Jump to content

Benim tam bir müslüman olmama yardım edebilecek biri var mı?

Recommended Posts

aileleri devreye soktuğun o yazıyı ve onunla alakalı yazıları forum yöneticilerine rica et, silsinler.

aksi takdirde, masum annelerimizin hakkını koumak için, ben suç duyurusunda bulunmak zorunda kalacağım.

bunu yapmayı istemiyorum.

ama aksi takdirde mecbur kalacağım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 387
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

O ÇOCUKTA BENİM AİLEM

CENNETE MAKAMI YÜKSEK OLACAK DİYE KİMSENİN TECAVÜZÜNE ONAY VERMEM

Peki Allah mı onay vermiş onun tecavüz edilmesine? NEYSE YA YAZMAK İSTEMİYORUM BU BAŞLIĞA ARTIK, O COK ÖZENDİĞİN ATEİSTLER YİNE BAŞLAR KÜFRE...NE HALİN VARSA GÖR...

Sitelerde Paylaş
aileleri devreye soktuğun o yazıyı ve onunla alakalı yazıları forum yöneticilerine rica et, silsinler.

aksi takdirde, masum annelerimizin hakkını koumak için, ben suç duyurusunda bulunmak zorunda kalacağım.

bunu yapmayı istemiyorum.

ama aksi takdirde mecbur kalacağım.

FORUM YÖNETİCİLERİNE RİCA EDİYORUM BİR HATA VARSA BENİ ATSINLAR

VE ADI LAZIM DEĞİL BAŞKALARI GİBİ TEKRAR DÖNMEYECEĞİM

O ÇOCUK MASUM DEĞİLMİ?

ONUDA AĞZINA ALMIYACAKSIN O ZAMAN

NE OLDU İLETİME CEVAP VERMEDİN

tarihinde matrixx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

>>> arkadaşlar kuran iyiliği emreder kötülüğü yasaklar iyice okuyun ondan sonra karar verin

>>> çünki, Kur'an hükümlerinin hakim olduğu adil bir nizamda, o adamın cezaının ne olduğunu biliyorsunuz. kendi evladımız olsaydı o çocuk, elbette hepiniz, ateistte olsanız, şeriatın o suça ön gördüğü cezanın tatbikini isterdiniz.

İşte sayıklamalar devam ediyor..

Ben bir ateistim ya.. Çocuğumun canı ve malı müslümana helal. Bir müslüman gelse, cariyedir diyerek bebeğime tecavüz etse, ne ahirette, ne bu dünyada zerre miskal cezası yok. Buyrun, kuranı okuyun ve neymiş öğrenin.

İşte böyle bir allaha tapacak kadar haysiyetsiz olmayan insandır ateist..

Elbette sayıklamalar bu kadarla kalmıyor.

Savunmasız 17 aylık bebeğe tecavüz edilirken allahın, gücü yetiyor olduğu halde seyrediyor olduğu gerçeği değişmiyor hala. Hiç bu tarafa bakan yok. Neymiş, cehennemde o adama ceza verecekmiş, yesinler.. Cehennemde ceza verilecek diye, bu işkneceye seyirci kalınmasını onaylıyorsunuz işte açıkca.. Tamam, ahirette ve dünyada cezası neyse, matrix gelecek size tecavüz edecek. Bende oturup seyredeceğim. Hatta, allah bana soracak, bu adama ne ceza verelim diye ve bende akla hayale gelmeyen bir ceza vereceğim ona.. Bu durumda, ben ne olurum? Pisliği, rezaleti, vahşeti seyreden ben?

Ahirette ceza ve ödül verilmesi, mağdurun bu çilesini, bu çektiği korkunç ızdırabı yok eder mi? BU ızdırabı çekmesine seyirci olan bir şerefsizin neyine tapacağız?

