Jump to content

Ateistlerin AKP li ateistlerin olmadığını sanması

Recommended Posts

• İleti 49
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

AKP yi sevmemek için imansız olmaya gerek mi var? Liderin her sözü nefret ve kin dolu. Aynı cihatçı sapık müslüman mantığı, bizden olmayan gebersin. Onlara her şey yapabilirsin.

14 Yaşındaki ufacık çocuğu bile terörist ilan ettiler bu sapkınlar.

Mantık hatası yapıyorsun.Sevmeyenlere imansız diyen kim?Mhp li biride sevmeyebilir.Oların imansız olduğunu iddia eden kim?

Ben siyaset yapmsk için bu başlığı açmadım.Gerçekten merak ediyorum.Ateistler nasıl bu hatayı yapar.

Sitelerde Paylaş

Acaba AKP'yi eleştiren ateistler, ateist kimliği dışında bir de siyasi bir görüşe sahip olabilir mi?

Solcu ateistler, liberal ateistler olamaz mı? Çok uzak mı görünüyor bu ihtimaller gözüne?

AKP karşıtlığı ile komünist propagandayı nasıl bir tuttun? Sen hayatında hiç gerçek bir komünistle karşılaştın mı? Bu sorudan nefret ediyorum ama sen hak ettin. Yaş kaç?

Sitelerde Paylaş

Facebook taki ateist her sayfa.

İnanmıyorum. Böyle bir aptallığın olabilmesi olası değil. Yanlış anlamışsındır. Yani şimdi bu kişiler a. k. partili ateist yoktur mu diyorlar? Olamaz. Olması olasılığı yok böyle saçma bir iddianın. İnanmadım. Yanlışın var. Ya da kasıtlı saptırıyorsun.

Sitelerde Paylaş

İnanmıyorum. Böyle bir aptallığın olabilmesi olası değil. Yanlış anlamışsındır. Yani şimdi bu kişiler a. k. partili ateist yoktur mu diyorlar? Olamaz. Olması olasılığı yok böyle saçma bir iddianın. İnanmadım. Yanlışın var. Ya da kasıtlı saptırıyorsun.

Öyle bişey demiyorlar ama komünizm propagandası ve akp karşıtlığı yapıyorlar.Bunun ateizmle ne alakası var.Demekki onlara göre ateist öyle düşünen insandır.

Sitelerde Paylaş

misirmanset.jpg

Erdoğan’a oy, imanın gereği!

Tarihçi Yazar Kadir Mısırlıoğlu A Haber'de katıldığı bir programda Erdoğan'a oy vermenin imanın bir gereği olduğunu öne sürdü.

Katıldığı programda cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Tarihçi Yazar Kadir Mısırlıoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan’a oy vermenin imanın bir gereği olduğunu öne sürdü. 17 Aralık Operasyon’u sonrası ortaya saçılan tapelerdeki yolsuzluk iddialarına değinen Kadir Mısırlıoğlu, iddiaların doğru olması halinde dahi Erdoğan’a oy verilmesi gerektiğini çünkü İslam ve imanın bunu emrettiğini belirtti.

http://sozcu.web.tv/video/b5jgi9jpydq

ateistler İMANSIZ olduklarına göre ????

:D

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Öyle bişey demiyorlar

E yani... Bu iddianın altından böyle bir kıvırtma çıkacağından emindim. Hiç kimse a. k. partili hiç bir ateistin olmadığını iddia etmez. Böyle bir iddia aptalcadır çünkü. Kimse bu kadar aptal olmaz. Çok aptallar gördüm ama bu kadar aptalını hiç görmedim.

Sitelerde Paylaş

E yani... Bu iddianın altından böyle bir kıvırtma çıkacağından emindim. Hiç kimse a. k. partili hiç bir ateistin olmadığını iddia etmez. Böyle bir iddia aptalcadır çünkü. Kimse bu kadar aptal olmaz. Çok aptallar gördüm ama bu kadar aptalını hiç görmedim.

