Jump to content

Müslümanların nesi meşhur dünyada?

Recommended Posts

Sensin gerizekalı sünnet islamda örnek bir davranış olduğu için yapılır tabi ateistler bunu anlayacak kadar zeki değil

Zaten islamda her şey örnek bir davranış olduğundan yapılır. İlkellik, vahşilik, rezillik, cahillik, hepsi.. Işid'in kelle kesmesinin örneği yok mu sanıyorsun sen?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Müslümanlar bombalara karşı değiller canımmm. Bakın İran Nükleer bombalarını yaptı işte.Yaptılarmı yoksa Rusyadanmı ithal ettiler? her neyse aldılar ya.

Aslında onlar o kadar riyakarlarki Lüks arabalara Telefonlara her türlü Son model teknikte üretilen beyaz eşyalara bayılırlar. E İktidarda oldukları için paralarıda var.

Sitelerde Paylaş

bi zamanlar kendi kendimle gurur duyardım..müslümanım diye.....allaha da şükreder dururdum...iyi ki müslüman bir ülkede müslüman olarak dünyaya gelmişim diye....

o zamanlar onu bile sorgulayamıyordum....

ya başka yerde doğsaydım ? müslüman olamasaydım ? doğru cehenneme mi ? peki ama neden ? müslüman doğanların ne özelliği var ? neden onlara İLTİMAS geçiliyor ? müslüman olarak doğmayanların SUÇU NE ????

:D

Sitelerde Paylaş

Resmi bilinen bir şey yok ama İran ABD nin tehditlerine boyun eğdi. Nükleer planını erteledi. Ortalık şimdilik duruldu. Bir de Pakistan'ın elinde atom var. O da müslüm teröristlere karşı ABD ile sürekli işbirliği yaptığı için ABD şimdilik ilişmiyor. Bush eğer Üsame'yi korursanız gelir Pakistan'ı taş devrine döndeririz diye tehdit etmişti. Üsame öldürüldü, dava şimdilik bitti.

Sitelerde Paylaş

TAŞ devrine göndermek - yanlış bir ifade olmuş....

Tamam geriler ama yine de her tarafını süsledikleri kamyonları filan var. Her ne kadar trafik kuralı diye bir şey yoksa da. Pakistan'da trafik kuralı yoktur. Kırmızı ışık filan da yoktur. Sonra ünlü mankenleri masa üstü yaptıkları cep telefonları var. Ahhh ulan şundan ne cariye olur diyorlardır bakıp bakıp! :D

O kamyonlar ve telefonlar ve mankenleri cariye yapma hayalleriniz de olmaz demek istemiş. :lol:

Sitelerde Paylaş

Bir tane düzgün ele alınır halifeniz geldi başa, o da zerdüşt ve mutezile idi. Size göre kafirdi. İbni Hanbel denen yobaz, onu Yunan eserlerini Arapçaya tercüme ettiriyor ve bu gavur kitaplarını kuran'a üstün tutuyor diye kafir ilan etmişti.

O bilimin yeşerdiği zaman dilimini de o Me'mun adlı halifeye borçlusunuz. Sonra Gazali'niz çıktı, onun yolundan giden Farabi ve İbn Sina gibi bilimcileri kafir ilan etti. Sonra tekrar geldiğiniz yobazlık ve gerilik dogmatik bataklığına gömüldünüz.

Araştırdım, hapse attırma sebebi, Kurana mahluk demesiymiş. Ayrıca, yere fırlattıgını veya Kuranı alçak gördüğünü ispatlar mısın Memun'ûn

Sitelerde Paylaş

1 teröristiyle meşurlar El kaide, işid boko, haram, el şabab gibi terör örgütleri-Onlar müslmanım deyip geçinen yaratıklar

2 kadınları insanlık dışı varlığa çevirmleri. Burak giydirmeleri.Açık saçık gezmelerinden daha iyi

3 Kadın dövmekle meşurlar. Kuranda ayet bile var-Kadını dövücen demiyor kadını mendille dövücen diyor siz kuranı ters okumuşsunuz

4 Kadın ve erkek sünneti gibi sapık gelenekleri-Erkek sünneti kanseri bile önlüyor. kadın sünnetinde ise gelenekseldir yapılması kötü bir şey değil

5 Kurban bayramı adı altında hayvanları katletmeler-Sizin yediğiniz etlerde hayvan kesilerek yapılıyor hem kurban bayramında fakirlerde et yiyebiliyor

6 Hz Muhammedin sübyancı olması. Tüm dünyadaki internet sitelerinde çok sayıda yazı var. Dünyada duymayan kalmadı-Ateist uyduruğu

1-)islam baris dinidir.Onlar islami yanlis anliyorlar:-)

2-)Islamdaki kapanmak böyle kapanmak degildir. Onlar islami yanlis anliyorlar.

3-)Islamda Kadin dövmek yoktur.Burdaki ayet safiye anamiz icin gelmistir.Zira safiye anamiz Fetişizmden hoslaniyordu.

Hoslanmasa babasinin kocasinin ölümünden iki saat sonra cinsel iliskiye girebilirmiydi.(Mendil gözlerini baglamak icin)

Yani bunuda yanlis anliyorsunuz:-)

4-)Deve sidigi ve sünnet kansere bire bir gelir.Bunu bilmeyenmi var her seyi yanlis anliyorsunuz :-)

5-)Fakirlerde et yiyorlarmis :-) baba benim neden piskevetim yok :-)

Allah adildir her kese riskini verir.Belki bir yil beklemeleri gerekiyor ne var bunda 364 gün Bakin bunuda yanlis anliyorsunuz.

6-)Sübyanci degildi öyle olsa 9 tane kadin ve 15 tane cariyesi vardi bakin onlara kac tanesi aise gibi 9 yasimda idi??

Bakin bunuda yanlis anliyorlar :-)))

Sitelerde Paylaş

Müslümanların yalancılığı meşhurdur..Bu insanların her şeyi YALAN.. ^_^

islamiyeti korumak için, islamiyete teşvik için yalan söylüyorlar.

Demekki kendileride biliyorlar, islamiyetin kötü olduğunu, iyi bir şey olsa yalana gerek kalmaz.

Sitelerde Paylaş

Erkek sünneti kanseri bile önlüyor. kadın sünnetinde ise gelenekseldir yapılması kötü bir şey değil

İslamın allahı kadınla erkeği yanlışmı yaratmış. :lol: :lol: :lol: Bir insanı bile sağlıklı yaratamayan allah inanmak için gerizekalı olmak lazım.

Dr. Haydar Dümen (Seksolog) "Sünnet bütünüyle olumsuz bir eylemdir. Baştan sona yanlış."

Dr. James Prescott, sünnetin daha derin ve daha ciddi nörolojik zarara yol açmış olabileceğini de söylemektedir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...