Jump to content

Neden Müslümansınız!

Recommended Posts

Karşıtlarının hepsine birden saldırmak zaten gerekmez. Hepsine birden saldırın diyecek hali yok. Önce saldırılacak olan öncelikler var, sonra saldırılacak olan daha az öncelikliler var.

Bu zaten tevbe adlı bölümde de var. Anlaşması olmayanlar bir müslüman edilecek, olmazlarsa öldürülecekler. Sonra anlaşması olanlar anlaşmaları bitinceye kadar düşünecekler. Anlaşmaları dolunca onlar da müslüman olmazlarsa öldürülecekler.

Müslümler, bu kuran'da insanlık adına savunulacak bir şey yok. Bunu kafanıza bir koyamadınız gitti...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 127
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ok anladım siz!okuma yazma bilmiyorsunuz ve okuduğunuzu anlmıyorsunuz! bu 1)

İkinicisi -) en büyük hatanız kafir müşrik ve münafık ile ifade edilen kişileri bilmiyorsunuz!!!!!kim bunlar!!!!

kafir dendiğin de : normal inanmayan

Müşrik dendiğin de : normal Allah ortak koşan!

Münafık dendiğin de: müslümanmış gibi gözüküp! ama ayoplarla şudur budur diyip kafirliğini gizleyen kimse sanıyorsunuz!!!

yok böyle şey haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahah !!!!!

halbuki Allah kafir dediğin de: Mekkeli kafirleri! müslümanları zayıfları ezmek isteyen! ana vatanından kovan! üzerine onlara savaş açan! kimseleri kast ediyor ki.. bunların bu şekilde davranışlarının sebebi!

müslümanlarn ilk inanları! zayıf tabakaydı! sonra zenginler de anladı!!

zayıf tabaka! hazreti Muhammedi dinliyordu! para için pul için kimseye köpek olmuyorlardı!

hazreti Muhammed ekmek kavagası köpekler de olur diyordu!

zenginler ise zayıf tabakayı kendilerini taptırtıyorlardı!! zayıflar ameleler hazreti muhammedin etrafın da toplanıp kalabalıklaşınca!!! o insanları ana vatanından kovdular! sonra Medine de kalabalık bir gurup! Muhammedi olması! mekkeli zenginlerini pek endişelendirdi!!! ticaret yolu müslümanların elinin geçiyordu! savaş açtılar

kaybettiler!

ensar da! gazalardan Aldığı serveti! yahudilerin mali tahakkümünü yıkmaya!!!! olanca kuvvetleriyle çalışıyorlardı!!!! bu suretle koyu faizci!!! olan bu kavim!!! ne yapacağını şaşırmıştı! servetleriyle örttükleri çirkinlleri! bütün açıklığıyla meydana çıkmaya başlamıştı. Artık Kuran da! bunların çirkin hallerini!!!! bir birer meydana koyuyor! ve şöyle BAĞIYORDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maide 42:

onlar yalanı dinlerler! gayrı meşru yollardan kazanılanı yerler! günbah işlemekle birbirleriyle müsabakaya kalkışlar!

yahudiler ise bunlar duydukça Müslaümanlara bilhassa hazreti Muahmmede daha fazla işkence ediyorlar

cenabı hakta habibine dayanmasını tavsiye ediyordu

Resülü ekremin o günler de Ehli kitaba intarları şöyleydi Ali imran 64:

habibim ilan et: ey ehli kitap! gelin aramız da'! hiç bir süretle ihtilaf edemeyeceğimiz!! bir kelime üzerine birleşelim!!!

birbirimize kul olmayalım! aciz insana tapmayalım!!!!!!! Allahtan gayrı rab tanımayalım!!! Şayed yüz çevirecek olurlarsa Şahid olunuz. Biz müslümanız de..

yahudilerse bu kadar genişlikten anlamıyolar bin türlü hile kuruyorlar! en çirkin şeyerle müraccat etmekte geri durmuyorlardı mesela bir çok kimseleri şaşrıtmak için mahsus müslüman oluyolar bir gün sonra da irdidat ediyorlardı

işte Allahın Münafık dediği bunlar!!!!!!!!!

senin zannettiğin münafığı Allah münafık demiyor!!!