Sitelerde Paylaş
sen ne öneriyorsun bilgilerinden faydalanalım bir

arkadaşım seninle ilgilenemedim kusura bakma sen beni daha iyi tanırsın niyetimi bilirsin şu ana kadar ne kimseye nede inancına küfür etmedim

hatta küfürü önlemek için başlık açtım ama biri sorularıma cevap veremiyince yan çizdi konuyu değiştirmeye çalıştı

senin cevaplarına gelirsek konuyla alkası yok vaktin varsa baştan oku

Sitelerde Paylaş
işte baştan okumadım anibal baya hırslanmışta onun için yazdım

O zaman son konudan devam edelim hızırın öldürdüğü çocuk ve

Kendi irademiz olmadan başımıza gelen musibetler neden cennette mükafata neden oluyo

VE SEN CENETTTE MAKAMI YÜKSELECEK DİYE SEVDİĞİN BİRİNİN TECAVÜZÜNE ONAY VERİRMİSİN

Sitelerde Paylaş

hızırın öldürdüğü çocukmu... ben duymadım ayrıca tabiki böyle bişeye müsade etmem ama bu dünyayı düşünürsek ne yazıkki tam bir adalet olduğunu göremiyoruz bir psikopat istediği psikopatlığı yapıyor bir iki gün içeri girip çıkıyor tekrar aynı bohu yiyor ilk önce biz yaşadığımız dünyayı değiştirelim sonuçta elimizden gelen bişey tutupta tanrıyı suçlamak anlamsız bişey çünkü akıl bizde var hayvanlarda değil bunu düzeltecek olan biziz çıkıpta tanrıya niye böyle yarattın diyecek halimiz yok oda bize şunu der kulum ben size akıl verip onu adalet sistemiyle desteklemedimmi bunu size bırakmadımmı ? beni neden yargılıyorsunuz siz koymadınız mı bu kuralları ben koysaydım niye özgürlük yok demezmiydiniz ) demezmiydi bunu başka bir konu açim orada tartışalım yalnız benim fazla zamanım yok 2 hafta sonra sınavlarım var fazla duramıyacam açıyorum konuyu

tarihinde bilgisilici tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
>>> çünki; o 17 aylık bebeğin intikamını o alçak herifden tam manasıyla alacak bir tek Zat vardır. O da Allah'tır.

S...tirsin gitsin öyle allah..

Bu allah denen şerefsizin kudreti mi yok? Acz içinde mi? elinden her şey geliyor mu? Ol deyince oluyor mu? O halde niye "intikam" alsın? İntikam elind eolmayan şeyin sonucu alınır. Ne intikamı alıyor?

Neymiş efenim, bu zulme karşılık cennet verecekmiş.. Allah denen melunun özrü buysa, kabahatinden büyük.. Bu nasıl bir sadistliktir ki, bu nasıl bir şerefsizliktir ki, "nasılsa cennet vereceğim" diye bu zulme, bu işkenceye göz yumabiliyor? O mazlumun o zulmü çekmesine ne gerek var?

Sana bir teklifte bulanayım.. Benim herşeye gücüm yeter, param var, malım var, herşeyim var.. Sana diyorum ki, gel sana şöyle güzel bir işknece yapayım. Sana zulm edeyim, gözüne kurşun dökeyim. Şeyine acı biber sokayım. Ondan sonra ömrünün sonuna kadar seni bir eli balda, öbürü balda yaşatayım.. Bana ne derler bu durumda?

Ya da, elimde makineli tüfek, yanımda 100 tane ızbandut emrimdeyken, sana şurada tecavüz ediliyor olsun. Bende seyredeyim, bana ne derler?

Bu duruma en güzel cevabı, TCK veriyor: Suçun işlenmesine göz yummak. Bu yolla suça yardım ve yataklık etmek..

İşte senin allah dediğin şerefsizde aynen bu suçu işliyor. Suçun işlenmesine göz yumuyor. Hemde elinde her türlü imkan varken..

Ve bu sadist, bu iğrenç tanrı, suç işlenirken oturup seyrederken, nasılsa ben ona cennet verecem gibi saçma bir bahaneye sığınıyor... akabinde iyilik yapılacka olması, zulmü, işkenceyi hoş görmeye yeter mi?

Kendi evini yıkmaya gelenin üzerine ebabil kuşları gönderip tepelerine taş yağdırmayı çok iyi biliyor ama.. Her nedense garibana yapılan kötülükler karşısında eli kolu bağlı.. Nasıl bir rahman ve rahim ve aynı zamanda kadir bir şahıssa?!

Sitelerde Paylaş
FORUM YÖNETİCİLERİNE RİCA EDİYORUM BİR HATA VARSA BENİ ATSINLAR

VE ADI LAZIM DEĞİL BAŞKALARI GİBİ TEKRAR DÖNMEYECEĞİM

O ÇOCUK MASUM DEĞİLMİ?

