Jump to content

Ateistlerin motivasyon kaynağı nedir?

Recommended Posts

• İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Elbette,orucun şartı o.abdestsiz namaz kılamanın anlamı olmadığı gibi.inanmasamda bişeyi tam yapmak isterim.

He valla haklısın,inanmasan da ibadet ettiğinde tam yapmalısın..

ben de inanmadığım halde 5 vakit namaz kılarım,hacca giderim,zekat veririm,kurban keserim dua ederim

İşte her inanmayan senin ,benim gibi olmalı...

Allaha emanet ol inanmayan kardeşim..

Sitelerde Paylaş

Benim motivasyon kaynağım ahmak(müslüman)lar....

Ahmakları gördükçe,hayata daha çok bağlanıyor, tadını çıkarıyorum..

Mesela ramazanda bu ahmaklar aç gezerken yediğim yemekler daha lezzetli geliyor..

Pek içmem ama, ramazanda iftar vakti rakı içiyorum..

Kısacası ,hayatımı hayal ürünlerine ve palavralara bağlı kalmadan keyif içinde sürdürüyorum..

Allahta seni kıyamet gününde unutacak

O Ahmak sandığın müslümanları cennette gördüğünde,asıl ahmak olanın sen olduğunu iyi anlayacaksın.

Sen boş versene ya bunları rahat ol !

İçkini iç,karıya kıza git,İftarda mastürbasyon çek ve bunun gibi binlerce şeyi rahatlıkla yapmalısın !

Zaman bize gösterdiki..Cennet Ucuz Değil, Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil

Sitelerde Paylaş

He valla haklısın,inanmasan da ibadet ettiğinde tam yapmalısın..

ben de inanmadığım halde 5 vakit namaz kılarım,hacca giderim,zekat veririm,kurban keserim dua ederim

İşte her inanmayan senin ,benim gibi olmalı...

Allaha emanet ol inanmayan kardeşim..

Hacca gideceğimi sanmıyorum çok sıcak.kurbanda kesemem.zekat verebilirim.beş vakit namaz yok şimdilik.cumalara giderim.

Sitelerde Paylaş

Allahta seni kıyamet gününde unutacak

O Ahmak sandığın müslümanları cennette gördüğünde,asıl ahmak olanın sen olduğunu iyi anlayacaksın.

Sen boş versene ya bunları rahat ol !

İçkini iç,karıya kıza git,İftarda mastürbasyon çek ve bunun gibi binlerce şeyi rahatlıkla yapmalısın !

Zaman bize gösterdiki..Cennet Ucuz Değil, Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil

Bana cennetin, cehennemin yerini tarif eder misin,bi bakıp geleyim...

Sitelerde Paylaş

Şimdiye kadar yazılanların hepsini okumadım ama ateistlerin motivasyon kaynağının teistler olduğunu söyleyebiliriz.

Teistler oldukça ateistler de olacaklardır.

Haaa, şu mesele... Akıllı olan adamın hali belli. Elbette ki teizm diye bir şey olmazsa, onun karşıtı olan ateizmde olmaz.

Ama çıkmış, burada bunu anlayacak birisi var mı diye düşünmemişsin.

Birde burada bu dumboların bahsettiği şeyin, ateistsiniz madem, neden yaşıyorsunuz ki diyerek saçmaladığıdır.

Aslen bu mevzuda keh keh güldürecek bir şeyler yazmanı beklerdik.

Sitelerde Paylaş

Bu forumda bile Ateistim diyen ve Tanrının olma ihtimalini savunanlar var.

Bu adamlarla sen değil ben uğraşıyorum.

Bu ayrımcılığı bu forumda yıllardır sen değil ben yapıyorum.

Ben savaşıyorum bu üç kağıtçılarla.

Sen de gelmişsin bana mı laf diyorsun?

Sabah sabah kendimi nasil kaptirmissam yazdiklarimin hepsini sildim. Su cümleyi silmedim:15 senemi, enerjimi, parami sanal artistleri ile bir seyler olabilir diya harcadim ama yorgan gitti kavga bitti.

Sanalda ne savas ne de mücadele olur onun icin bos yere kendini kandirma.Sokakta ateist gibi yasamiyan pc nin arkasinda da ateist degildir.Bazilari buradan ülkeleri fethetip dünyayi kurtardigini saniyor ama pc nin arkasindan kalktigi anda farkli bir insan oluyor.

Müslüman yada triskodan ateist hic farketmez karsimda agzini actigi anda putunu, ahmakligini eline alma süresi 5 dakikadir. Bu kadar basit.

Rengarenk ateist olmaz.! Ateist bir tanedir.Hic bir sacmaliga kafasini takmiyan onlari kullanmayan özgürlügüne ulu orta müdahele oldugunda hepsini aninda foseptik cukuruna göndermesini bilen kisi ateisttir.

Google acip kendisine kategori arayan zaten ahmagin birisidir.

Richard Dawkins degerli bir bilim insani ama ateist degil.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Sizi yaşama bağlayan şey nedir?

illa sonsuza kadar hurilerle seks yapmamız mı gerekiyor?

düşünsene milyarlarca yıllık evrende yaşayabileceğim sadece 60-70 yılım var. onu da dogmalara hurafelere feda edecek değilim. insan aklını kullanarak her zaman doğruları bulabilir. başımda bostan korkuluğu gibi bekleyen öldükten sonra da beni yakan ya da hurilere boğan bir adama ihtiyacım yok.

Sitelerde Paylaş

Her hangi bir motivasyona gerek yok, ki sürekli "ölünce her şey bitecek" gibi bir düşünce içerisinde değilim. Aslında ölünce her şeyin son bulması daha iyi. Dünyada yeterince rezillik çekiyoruz birde öteki tarafla uğraşmamış oluruz. Sonsuz yaşam da iyi değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...