kureyşli kafiler!!! yahudilere!!! "Muhammedin imhası neye bağlı ise elbirliğiyle yapalım"!!!!! diyardı

hatta kibar ashabtan olan talha bin berra hazretleri ölümü esnasında şöyle vaziyet etmişti

aman geceleyin ben ahirete geccek olursam hazreti muhammede haber vereyin.

cenazemde bulunmak ister. Korkarım. yahudiler tarafından bir saldıraya uğramasıa sebeb olurum.

ben hazreti Muhammedin mübarek ayağıan toz konduduğu dah istemem demiştir

işte Allahın bahsettiği Kafiler bunlar! bunların sıfatları bu!!!! yoksa sadece inanmayan kimse değil!!!

senin zannettiğin kafiler değil!!!! yaaa!!! siz çok büyük hatadasınız maalsef!!!

kafir

Müşrik

münafık

Allah kime!! kafir müşrik münafık demiş!!! bilmiyorsunuz! bu kelimeyle ifade edilenleri!!! hayalinize çarpıtıyoprsunuz

normal vatandaşa!!! kafir münafık müşrik!!! diyosunuz hah-- ne kadar cahilsiniz

yahu tevbe 23 bakmadım bile!!! çünkü kesinlikle!! nisa 89 anladığın gibi anlamışsındır!

doğru oku anla!!! ben sana burada olkuma yazma öğretemem!!!!

bunları sana yazdığımı gör de!!! teşekkür et

seni aydınlattığım için! yoksa ya yazmasaydım!!! yaa

işim güçün var benim!!!

işi gücü olan adam sayfalar boyu cevap yetiştiriyor, uydurup uydurup salladığı masallar ile.

tevbe 23'e uydurabileceğiniz bir şey çıkmadı mı yoksa? Yoksa şeyhiniz şıhınız meşgule mi aldı telefonu?

Yukarda anlattıklarınız sizin uydurmalarınızdır. Bir pisliği saklamak için bu kadar laf kalabalığı gerekiyorsa, zaten yanlış şeyleri savunmaktasınızdır.

Basitçe bir daha:

bulduğunuz yerde öldürün demek, onları arayın, bulun ve öldürün demektir. Burada yok anlaşma imiş, yok saldırıyorlarmış, yok ihanetmiş masalı sökmez. Muhammed müslümanlara onları arayın, bulun ve öldürün diyor.Hem saldırı altında olacaklar, hem de saldıranları arayıp bulmaları gerekecek öyle mi? Yerlerinde dursalar yeter sanki; saldıranlar zaten saldırabilmek için ayaklarına gelmek zorunda değil mi? Muhammed bu kadar beyinsiz mi?

Adam: yüz çevirirlerse tutun ve öldürün onları, diyor. Saldırganlar, kurbanların islama ve hicrete davetlerinden yüz çeviriyorlar, bu durumda kurbanlar onları tutup öldürüyor... Ama aynı saldırganlar aslında kurbanlara zaten müslümanlar diye saldırıyorlarmış, ama nasıl olmuşsa müslümanlar onları hicrete davet ederken hiç saldırmadan dinleyip, medeni bir şekilde ilgilenmiyoruz diyorlarmış, yüz çeviriyorlarmış.

Kurbanlar normalde müslüman oldukları için eziliyorlarmış, öldürülüyorlarmış ama saldırganlar tekliflerini reddedince onları tutup öldüreceklermiş. Bu nasıl bir hayal dünyası? Merak ettim, kimdir şeyhiniz? Muhammed'in saçmalıklarından daha rezil hikayeleri uyduran adamı merak etmemek elde değil.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

işi gücü olan adam sayfalar boyu cevap yetiştiriyor, uydurup uydurup salladığı masallar ile.

tevbe 23'e uydurabileceğiniz bir şey çıkmadı mı yoksa? Yoksa şeyhiniz şıhınız meşgule mi aldı telefonu?

Aaa!! Sen!! Tevbe 23 ayetini yazmıştın! ne uydurmuştun!!! hatırlamıyorum!!! ben senin bütün uydurduklarına gülüp geçtiğim için!! hatırlamıyorum sen ne uydurmuşdun :D hay allahım ya!! kıh ve kııııııııııııııııh!