Asıl kıvırtan sensin.Be mubarek öyleyse ne diye komünizm propagandası yapıyolar.Ateizm le ne alakası var.Koministler ateist diye ateistlerin komünist mi olması lazım.Ateizmin siyasi ,idari ve ekonomik ideolijilerle ne alakası var.Aynı şekilde boyuna akp ye çatan bir sayfa demekki üyelerinin akp li olabileceğini düşünmüyor.Şimdi ayeist sayfaların adminleri devamlı mhp propagandası yapsa ,mhp bayraklarıyla sayfayı donatsa ne anlarsın?ne düşünürsün?aslında varya siz müslümanlardan daha çok bişeyi anlamamak için diretiyosunuz.Yani şu basit şeyi bile bu kadar uzun açıklamak zorunda bıraktın.

tarihinde harhorin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

E komünist ateisttirler arkadaş! Bunu anlamayacak ne var? Ateistin komünisti var, liberali var, benim gibi Atatürkçüsü var, her siyasi görüşten ateist olabilir!

Bunu da sana biz anlatacaksak vay haline! Komünistler diye a. k. partili hiç ateist yoktur diye de düşünmezler. Sana öyle geliyor. Bir iletişim kurup sordun mu, "arkadaş sizce hiç a. k. partili ateist var mıdır?" diye bir sor bakalım "yoktur" diyecekler mi? Diyeceklerini düşünmüyorum.

Sitelerde Paylaş

misirmanset.jpg

Erdoğana oy, imanın gereği!

Tarihçi Yazar Kadir Mısırlıoğlu A Haber'de katıldığı bir programda Erdoğan'a oy vermenin imanın bir gereği olduğunu öne sürdü.

Katıldığı programda cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Tarihçi Yazar Kadir Mısırlıoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğana oy vermenin imanın bir gereği olduğunu öne sürdü. 17 Aralık Operasyonu sonrası ortaya saçılan tapelerdeki yolsuzluk iddialarına değinen Kadir Mısırlıoğlu, iddiaların doğru olması halinde dahi Erdoğana oy verilmesi gerektiğini çünkü İslam ve imanın bunu emrettiğini belirtti.

http://sozcu.web.tv/video/b5jgi9jpydq

ateistler İMANSIZ olduklarına göre ????

İyide bunun erdoğan yada akp lilerle alaksı ne?Kaldıki iman sahibi olmayan vetemez demiyor.İmanlılar a yada b partisine oy vermez dese anlardım.Çünkü burada olumsuzluk eki anlamı değiştiriyor anlatabildim mi?Çünkü imanlılar akp ye oy verir demek imansızlar vermez demek değildir.ama imanlılar akp oy vermez demek sadece imansızlar verir demektir.Anladın mı?

Sitelerde Paylaş

E komünist ateisttirler arkadaş! Bunu anlamayacak ne var? Ateistin komünisti var, liberali var, benim gibi Atatürkçüsü var, her siyasi görüşten ateist olabilir!

Bunu da sana biz anlatacaksak vay haline! Komünistler diye a. k. partili hiç ateist yoktur diye de düşünmezler. Sana öyle geliyor. Bir iletişim kurup sordun mu, "arkadaş sizce hiç a. k. partili ateist var mıdır?" diye bir sor bakalım "yoktur" diyecekler mi? Diyeceklerini düşünmüyorum.

Soramıyosunki sadece yorum kısmına yazman gerek.Onu da okuyan yok.Biyere yazdım ama cevap vermedi ipneler.Ateizm derneğine dedim ne mok işiniz var gezi de diye.Tatmin etmeyen bi cevap aldım.

Sitelerde Paylaş

İyide bunun erdoğan yada akp lilerle alaksı ne?Kaldıki iman sahibi olmayan vetemez demiyor.İmanlılar a yada b partisine oy vermez dese anlardım.Çünkü burada olumsuzluk eki anlamı değiştiriyor anlatabildim mi?Çünkü imanlılar akp ye oy verir demek imansızlar vermez demek değildir.ama imanlılar akp oy vermez demek sadece imansızlar verir demektir.Anladın mı?

akp ye oy vermek İMANIN gereği ise --oy vermeyenler İMANSIZDIR demek olur bu ? !

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...