ONUDA AĞZINA ALMIYACAKSIN O ZAMAN

NE OLDU İLETİME CEVAP VERMEDİN

forma girişim yasaklamıştı ve sana söz verdiğim için, sırf sorularına cevap için yeni nickle geri gelmiştim.

bunu da sana aslan gibi "sır" tutarsın zannedip söylemişim.

seninle yazaışacağım her şeyi yazışmışım ve dua ederek ayrılmışım.

tam gitmek üzere iken, bir kendisini bilmez; herşeyin sahibine küfredince, ona bir cevap yazdım. sen hiç konu içinde yokken bana cevap yazdın

arkasından yazdığın mesajı biliyorsun.

aynaya bir bak.

çocukluk günlerindeki o güzel insanı düşün.

ve şimdi ne hale geldiğine bak.

ilave olarak; vazgeçtim. seni şikayet etmeyeceğim. içine düştüğün bu hal, sana ceza olarak yeter.

bana bir daha mesaj atma...

Sitelerde Paylaş

Erkekler kadinlardan tahrik olmasin diye, kadinlarin kapanmasi gerekir, o halde bebeklerden tahrik olan o.cocuklarinin onune gecebilmek icin bebeklerin de kapatilip, tesetture uygun giydirilmeleri gerekmektedir. Allah buyuktur, Allah herseye gucu yetendir.....

tarihinde Onur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
forma girişim yasaklamıştı ve sana söz verdiğim için, sırf sorularına cevap için yeni nickle geri gelmiştim.

bunu da sana aslan gibi "sır" tutarsın zannedip söylemişim.

seninle yazaışacağım her şeyi yazışmışım ve dua ederek ayrılmışım.

tam gitmek üzere iken, bir kendisini bilmez; herşeyin sahibine küfredince, ona bir cevap yazdım. sen hiç konu içinde yokken bana cevap yazdın

arkasından yazdığın mesajı biliyorsun.

aynaya bir bak.

çocukluk günlerindeki o güzel insanı düşün.

ve şimdi ne hale geldiğine bak.

ilave olarak; vazgeçtim. seni şikayet etmeyeceğim. içine düştüğün bu hal, sana ceza olarak yeter.

bana bir daha mesaj atma...

Arkadaşım(terbiyemi hiç bir zaman bozmadım) hala mesaj atma diyerek haklı çıkmaya çalışıyorsun

EVET BANA BİR SIR VERDİN GÖREVİNİ TAMAMLADIĞINDA(sadece bana cevap vermek için döndüğünden)

BU SIR ATEİSTLERE DERS OLSUN BAŞLĞINDA DAHA YÜCE BİR AMAÇ İÇİN KULLANILDI(tanrıya küfürü önlemek)

bunda hiç bir ahlaksızlık olmdığı gibi kutsal bir amaca hizmet için sevabı bile var

EĞER BUNUN CEZASI VARSA ÖBÜR TARAFTA HESAPLAŞICAZ AMA ŞUNU BİLKİ BENİ KÜFÜRBAZ İNSANLIK DIŞI GİBİ

SIFATLARA YAKIŞTIRDIĞINDAN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM (özür dilemedikçe)

Sitelerde Paylaş
Allah; dilerse, kendi yazdığı hükmü, yine kendisi siler ve yeniden yazamaz mı ?

Yahu böyle sorular soup ateistlerin sizlere gülmesine ve inkarlarinda ileri gitmelerine sebep oluyorsunuz!..

Ulen senin Allahin sizofren mi? Oraya buraya karar degistiriyor. Allah insanin aciz siftalrindan uzaktir...

Baris ve Güven

Sitelerde Paylaş
ilave olarak siz ey ateistler.

bu konuda ağzınızı açmaya hakkınız yok.

çünki, Kur'an hükümlerinin hakim olduğu adil bir nizamda, o adamın cezaının ne olduğunu biliyorsunuz.

kendi evladımız olsaydı o çocuk, elbette hepiniz, ateistte olsanız, şeriatın o suça ön gördüğü cezanın tatbikini isterdiniz.

amma; üstadlarınız olan avrupa kafirlerinin sözde medeni yasalarında, o suç için ön görülen ceza; aynı sizin vicdanlarınız gibi kapkara ve çok basit bir cezadır.