23. Ey iman edenler! Eğer küfrü imana tercih ediyorlarsa, babalarınızı ve kardeşlerinizi (bile) veli edinmeyin. Sizden kim onları dost edinirse, işte onlar zalimlerin kendileridir.

24. De ki: Eğer babalarınız, oğullarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, hısım akrabanız kazandığınız mallar, kesada uğramasından korktuğunuz ticaret, hoşlandığınız meskenler size Allah'tan, Resûlünden ve Allah yolunda cihad etmekten daha sevgili ise, artık Allah emrini getirinceye kadar bekleyin. Allah fâsıklar topluluğunu hidayete erdirmez.

Neyse ben tevbe 23 ayeti okuyim buraya yazayım ! diğer meallerle mukayaseli olarak okunması rica olunur

daha iyi anlarsın!!!

23-) Ey iman edenler! imanınız gereği!! babalarınız kardeşleriniz (in istehabbû) el kufre) eğer küfrü şirki sevip!!! ihtiyar ederlerse!! onu imanın üstün de tercih ederlerse! (O sapıklığın taşkınlığın kötülüğün delaletin pençesine tutulanları) veliler edinmeyin (çünkü onların küfürleri sapkınlıkları size bulaşabilir!!) içinizden her kim (artık bu nehy ettiğimden sonra) kim onların veliliklerinin altına girer (dost edinir) ise!!! onlar!!! İlahi hükmün haricine çıkmış!! Kendilerine ZULMETMİŞ OLURLAR!!!!!

(zalim de ne yapsa hüsrandadır hatta iylikte yapsa yine hüsrandadır ayeti vardır)

(inim inim inlersin hayatta huzurun kalmaz!!!! Hulasası bu!!!!!)

24-) Ey Ekmelerrüsül! Müminler söyle ki: Eğer babalarınız, oğullarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, aşiretiniz!! ellerinizle kazanmış olduğunuz mallar!!, kazanç vaktinin geçmesinden korktuğunuz ticaret!! ve ikamet etiğiniz! hoşnut olduğunuz! kendinize güzel gelen evler!! Allahtan. Onun peygameberinden (şerefe vesile olan) Allah yolundaki bir cihattan!!! (senden güçlü olandan hakkını ve başkasının hakkını korumak için yapılan mücadeleden! yani hulasa Hak için nefs ile yapılan cihattan) daha sevgili gelirse (ve bu sevgi dolayısıyla!!! küfrün ve şirkin ehli olmuş!!! insanların arasına karışıp gidiceksen artık!!) Çok kıskanç ve intikamcı olan Allah'ın (azabına sebeb olan) emri!!! gelinceye kadar bekleyin. Allah hududdullahı tecavüz eden fasıklar topluluğunu hidayete erdirmez

ve ilahi ahire yani tevbe 25 -26

Basitçe bir daha:

bulduğunuz yerde öldürün demek, onları arayın, bulun ve öldürün demektir. Burada yok anlaşma imiş, yok saldırıyorlarmış, yok ihanetmiş masalı sökmez. Muhammed müslümanlara onları arayın, bulun ve öldürün diyor.Hem saldırı altında olacaklar, hem de saldıranları arayıp bulmaları gerekecek öyle mi? Yerlerinde dursalar yeter sanki; saldıranlar zaten saldırabilmek için ayaklarına gelmek zorunda değil mi? Muhammed bu kadar beyinsiz mi?

Adam: yüz çevirirlerse tutun ve öldürün onları, diyor. Saldırganlar, kurbanların islama ve hicrete davetlerinden yüz çeviriyorlar, bu durumda kurbanlar onları tutup öldürüyor... Ama aynı saldırganlar aslında kurbanlara zaten müslümanlar diye saldırıyorlarmış, ama nasıl olmuşsa müslümanlar onları hicrete davet ederken hiç saldırmadan dinleyip, medeni bir şekilde ilgilenmiyoruz diyorlarmış, yüz çeviriyorlarmış.

