Jump to content

Cinsellik ve toplum

Recommended Posts

Her şey ortada. Batılıların masonların nasıl İslamı yıkma planları.

Siz kimsiniz ? Dünyada müslüman ahmakları kim takar. Siz bu dünyada yaşasanız ne yaşamasınız ne insanlığa ne faydanız var.

Sabahtan akşama kadar 5 vakit taşın önünde eğilip. Hayvan katliamı yapmakta başka bi boka yaradığınız yok. Hepiniz aç sefil ve rezil şekilde yaşıyorsunuz.

Görecek o batılılar günlerini

Ne yapacaksınız Muhammed gibi sübyancılık yapıp kadınlara tecavüz mü edeceksiniz? Müslümanların yıllarca yaptığı şey bu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne yapacaksınız Muhammed gibi sübyancılık yapıp kadınlara tecavüz mü edeceksiniz? Müslümanların yıllarca yaptığı şey bu.

Arada bir, batıda, yine batı tarafından tasarlanmış ve izin verilmiş kontrollü terör eylemleri ile gaz ve yağ değişimleri yapılarak, yine diğer müslümanları öldürüp karılarına, çocuklarına tecavüz etmek üzere doldurulacak ve desteklenecekler.

Sitelerde Paylaş

Her şey ortada. Batılıların masonların nasıl İslamı yıkma planları. Deccali indirmeleri. Her şey yazıyor Hadislerde. Bu kadar açık, kıyamete de az kaldı. Mehdi nin talebesi oluruz inşallah. Sonra Filistinin Irak'ın intikamını alacağız. Görecek o batılılar günlerini

Kuranın neresinde yazıyor mehdi???

Ayrıca kalıbımı basarimki ailenle yerleşmek zorunda kalsan filistin afganistan iran ırak suriye vs yerine o beğenmediğin batılı ülkeleri tercih edersin :)

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

din sonucu oldu.

ilk ortaya çıkışının din sonucu olduğunu sanmıyorum. dinlere baktığımda gördüğüm; var olan batıl inançların, adetlerin kanunlaştırılması. cinsellik bir tabu değil iken (ki ilkel kabilelerde görüyoruz, ne cinsellik ne de çıplaklık bir tabu değil) din adamı gelip de: "yassah kardeşim" demiş olsaydı, insanların su içmek, yolda yürümek kadar doğal gördükleri bir şeyi yasaklamış olurdu.

gerçi islama bakınca aslında normal olan çok şeyin sırf muhamed istedi diye yasaklandığını görüyoruz o da ayrı mesele.

Sitelerde Paylaş

ilk ortaya çıkışının din sonucu olduğunu sanmıyorum. dinlere baktığımda gördüğüm; var olan batıl inançların, adetlerin kanunlaştırılması. cinsellik bir tabu değil iken (ki ilkel kabilelerde görüyoruz, ne cinsellik ne de çıplaklık bir tabu değil) din adamı gelip de: "yassah kardeşim" demiş olsaydı, insanların su içmek, yolda yürümek kadar doğal gördükleri bir şeyi yasaklamış olurdu.

gerçi islama bakınca aslında normal olan çok şeyin sırf muhamed istedi diye yasaklandığını görüyoruz o da ayrı mesele.

Merak etmeyin, bu forumdaki ateistlerin %90'ı hayata müslümanlardan daha çok din odaklı bakar. Normal bir insan günde bir kere Allah diyorsa bunlar 500 kere diyor. Hiç dillerinden düşürmezler. Burayı gerçek dünya sanmayın. Burası sadece insanların dinlere kin kustukları, tüm insanlığı ve tüm sorunları dine indirgemeye çalıştıkları bir ortam olmaya çoktan başladı.

tarihinde Genç Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

var olan batıl inançlar dediğin anda dine girer !

batıl inançlar din kökenlidir.

Sitelerde Paylaş

Sizin olaya bakışınız ne?Sıfır yeni son model kaliteli sevdiğiniz arabamı istiyorsunuz?Yoksa her yıl yenisini alan durmadan sıkılan hep yeniyi isteyen birden fazla arabam olsun isteyen biri olmak mı?

Bir insanı binilecek bir mal olarak görecek kadar düşmemek istiyorum yalnızca.