"adalet" konusunda ağzınızı açmaya hakkınız yok. çünki siz ve avrupa kafirleri, "idam" cezasına çoğunluk olarak karşı çıkıyorsunuz. ve öyle alçak tecavüzcüleri, yıllarca hapishanelerde paşalar gibi besliyorsunuz.

adil olan kuran ise, hemen o tecavüzcüleri idam edip, ebedi cehenneme yolluyor.

"adalet" ten yana hiç ağzınızı açmayın.

Bak akıllı çocuk; zannettiğin gibi suçludan intikam alınmakla adalet yerine gelmez. Çünkü suçluya ceza verilince adamın yaptığı şey onarılmaz, geri alınmaz. Arabana hasar veren hasarı ödeyip sanki hiç hasar vermemiş gibi yapabilir ama bir çocuğun ırzına geçene ne ceza verilirse verilsin, zavallı çocuğun yaşadıkları geriye alınamaz. Tecavüzcüye verilen cezanın çocuğa bir yararı yoktur; intikam hislerini tatmin etme dışında. Ama tecavüzden aldığı hasar kalıcıdır; zavallı, bütün ömrü boyunca zihninde onun yarasını taşır. Acısı zamanla dinse, unutulsa, bilinçaltının derinliklerine atılsa bile yaşanmışlığı gerçektir, somuttur ve acısı da yanına kalmıştır. Çocuğa verilen ödül de onun yaşadıklarını yaşanmamış kılmaz.

Adalet suça ceza vermek, dişe diş sökmek, göze göz akıtmak değil, suçu ta en başından, kaynağından önlemek, suça mahal vermemektir. Suça eğilimli insanı eğitmek, onu suçtan uzak tutmak, masumu kollamak, suçludan uzak tutmak, her türlü önlemi almaktır. Yoksa iş olup bittikten sonra feriştahı gelse adaleti tesis edemez.. Senin yarım akıllı zikir yapmaktan zihni dimağı uyuşmuş alimlerin, şeyhlerin, hocaefendilerin anlamaz bunu. Gerçekten merak ediyorsan, kafanı bu sapık risalelerden, menkıbelerden, dua kitaplarından kaldır da biraz kriminoloji, ceza hukuku oku.

Kaldı ki çoğu suçun cezası gerçekten, tam olarak verilemez. Adalet intikama bırakılır, intikamla adalet tesis edileceği sanılırsa, intikamın sonu gelmez. Birisi birinin çocuğunu öldürdüğünde çocuğu öldürülen, "hayır bu adamın öldürülmesi, işkence edilmesi yetmez, evlat acısı bunların hiçbirine benzemez. Aynı acıyı o da yaşasın, onun da çocuğunu ben öldüreyim" diyecek olursa, senin anlayışına göre ne denmeli?!

Sitelerde Paylaş
Yahu böyle sorular soup ateistlerin sizlere gülmesine ve inkarlarinda ileri gitmelerine sebep oluyorsunuz!..

Ulen senin Allahin sizofren mi? Oraya buraya karar degistiriyor. Allah insanin aciz siftalrindan uzaktir...

Baris ve Güven

ULEN bizde değiştirmeyeceğini iddaa ediyoruz sen iddaa edenlere konuş

VE HIZIR KISSASINI BİR DAHA OKU orada büyüseydi denen çocuk küçükken öldürülüyo

Sitelerde Paylaş
Benim edeceğim dua ile Allah neden yazılı olan bir hükmü değiştirmesin. "O duayı edeceğimi biliyordu, ettirdi ve yazılı olan hükmü değişirdi" bilgisini de geri planda yazmasına ne engel olabilir ?

Ha senin edecegin dugadan önceki Allahin bildig sonuc, senin dugandan sonra degisiyor anlamiyna geliyor.

Yani senin duandan önce Allah mutlak sonucu bilmiyrdu...

Gec ya

Sitelerde Paylaş
Ha senin edecegin dugadan önceki Allahin bildig sonuc, senin dugandan sonra degisiyor anlamiyna geliyor.

Yani senin duandan önce Allah mutlak sonucu bilmiyrdu...

Gec ya

Bırak şimdi seher vaktini o atıldı benim sorularıma cevap ver

Büyüdüğünde cehennemlik olacak çocuğu hızır neden küçükken öldürüp cennetlik yapıyo

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...