Kurbanlar normalde müslüman oldukları için eziliyorlarmış, öldürülüyorlarmış ama saldırganlar tekliflerini reddedince onları tutup öldüreceklermiş. Bu nasıl bir hayal dünyası? Merak ettim, kimdir şeyhiniz? Muhammed'in saçmalıklarından daha rezil hikayeleri uyduran adamı merak etmemek elde değil.

yapyanlış şeyler! bu söylemleriniz nisa 88-89-90 da yazmıyor!

hevri badi aleyküm selam

:):D

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümanların Ayetlere Cevapları

Müslümanlara Kuran’daki bazı kötü emirleri veya hataları gösterdiğimde genelde aynı cevapları alıyorum;

1. O dönemin şartları.

“O dönemin şartları” demek, ayetlerin bu dönem için geçersiz olduğunu, sadece o döneme ait olduğunu, dolayısıyla Kuran’ın evrensel olmadığını söylemektir.

2. O ayet x olayından dolayı indi.

“O ayet x olayından dolayı vardır” savunması ikiye ayrılır; ya “dönemin şartları” anlamında ya da “x olayından dolayı bu ayet indi ve hâlâ da geçerliliği devam ediyor” anlamında kullanılır.Eğer ilk anlamda kullanılıyorsa, söylediğim gibi Kuran’ın evrensel olmadığını gösterir.Eğer ikinci anlamda kullanılıyorsa, Kuran’ın kin ve nefret ayetleri içerdiğini, aslında İslam’ın o kadar da güzel, “hoşgörülü” bir din olmadığını kabul etmek gerekir.

3. Arapça’da o kelimenin farklı anlamları vardır.

Aynı kelimenin Arapça’da farklı anlamları olabilir. Bu herhalde her dilde olan bir şeydir. Önemli olan kelimenin temel anlamıdır. Kıvırmaya gerek yok. Ayrıca bu da Kuran’ın o kadar “açık ve anlaşılır” bir kitap olmadığını gösterir. Bakara suresi 99. ayetinde ise, “Andolsun ki sana apaçık âyetler indirdik.” yazar.

4. Allah öyle dediyse bir bildiği vardır.

5. Bizim aklımız ermez o kadarına.

6. Ben bilime inanmam.

“Allah öyle dediyse bir bildiği vardır” ile “bizim aklımız ermez o kadarına” demek hemen hemen aynı şeyler ve kendini aptal olarak görmek demektir. Genelde Kuran’daki uydurmalar bilimsel bir açıklama ile yok edildiğinde verilir bu cevap. Hemen arkasından da eklenir, “ben bilime inanmam” diye. Sonra saçmalar dururlar. Bilim, siyonizm, mason, Yahudi diye. Ne alakası var diyebilirsiniz ama bunu çok sayıda Müslümanda gördüm. “Ben bilime inanmam” diyen insan çok haklıdır. Bilim bize ne yarar sağlamış, bize ne öğretmiş ki? Ayrıca bilim bir inanç değil ki inanılsın. Bilim bilinir, öğrenilir.

7. Kötü niyetli biri o ayeti yanlış çevirmiştir.

Farklı kaynaklarda aynı ayet, aynı şekilde açıklansa bile “yanlış çeviri” diyebiliyorlar. Bunun sebebi de Kuran’da hata veya nefret söylemi olabileceğine inanmak istememeleridir.

Sitelerde Paylaş

sayın aleyküm selam nasılsınız! arkadaşım! :)

Allah Kuranı kerim de!! kıyamete kadar gelecek kafirlerin müşriklerin münafıkların isimlerini teker teker yazmamış!! onların efalini sıfatlarını yazmıştır!!! evrenselliği işte böyledir!!!!

kafir diyince!! normal bir kafiri değil! o dönem de kafir müşrik münafık denilen şahıslardan bahsediyor!!! hah- hayyyy :lol:

onlar neler neler yapmışlar! insanlığa umuma topluma muhammedilerin zararına neler neler yapmışlar

işte Allah onlara! kafir müşrik münafık dedi

normal birine değil hah-hayyyyy

senin bildiğin insana kafir demedi Allah!!! yaaa!

Allahın bu dönem de kafir müşrik münafık dediği!! o dönemdeki kafirlerin müşriklerin münafıkların sıfatın da efalin de olan kişilerdir!!! NOOOOOK--------TAAAA !!!!!!

Sitelerde Paylaş

Aaa!! Sen!! Tevbe 23 ayetini yazmıştın! ne uydurmuştun!!! hatırlamıyorum!!! ben senin bütün uydurduklarına gülüp geçtiğim için!! hatırlamıyorum sen ne uydurmuşdun :D hay allahım ya!! kıh ve kııııııııııııııııh!

