum.

Samankafa yolunda mı izledin? O samankafaları izlersen seni daha çooook keklerler! Herifler "tay pipi" yıllarca keklemişler, daha yeni ayıkmış! :lol:

Herif araba sürüyorum sanıyormuş, meğer bilgisayarda "parallel line" oynatıyorlarmış garibime, ruhu duymamış! :D

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Bin sene öncekiler kafa yerine mantar kullandığına göre ben de tost makinesi kullanayım bari! Teknoloji gelişti!"

Bin sene önce değil, milattan önce kafası çalışanlar dünyanın çapını hesapladılar. Bin sene önceki mantar kafalılar ile günümüzün tost makinesi kafalıları ise "allahın cenneti cehennemi var" diyenlere inanmayı tercih ettiler!

Şu fahrettinin hangi ayetle dünyayı nasıl dönderdiğini de bir alaydık! :lol:

Be mubarek adam sen onu hesaplayanları nereden bilecektin.internetten mi bulacaktın?yada bu adamlar dergide yayınladıkları makaleyi senin yaşadığın irlandanın bi köyündeki domuz çiftliğine mi yollayacaklardı milattan önce?yada yaşadığın somaliye mi?

Sitelerde Paylaş

Samankafa yolunda mı izledin? O samankafaları izlersen seni daha çooook keklerler! Herifler "tay pipi" yıllarca keklemişler, daha yeni ayıkmış! :lol:

Herif araba sürüyorum sanıyormuş, meğer bilgisayarda "parallel line" oynatıyorlarmış garibime, ruhu duymamış! :D

Ben discovery diye hatırlıyorum ama emin olmadığım için söylemedim.google dan bakarım.ama uluğbey i biliyosundur heralde özbekistandaki.dünyanın ilk rasathanesini o yaptı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...