Arabaya binemediğim için "Ben sıfır araba istiyorum zaten." bahanesinin arkasına saklanmamak, ancak seksin normalleşmesine kurban gitmeyecek aile ilişkileri, daha önceden ilişki yaşamış diye kadına kirlenmiş gözüyle bakan aynı zamanda kadını cinsel obje olarak görenlere çelişkilerini göstermek istiyorum.

Aşk, sevgi gibi kavramlara sığınıp önceden cinsel ilişki yaşamış kadınlara kirlenmiş gözüyle bakmak kadını cinsel obje olarak görmektir. Bizim coğrafyamızda bakire kadın her zaman tercih edilir. Bunun sebebi erkeklerin cinsel açlık yaşaması ve bu konuda tecrübesiz olmasıdır. Daha önceden başka biriyle beraber olmuş kadının bizi eskisiyle kıyaslayacağını düşünürüz. Bu tıpkı egonun gelişim aşamaları gibidir. Her insan ilgi ister. Sonra da sevgi ister. Sevgiyi kaybetmekten korkar, eğer sevgiye açsa. Bizler de kadının bu özelliğinden korkarız. Korkan insan kendine itaat ister. Sonra da tapılmak ister Firavun'um hikayesinde. Bizler aç ve tecrübesiziz, bu yüzden kadınlar elimize geçtiği anda korkuyor, bahsettiğim ego basamaklarını hızla tırmanıyoruz. Böylelikle cinsel açlık kendini sürekli olarak besliyor. Açlık çeken ve güçlü taraf erkekler olduğu için kadınlar hızla kapatılıyor, eldeki güç kullanılıyor. Bu yüzden sevgi, aşk gibi kavramlara sarılıp 'özel birini bekleyen' insanlara bir önceki mesajımı yazdım. Onlar için kadın o kadar değerli ki kadının kapalı, sadece erkeğini düşünen bir mal olduğu bir dünyanın hayalini kurmaktalar. Çünkü onlar öyle bir dünyada mutlu oluyor. Hayallerini o dünya süslüyor. Böyle bir dünyada kadınlar onlara itaat ediyor.

Kusura bakma hawloo, ama durum böyle. Bir önceki iletimle beraber mevcut durumun özeti bu. Tüm olay basit iktisadi ilişkilerden ibaret aslında. Pazarda tutan mal bekaret olduğu için kadınlar bekaretini koruyor. Avrupa'da durum tam tersi. Bizde kadınların çoğu namuslu olduğu için değil, ellerindeki malı koruyabilmek için ilişki yaşamıyor. 'Efendi' bir erkek bulup, hayatları boyunca bakir kalıp da el değmemiş kadın arayan veya önceden kadınlarla sağlıklı ilişkileri olmuş ancak evlenmek için 'evlenilecek kız' arayan erkeklere efendi denir, onlarla evlenmek. Efendilerle evlenip hayatları boyunca açlık çekmiş veya birkaç ilişkisi olmuş erkeklerin kendilerine karşı yaşadığı 'hayallerimin kadını' çekimini kullanarak hayatlarını idame ettirmek.

Ben bu olaya nasıl bakabilirim? Ben bu olaya bakamam. Kişiye göre değişir. Toplumun tümü için karar verme yetisine de sahip değilim. Aç bir toplum benim zihnimi de yönlendirdi ve ben de toplumun anlayışına hızlıca kayıyorum. Ben beslemesem bile cinsel açlık kendi kendini besliyor.

Sitelerde Paylaş

müslüman bir arkadaşın kadına bakış açısı...

kadın = araba...

bi de biz deyince kızıyorlar....kadın MALDIR ! ?????

ee bu ne şimdi ? araba = kadın ?

Siz hiç utanmıyor musunuz?

Müslümanın teröriste bakış açısı, müslümanın zarta, müslümanın zurta bakış açısı... Hayatınızı değil belki ama yazılarınızı kesinlikle din üzerine inşa ediyorsunuz. Dünya böyle bir yer değil. Kendinizi anti-müslüman olarak tanımlayacağınıza kendi görüşünüzü söyleyin, ortalığı kışkırtıp tartışma ortamının içine ediyorsunuz.

Müslümanlar size ne yaptı? Paylaşın rahatlayalım artık.

Sitelerde Paylaş

Siz hiç utanmıyor musunuz?