Neyse ben tevbe 23 ayeti okuyim buraya yazayım ! diğer meallerle mukayaseli olarak okunması rica olunur

daha iyi anlarsın!!!

23-) Ey iman edenler! imanınız gereği!! babalarınız kardeşleriniz (in istehabbû) el kufre) eğer küfrü şirki sevip!!! ihtiyar ederlerse!! onu imanın üstün de tercih ederlerse! (O sapıklığın taşkınlığın kötülüğün delaletin pençesine tutulanları) veliler edinmeyin (çünkü onların küfürleri sapkınlıkları size bulaşabilir!!) içinizden her kim (artık bu nehy ettiğimden sonra) kim onların veliliklerinin altına girer (dost edinir) ise!!! onlar!!! İlahi hükmün haricine çıkmış!! Kendilerine ZULMETMİŞ OLURLAR!!!!!

(zalim de ne yapsa hüsrandadır hatta iylikte yapsa yine hüsrandadır ayeti vardır)

(inim inim inlersin hayatta huzurun kalmaz!!!! Hulasası bu!!!!!)

24-) Ey Ekmelerrüsül! Müminler söyle ki: Eğer babalarınız, oğullarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, aşiretiniz!! ellerinizle kazanmış olduğunuz mallar!!, kazanç vaktinin geçmesinden korktuğunuz ticaret!! ve ikamet etiğiniz! hoşnut olduğunuz! kendinize güzel gelen evler!! Allahtan. Onun peygameberinden (şerefe vesile olan) Allah yolundaki bir cihattan!!! (senden güçlü olandan hakkını ve başkasının hakkını korumak için yapılan mücadeleden! yani hulasa Hak için nefs ile yapılan cihattan) daha sevgili gelirse (ve bu sevgi dolayısıyla!!! küfrün ve şirkin ehli olmuş!!! insanların arasına karışıp gidiceksen artık!!) Çok kıskanç ve intikamcı olan Allah'ın (azabına sebeb olan) emri!!! gelinceye kadar bekleyin. Allah hududdullahı tecavüz eden fasıklar topluluğunu hidayete erdirmez

ve ilahi ahire yani tevbe 25 -26

yapyanlış şeyler! bu söylemleriniz nisa 88-89-90 da yazmıyor!

hevri badi aleyküm selam

:):D

Aynı şeyleri uzun uzun yazıyorsunuz, kendinizce bir cevaplar verdiğinizi sanıyorsunuz. khı khı diye gülüp duruyorsunuz. Fakat nihayet hlen bulunduğunz nokta, Muhammed'in zırvalarına inanmıyorlarsa, babanızı ve kardeşinizi dost edinmeyinden öte değildir.

İslam babayı oğuldan, kardeşi kardeşten ayıran bir pisliktir. İstediğiniz kadar parantez koyun aralara.

Küfrü imana tercih eden baba ve kardeşin akıbeti ne olur, bunu da düşünün bir ara. Kafirin hükmü nedir kuranda? Bol parantezli, 1.5 porsiyon tefsir alalım sizden.

Sitelerde Paylaş

Dogmatikler, dogmanıza ilişkin apaçık açıklanmış konularda sanki hiç açıklama yapılmamış gibi davranmakla nereye varırsınız bilmiyorum. Sizin zaten bütün hayatınız eliniz kirli olduğu halde temizmiş gibi yapmakla geçiyor. Dogmatik olduğunuz halde akılcı olduğunuzu, ahlaksız olduğunuz halde ahlaklı olduğunuzu, yobaz olduğunuz halde modern olduğunuzu iddia ederek ömür tüketiyorsunuz. Bu halinizle insanlığın sırtından inmeye yanaşmayan asalaklarsınız.

Siz anlamamış, duymamış gibi yapmaya istediğiniz kadar devam edin. Gerçekler söylenmeye devam edecek. Ta ki tüm insanlık anlayana kadar. İnsanlık bu asalak paraziti bir gün mutlaka atacak.

Sitelerde Paylaş

[/font][/color]

sayın aleyküm selam nasılsınız! arkadaşım! :)

Allah Kuranı kerim de!! kıyamete kadar gelecek kafirlerin müşriklerin münafıkaların isimlerini teker teker yazmamış!! onların efalini sıfatlarını yazmıştır!!! evrenselliği işte böyledir!!!!

kafir diyince!! normal bir kafiri değil! o dönem de kafir müşrik münafık denilen şahıslardan bahsediyor!!! hah- hayyyy :lol:

onlar neler neler yapmışlar! insanlığa umuma topluma muhammedilerin zararına neler neler yapmışlar

işte Allah onlara! kafir müşrik münafık dedi

normal birine değil hah-hayyyyy

senin bildiğin insana kafir demedi Allah!!! yaaa

sen SEÇKİNCE misin? muhtemeln o sun... neyse....

yazdıklarından kendin bişi anladın mı ?

ben sana sorayım gene de :

mekke de zamanında müslüman mı vardı da müslümanlara bişiler yaptılar mekkeliler ?

mekkede müslümanlar ortaya çıkmadan önce herhangi bir PROBLEM vs. varmıydı ?

yoksa islam ortaya çıkınca mı başladı problemler ?

Sitelerde Paylaş

Aynı şeyleri uzun uzun yazıyorsunuz, kendinizce bir cevaplar verdiğinizi sanıyorsunuz. khı khı diye gülüp duruyorsunuz. Fakat nihayet hlen bulunduğunz nokta, Muhammed'in zırvalarına inanmıyorlarsa, babanızı ve kardeşinizi dost edinmeyinden öte değildir.

İslam babayı oğuldan, kardeşi kardeşten ayıran bir pisliktir. İstediğiniz kadar parantez koyun aralara.

Küfrü imana tercih eden baba ve kardeşin akıbeti ne olur, bunu da düşünün bir ara. Kafirin hükmü nedir kuranda? Bol parantezli, 1.5 porsiyon tefsir alalım sizden.

hayyy arkadaşım

ayy arakdaşım hu şu bu!!

ne desem sana bilmem!

bak sana bir daha diyim

allahın kafir baba kardeş dediği bu dönem de normal inanmayan kafir babalar değil!!!

o dönemdeki kafir babalar!1 mesela ebu (baba) süfyanlar ebu (baba) cehiller vs gibi kafir müşrik babalardan bahsediyor!

o sıfatta onların yaptığı fenalıklar tecavüzler neler nelerdir işte onlara kafir diyor!

onların huyunda olan kafir müşrik babalar!! Allah bahsettiği kafir babalar kardeşler!!!

sırf inanmadı diye kafir olan baba kardeş değil naber ha hayyy

ben anlattım anlatacağımı!! bundan önce de olduğu gibi!! bundan sonra da söylenenler! hep! dırıltı patırdı kıymetsiz cevap vermeğe değmez sözler olucaktır! tıpkı bir önceki ondan önceki mesajlarınız gibi!

bıktım yaa cahillere ders anlatmaktan!!! :lol: kıh-----

haaaaaa :(

ha-ha :(

Sitelerde Paylaş

aktan!!! :lol: kıh-----

mekke de zamanında müslüman mı vardı da müslümanlara bişiler yaptılar mekkeliler ?

Sitelerde Paylaş

hayyy arkadaşım

ayy arakdaşım hu şu bu!!

ne desem sana bilmem!

bak sana bir daha diyim

allahın kafir baba kardeş dediği bu dönem de normal inanmayan kafir babalar değil!!!

o dönemdeki kafir babalar!1 mesela ebu (baba) süfyanlar ebu (baba) cehiller vs gibi kafir müşrik babalardan bahsediyor!

o sıfatta onların yaptığı fenalıklar tecavüzler neler nelerdir işte onlara kafir diyor!

onların huyunda olan kafir müşrik babalar!! Allah bahsettiği kafir babalar kardeşler!!!

sırf inanmadı diye kafir olan baba kardeş değil naber ha hayyy

ben anlattım anlatacağımı!! bundan önce de olduğu gibi!! bundan sonra da söylenenler! hep! dırıltı patırdı kıymetsiz cevap vermeğe değmez sözler olucaktır! tıpkı bir önceki ondan önceki mesajlarınız gibi!

bıktım yaa cahillere ders anlatmaktan!!! :lol: kıh-----

O dönemler şöyleydi savunmasına bir de kafirlik eklendi.