Müslümanın teröriste bakış açısı, müslümanın zarta, müslümanın zurta bakış açısı... Hayatınızı değil belki ama yazılarınızı kesinlikle din üzerine inşa ediyorsunuz. Dünya böyle bir yer değil. Kendinizi anti-müslüman olarak tanımlayacağınıza kendi görüşünüzü söyleyin, ortalığı kışkırtıp tartışma ortamının içine ediyorsunuz.

Müslümanlar size ne yaptı? Paylaşın rahatlayalım artık.

sen MAL mısın ? "bütün müslümanların " diye genelledim mi? yazıyı yazan adama karşı yazdım ve BELİRTEREK - "müslüman bir arkadaşın" dedim....

bu forumda yeri geldiğinde TR müslümanlarını en çok savunan benimdir.....yeri geldiğinde burdaki ateist arkadaşların karşısına çok dikilmişimdir...

ama bu adamın söylediği KABAK gibi ortada....KÖR müsün ?

arabayla kadını kıyaslıyor işte...daha ne olsun ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Önce adamın iletisini alıntılıyor, sonra da 'müslüman bir arkadaşın' diyorsunuz.

Hayır adamın kim olduğunu zaten alıntılayarak gösteriyorsunuz, ancak amaç arkadaşı belirtmek değil müslüman olduğunu belirterek İslam'a çamur atmak. Hala üstüne genelledim mi diyorsunuz.

Zaten mal olarak görülmesini ben de eleştirdim. Ancak mal olarak görülmesini dine bağlayıp ne soruna gözümü kapatır ne de dine savaş açarım.

Sitelerde Paylaş

Önce adamın iletisini alıntılıyor, sonra da 'müslüman bir arkadaşın' diyorsunuz.

Hayır adamın kim olduğunu zaten alıntılayarak gösteriyorsunuz, ancak amaç arkadaşı belirtmek değil müslüman olduğunu belirterek İslam'a çamur atmak. Hala üstüne genelledim mi diyorsunuz.

Zaten mal olarak görülmesini ben de eleştirdim. Ancak mal olarak görülmesini dine bağlayıp ne soruna gözümü kapatır ne de dine savaş açarım.

sen müslümanmısın birader hayırdır ?

seni mi GERDİ ? sana mı soracağım adama hitap ederken nasıl edeceğime ?

dine bağlamayıp bilmem nereme mi bağlayacaktım ?

adamın bu baskış açısı nerden geliyor ? bu adam müslüman değilmi ? müslümanlık düşüncesi ile konuşmuyor mu burda ?

Sitelerde Paylaş

Araba benzetmesi sadece bir örnekti. Kimse binilecek bir mal olarak görmüyor bunu ilk mesajlarımda da dedim.

Ya ben hep bu kadar yanlış anlaşılmak zorunda mıyım ya.

Arabaya istersen binebilirsiniz (dinde serbest olsa bu mantıkla yine bineceğimi sanmıyorum)

Bu örnek yanlış anlaşılmaya fazla eğim gösteriyormuş. Neyse. Öncelikle daha önce ilişki yaşamış diye kadına kirli gözle bakamayız. Daha önce ilişki yaşamış kadın ne ise erkekte odur. İlk olarak ayrılacağım bir sevgili ister misin? Cinsellik için evleniyorum diyorsan evlenme arkadaşım. (Ben cinsel açlık diye bir şeye inanamıyorum.) Evlenmek mutlu bir hayat kurmayı istemektir. Mutlu bir hayat kurmak istediğin kişinin başka biriyle olduğunu bilmek nasıl mutluluk verir insana?

Daha önce söylemiştim zaten en son kısmı.

tarihinde hawloo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cinselliğin sınırlandırılması sadece din ile açıklanamaz.Her toplumda belli sınırlar var.

Bugün yağmur ormanlarında yaşayan ilkel kabile insanları bile kıçını örter.Evet kadınların üstü çıplaktır ama bu göğüslerin cinsel obje olarak görülmemesi sebebiyledir. Kurallar, sınırlar, eşler vardır. Kaynağını dinden almaz.

Yani kısacası evlilik dini değil iktisadi bir ihtiyaç. Evlilik kurumunun olduğu toplumda cinsellik kontrol altında olmak zorundadır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...