O dönemin kafirliği de bir başkaydı canım...

Ayette isim vermemiş, eylem vermemiş; siz nerden biliyorsunuz o kafirlerin tecavüz, cinayet vb işlediğini? Aynen parantezlerin içini kendiniz doldurduğunuz gibi, bu kişileri de kafanıza göre suçlar yapıştırıyorsunuz. Müslümanın uydurmacılığı sınır tanımıyor. O kfari muhtemelen şu suçu işlemiştir, bu kafir şu haltı yemiştir diye uydurup duruyorsunuz.

İstediğiniz şeyhinize, şıhınıza gidin ve sorun: allaha, kitaplarına ve peygamberlerine inanmayana kafir denir mi?

Sitelerde Paylaş

Dogmatikler, dogmanıza ilişkin apaçık açıklanmış konularda sanki hiç açıklama yapılmamış gibi davranmakla nereye varırsınız bilmiyorum. Sizin zaten bütün hayatınız eliniz kirli olduğu halde temizmiş gibi yapmakla geçiyor. Dogmatik olduğunuz halde akılcı olduğunuzu, ahlaksız olduğunuz halde ahlaklı olduğunuzu, yobaz olduğunuz halde modern olduğunuzu iddia ederek ömür tüketiyorsunuz. Bu halinizle insanlığın sırtından inmeye yanaşmayan asalaklarsınız.

Siz anlamamış, duymamış gibi yapmaya istediğiniz kadar devam edin. Gerçekler söylenmeye devam edecek. Ta ki tüm insanlık anlayana kadar. İnsanlık bu asalak paraziti bir gün mutlaka atacak.

sayın democrossian!

isminize baktığımda hep aklıma! dermosan fasulye geliyor! bu neden derdim! neden aklıma hep dermason geliyor diye düşünürdüm

meğer! siz sanırım fasulye yiyenler gibi olduğunuz için

sürekli bir şeyler çıkarıyorsunuz uyduruyorsunuz

bütün yazılarınız uyduruk havaya karışan rüzgar gibi !

yani affedersiniz siz sürekli osuruyorsunuz demek istemiyorum! ama çok ama çok saçma şeyler yazıyorsunuz! sacmalıklarınızı okuyunca! kendi hayal dünyasın da yaşayan! boy kişot gibi birisiniz sanıyorum

lafı uzatmayayım! inanın benim yazımın üzerine yazdığınız sözler şeyler!! hiç ama hiç bakılıp geçilmeye bile değmez şeyler

çünkü sırf veryansın edip! konuşuyorsunuz! şöyleymişte böylemişte söyleymişte böyleymiş

ispatsız sanki yaralı hasta biri gibi hastalıktan sikayet eder gibi konuşuyorsunuz!! diyim ama

hasta olmayasınız daima sağlıklı olun!!! ve afiyetli olun

neyse ya ben konuştukca konuşuyorum! sustum :)

Sitelerde Paylaş

O dönemler şöyleydi savunmasına bir de kafirlik eklendi.

O dönemin kafirliği de bir başkaydı canım...

Ayette isim vermemiş, eylem vermemiş; siz nerden biliyorsunuz o kafirlerin tecavüz, cinayet vb işlediğini? Aynen parantezlerin içini kendiniz doldurduğunuz gibi, bu kişileri de kafanıza göre suçlar yapıştırıyorsunuz. Müslümanın uydurmacılığı sınır tanımıyor. O kfari muhtemelen şu suçu işlemiştir, bu kafir şu haltı yemiştir diye uydurup duruyorsunuz.

İstediğiniz şeyhinize, şıhınıza gidin ve sorun: allaha, kitaplarına ve peygamberlerine inanmayana kafir denir mi?

hazreti Muhammedin hayatını anlatan milyonlarca eser var onlardan bir tanesini alın okuyun

neler neler yapmışlar haberiniz olsun!!

Sitelerde Paylaş

hazreti Muhammedin hayatını anlatan milyonlarca eser var onlardan bir tanesini alın okuyun

neler neler yapmışlar haberiniz olsun!!

Neler yaptıklarından haberimiz vardır. Müslümanların yalanlarını bu yüzden biliriz.

Size basit bir soru verdim. Bunu gidin, güvendiğiniz şeyhinize şıhınıza sorun. Kafirin ne demek olduğunu öğrenin.

Sitelerde Paylaş
dermosan fasulye

O ne yahu? :lol: Fasülyenin cinsi mi, konserve markası mı? :D

Ne alaka, kel alaka... Böyle yakıştırmalarla bir yere varamayacağını sen de biliyorsun. Yazdıklarım o kadar susturucu ve yanıt vermen o kadar olanaksız ki, böyle fasülye, gaz cart curt saçmalıyorsun. Çok Gazman izlemişsin! Karıştırıyorsun! "Ne diyon lan sen sibooooop!" diyeydin de tam olaydı bari! :lol:

Sitelerde Paylaş

1-) ben Seçkince değilim! o kim bu arada! arkadaşın mı olur

2-) sen git islam tarihini oku, müşriklerin kafirlerin münafıkların Muhammedilere neler yaptıklarını oku!!!

3 sene şiddetli boykot yaptılar!! bir avuc insana! kim dayanır 3 sene boykota! hazreti Muhammedin terbiyesi başka türlü!

sana yaşadığın toplum bir sene değil 1 hafta değil 3 gün şiddetli boykot yapsa dayanamazsın!

Sitelerde Paylaş

O ne yahu? :lol: Fasülyenin cinsi mi, konserve markası mı?

Ne alaka, kel alaka... Böyle yakıştırmalarla bir yere varamayacağını sen de biliyorsun. Yazdıklarım o kadar susturucu ve yanıt vermen o kadar olanaksız ki, böyle fasülye, gaz cart curt saçmalıyorsun. Çok Gazman izlemişsin! Karıştırıyorsun! "Ne diyon lan sen sibooooop!" diyeydin de tam olaydı bari!

Zavallı bilir!!! dermason fasulye nedir! :D

bir de susturucu cevaplarınıza! yanıt vermem olanaksız cavaplarınıza! yanıt veremiyorum

ben bir gideyim! bir bakliyatta! dermason fasulye alıp yiyim! sizin sorularınıza yedikten bir yarım saat sonra cevap veririm :lol: :lol: :lol: kıh kıh kıh ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hay allahın ya rabbim yaa!!! kıh kıh

Sitelerde Paylaş

1-)ben Seçkince değilim! o kim bu arada! arkadaşın mı olur

2-) sen git islam tarihini onu müşriklerin kafirlerin münafıkların Muhammedilere neler yaptıklarını oku!!!

3 sene şiddetli boykot yaptılar!! bir avuc insana! kim dayanır 3 sene boykota! hazreti Muhammedin terbiyesi başka türlü!

sana yaşadığın toplum bir sene değil 1 hafta değil 3 gün şiddetli boykot yapsa dayanamazsın!

1 - yzıların ona çok benziyor...neyse o değilsen değilsindir.

2- islam tarihini okuduk - sen git oku biraz.

3- mekke de zamanında müslüman mı vardı da müslümanlara bişiler yaptılar mekkeliler ? mekkede müslümanlar ortaya çıkmadan önce herhangi bir PROBLEM vs. varmıydı ? yoksa islam ortaya çıkınca mı başladı problemler ?

Sitelerde Paylaş

Neler yaptıklarından haberimiz vardır. Müslümanların yalanlarını bu yüzden biliriz.

Size basit bir soru verdim. Bunu gidin, güvendiğiniz şeyhinize şıhınıza sorun. Kafirin ne demek olduğunu öğrenin.

ben sana kafirin ne demek olduğunu! islam tarihini anlatan! kitapları! siyeri nebileri! okudum! anladım! sana yazdım!

vesselam! bundan sonras!ı senin aklını başına alıp düşünmen yada aynyla yoluna devam etmene bağlı!

hulasa: Sen islam dersini yanlış almışsın!!! doğrusunu anlattım! O şıhların ben küfür etmiycem :D o cılgın herifler! onlar şıh değil

her mesleğin sahtesi vardır!! onlar sahte dinciler! din yankesiceleri!

sen doktora gittiğin de! hademe önlüğü giyen adamın! doktor önlüğü giyip doktordan bir şey duyduğundan sana bir şeyler ahkam keserse! sen onu doktar sanırsan

suç tıp da mı!!!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...